Сайлау учаскелерін құру туралы
Павлодар облысы Успен ауданы әкімінің 2011 жылғы 18 қарашадағы N 10 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 18 қарашада N 12-12-114 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Успен ауданы әкімінің 2014 жылғы 11 наурыздағы N 3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Успен ауданы әкімінің 11.03.2014 N 3 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23-бабына, және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін өзі басқару туралы" Заңының 33-бабына сәйкес, сайлау комиссияларының  келісімімен сайлау өткізу мақсатында ШЕШІМ қабылдаймын:
1. Успен ауданының аумағында сайлау учаскелері қосымшаға сәйкес құрылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының  басшысы Ж.Р.Бараисовқа жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Н. Әутәліпов
Келісілді:
Успен аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы              Б. Ильясова
2011 жылғы 17 қараша
Успен ауданы әкімдігінің
2011 жылғы 18 қарашадағы
N 10 шешіміне
қосымша
Успен ауданының сайлау учаскелері
N 395 сайлау учаскесі
Қаратай ауылы мекенжайы бойынша орналасқан Қаратай ауылының  жалпы орта білім беру мектебі сайлау учаскесінің орталығы болып белгіленсін.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Қаратай ауылы.
N 396 сайлау учаскесі
Богатырь ауылы Советов көшесі мекенжайы бойынша орналасқан Мәдениет үйі ғимараты сайлау учаскесінің орталығы болып белгіленсін.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Богатырь ауылы.
N 397 сайлау учаскесі
Лозов ауылы Мир көшесі 50 мекенжайы бойынша орналасқан Мәдениет үйі ғимараты сайлау учаскесінің орталығы болып белгіленсін.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Лозов ауылы Мир көшесі N 5, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 23, 25, 27, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 54/1, 54/2, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62/1, 62/2, 63, 64/1, 64/2, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 72/1, 72/2, 74, 76/1, 76/2, 77, 78, 80/1, 80/2, 83, 84/1, 84/2, 85, 86/1, 86/2, 88/1, 88/2, 89/1, 89/2, 91, 96, 98, 105/1, 105/2, 107/1, 107/2, 107А, 109, 113, 113/1, 115, 117/1, 117/2, 119 үйлер. Береговая көшесі, N 4/1, 4/2, 19, 23/1, 23/2, 25/1, 25/2, 27, 29/1, 29/2, 31/1, 31/2, 33/1, 33/2, 35/1, 35/2 үйлер. Пирогов көшесі, N 4, 6, 7, 10, 12, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 50, 51/1, 51/2, 55, 56, 56/1, 57/1, 57/2, 60, 61, 66, 67/1, 67/2, 68 үйлер. Репин көшесі, N 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 7, 9, 11 үйлер. Октябрьская көшесі, N 1, 2, 3, 4, 5 үйлер. Школьная көшесі, N 8 үй. Победа көшесі, N 1, 2, 4, 9, 11 үйлер. Советская көшесі, N 1, 3, 5, 9/1, 9/2, 11, 13/1, 15/1, 15/2, 17, 19/1, 19/2, 25, 27, 29/1, 29/2 үйлер. Филев көшесі, N 1, 3,  4, 6, 8 үйлер. Южный тұйық көшесі N 1, 3 үйлер. Северный тұйық көшесі N 1, 2 үйлер.
N 398 сайлау учаскесі
Екатеринослав ауылы мекенжайы бойынша орналасқан Екатеринослав ауылының жалпы негізгі білім беру мектебі сайлау учаскесінің орталығы  болып белгіленсін.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Екатеринослав ауылы.
N 573 сайлау учаскесі
Лозов ауылы Школьная N 1 мекенжайы бойынша орналасқан Лозов ауылының жалпы орта білім беру мектебі сайлау учаскесінің орталығы болып белгіленсін.

Об образовании избирательных участков
Решение акима Успенского района Павлодарской области от 18 ноября 2011 года N 10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 18 ноября 2011 года N 12-12-114. Утратило силу решением акима Успенского района Павлодарской области от 11 марта 2014 года N 3
Сноска. Утратило силу решением акима Успенского района Павлодарской области от 11.03.2014 N 3.
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан"  статьей 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", по согласованию с избирательными комиссиями с целью проведения выборов принимаю РЕШЕНИЕ:
1. Образовать избирательные участки на территории Успенского района согласно приложению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района Бараисова Ж.Р.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Н. Ауталипов
Согласовано:
Председатель Успенской
районной территориальной
избирательной комиссии                     Б. Ильясова
17 ноября 2011 года
Приложение
к решению акима Успенского района
от 18 ноября 2011 года N 10
Избирательные участки Успенского района
Избирательный участок N 395
Центром избирательного участка установить здание средней общеобразовательной школы села Каратай расположенное по адресу: село Каратай.
Границы избирательного участка: с.Каратай.
Избирательный участок N 396
Центром избирательного участка установить здание Дома культуры села Богатырь расположенное по адресу: село Богатырь, ул.Советов.
Границы избирательного участка: с.Богатырь.
Избирательный участок N 397
Центром избирательного участка установить здание Дома культуры села Лозовое расположенное по адресу: село Лозовое, ул.Мира N 50.
Границы избирательного участка: с. Лозовое ул.Мира, N домов 5, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 23, 25, 27, 32, 33, 3435, 36, 37, 38, 40, 41, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 54/1, 54/2, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62/1, 62/2, 63, 64/1, 64/2, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 72/1, 72/2, 74, 76/1, 76/2, 77, 78, 80/1, 80/2, 83, 84/1, 84/2, 85, 86/1, 86/2, 88/1, 88/2, 89/1, 89/2, 91, 96, 98, 105/1, 105/2, 107/1, 107/2, 107А, 109, 113, 113/1, 115, 117/1, 117/2, 119. ул.Береговая, N домов 4/1, 4/2, 19, 23/1, 23/2, 25/1, 25/2, 27, 29/1, 29/2, 31/1, 31/2, 33/1, 33/2, 35/1, 35/2. ул.Пирогова, N домов 4, 6, 7, 10, 12, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 50, 51/1, 51/2, 55, 56, 56/1, 57/1, 57/2, 60, 61, 66, 67/1, 67/2, 68. ул.Репина, N домов 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 7, 9, 11. Улица Октябрьская, N домов 1, 2, 3, 4, 5. ул.Школьная, дом N 8. ул.Победы, N домов 1, 2, 4, 9, 11. ул.Советская, N домов 1, 3, 5, 9/1, 9/2, 11, 13/1, 15/1, 15/2, 17, 19/1, 19/2, 25, 27, 29/1, 29/2. ул.Филева, N домов 1, 3, 4, 6, 8. Переулок Южный N домов 1, 3. Переулок Северный N домов 1, 2.
Избирательный участок N 398
Центром избирательного участка установить здание основной общеобразовательной школы села Екатеринославка расположенное по адресу: село Екатеринославка.
Границы избирательного участка: с. Екатеринославка.
Избирательный участок N 573
Центром избирательного участка установить здание средней общеобразовательной школы села Лозовое расположенное по адресу: село Лозовое, ул.Школьная N 1.

Сайлау учаскесінің шекаралары: Лозов ауылы. Абай көшесі N 16 үй. Гагарин көшесі, N 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12, 14, 15, 18, 20, 20А, 21А, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 51, 52, 55, 57, 58, 59, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 71, 72, 72А, 79, 82, 84а/1, 84/1а, 84а/2, 84/2б, 86, 88, 90, 98, 100 үйлер. Новосельская көшесі, N 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8/1, 8/2, 9, 11, 11а  үйлер. Почтовая көшесі, N 1, 2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 үйлер.
N 399 сайлау учаскесі
Ковалев ауылы Тәуелсіздік көшесі N 35 мекенжайы бойынша орналасқан Ковалев ауылының жалпы орта білім беру мектебі сайлау учаскесінің орталығы болып белгіленсін.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Ковалев ауылы Мир көшесі N 2, 4, 6, 8, 10 , 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38 үйлер.Абай көшесі, N  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 үйлер.
N 574 сайлау учаскесі
Ковалев ауылы Тәуелсіздік N 41 мекенжайы бойынша орналасқан Ковалев ауылының жалпы орта білім беру мектебі сайлау учаскесінің  орталығы болып белгіленсін.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Ковалев ауылы. Тәуелсіздік көшесі, N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ,17, 18, 19, 20, 23, 25, 27, 28, 32, 33, 34, 38, 40, 42, 43, 45, 53, 55, 57, 59, 61, 65, 69 үйлер. Остапенко көшесі, N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 16, 17, 19, 21, 23, 27, 29 үйлер. Абай көшесі, N 8, 9, 11, 12, 13 үйлер. Ақпан көшесі, N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 35 үйлер. Мира көшесі N 1, 5, 7, 9, 11, 13, 17, 19, 21, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 үйлер.
N 401 сайлау учаскесі
Қозыкеткен ауылы Победа көшесі мекенжайы бойынша орналасқан Қозыкеткен ауылы клубының ғимарат сайлау учаскесінің орталығы болып белгіленсін.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Қозыкеткен ауылы.
N 402 сайлау учаскесі
Травян ауылы Победа көшесі мекенжайы бойынша орналасқан Травян ауылының жалпы негізгі білім беру мектебі сайлау учаскесінің орталығы  болып белгіленсін.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Травян ауылы.
N 403 сайлау учаскесі
Успен ауылы Ленин көшесі N 68 мекенжайы бойынша орналасқан "Балдырған" БЭО сайлау учаскесінің орталығы болып белгіленсін.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Успен ауылы. Пролетарская көшесі  N 2, 4, 6, 8, 10, 12а,16, 18а, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48а, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62 үйлер. Степная көшесі N 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12б, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 22, 24, 26, 28, 30 үйлер. Восточная көшесі N 1м, 1г, 1, 1б, 1/1, 1/2, 2б, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18б, 18а, 18, 19а, 19, 20, 21, 22, 23, 24 үйлер. Гагарин көшесі  N 3, 5, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 14/1, 14/2, 15, 16, 18а, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 36/1, 36, 37, 38, 39, 39а, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49. Коммунальная көшесі N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53. Ленин көшесі N 6/1, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18а, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 63, 65, 67, 69. Некрасов көшесі N 13, 13а, 15, 19, 19/1, 19/2, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30б, 30а, 32, 34, 38. Комсомольская көшесі N 13, 14, 15, 16а, 16, 16/1, 17, 17а, 17б, 17в, 18, 19, 20, 21/1, 21/2, 21а, 21б, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28. Петровский көшесі N 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 18а, 19, 19а, 20, 21, 22, 24, 25, 25а, 26, 26а, 27, 28, 30, 30а, 32а, 32/1, 32/2, 32/3, 32/4, 33, 34/1, 34/2, 34/3, 34/4. Шевченко көшесі N 13, 15, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25а, 27/1, 27/2, 29, 31, 31а, 33, 35, 37 үйлер. 10 лет Независимости жылдығы көшесі N 11, 21, 23, 25 үйлер. Новосельская көшесі, 1 Мая көшесі, Целинная көшесі, Дружба көшесі, Южный тұйық көше толығымен кіреді.
N 404 сайлау учаскесі
Успен ауылы Ленин көшесі N 77 мекенжайы бойынша орналасқан Успен орталықтандырылған кітапхана жүйесі сайлау учаскесінің орталығы  болып белгіленсін.

Границы избирательного участка: с. Лозовое ул.Абая. Дом N 16. ул.Гагарина, N домов 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12, 14, 15, 18, 20, 20А, 21А, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 51, 52, 55, 57, 58, 59, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 71, 72, 72А, 79, 82, 84а/1, 84/1а, 84а/2, 84/2б, 86, 88, 90, 98, 100. ул.Новосельская, N домов 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8/1, 8/2, 9, 11, 11а. ул.Почтовая, N домов 1, 2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11.
Избирательный участок N 399
Центром избирательного участка установить здание Дома культуры села Ковалевка расположенное по адресу: село Ковалевка, ул. Тәуелсіздік N 35.
Границы избирательного участка: с. Ковалевка ул.Мира, N домов 2, 4, 6, 8, 10 , 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38. ул.Абая, N домов 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7.
Избирательный участок N 574
Центром избирательного участка установить здание средней общеобразовательной школы села Ковалевка расположенное по адресу: село Ковалевка, ул. Тәуелсіздік N 41.
Границы избирательного участка: с. Ковалевка ул.Тәуелсіздік, N домов 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 23, 25, 27, 28, 32, 33, 34, 38, 40, 42, 43, 45, 53, 55, 57, 59, 61, 65, 69. ул. Остапенко, N домов 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 16, 17, 19, 21, 23, 27, 29. ул.Абая, N домов 8, 9, 11, 12, 13. ул.Акпана, N домов 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 35. ул.Мира, N домов 1, 5, 7, 9, 11, 13, 17, 19, 21, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60.
Избирательный участок N 401
Центром избирательного участка установить здание сельского клуба села Козыкеткен расположенное по адресу: село Козыкеткен, ул. Победы.
Границы избирательного участка: с. Козыкеткен.
Избирательный участок N 402
Центром избирательного участка установить здание основной общеобразовательной школы села Травянка расположенное по адресу: село Травянка, ул. Победы.
Границы избирательного участка: с. Травянка.
Избирательный участок N 403
Центром избирательного участка установить здание ДЭЦ "Балдырган  села Успенка расположенное по адресу: село Успенка, ул. Ленина N 68.       Границы избирательного участка: с.Успенка ул. Пролетарская N 2, 4, 6, 8, 10, 12а,16, 18а, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48а, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62. ул. Степная от N 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12б, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 22, 24, 26, 28, 30. ул.Восточная от N 1м, 1г, 1, 1б, 1/1, 1/2, 2б, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18б, 18а, 18, 19а, 19, 20, 21, 22, 23, 24. ул.Гагарина N 3, 5, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 14/1, 14/2, 15, 16, 18а, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 36/1, 36, 37, 38, 39, 39а, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49. ул. Коммунальная N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53. ул.Ленина N 6/1, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18а, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 63, 65, 67, 69. ул. Некрасова от N 13, 13а, 15, 19, 19/1, 19/2, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30б, 30а, 32, 34, 38. ул.Комсомольская N 13, 14, 15, 16а, 16, 16/1, 17, 17а, 17б, 17в, 18, 19, 20, 21/1, 21/2, 21а, 21б, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28.  ул.Петровского N 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 18а, 19, 19а, 20, 21, 22, 24, 25, 25а, 26, 26а, 27, 28, 30, 30а, 32а, 32/1, 32/2, 32/3, 32/4, 33, 34/1, 34/2, 34/3, 34/4. ул.Шевченко N 13, 15, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25а, 27/1, 27/2, 29, 31, 31а, 33, 35, 37. ул. 10 лет Независимости N 11, 21, 23, 25. ул. Новосельская, ул. 1 Мая, ул. Целинная, ул.Дружбы, пер.Южный входят полностью.
Избирательный участок N 404
Центром избирательного участка установить здание Успенской централизованной библиотечной системы расположенное по адресу: село Успенка, ул. Ленина N 77.

