Сайлау учаскелерін құру туралы
Павлодар облысы Ертіс ауданы әкімінің 2011 жылғы 14 қарашадағы N 31 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 23 қарашада N 12-7-127 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Ертіс ауданы әкімінің 2014 жылғы 03 желтоқсандағы N 3 (алғаш рет ресми түрде жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күні өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ертіс ауданы әкімінің 03.12.2014 N 3 (алғаш рет ресми түрде жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күні өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" сәйкес Заңына, ШЕШІМ қабылдаймын:
1. Ертіс ауданы аумағында сайлау учаскелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес құрылсын.
2. Аудан әкімінің 2011 жылдың 19 қазандағы N 29 "Сайлау учаскелерін құру туралы" шешімі жойылсын.
3. Осы шешім ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының жетекшісі Б.Қ.Шыңғысовқа жүктелсін.
Аудан әкімі
В. Левченко
"КЕЛІСІЛДІ"
Аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының
төрағасы
2011 жылғы 14 қараша
Х. Жүсіпов
Аудан әкімінің
2011 жылғы 14 қарашадағы
N 31 шешіміне
қосымша
N 227 Ертіс сайлау учаскесі орталығы - N 1
Ертіс жалпы орта білім беру мектебі
Учаске шекарасына Ертіс ауылының келесі көшелері кіреді: Степной көшесі 2, 4, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 23, 24, 26, 28, 32, 36, 40, 43, 46, 48; Строительная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21; Интернациональная көшесі 1, 3, 9, 13, 15; Береговая көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13; Жазы батыр көшесі 1, 1а, 1б, 2, 3, 4, 5, 15, 15а, 43, 45, 47, 48; И.Кутурга көшесі 1, 2, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 13, 14, 16, 17, 18, 22, 24, 26, 28; Астана көшесі 1, 2, 3, 5, 7, 8, 10, 11, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53; Желтоқсан көшесі 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 17, 19, 20, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 49, 53, 55, 57, 59, 65; Қажымұқан көшесі 1, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 17, 18, 19, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 37, 36, 38, 40, 44; Бөгенбай көшесі 1, 1б, 1в, 2, 4, 5, 7, 8, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37; Гагарин көшесі 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 29, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42; Ысқақов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 27, 29, 32, 33, 35; Түгел батыр көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33; Құдайберген батыр көшесі 2, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18; Жалаулы көшесі 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23; Би Байсерке абыз көшесі 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 10, 11.
N 228 Ертіс сайлау учаскесі орталығы - N 2
Ертіс жалпы орта білім беру мектебі
Учаске шекарасына Ертіс ауылының келесі көшелері кіреді: Демин көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23; Луговой көшесі 2, 3, 5, 7, 11, 13, 15, 17; Қожаберген батыр көшесі 1, 2, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 14а, 16,1 8; 1-Набережная көшесі 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14, 18; 2-Набережная көшесі 1, 1а, 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38; К.Полка көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 36, 37, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 62, 65, 70, 72, 74; Астана көшесі 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 76, 78, 80, 81, 82, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91; Желтоқсан көшесі 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 67, 68, 69, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 82, 84, 85, 87, 88, 89, 93, 99, 101, 103, 105, 107; Қажымұқан көшесі 39, 41, 43, 45, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 60, 61, 63, 64, 65, 67, 69, 70, 74, 75, 76, 77, 79; Бөгенбай көшесі 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66; Гагарин көшесі 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 46, 47, 48, 48а, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62; Ысқақов көшесі 34, 36, 37, 37а, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59; Түгел батыр көшесі 32, 34, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 ,48, 49, 50, 51, 53, 56, 57, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 67, 69, 72, 74, 76, 78; Құдайберген батыр көшесі 15, 17, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 32, 33, 35, 36, 37, 39; Жалаулы көшесі 19а, 21а, 22, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 48, 50, 52, 54, 58; Би Байсерке абыз көшесі 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 43а, 45, 47, 49, 51, 53, 57; Пушкин көшесі 1, 2, 2а, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20.
