Успен селолық округінің ауылдарының көшелеріне атау беру туралы
Павлодар облысы Успен ауданы Успен селолық округ әкімінін 2011 жылғы 25 қарашадағы N 25 шешімі. Павлодар облысы Успен ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 14 желтоқсанда N 12-12-118 тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабының 2 тармағына сәйкес Успен селолық округінің Успен, Белоусовка ауылдардың тұрғындарының пікір есебімен ШЕШІМ қабылдаймын:
1. Осы шешімінің 1 қосымшасына сәйкес Успен селолық округінің Успен селосының көшелеріне атау берілсін.
2. Осы шешімінің 2 қосымшасына сәйкес Успен селолық округінің Белоусовка ауылының көшелеріне атау берілсін.
3. Осы шешімінің орындалуын бақылауды өзіме қалтырамын.
4. Осы шешім оны алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік 10 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Успен селолық
округінің әкімі                            С. Саламацкий
Успен селолық округі әкімінің
2011 жылғы 25 қарашадағы N 25 шешіміне
1 қосымшасы
Успен селолық округінің Успен селосының көшелеріне атау берілсін:
1) N 1 көшеге – 1 май көшесі
2) N 2 көшеге – 10 лет Независимости көшесі
3) N 3 көшеге – 8 март көшесі
4) N 4 көшеге – Абай көшесі
5) N 5 көшеге – Баюка көшесі
6) N 6 көшеге – Восточная көшесі
7) N 7 көшеге – Гагарин көшесі
8) N 8 көшеге – Гоголя көшесі
9) N 9 көшеге – Дружбы көшесі
10) N 10 көшеге – Милевский көшесі
11) N 11 көшеге – Коммунальная көшесі
12) N 12 көшеге – Комсомольская көшесі
13) N 13 көшеге – Крупская көшесі
14) N 14 көшеге – Ленин көшесі
15) N 15 көшеге – Мира көшесі
16) N 16 көшеге – Молодежная көшесі
17) N 17 көшеге – Некрасов көшесі
18) N 18 көшеге – Новосельская көшесі
19) N 19 көшеге – Петровский көшесі
20) N 20 көшеге – Пролетарская көшесі
21) N 21 көшеге – Пушкин көшесі
22) N 22 көшеге – Северная көшесі
23) N 23 көшеге – Семенченко көшесі
24) N 24 көшеге – Степная көшесі
25) N 25 көшеге – Строительная көшесі
26) N 26 көшеге – Терешкова көшесі
27) N 27 көшеге – Целинная көшесі
28) N 28 көшеге – Чапаев көшесі
29) N 29 көшеге – Чехов көшесі
30) N 30 көшеге – Шевченко көшесі
31) N 31 көшеге – Элеваторная көшесі
32) N 32 көшеге – Энергетиков көшесі
33) N 33 көшеге – Юбилейная көшесі
34) N 34 көшеге – Южная көшесі
Успен селолық округі әкімінің
2011 жылғы 25 қарашадағы N 25 шешіміне
2 қосымшасы
Успен селолық округінің Белоусовка ауылының көшелеріне атау берілсін:

О присвоении наименований улицам сел Успенского сельского округа
Решение акима Успенского сельского округа Успенского района Павлодарской области от 25 ноября 2011 года N 25. Зарегистрировано Управлением юстиции Успенского района Павлодарской области 14 декабря 2011 года N 12-12-118
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с учетом мнения населения сел Успенка, Белоусовка Успенского сельского округа, принимаю РЕШЕНИЕ:
1. Присвоить наименования улицам села Успенка Успенского сельского округа согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Присвоить наименования улицам села Белоусовка Успенского сельского округа согласно приложению 2 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Успенского
сельского округа                           С. Саламацкий
Приложение 1
к решению акима
Успенского сельского округа
от 25 ноября 2011 года N 25
Присвоить наименования улицам села Успенка Успенского сельского округа:
1) улице N 1 – улица 1 мая
2) улице N 2 – улица 10 лет Независимости
3) улице N 3 – улица 8 марта
4) улице N 4 – улица Абая
5) улице N 5 – улица Баюка
6) улице N 6 – улица Восточная
7) улице N 7 – улица Гагарина
8) улице N 8 – улица Гоголя
9) улице N 9 – улица Дружбы
10) улице N 10 – улица Милевского
11) улице N 11 – улица Коммунальная
12) улице N 12 – улица Комсомольская
13) улице N 13 – улица Крупской
14) улице N 14 – улица Ленина
15) улице N 15 – улица Мира
16) улице N 16 – улица Молодежная
17) улице N 17 – улица Некрасова
18) улице N 18 – улица Новосельская
19) улице N 19 – улица Петровского
20) улице N 20 – улица Пролетарская
21) улице N 21 – улица Пушкина
22) улице N 22 – улица Северная
23) улице N 23 – улица Семенченко
24) улице N 24 – улица Степная
25) улице N 25 – улица Строительная
26) улице N 26 – улица Терешковой
27) улице N 27 – улица Целинная
28) улице N 28 – улица Чапаева
29) улице N 29 – улица Чехова
30) улице N 30– улица Шевченко
31) улице N 31 – улица Элеваторная
32) улице N 32 – улица Энергетиков
33) улице N 33 – улица Юбилейная
34) улице N 34 – улица Южная
Приложение 2
к решению акима
Успенского сельского округа
от 25 ноября 2011 года N 25
Присвоить наименования улицам села Белоусовка Успенского сельского округа:

1) N 1 көшеге – Амангелды көшесі
2) N 2 көшеге – Киров көшесі
3) N 3 көшеге – Куйбышев көшесі
4) N 4 көшеге – Молодежная көшесі
5) N 5 көшеге – Северная көшесі
6) N 6 көшеге – Советов көшесі
7) N 7 көшеге – Турксибская көшесі
8) N 8 көшеге – Школьная көшесі
9) N 9 көшеге – Юбилейная көшесі
10) N 10 көшеге – Пушкин көшесі

1) улице N 1 – улица Амангельды
2) улице N 2 – улица Кирова
3) улице N 3 – улица Куйбышева
4) улице N 4 – улица Молодежная
5) улице N 5 – улица Северная
6) улице N 6 – улица Советов
7) улице N 7 – улица Турксибская
8) улице N 8 – улица Школьная
9) улице N 9 – улица Юбилейная
10) улице N 10 – улица Пушкина