Сайлау учаскесінің шекаралары: Успен ауылы. Шевченко көшесінің жұп бөлігі N 4/1, 4. 10 лет Независимости көшесі N 2а, 4, 6, 8, 10, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 29, 31, 36. Баюк көшесі, Семенченко көшесі, 8 Марта көшесі толық кіреді. Чапаев көшесі N 1а, 1б, 1в, 1г, 2, 3а, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19. Элеваторная көшесі N 1, 3, 5, 5б, 7, 7а, 9. Молодежная көшесі N 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 26/2, 28, 28а, 28б, 30а, 30б, 30, 32, 32б, 34, 34а, 36, 36а, 36б, 38, 40, 44, 46, 50, 52, 54, 56, 56а, 56б, 58, 58а, 58б, 60, 60а, 60б. Терешкова көшесі N 9а, 11, 12а, 13, 14, 15, 16а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 25а, 27, 29, 29а, 33, 35, 37, 40. Абай көшесі N 49, 51, 53, 55, 57, 59, 60, 61, 61а, 62, 63, 64, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 75а, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 93, 94, 94/1, 94а, 95, 96, 97, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110. Милевский N 60, 62, 64, 68, 70, 71, 72, 73, 75, 77, 79, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 91, 92, 93, 94а, 94, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139. Пролетарская көшесі N 63, 65, 66, 67, 71, 73, 75, 76, 77, 78, 80, 82, 84, 85, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 95а, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 122а, 124, 126. Ленин көшесі N 70,72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 83, 84а, 84, 86, 88, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 105, 106, 107, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 121. Коммунальная көшесі  N 52, 54, 56, 58, 60, 60а, 62, 63, 64, 65, 66, 68. Гагарин көшесі N 50,51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74а, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 82, 83, 84, 86, 94, 97, 99, 101, 103, 106, 107, 109, 110, 111, 116, 118. Восточная көшесі N 23в, 25а, 25б, 25в, 25/2, 25/3, 25, 25/1, 25, 27, 28, 29, 29а, 29б, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39а, 41, 43, 45, 49, 51, 55, 57, 59, 61;
Образцов көшесі толығымен кіреді.
N 405 сайлау учаскесі
Белоусов ауылы мекенжайы бойынша орналасқан ауылының Белоусов жалпы орта білім беру мектебі сайлау учаскесінің орталығы болып белгіленсін.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Белоусов ауылы.
N 420 сайлау учаскесі
Успен селосы Милевский N 65 мекенжайы бойынша орналасқан Успен ауылының мәдениет үйі сайлау учаскесінің орталығы болып белгіленсін.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Успен селосы Пролетарская көшесінің тақ бөлігі N 1, 1А, 3, 5, 5а, 9/1, 9/2, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33а, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59 үйлер. 10 лет Независимости көшесінің тақ бөлігі N 5, 9. Абай көшесінің N 1е, 1г, 1б, 1а, 1, 2а, 2б, 2в, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12а, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 52, 54, 56, 58 үйлер. Милевский от N 1, 2б, 2, 3, 4, 5а, 5, 6, 6а, 7, 7а, 8а, 8, 8б, 9, 10, 10а, 11а, 11, 13, 14, 16, 16а, 17, 19, 20а, 20б, 21, 22, 23, 24а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36/1, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58а, 59, 61, 63, 67; Терешкова көшесі N 1, 2/1, 2/2, 2а, 2б, 2в, 2, 3, 4а, 4, 5, 6/1, 6, 7, 8, 10. Молодежная көшесі N 2, 3, 4, 5. Шевченко көшесі N 1, 4, 4а, 5, 6, 7, 7/1, 7б, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 14. Петровский көшесі N 1а, 2а, 3, 4, 5, 5а, 6, 7б, 8, 8а, 9а, 9, 10б, 10а, 10, 11,12; Комсомольская көшесі N 1, 2а, 2, 2б, 2в, 3, 5, 6, 7, 7а, 7б, 8, 8а, 8б, 9, 10, 11, 12; Некрасов көшесі N 3, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12. Строительная көшесі, Энергетик көшесі, Юбилейный тұйық толығымен кіреді.
