Лебяжі ауданының Малыбай ауылдық округіне қарасты Малыбай, Қазантай ауылдарының көше атауларын бекіту туралы
Павлодар облысы Лебяжі ауданы Малыбай ауылдық округ әкімінің 2011 жылғы 17 тамыздағы N 1-15/5 шешімі. Павлодар облысы Лебяжі ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 06 қыркүйекте N 12-9-136 тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан  Республикасындағы әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабының 2 тармағына сәйкес ШЕШІМ ҚАБЫЛДАЙМЫН:

Об утверждении названий улиц с. Малыбай, с. Казантай Малыбайского сельского округа
Решение акима Малыбайского сельского округа Лебяжинского района Павлодарской области от 17 августа 2011 года N 1-15/5. Зарегистрировано Управлением юстиции Лебяжинского района Павлодарской области 06 сентября 2011 года N 12-9-136
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 "Об административно-территориальном устройстве в Республике Казахстан", пункта 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", протокола схода жителей с. Малыбай, с. Казантай ПРИНИМАЮ РЕШЕНИЕ: