Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісі және мәслихаттары депутаттығына кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін белгіленген орындар және сайлаушылармен кездесу үшін үй-жайлар белгілеу туралы
Павлодар облысы Лебяжі аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 29 қарашадағы N 345/26 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 08 желтоқсанда N 12-9-149 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Лебяжі аудандық әкімдігінің 2014 жылғы 21 сәуірдегі N 136/4 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Лебяжі аудандық әкімдігінің 21.04.2014 N 136/4 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 28-бабының 4, 6-тармақтарына және Қазақстан Республикасындағы 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін белгіленген орындар 1-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісі және мәслихаттары депутаттығына кандидаттардың сайлаушылармен кездесу үшін үй-жайлар 2-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
3. Ауылдық округ әкімдері, ішкі саясат бөлімі Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісі және мәслихаттары депутаттығына кандидаттардың үгіт баспасөз материалдарын іліп қою орындарында стендтерді, тақталарды және тумбаларды орнату және кездесулерді өткізу үшін үй-жайларды дайындау бойынша шаралар қолдансын.

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и помещений для проведения встреч с избирателями кандидатов в депутаты маслихатов и Мажилиса Парламента Республики Казахстан
Постановление акимата Лебяжинского района Павлодарской области от 29 ноября 2011 года N 345/26. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 08 декабря 2011 года N 12-9-149. Утратило силу постановлением акимата Лебяжинского района Павлодарской области от 21 апреля 2014 года N 136/4
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Лебяжинского района Павлодарской области от 21.04.2014 N 136/4.
В соответствии с пунктами 4, 6 статьи 28 Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для размещения агитационных печатных материалов согласно приложению 1.
2. Определить помещения для проведения встреч с избирателями кандидатов в депутаты маслихатов и Мажилиса Парламента Республики Казахстан согласно приложению 2.
3. Акимам сельских округов, отделу внутренней политики принять меры по установлению в местах для размещения агитационных печатных материалов стендов, щитов и тумб и подготовке помещений для проведения встреч с избирателями кандидатов в депутаты маслихатов и Мажилиса Парламента Республики Казахстан.

4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Н.Ө.Сағандықовқа жүктелсін.
Аудан әкімі                                А. Құрманова
"Келісілді"
Лебяжі аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы              А. Смакотин
2011 жылғы 29 қараша
Лебяжі ауданы әкімдігінің
2011 жылғы 29 қарашадағы
N 345/26 қаулысына
N 1 қосымша
Үгіттік баспа материалдарын  орналастыру үшін орындар
Р/с Елді мекеннің атауы Стендтерді орналастыру орны Стендтер саны

4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
5. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Сагандыкова Н.О.
Аким района                                А. Курманова
"Согласовано"
Председатель Лебяжинской
районной территориальной
избирательной комиссии                     А. Смакотин
29 ноября 2011 года
Приложение N 1
к постановлению акимата
Лебяжинского района
от 29 ноября 2011 года N 345/26
Места для размещения агитационных печатных материалов
N п/п Наименование населенного пункта Место размещения стенда Количество стендов