Ертіс аудандық мәслихаттың 2010 жылдың 22 желтоқсандағы "2011 - 2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (IV сайланған, XXXII сессиясы) N 196-32-4 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 қарашадағы N 241-40-4 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 05 желтоқсанда N 12-7-128 тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2014 жылғы 18 наурыздағы N 2-10-55 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 18.03.2014 N 2-10-55 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 2-тармағының 4) тармақшасына, 109-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Ертіс аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Ертіс аудандық мәслихаттың 2010 жылдың 22 желтоқсандағы "2011 - 2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 196-32-4 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 12-7-113 тіркелген, 2011 жылғы 8, 13, 15, 20, 22, 27, 29 қаңтарында аудандық "Ертіс нұры" N 3-9 газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"2 080 314" деген сандары "2 436 305" деген сандарымен ауыстырылсын;
"1 812 527" деген сандары "2 168 518" деген сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "2 396 846" деген сандары "2 458 837" деген сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада "-328 112" деген сандары "-34 112" деген сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада "328 112" деген сандары "34 112" деген сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ертіс аудандық мәслихаттың экономика және бюджет, шағын және орта бизнесті қолдау, ауданда спорт дамыту жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессиясының
төрағасы                                   Х. Зейнішев
Ертіс аудандық мәслихат
хатшысы                                    Х. Зейнішев
Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы
21 қарашадағы N 241-40-4 (IV сайланған,
ХХХХ кезектен тыс сессиясы) шешіміне
қосымша
Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы
22 желтоқсандағы N 196-32-4
(ІV сайланған, ХХХІІ сессиясы) шешіміне
1 қосымша
2011 жылға арналған Ертіс аудандық бюджеті
(өзгерістер мен толықтырумен)
Санаты
2011 жылға арналған сома (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
І. Түсімдер

О внесении изменений и дополнения в решение Иртышского районного маслихата (XXXII сессия, IV созыв) от 22 декабря 2010 года N 196-32-4 "О районном бюджете на 2011 - 2013 годы"
Решение маслихата Иртышского района Павлодарской области от 21 ноября 2011 года N 241-40-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 05 декабря 2011 года N 12-7-128. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Иртышского района Павлодарской области от 18 марта 2014 года N 2-10-55)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Иртышского района Павлодарской области от 18.03.2014 N 2-10-55).
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106, пункта 2 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Иртышский районный маслихат РЕШИЛ:
1. В решение Иртышского районного маслихата "О районном бюджете на 2011 - 2013 годы" от 22 декабря 2010 года N 196-32-4 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-7-113, опубликованное 8, 13, 15, 20, 22, 27, 29 января 2011 года в районной газете "Иртыш" N 3-9) внести следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2 080 314" заменить цифрами "2 436 305";
цифры "1 812 527" заменить цифрами "2 168 518";
в подпункте 2) цифры "2 396 846" заменить цифрами "2 458 837";
в подпункте 5) цифры "-328 112" заменить цифрами "-34 112";
в подпункте 6) цифры "328 112" заменить цифрами "34 112";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Иртышского районного маслихата по экономике и бюджету, поддержке малого и среднего бизнеса, развития спорта в районе.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель внеочередной
сессии                                     Х. Зейнешев
Секретарь Иртышского районного
маслихата                                  Х. Зейнешев
Приложение
к решению районного маслихата
от 21 ноября 2011 года N 241-40-4
(ХХХХ внеочередная сессия, IV созыв)
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 22 декабря 2010 года N 196-32-4
(XXXII сессия, IV созыв)
Бюджет Иртышского района на 2011 год
(с изменениями и дополнением)
Категория
Сумма на 2011 год (тыс. тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы