Аудандық мәслихаттың (4 шақырылған 23 кезекті сессиясы) 2010 жылғы 23 желтоқсандағы "2011 - 2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 23/216 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2011 жылғы 13 шілдедегі N 31/276 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 21 шілдеде N 12-11-141 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 маусымдағы N 1-29/156 хатымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 23.06.2014 N 1-29/156 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабы 2 тармағының 4) тармақшасына, облыстық мәслихаттың (4 сайланған 35 сессиясы) 2011 жылғы 24 маусымдағы "Облыстық мәслихаттың (4 сайланған 29 сессиясы) 2010 жылғы 13 желтоқсандағы "2011 - 2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 324/29 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 362/35  шешіміне сәйкес, аудандық мәслихат  ШЕШІМ етеді:
1. Аудандық мәслихаттың (4 шақырылған 23 сессиясы) 2010 жылғы 23 желтоқсандағы "2011 - 2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 12-11-130 болып тіркелген, "Заман тынысы" аудандық газетінің 2011 жылғы 7 қаңтарының 1-ші, 14 қаңтарының 2-ші, 21 қаңтарының 3-ші, 28 қаңтарының 4-ші, 4 ақпанының 5-ші нөмірлерінде  жарияланды) N 23/216 шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
шешімнің 1 тармағында:
1) тармақшасында:

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата (23 очередная сессия, 4 созыв) от 23 декабря 2010 года N 23/216 "О районном бюджете на 2011 - 2013 годы"
Решение маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 13 июля 2011 года N 31/276. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 21 июля 2011 года N 12-11-141. Утратило силу письмом маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 23 июня 2014 года N 1-29/156
Сноска. Утратило силу письмом маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 23.06.2014 N 1-29/156.
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, решением сессии областного маслихата (35 сессия, 4 созыв) от 24 июня 2011 года N 362/35 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (29 сессия, 4 созыв) от 13 декабря 2010 года N 324/29 "Об областном бюджете на 2011 - 2013 годы", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата (23 сессия, 4 созыв) от  23 декабря 2010 года N 23/216 "О районном бюджете на 2011 - 2013 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 12-11-130, опубликовано в районной газете "Заман тынысы" от 7 января 2011 года N 1, 14 января 2011 года N 2, 21 января 2011 года N 3, 28 января 2011 года N 4, 4 февраля 2011 года N 5), следующие изменения и дополнения:
в пункте 1 решения:
в подпункте 1):

"2 207 592" сандары "2 204 942" сандарымен ауыстырылсын;
"1 888 286" сандары "1 885 636" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"2 219 075" сандары "2 559 425" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік–экономикалық даму және бюджет мәселері жөніндегі тұрақты  комиссиясына жүктелсін.

цифры "2 207 592" заменить цифрами "2 204 942";
цифры "1 888 286" заменить цифрами "1 885 636";
в подпункте 2):
цифры "2 219 075" заменить цифрами "2 559 425";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития и бюджету района.