Қазақстан Республикасы Президенттігіне кандидаттарды сайлаушылармен кездесулер өткізу үшін үй-жайлар және үгіт баспасөз материалдары ілінетін орындарды белгілеу туралы
Павлодар облысы Лебяжі аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 25 ақпандағы N 31/1 қаулысы. Павлодар облысы Лебяжі ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 25 ақпанда N 12-9-127 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Лебяжі аудандық әкімдігінің 2014 жылғы 21 сәуірдегі N 136/4 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Лебяжі аудандық әкімдігінің 21.04.2014 N 136/4 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 28 бабының 6 тармағына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Президенттігіне кандидаттарды сайлаушылармен кездесулер өткізу үшін үй-жайлар және үгіт баспасөз материалдары ілінетін орындар Лебяжі аудандық аумақтық сайлау комиссиясының келісімі бойынша 12 қосымшаларға сәйкес белгіленсін.
2. Ауылдық округ әкімдері, ішкі саясат бөлімі Қазақстан Республикасы Президенттігіне кандидаттардың үгіт баспасөз материалдарын іліп қою орындарында стендтерді, тақталарды және тумбаларды орнату жөнінде шаралар қолдансын.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и помещений для проведения встреч с избирателями кандидатов в Президенты Республики Казахстан
Постановление акимата Лебяжинского района Павлодарской области от 25 февраля 2011 года N 31/1. Зарегистрировано Управлением юстиции Лебяжинского района Павлодарской области 25 февраля 2011 года N 12-9-127. Утратило силу постановлением акимата Лебяжинского района Павлодарской области от 21 апреля 2014 года N 136/4
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Лебяжинского района Павлодарской области от 21.04.2014 N 136/4.
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить по согласованию с Лебяжинской районной территориальной избирательной комиссией перечень мест для размещения агитационных печатных материалов и помещений для проведения встреч с избирателями кандидатов в Президенты Республики Казахстан согласно приложениям N 12.
2. Акимам сельских округов сел, отделу внутренней политики принять меры по установлению в местах для размещения агитационных печатных материалов стендов, щитов и тумб и подготовке помещений для проведения встреч с избирателями кандидатов в Президенты Республики Казахстан.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.

4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Н.О. Сағандыковқа жүктелсін.
Аудан әкімі                                 С. Әпсалықов
"Келісілді"
Лябяжі аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы              А. Смакотин
2011 жылғы 25 ақпан
Лебяжі ауданы әкімдігінің
2011 жылғы 25 ақпандағы
N 31/1 қаулысына
N 1 қосымша
Лебяжі ауданы бойынша ақпараттық стендтерді
орналастыру орындарының тізбесі
Р/с Елді мекеннің атауы Стендтер саны Стендтерді орналастыру орны
1
Аққу ауылы
5

4. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Сагандыкова Н.О.
Аким района                                С. Апсаликов
"Согласовано"
Председатель Лебяжинской
районной территориальной
избирательной комиссии                     А. Смакотин
25 февраля 2011 г.
Приложение N 1
к постановлению акимата
Лебяжинского района
от 25 февраля 2011 года N 31/1
ПЕРЕЧЕНЬ мест расположения информационных
стендов по Лебяжинскому району
N п/п Наименование населенного пункта Количество стендов Место размещения стенда
1
с. Акку
5