N 421 сайлау учаскесі

Границы избирательного участка: с.Успенка четная сторона ул.Шевченко N 4/1, 4. ул. 10 лет Независимости N 2а, 4, 6, 8, 10, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 29, 31, 36. ул.Баюка, Семенченко, 8 Марта входят полностью. ул.Чапаева N 1а, 1б, 1в, 1г, 2, 3а, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19. ул.Элеваторная N 1, 3, 5, 5б, 7, 7а, 9. ул.Молодежная N 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 26/2, 28, 28а, 28б, 30а, 30б, 30, 32, 32б, 34, 34а, 36, 36а, 36б, 38, 40, 44, 46, 50, 52, 54, 56, 56а, 56б, 58, 58а, 58б, 60, 60а, 60б. ул.Терешковой N 9а, 11, 12а, 13, 14, 15, 16а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 25а, 27, 29, 29а, 33, 35, 37, 40. ул.Абая N 49, 51, 53, 55, 57, 59, 60, 61, 61а, 62, 63, 64, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 75а, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 93, 94, 94/1, 94а, 95, 96, 97, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110. ул.Милевского N 60, 62, 64, 68, 70, 71, 72, 73, 75, 77, 79, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 91, 92, 93, 94а, 94, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139. ул. Пролетарская N 63, 65, 66, 67, 71, 73, 75, 76, 77, 78, 80, 82, 84, 85, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 95а, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 122а, 124, 126. ул.Ленина N 70,72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 83, 84а, 84, 86, 88, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 105, 106, 107, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 121. ул.Коммунальная от N 52, 54, 56, 58, 60, 60а, 62, 63, 64, 65, 66, 68. ул. Гагарина N 50,51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74а, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 82, 83, 84, 86, 94, 97, 99, 101, 103, 106, 107, 109, 110, 111, 116, 118. ул.Восточная N 23в, 25а, 25б, 25в, 25/2, 25/3, 25, 25/1, 25, 27, 28, 29, 29а, 29б, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39а, 41, 43, 45, 49, 51, 55, 57, 59, 61;
ул.Образцовка входит полностью.
Избирательный участок N 405
Центром избирательного участка установить здание средней общеобразовательной школы села Белоусовка расположенное по адресу: село Белоусовка.
Границы избирательного участка: с. Белоусовка.
Избирательный участок N 420
Центром избирательного участка установить здание Дома культуры села Успенка расположенное по адресу: село Успенка, ул. Милевского N 65.
Границы избирательного участка: с.Успенка нечетная сторона ул.Пролетарская от N 1, 1А, 3, 5, 5а, 9/1, 9/2, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33а, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59. нечетная сторона ул.10 лет Независимости N 5, 9. ул. Абая от N 1е, 1г, 1б, 1а, 1, 2а, 2б, 2в, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12а, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 52, 54, 56, 58. ул. Милевского от N 1, 2б, 2, 3, 4, 5а, 5, 6, 6а, 7, 7а, 8а, 8, 8б, 9, 10, 10а, 11а, 11, 13, 14, 16, 16а, 17, 19, 20а, 20б, 21, 22, 23, 24а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36/1, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58а, 59, 61, 63, 67; ул. Терешковой от N 1, 2/1, 2/2, 2а, 2б, 2в, 2, 3, 4а, 4, 5, 6/1, 6, 7, 8, 10. ул.Молодежная от N 2, 3 , 4, 5. ул.Шевченко N 1, 4, 4а, 5, 6, 7, 7/1, 7б, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 14. ул.Петровского от N 1а, 2а, 3, 4, 5, 5а, 6, 7б, 8, 8а, 9а, 9, 10б, 10а, 10, 11,12; ул.Комсомольская от N 1, 2а, 2, 2б, 2в, 3, 5, 6, 7, 7а, 7б, 8, 8а, 8б, 9, 10, 11, 12; ул.Некрасова от N 3, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12. ул.Строительная, ул.Энергетиков, пер.Юбилейный входят полностью.
