Аудандық мәслихаттың (IV сайланған, XXVII сессиясы) 2010 жылғы 23 желтоқсандағы "2011 - 2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" N 1/27 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Качир аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 қазандағы N 2/34 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 31 қазанда N 12-8-117 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына, Павлодар облыстық мәслихатының (IV сайланған XXXVIII сессиясы) 2011 жылғы 14 қазандағы "Облыстық мәслихаттың (IV сайланған XXIX сессиясы) 2010 жылғы 13 желтоқсандағы "2011 - 2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 324/29 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы N 394/38 шешіміне сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Аудандық мәслихаттың (IV сайланған XXVII сессиясы) 2010 жылғы 23 желтоқсандағы "2011 - 2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 12-8-98 болып тіркелген, 2011 жылғы 8 қаңтардағы "Заря" газетінің N 2 жарияланған) N 1/27 шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармағының:
1) тармақшасында:
"2084881" деген сандар "2160994" деген сандармен ауыстырылсын;
"1838710" деген сандар "1914823" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"2571022" деген сандар "2630535" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
"-527212" деген сандар "-510612" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
"527212" деген сандар "510612" деген сандармен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата (XXVII сессия, IV созыв) от 23 декабря 2010 года N 1/27 "О бюджете района на 2011 - 2013 годы"
Решение маслихата Качирского района Павлодарской области от 21 октября 2011 года N 2/34. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 31 октября 2011 года N 12-8-117
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, решением Павлодарского областного маслихата (XXXVIII сессия, IV созыв) от 14 октября 2011 года N 394/38  "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (XXIX сессия, IV созыв) от 13 декабря 2010 года N 324/29 "Об областном бюджете на 2011 - 2013 годы" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата (XXVII сессия, IV созыв) от 23 декабря 2010 года N 1/27 "О бюджете района на 2011 - 2013 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-8-98, опубликованное 8 января 2011 года в газете "Заря" N 2) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2084881" заменить цифрами "2160994";
цифры "1838710" заменить цифрами "1914823";
в подпункте 2):
цифры "2571022" заменить цифрами "2630535";
в подпункте 5):
цифры "-527212" заменить цифрами "-510612";
в подпункте 6):
цифры "527212" заменить цифрами "510612";

3-3 тармағында "476000" деген сандар "459400" деген сандармен ауыстырылсын;
мына мазмұндағы 3-63-7 тармақтармен толықтырылсын:
"3-6. Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне республикалық бюджеттен 2011 жылғы аудан бюджетінде мақсатты трансферттер есепке алынсын - 76113 мың теңге;
3-7. Аудандық мәслихаттың тексеру комиссиясының жоюлуына байланысты облыстық бюджетте ағымдағы мақсатты трансферттер көзделсін – 850 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

в пункте 3-3 цифры "476000" заменить цифрами "459400";
дополнить пунктами 3-63-7 следующего содержания:
"3-6. Учесть в бюджете района на 2011 год целевые трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020 – 76113 тысяч тенге;
3-7. Предусмотреть целевые текущие трансферты в областной бюджет в связи с упразднением ревизионной комиссии районного маслихата - 850 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.