N 229 Ертіс сайлау учаскесі орталығы - Балалар өнер мектебі

Об образовании избирательных участков
Решение акима Иртышского района Павлодарской области от 14 ноября 2011 года N 31. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 23 ноября 2011 года N 12-7-127. Утратило силу решением акима Иртышского района Павлодарской области от 03 декабря 2014 года N 3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением акима Иртышского района Павлодарской области от 03.12.2014 N 3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" принимаю РЕШЕНИЕ:
1. Образовать на территории Иртышского района избирательные участки согласно приложению к настоящему решению.
2. Решение акима района от 19 октября 2011 года N 29 "Об образовании избирательных участков" отменить.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
4. Контроль за исполнением данного решения возложить на руководителя аппарата акима района Шингисова Б.К.
Аким района
В. Левченко
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель районной
территориальной избирательной
комиссии
14 ноября 2011 года
Х. Жусупов
Приложение
к решению акима
Иртышского района
N 31 от 14 ноября 2011 года
Иртышский избирательный участок N 227
центр - Иртышская средняя
общеобразовательная школа N 1
В границы участка входят улицы села Иртышск, а именно: улица Степная 2, 4, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 23, 24, 26, 28, 32, 36, 40, 43, 46, 48; улица Строительная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21; улица Интернациональная 1, 3, 9, 13, 15; улица Береговая 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13; улица Жазы батыра 1, 1а, 1б, 2, 3, 4, 5, 15, 15а, 43, 45, 47, 48; улица И.Кутурги 1, 2, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 13, 14, 16, 17, 18, 22, 24, 26, 28; улица Астана 1, 2, 3, 5, 7, 8, 10, 11, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53; улица Желтоксан 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 17, 19, 20, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 49, 53, 55, 57, 59, 65; улица Кажимукана 1, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 17, 18, 19, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 37, 36, 38, 40, 44; улица Богенбая 1, 1б, 1в, 2, 4, 5, 7, 8, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37; улица Гагарина 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 29, 30, 32, 34, 36, 38, 40,42; улица Искакова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 27, 29, 32, 33, 35; улица Тугель батыра 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33; улица Кудайберген батыра 2, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18; улица Жалаулы 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23; улица Би Байсерке абыз 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 10, 11.
Иртышский избирательный участок N 228
центр – Иртышская средняя
общеобразовательная школа N 2
В границы участка входят улицы села Иртышск, а именно улица Демина 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23; улица Луговая 2, 3, 5, 7, 11, 13, 15, 17; улица Кожаберген батыра 1, 2, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 14а, 16, 18; улица 1-Набережная 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14, 18; улица 2-Набережная 1, 1а, 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38; улица К.Полка 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 36, 37, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 62, 65, 70, 72, 74; улица Астана 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 76, 78, 80, 81, 82, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91; улица Желтоксан 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 67, 68, 69, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 82, 84, 85, 87, 88, 89, 93, 99, 101, 103, 105, 107; улица Кажимукана 39, 41, 43, 45, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 60, 61, 63, 64, 65, 67, 69, 70, 74, 75, 76, 77, 79; улица Богенбая 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66; улица Гагарина 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 46, 47, 48, 48а, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62; улица Искакова 34, 36, 37, 37а, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59; улица Тугель батыра 32, 34, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 56, 57, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 67, 69, 72, 74, 76, 78; улица Кудайберген батыра 15, 17, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 32, 33, 35, 36, 37, 39; улица Жалаулы 19а, 21а, 22, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 48, 50, 52, 54, 58; улица Би Байсерке абыз 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 43а, 45, 47, 49, 51, 53, 57; улица Пушкина 1, 2, 2а, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20.
