Аудандық мәслихаттың (4 шақырылған 23 кезекті сессиясы) 2010 жылғы 23 желтоқсандағы N 23/216 "2011 - 2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2011 жылғы 23 қарашадағы N 35/299 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 28 қарашада N 12-11-144 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 маусымдағы N 1-29/156 хатымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 23.06.2014 N 1-29/156 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабы 2 тармағының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Павлодар облыстық мәслихаттың (IV сайланған (кезектен тыс) XXXIX сессиясы) 2011 жылғы 7 қарашадағы N 398/39 "Облыстық мәслихаттың (IV сайланған XXIX сессиясы) 2010 жылғы 13 желтоқсандағы "2011 - 2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 324/29 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешіміне сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Аудандық мәслихаттың (4 шақырылған 23 сессиясы) 2010 жылғы 23 желтоқсандағы N 23/216 "2011 - 2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 12-11-130 болып тіркелген, "Заман тынысы" аудандық газетінің 2011 жылғы 7 қаңтарының 1-ші, 14 қаңтарының 2-ші, 21 қаңтарының 3-ші, 28 қаңтарының 4-ші, 4 ақпанының 5-ші нөмірлерінде жарияланды) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
шешімнің 1 тармағында:
1) тармақшасында:
"2 249 942" сандары "2 638 196" сандарымен ауыстырылсын;
"1 930 636" сандары "2 318 890" сандарымен ауыстырылсын;
тармақшасында:
2) "2 604 425" сандары "2 649 679" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

О внесении изменений в решение районного маслихата (23 очередная сессия, 4 созыв) от 23 декабря 2010 года N 23/216 "О районном бюджете на 2011 - 2013 годы"
Решение маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 23 ноября 2011 года N 35/299. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 28 ноября 2011 года N 12-11-144. Утратило силу письмом маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 23 июня 2014 года N 1-29/156
Сноска. Утратило силу письмом маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 23.06.2014 N 1-29/156.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Павлодарского областного маслихата (XXXIX (внеочередная) сессия, IV созыв) от 7 ноября 2011 года N 398/39 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (XXIX сессия, IV созыв) от 13 декабря 2010 года N 324/29 "Об областном бюджете на 2011 - 2013 годы", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата (23 сессия, 4 созыв) от  23 декабря 2010 года N 23/216 "О районном бюджете на 2011 - 2013 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 12-11-130, опубликовано в районной газете "Заман тынысы" от 7 января 2011 года N 1, 14 января 2011 года N 2, 21 января 2011 года N 3, 28 января 2011 года N 4, 4 февраля 2011 года N 5), следующие изменения:
в пункте 1 решения:
в подпункте 1):
цифры "2 249 942" заменить цифрами "2 638 196";
цифры "1 930 636" заменить цифрами "2 318 890";
в подпункте 2):
цифры "2 604 425" заменить цифрами "2 649 679";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік–экономикалық даму және бюджет мәселері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы                            Б. Бейсенов
Мәслихат хатшысы                           Т. Қожахметов
Павлодар аудандық мәслихатының
(4 шақырылған 35 кезектен тыс сессиясының)
2011 жылғы 23 қарашадағы N 35/299 шешіміне
қосымша
Павлодар аудандық мәслихатының

2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития и бюджету района.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                        Б. Бейсенов
Секретарь маслихата                        Т. Кожахметов
Приложение
к решению Павлодарского районного маслихата
(35 внеочередная сессия, 4 созыв)
от 23 ноября 2011 года N 35/299
Приложение 1
к решению Павлодарского районного маслихата