Избирательный участок N 421

Успен селосы Мир көшесі N 22 мекенжайы бойынша орналасқан 25-кәсіби лицейі сайлау учаскесінің орталығы болып белгіленсін.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Успен ауылы: Чапаев көшесі N 18а, 18б, 20, 20а, 20б, 22, 24, 26, 28. Элеваторная көшесі N 2, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 13, 13а, 15, 15а, 17, 17а, 19, 20а, 21, 22, 23, 24, 24а, 32, 34, 36. ул Абая N 99, 101, 103, 105, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124. Милевский көшесі N 120, 124, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 159. Ленин көшесі N 120, 122, 123, 124, 125, 126, 127а, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 142, 143, 144, 145, 147, 149, 149а, 150, 151, 152, 153, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 164. Коммунальная көшесі N 78, 79, 80, 81, 82, 83, 85, 86, 87, 89, 90, 90а, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98а, 99, 100, 100а, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116. Гагарин көшесі N 115, 117, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 139а, 139, 140, 141, 141а, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 149, 153. Восточный көшесі N 63, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 72а, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 92. Степная көшесі N 45,46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73. Мир, Крупская, Северная, Пушкина, Гогол, Чехов көшелері толығымен  кіреді.
N 406 сайлау учаскесі
Ольхов ауылы мекенжайы бойынша орналасқан Ольхов ауылының жалпы негізгі білім  беру мектебі сайлау учаскесінің орталығы болып белгіленсін.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Ольхов ауылы.
N 407 сайлау учаскесі
Ольгино ауылы Энгельс көшесі мекенжайы бойынша орналасқан Ольгино ауылының Мәдениет үйі ғимараты сайлау учаскесінің орталығы  болып белгіленсін.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Ольгино ауылы.
N 409 сайлау учаскесі
Тимирязев ауылы мекенжайы бойынша орналасқан Тимирязев ауылының  жалпы орта білім беру мектебі сайлау учаскесінің орталығы болып белгіленсін.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Тимирязев ауылы.
N 410 сайлау учаскесі
Константинов ауылы мекенжайы бойынша орналасқан Константинов ауылының Мәдениет үйі ғимараты сайлау учаскесінің орталығы болып белгіленсін.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Константинов ауылы.
N 411 сайлау учаскесі
Равнополь ауылы мекенжайы бойынша орналасқан Равнополь ауылының  жалпы негзгі білім беру мектебі сайлау учаскесінің орталығы болып  белгіленсін.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Равнополь ауылы.
N 412 сайлау учаскесі
Таволжан ауылы мекенжайы бойынша орналасқан Таволжан ауылының Мәдениет үйі ғимараты сайлау учаскесінің орталығы болып белгіленсін.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Таволжан ауылы.
N 413 сайлау учаскесі
Надаров ауылы мекенжайы бойынша орналасқан Надаров ауылының жалпы орта білім беру мектебі сайлау учаскесінің орталығы болып  белгіленсін.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Надаров ауылы.
N 415 сайлау учаскесі
Возненсен ауылы мекенжайы бойынша орналасқан Возненсен ауылының  Мәдениет үйі ғимараты сайлау учаскесінің орталығы болып  белгіленсін.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Возненсен ауылы.
N 416 сайлау учаскесі
Қоңырөзек ауылы мекенжайы бойынша орналасқан Қоңырөзек ауылының  жалпы орта білім беру мектебі сайлау учаскесінің орталығы болып  белгіленсін.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Конырозек.ауылы.
N 417 сайлау учаскесі
Дмитриев ауылы мекенжайы бойынша орналасқан Дмитриев ауылының жалпы негізгі білім беру мектебі сайлау учаскесінің орталығы болып белгіленсін.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Дмитриев ауылы.