Иртышский избирательный участок N 229
центр – Детская школа искусств

Учаске шекарасына Ертіс ауылының келесі көшелері кіреді:1 кемежай аумағы; 2-Набережная көшесі 39а, 41, 45, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58; К.Полка көшесі 65, 75а, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 87а, 88, 91а, 92, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134; Астана көшесі 93, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152; Желтоқсан көшесі 78, 80, 82, 84, 88, 90, 92, 100, 102, 111, 112, 114, 115, 116, 117, 118, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 128, 133, 135, 137, 139, 145, 147, 149, 151, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169; Қажымұқан көшесі 74, 76, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 87, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 104, 105, 106, 108, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 117, 119, 121, 123, 124, 125, 126, 127, 129; Бөгенбай көшесі 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 79, 80, 81, 83, 84, 85, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104; Гагарин көшесі 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 74, 76, 77, 78, 80, 81, 82, 84, 85, 86, 88, 89, 90, 92, 93, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124; Ысқақов көшесі 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 102, 103, 105, 107, 109, 111, 113; Түгел батыр көшесі 71, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112; Құдайберген батыр көшесі 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81; Жалаулы көшесі 29, 31, 35, 37, 39, 41, 43, 45; Мүткенов көшесі 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 24; И.Байзақов көшесі 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 15, 20, 22, 24, 26, 28; Қуанышев көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17; Рамазанов көшесі 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33.
N 230 Ертіс сайлау учаскесі орталығы - N 3
Ертіс жалпы орта білім беру мектебі
Учаске шекарасына Ертіс ауылының келесі көшелері кіреді: 1-Набережная көшесі 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66; 2-Набережная көшесі 51, 53, 55, 57, 58а, 59, 60, 60а, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90; К.Полка көшесі 91, 93, 93а, 95, 97, 136, 140, 144, 146, 148, 150, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174; Астана көшесі 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 172, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199; Желтоқсан көшесі 130, 132, 136, 142, 144, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 171, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213; Қажымұқан көшесі 133, 135, 136, 137, 138, 140, 141, 143, 144, 145, 147, 148, 150, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191; Бөгенбай көшесі 101, 103, 105, 106, 107, 108, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 132, 134, 136, 138; Гагарин көшесі 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178; Ысқақов көшесі 100, 104, 108, 112, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177; Түгел батыр көшесі 97, 99, 101, 103, 105, 109, 111, 113, 115, 116, 117, 119, 120, 121, 123, 125, 127, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178; Құдайберген батыр көшесі 70, 72, 74, 78, 80, 82, 83, 84, 86, 87, 88, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 101, 105, 107, 109, 111, 113, 117, 119, 121; Чайковский көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 34, 35, 37, 39, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55; Базарная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7; Островского көшесі 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28.
N 231 Ертіс сайлау учаскесі орталығы – N 4
Ертіс жалпы орта білім беру мектебі

В границы участка входят улицы села Иртышск, а именно: территория пристани 1; улица 2 Набережная 39а, 41, 45, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58; улица К.Полка 65, 75а, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 87а, 88, 91а, 92, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134; улица Астана 93, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152; улица Желтоксан 78, 80, 82, 84, 88, 90, 92, 100, 102, 111, 112, 114, 115, 116, 117, 118, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 128, 133, 135, 137, 139, 145, 147, 149, 151, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169; улица Кажимукана 74, 76, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 87, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 104, 105, 106, 108, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 117, 119, 121, 123, 124, 125, 126, 127, 129; улица Богенбая 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 79, 80, 81, 83, 84, 85, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104; улица Гагарина 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 74, 76, 77, 78, 80, 81, 82, 84, 85, 86, 88, 89, 90, 92, 93, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124; улица Искакова 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 102, 103, 105, 107, 109, 111, 113; улица Тугель батыра 71, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112; улица Кудайберген батыра 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81; улица Жалаулы 29, 31, 35, 37, 39, 41, 43, 45; улица Муткенова 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 24; улица И.Байзакова 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 15, 20, 22, 24, 26, 28; улица Куанышева 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17; улица Рамазанова 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ,10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33.
