2011 жылы Успен ауданында жұмыспен қамту саласында азаматтарды әлеуметтік қорғау жөнінде қосымша шаралар туралы
Павлодар облысы Успен аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 14 ақпандағы N 58/2 қаулысы. Павлодар облысы Успен ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 02 наурызда N 12-12-104 тіркелді. Күші жойылды - қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Успен аудандық әкімі аппаратының 2014 жылғы 26 тамыздағы N 1-18/555 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Успен аудандық әкімі аппаратының 26.08.2014 N 1-18/555 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 1 бабының, 1 тармағының, 13 тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 5 бабының 2 тармағына сәйкес халықтың мақсатты топтарындағы жұмыссыздарды әлеуметтік қорғау және жұмыспен қамтуға көмек көрсету мақсатында аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Успен ауданы бойынша халықтың мақсатты тобына жататындардың қосымша тізбесі бекітілсін.
2. Успен ауданының "Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі:
1) жұмыс берушілермен (келісім бойынша) халықтың мақсатты топтарындағы жұмыссыздар үшін шарт бойынша әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастырылсын;
2) жұмыс берушілердің өтінімдері негізінде және келісім бойынша мақсатты топтардағы жұмыссыздарды жұмысқа орналастыру үшін шарттар жасалсын.
3. Успен ауданының "Қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі әлеуметтік жұмыс орындарын аудандық бюджеттен бөлінген қаражат көлемінде уақытылы қаржыландырылумен қамтамасыз етілсін.
4. Успен ауданының "Ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесі осы қаулының қолданыстағы заңнамамен қарастырылған тәртіпте бұқаралық ақпарат құралдарында жариялануын қамтамасыз етсін.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасарына А.А.Дисюповаға жүктелсін.
6. Осы қаулы ресми жарияланған күннен кейін 10 күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енеді.
Аудан әкімі                                Н. Әутәліпов
Успен ауданы әкімдігінің 2011 жылғы
14 ақпандағы N 58/2 қаулысына
қосымша
Успен ауданы бойынша халықтың мақсатты тобына
жататындардың қосымша тізбесі
1. Дәрігерлік-ұжымдық комиссияның анықтамасы бойынша еңбек етуге шектеуі бар адамдар.
2. Орта жастан жоғары адамдар (50 жастағы және одан жоғары).
3. Жұмыс өтілі және мамандығы жоқ адамдар.
4. Жұмыс істемеген адамдар (үш ай және одан аса).

О дополнительных мерах по социальной защите граждан Успенского района в сфере занятости в 2011 году
Постановление акимата Успенского района Павлодарской области от 14 февраля 2011 года N 58/2. Зарегистрировано Управлением юстиции Успенского района Павлодарской области 02 марта 2011 года N 12-12-104. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Успенского района Павлодарской области от 26 августа 2014 года N 1-18/555)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Успенского района Павлодарской области от 26.08.2014 N 1-18/555).
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 5 Закона Республики Казахстан "О занятости населения", в целях социальной защиты и содействия занятости безработным из целевых групп населения акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам населения по Успенскому району согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ" Успенского района:
1) по договорам с работодателями (по согласованию) организовать для безработных из целевых групп населения социальные рабочие места;
2) заключение договоров с работодателями для трудоустройства безработных из целевых групп производить по согласованию и на основании заявок работодателей.
3. Государственному учреждению "Отдел финансов" Успенского района обеспечить своевременное финансирование социальных рабочих мест из районного бюджета в пределах выделенных средств.
4. Государственному учреждению "Отдел внутренней политики Успенского района" обеспечить опубликование настоящего постановления в средствах массовой информации, в порядке, предусмотренном действующим законодательством.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Дисюпову А.А.
6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Н. Ауталипов
Приложение
к постановлению акимата
Успенского района
от 14 февраля 2011 года N 58/2
Дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым
группам населения по Успенскому району
1. Лица, имеющие ограничения в труде по справкам врачебно-коллективной комиссии.
2. Лица старшего возраста (50 лет и старше).
3. Лица, не имеющие специальности и стажа работы.
4. Лица, не работавшие три и более месяца.

5. 29 жасқа дейінгі жастар.

5. Молодежь в возрасте до 29 лет.