Шарбақты аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы "2011 - 2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" N 155/32 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2011 жылғы 17 ақпандағы N 168/34 шешімі. Павлодар облысы Шарбақты ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 21 ақпанда N 12-13-120 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2014 жылғы 21 шілдедегі № 1-35-112 хатымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 21.07.2014 № 1-35-112 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабы 2 тармағының 4) тармақшасы және 109 бабы 5 тармағына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Шарбақты аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы "2011 - 2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" (мемлекеттік нормативтік құқықтық актілер тізілімінде N 12-13-118 тіркеуге алынған, 2011 жылғы 13 қаңтардағы аудандық "Трибуна" газетінің N 2, 2011 жылғы 20 қаңтардағы N 3 жарияланған) N 155/32 шешіміне келесідегідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
Көрсетілген шешімнің 1 тармағы келесі редакцияда баяндалсын:
"1. 2011 - 2013 жылдарға арналған аудан бюджеті 12қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2011 жыл келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 2336475 мың теңге, оның ішінде:
салық түсімдері – 274230 мың теңге;
салықтан басқа түсімдер – 7473 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 100 мың теңге;
трансферттік түсімдер - 2054672 мың теңге;
2) шығындар – 2357997 мың теңге;
3) бюджетті таза несиелендіру - 40195 мың теңге, оның ішінде бюджеттік кредиттер - 42866 мың теңге;б
бюджеттік кредиттерді өтеу - 2671 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операция бойынша сальдо - 2500 мың теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу - 2500 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – -64217 мың теңге;
6) бюджеттік тапшылықты қаржыландыру – 64217 мың теңге.
Көрсетілген шешім келесі мазмұндағы 4-1, 4-2, 4-3 тармақтарымен толықтырылсын:
"4-1. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде республикалық бюджеттен берілетін облыстық транзиттік бағдарламалар бойынша нысаналы трансферттер келесі көлемде ескерілсін:
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға - 12697 мың теңге;
қамқоршыларға (қорғаншыларға) жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) қамтамасыз етуге ай сайын ақшалай қаражат төлеуге - 6653 мың теңге;
үйде оқытылатын мүгедек балаларды құрал-жабдықтармен, бағдарламалық жинақпен қамтамасыз етуге - 1942 мың теңге;
негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу құрал-жабдықтарымен жарақтандыруға - 8194 мың теңге;
бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиалық кабинеттер құруға - 5541 мың теңге;
арнайы әлеуметтік қызмет көрсету стандарттарын енгізуге - 467 мың теңге;
ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға - 3878 мың теңге;
эпизоотияға қарсы іс-шараларды өткізуге - 13428 мың теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 155/32 "О районном бюджете на 2011 - 2013 годы"
Решение маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 17 февраля 2011 года N 168/34. Зарегистрировано Управлением юстиции Щербактинского района Павлодарской области 21 февраля 2011 года N 12-13-120. Утратило силу письмом маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 21 июля 2014 года N 1-35-112
Сноска. Утратило силу письмом маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 21.07.2014 N 1-35-112.
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 и пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 24 декабря 2010 года 155/32 "О районном бюджете на 2011 - 2013 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-13-118, опубликованное в районной газете "Трибуна" N 2 от 13 января 2011 года, N 3 от 20 января 2011 года), следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2011 - 2013 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы – 2336475 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 274230 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 7473 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 100 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2054672 тысячи тенге;
2) затраты – 2357997 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 40195 тысяч тенге, в том числе: бюджетные кредиты – 42866 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 2671 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 2500 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 2500 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета - -64217 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 64217 тысячи тенге";
Указанное решение дополнить пунктами 4-1, 4-2, 4-3, следующего содержания:
"4-1. Учесть в бюджете района на 2011 год объемы целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета, передаваемых по транзитным областным программам в следующих размерах:
12697 тысяч тенге - на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
6653 тысячи тенге - на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей;
1942 тысячи тенге - на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому;
8194 тысячи тенге - на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования;
5541 тысяча тенге - на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования;
467 тысяч тенге - на введение стандартов специальных социальных услуг;
3878 тысяч тенге - для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов;
13428 тысяч тенге - на проведение противоэпизоотических мероприятий;

"Бизнестің жол картасы – 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке меншік кәсіпкерлікті қолдауға - 2496 мың теңге.
4-2. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде республикалық бюджеттен берілетін облыстық транзиттік бағдарламалар бойынша дамуға арналған нысаналы трансферттер келесі көлемде ескерілсін:
көлік инфрақұрылымын дамытуға - 539000 мың теңге;
су шаруашылығы объектілерін дамытуға - 5500 мың теңге.
4-3. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде республикалық бюджеттен берілетін ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер 42865 мың теңге көлемінде ескерілсін.

2496 тысяч тенге - на поддержку частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса – 2020".
4-2. Учесть в бюджете района на 2011 год объемы целевых трансфертов на развитие из республиканского бюджета, передаваемых по транзитным областным программам в следующих размерах:
539000 тысяч тенге - на развитие транспортной инфраструктуры;
5500 тысяч тенге - на развитие объектов водного хозяйства.
4-3. Учесть в бюджете района на 2011 год бюджетные кредиты из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов в сумме 42865 тысяч тенге."