Шарбақты аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы N 155/32 "2011 - 2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2011 жылғы 18 қарашадағы N 208/44 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 02 желтоқсанда N 12-13-133 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2014 жылғы 21 шілдедегі № 1-35-112 хатымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 21.07.2014 № 1-35-112 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына  және Павлодар облыстық мәслихатының 2011 жылғы 7 қарашадағы N 398/39 "Облыстық мәслихаттың 2011 жылғы 13 желтоқсандағы N 324/29 "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер және толықтырулар енгізу туралы" шешіміне сәйкес, Шарбақты аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Шарбақты аудандық  мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы N 155/32 "2011 - 2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілер мемлекеттік тізілімінде N 12-13-118 тіркелген, 2011 жылғы 13 қаңтардағы ауданның "Трибуна" газетінің N 2, 2011 жылғы 20 қаңтардағы N 3 жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1–тармақта:
1) тармақшасында:
"2434975" деген сандар "2615106" деген сандарымен ауыстырылсын;
"2153172" деген сандар "2333303" деген сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында "2598597" деген сандар "2636624" деген сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
"40195" деген сандар "40194" деген сандарымен ауыстырылсын;
"2671" деген сандар "2672" деген сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында "-206317" деген сандар "-64212" деген сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында "206317" деген сандар "64212" деген сандарымен ауыстырылсын;
4-1 тармағында:
"12697" деген сандар "18397" деген сандарымен ауыстырылсын;
"6653" деген сандар "4272" деген сандарымен ауыстырылсын;
"8194" деген сандар "8192" деген сандарымен ауыстырылсын;
"5541" деген сандар "5347" деген сандарымен ауыстырылсын;
"3878" деген сандар "9080" деген сандарымен ауыстырылсын;
сегізінші абзацында "ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын" деген сөздер "мамандардың" деген сөзбен ауыстырылсын;
"15434" деген сандар "13314" деген сандарымен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в решение Щербактинского районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 155/32 "О районном бюджете на 2011 - 2013 годы"
Решение маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 18 ноября 2011 года N 208/44. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 02 декабря 2011 года N 12-13-133. Утратило силу письмом маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 21 июля 2014 года N 1-35-112
Сноска. Утратило силу письмом маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 21.07.2014 N 1-35-112.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106, пунктом 5   статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Павлодарского областного маслихата от 7 ноября 2011 года N 398/39 "О внесении изменений и дополнения в решение областного маслихата от 13 декабря 2010 года N 324/29 "Об областном бюджете на 2011 - 2013 годы", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 24 декабря 2010 года 155/32 "О районном бюджете на 2011 - 2013 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-13-118, опубликованное 13 января 2011 года в районной газете "Трибуна" N 2, 20 января 2011 года районной газете "Трибуна" N 3) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2434975" заменить цифрами "2615106";
цифры "2153172" заменить цифрами "2333303";
в подпункте 2) цифры "2598597" заменить цифрами "2636624";
в подпункте 3):
цифры "40195" заменить цифрами "40194";
цифры "2671" заменить цифрами "2672";
в подпункте 5) цифры "-206317" заменить цифрами "-64212";
в подпункте 6) цифры "206317" заменить цифрами "64212";
в пункте 4-1:
цифры "12697" заменить цифрами "18397";
цифры "6653" заменить цифрами "4272";
цифры "8194" заменить цифрами "8192";
цифры "5541" заменить цифрами "5347";
цифры "3878" заменить цифрами "9080";
в абзаце 8:
слова "социальной сферы сельских  населенных пунктов" исключить;
цифры "15434" заменить цифрами "13314";

"2717" деген сандар "1642" деген сандарымен ауыстырылсын;
4-2 тармағында:
"539000" деген сандар "533893" деген сандарымен ауыстырылсын;
"67196" деген сандар "105196" деген сандарымен ауыстырылсын;
4-5 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4-5. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде жұмыспен қамту 2020 Бағдарламасы бойынша мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үйлер салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен дамытуға бюджеттік трансферттер 142104 мың теңге сомасында ескерілсін.";
4-7 тармағы келесі мазмұнда толықтырылсын:

цифры "2717" заменить цифрами "1642";
в пункте 4-2:
цифры "539000" заменить цифрами "533893";
цифры "67196" заменить цифрами "105196";
пункт 4-5 изложить в новой редакции:
"4-5. Учесть в бюджете района на 2011 год бюджетные трансферты на развитие из республиканского бюджета на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда по Программе занятости 2020 на сумму 142104 тысячи тенге.";
дополнить пунктом 4-7 следующего содержания:

"4-7. Аудандық бюджетте жұмыспен қамту 2020 Бағдарламасы бойынша тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға бөлінген кредиттің мерзімінен бұрын өтелуі 142104 мың теңге көлемінде ескерілсін.";
осы шешімнің қосымшасына сәйкес көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың бюджет және әлеуметтік-экономикалық даму мәселесі жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

"4-7. Предусмотреть в районном бюджете на 2011 год досрочное погашение кредита, выделенного на строительство и (или) приобретение жилья по Программе занятости 2020 в сумме 142104 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам бюджета и социально-экономического развития района.