N 418 сайлау учаскесі
Новопокров ауылы мекенжайы бойынша орналасқан Новопокров ауылының Мәдениет үйі ғимараты сайлау учаскесінің орталығы болып белгіленсін.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Новопокров ауылы.
N 419 сайлау учаскесі
Галицк ауылы мекенжайы бойынша орналасқан Галицк ауылының Мәдениет үйі ғимараты сайлау учаскесінің орталығы болып белгіленсін.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Галицк ауылы.

Центром избирательного участка установить здание профессионального лицея-25 села Успенка расположенное по адресу: село Успенка, ул. Мира N 22.
Границы избирательного участка: с.Успенка: ул.Чапаева N 18а, 18б, 20, 20а, 20б, 22, 24, 26, 28. ул Элеваторная N 2, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 13, 13а, 15, 15а, 17, 17а, 19, 20а, 21, 22, 23, 24, 24а, 32, 34, 36. ул Абая N 99, 101, 103, 105, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124. ул.Милевского N 120, 124, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 159. ул.Ленина N 120, 122, 123, 124, 125, 126, 127а, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 142, 143, 144, 145, 147, 149, 149а, 150, 151, 152, 153, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 164. ул.Коммунальная N 78, 79, 80, 81, 82, 83, 85, 86, 87, 89, 90, 90а, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98а, 99, 100, 100а, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116; ул.Гагарина N 115, 117, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 139а, 139, 140, 141, 141а, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 149, 153. ул Восточная N 63, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 72а, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 92. ул.Степная N 45,46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73. улицы Мира, Крупской, Северная, Пушкина, Гоголя, Чехова входят полностью.
Избирательный участок N 406
Центром избирательного участка установить здание основной общеобразовательной школы села Ольховка расположенное по адресу: село Ольховка.
Границы избирательного участка: с.Ольховка.
Избирательный участок N 407
Центром избирательного участка установить здание Дома культуры села Ольгино расположенное по адресу: село Ольгино, ул.Энгельса.
Границы избирательного участка: с. Ольгино.
Избирательный участок N 409
Центром избирательного участка установить здание средней общеобразовательной школы села Тимирязево расположенное по адресу: село Тимирязево.
Границы избирательного участка: с. Тимирязево.
Избирательный участок N 410
Центром избирательного участка установить здание Дома культуры села Константиновка расположенное по адресу: село Константиновка.
Границы избирательного участка: с.Константиновка.
Избирательный участок N 411
Центром избирательного участка установить здание основной общеобразовательной школы села Равнополь расположенное по адресу: село Равнополь.
Границы избирательного участка: с.Равнополь.
Избирательный участок N 412
Центром избирательного участка установить здание Дома культуры села Таволжан расположенное по адресу: село Таволжан.
Границы избирательного участка: с. Таволжан.
Избирательный участок N 413
Центром избирательного участка установить здание средней общеобразовательной школы села Надаровка расположенное по адресу: село Надаровка.
Границы избирательного участка: с. Надаровка.
Избирательный участок N 415
Центром избирательного участка установить здание Дома культуры села Вознесенка расположенное по адресу: село Вознесенка.
Границы избирательного участка: с.Вознесенка.
Избирательный участок N 416
Центром избирательного участка установить здание средней общеобразовательной школы села Конырозек расположенное по адресу: село Конырозек.
Границы избирательного участка: с.Конырозек.
Избирательный участок N 417
Центром избирательного участка установить здание основной общеобразовательной школы села Дмитриевка расположенное по адресу: село Дмитриевка.
Границы избирательного участка: с. Дмитриевка.
Избирательный участок N 418
Центром избирательного участка установить здание Дома культуры села Новопокровка расположенное по адресу: село Новопокровка.
Границы избирательного участка: с.Новопокровка.
Избирательный участок N 419
Центром избирательного участка установить здание Дома культуры села Галицкое расположенное по адресу: село Галицкое.
Границы избирательного участка: с. Галицкое.