Иртышский избирательный участок N 230
центр - Иртышская средняя
общеобразовательная школа N 3
В границы участка входят улицы села Иртышск, а именно: улица 1- Набережная 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66; улица 2-Набережная 51, 53, 55, 57, 58а, 59, 60, 60а, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 80, 82, 84, 86, 88,90; улица К.Полка 91, 93, 93а, 95, 97, 136, 140, 144, 146, 148, 150, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174; улица Астана 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 172, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199; улица Желтоксан 130, 132, 136, 142, 144, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 171, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213; улица Кажимукана 133, 135, 136, 137, 138, 140, 141, 143, 144, 145, 147, 148, 150, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191; улица Богенбая 101, 103, 105, 106, 107, 108, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 132, 134, 136, 138; улица Гагарина 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178; улица Искакова 100, 104, 108, 112, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177; улица Тугель батыра 97, 99, 101, 103, 105, 109, 111, 113, 115, 116, 117, 119, 120, 121, 123, 125, 127, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178; улица Кудайберген батыра 70, 72, 74, 78, 80, 82, 83, 84, 86, 87, 88, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 101, 105, 107, 109, 111, 113, 117, 119, 121; улица Чайковского 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 34, 35, 37, 39, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55; улица Базарная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7; улица Островского 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28.
Иртышский избирательный участок N 231
центр – Иртышская средняя
общеобразовательная школа N 4

Учаске шекарасына Ертіс ауылының келесі көшелері кіреді: 1-Набережная көшесі 69, 70, 71, 72, 73, 75, 76, 77, 79, 80, 113, 115; 2-Набережная көшесі 79, 81, 85, 87, 91, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 110а, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 174, 176, 186, 188; К.Полка көшесі 101, 103, 105, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 133, 135, 137, 141, 143, 145, 149, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 171, 173, 175, 176, 177, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 224, 226; Астана көшесі 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247; Желтоқсан көшесі 170, 172, 174, 176, 178, 180, 184, 190, 192, 194, 196, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 245, 246, 248, 249, 252, 255, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 264, 266, 269; Қажымұқан көшесі 172, 174, 176, 177, 178, 179, 181, 182, 185, 189, 189а, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217а; Бөгенбай көшесі 131, 133, 135, 137, 139, 140а, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 160, 162, 162а, 164, 166, 168, 172, 174, 176, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198; Гагарин көшесі 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 188, 192, 194, 196, 198, 200, 204, 206, 208, 210; Ысқақов көшесі 164, 166, 168, 172, 174, 176, 179, 181, 183, 185, 189, 191; Фрунзе көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 18, 20, 22, 24, 26; Чехов көшесі 1, 2, 3, 5, 7, 9, 11; Транспортная көшесі 1, 2, 3, 3а, 4, 5; Первомайская көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10; Тельман көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 23, 25, 27, 29, 33, 35; Бурягина көшесі 1, 1а, 2, 3 ,4, 6, 7, 8, 10, 13; подстанция 1; заготскот 1, 2.
N 232 Қызылжар сайлау учаскесі Орталығы – Қызылжар
жалпы орта білім беру мектебі
Учаскенің шекарасына Қызылжар ауылы кіреді.
N 233 Қызылжар сайлау учаскесі
Орталығы - Тоғызақ негізгі мектебі
Учаскенің шекарасына Тоғызақ ауылы кіреді.
N 234 Луговой сайлау учаскесі
Орталығы – Мәдениет үйі
Учаскенің шекарасына Луговой ауылы, Ақбетей ауылы кіреді.
N 236 Байзақов сайлау учаскесі
Орталығы – М. Горький жалпы
орта білім беру мектебі
Сайлау учаскесінің шекарасына Иса Байзақов ауылы, Шұбарат ауылы кіреді.
N 238 Байзақов сайлау учаскесі
Орталығы – И.Байзақов атындағы
жалпы орта білім беру мектебі
Сайлау учаскесінің шекарасына Үлгілі ауылы кіреді.
N 239 Байзақов сайлау учаскесі
Орталығы - Қостомар негізгі мектебі
Учаскенің шекарасына Қостомар ауылы кіреді.
N 240 Северный сайлау учаскесі
Орталығы - Мәдениет үйі
Сайлау учаскесінің шекарасына Северный ауылы кіреді.
N 241 Северный сайлау учаскесі
Орталығы - Төбелес бастауыш мектебі
Сайлау учаскесінің шекарасына Төбелес ауылы кіреді.
N 242 Северный сайлау учаскесі
Орталығы - Тереңөзек негізгі мектебі
Учаскенің шекарасына Степное ауылы кіреді.
N 243 Северный сайлау учаскесі
Орталығы - Қараағаш жалпы
орта білім беру мектебі
Учаскенің шекарасына Қараағаш ауылы кіреді
N 245 Майқоңыр сайлау учаскесі
Орталығы - Майқоңыр жалпы
орта білім беру мектебі
Учаскенің шекарасына Майқоңыр ауылы кіреді.
N 249 Қарақұдық сайлау учаскесі
Орталығы - Қарақұдық жалпы
орта білім беру мектебі
Учаскенің шекарасына Қарақұдық ауылы кіреді.
N 250 Қарақұдық сайлау учаскесі
Орталығы – Кеңес бастауыш мектебі
Учаскенің шекарасына Кеңес ауылы кіреді.
N 251 Қарақұдық сайлау учаскесі
Орталығы - Ынтымақ бастауыш мектебі
Учаскенің шекарасына Ынтымақ ауылы кіреді.
N 252 Қарақұдық сайлау учаскесі
Орталығы - ауылдық клуб
Учаскенің шекарасына Қараөткел ауылы кіреді.
N 253 Панфилов сайлау учаскесі
Орталығы - Мәдениет үйі
Учаскенің шекарасына Панфилов ауылы кіреді.
N 255 Ұзынсу сайлау учаскесі
Орталығы - Ауылдық клуб
Учаскенің шекарасына Ұзынсу ауылы, Ақтайлақ ауылы кіреді.
N 258 Ағашорын сайлау учаскесі
Орталығы – Демалыс орталығы
Учаскенің шекарасына Ағашорын ауылы кіреді
N 259 Ағашорын сайлау учаскесі
Орталығы – жиылыс өткізу ғимараты
Учаскенің шекарасына Бескепе ауылы кіреді.
N 260 Ленин сайлау учаскесі
Орталығы - Ауылдық клуб
Учаскенің шекарасына Ленин ауылы кіреді.
N 261 Аманкелді сайлау учаскесі
Орталығы - Аманкелді жалпы
орта білім беру мектебі
Учаскенің шекарасына Аманкелді ауылы кіреді.
N 262 Қосағаш сайлау учаскесі
Орталығы – Қосағаш жалпы
орта білім беру мектебі
Учаскенің шекарасына Қосағаш ауылы, Тасқұдық ауылы кіреді.
N 264 Абай сайлау учаскесі
Орталығы – Мәдениет үйі
Учаскенің шекарасына Голубовка ауылы кіреді.
N 265 Тоқта сайлау учаскесі
Орталығы – Ауылдық клуб
Учаскенің шекарасына Тоқта ауылы кіреді.
N 266 Сілеті сайлау учаскесі
Орталығы - Сілеті жалпы
орта білім беру мектебі
Учаскенің шекарасына Сілеті ауылы кіреді.
N 267 Сілеті сайлау учаскесі
Орталығы - Ауылдық клуб
Учаскенің шекарасына Қызылағаш ауылы кіреді.
N 557 Сілеті сайлау учаскесі
Орталығы – Бұланбай бастауыш мектебі
Учаскенің шекарасына Бұланбай ауылы кіреді.
N 268 Қоскөл сайлау учаскесі
Орталығы - Ауылдық клуб
Учаскенің шекарасына Қоскөл ауылы кіреді.
N 269 Қызылқақ сайлау учаскесі
Орталығы – Ауылдық клуб
Учаскенің шекарасына Қызылқақ ауылы кіреді.

В границы участка входят улицы села Иртышск, а именно: улица 1 Набережная 69, 70, 71, 72, 73, 75, 76, 77, 79, 80, 113, 115; улица 2-Набережная 79, 81, 85, 87, 91, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 110а, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 174, 176, 186, 188; улица К.Полка 101, 103, 105, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 133, 135, 137, 141, 143, 145, 149, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 171, 173, 175, 176, 177, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 224, 226; улица Астана 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247; улица Желтоксан 170, 172, 174, 176, 178, 180, 184, 190, 192, 194, 196, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 245, 246, 248, 249, 252, 255, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 264, 266, 269; улица Кажимукана 172, 174, 176, 177, 178, 179, 181, 182, 185, 189, 189а, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217а; улица Богенбая 131, 133, 135, 137, 139, 140а, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 160, 162, 162а, 164, 166, 168, 172, 174, 176, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198; улица Гагарина 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 188, 192, 194, 196, 198, 200, 204, 206, 208, 210; улица Искакова 164, 166, 168, 172, 174, 176, 179, 181, 183, 185, 189, 191; улица Фрунзе 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 18, 20, 22, 24, 26; улица Чехова 1, 2, 3, 5, 7, 9, 11; улица Транспортная 1, 2, 3, 3а, 4, 5; улица Первомайская 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10; улица Тельмана 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 23, 25, 27, 29, 33, 35; улица Бурягина 1, 1а, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 10, 13; подстанция 1; заготскот 1, 2.
Кызылжарский избирательный участок N 232
Центр - Кызылжарская средняя
общеобразовательная школа
В границы участка входит село Кызылжар
Кызылжарский избирательный участок N 233
Центр- Тогызакская основная школа
В границы участка входит село Тогызак.
Луговской избирательный участок N 234
Центр - Дом культуры
В границы участка входят село Луговое, село Акбетей.
Байзаковский избирательный участок N 236
Центр- М.Горьковская средняя
общеобразовательная школа
В границы участка входят село Исы Байзакова, село Шубарат.
Байзаковский избирательный участок N 238
Центр - средняя общеобразовательная
школа им И. Байзакова
В границы участка входит село Ульгули.
Байзаковский избирательный участок N 239
Центр - Костомарская основная школа
В границы участка входит село Костомар.
Северный избирательный участок N 240
Центр - Дом культуры
В границы участка входят село Северное.
Северный избирательный участок N 241
Центр - Тобелесская начальная школа
В границы участка входит село Тобелес.
Северный избирательный участок N 242
Центр- Теренозекская основная школа
В границы участка входит село Степное.
Северный избирательный участок N 243
Центр - Караагашская средняя
общеобразовательная школа
В границы участка входит село Караагаш.
Майконырский избирательный участок N 245
Центр- Майконырская средняя
общеобразовательная школа
В границы участка входит село Майконыр.
Каракудукский избирательный участок N 249
Центр – Каракудукская средняя
общеобразовательная школа
В границы участка входит село Каракудук.
Каракудукский избирательный участок N 250
Центр - Кенесская начальная школа
В границы участка входит село Кенес.
Каракудукский избирательный участок N 251
Центр - Ынтымакская начальная школа
В границы участка входит село Ынтымак.
Каракудукский избирательный участок N 252
Центр - Сельский клуб
В границы участка входит село Караоткель.
Панфиловский избирательный участок N 253
Центр - Дом культуры
В границы участка входит село Панфилово.
Узынсуский избирательный участок N 255
Центр - Сельский клуб
В границы участка входят село Узынсу, село Актайлак.
Агашорынский избирательный участок N 258
Центр - Досуговый центр
В границы участка входят села Агашорын.
Агашорынский избирательный участок N 259
Центр - здание для сходов
В границы участка входит село Бескепе.
Ленинский избирательный участок N 260
Центр - Сельский клуб
В границы участка входит село Ленино.
Амангельдинский избирательный участок N 261
Центр - Амангельдинская средняя
общеобразовательная школа
В границы участка входит село Амангельды.
Косагашский избирательный участок N 262
Центр - Косагашская средняя
общеобразовательная школа
В границы участка входят село Косагаш, село Таскудук.
Абайский избирательный участок N 264
Центр - Дом культуры
В границы участка входит село Голубовка.
Тохтинский избирательный участок N 265
Центр - Сельский клуб
В границы участка входит село Тохта.
Селетинский избирательный участок N 266
Центр - Селетинская средняя
общеобразовательная школа
В границы участка входит село Селеты.
Селетинский избирательный участок N 267
Центр - Сельский клуб
В границы участка входит село Кызылагаш.
Селетинский избирательный участок N 557
Центр - Буланбайская начальная школа
В границы участка входит село Буланбай.
Коскольский избирательный участок N 268
Центр - Сельский клуб
В границы участка входят села Косколь.
Кызылкакский избирательный участок N 269
Центр - Сельский клуб
В границы участка входит село Кызылкак.