"Шарбақты ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесімен мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 25 қарашадағы N 336/8 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 28 желтоқсанда N 12-13-135 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 19 сәуірдегі N 119/2 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық әкімдігінің 19.04.2012 N 119/2 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 27 қарашадағы "Әкімшілік рәсімдері туралы" Заңының 9-1–бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 20 шілдедегі "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы" N 745 қаулысына сәйкес, аудан әкімі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берілген:
1) "Жұмыссыз азаматтарды тіркеу және есепке қою" мемлекеттік қызмет регламенті;
2) "Семей ядролық сынақ полигонында ядролық сынақтардың салдарынан зардап шеккен азаматтарды тіркеу және есепке алу" мемлекеттік қызмет регламенті;
3) "Жұмыссыз азаматтарға анықтама беру" мемлекеттік қызмет регламенті;
4) "Жергілікті өкілді органдардың шешімдері бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек тағайындау және төлеу" мемлекеттік қызмет регламенті;
5) "Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті тағайындау" мемлекеттік қызмет регламенті;
6) "18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақылар тағайындау" мемлекеттік қызмет регламенті;
7) "Үйде оқитын және тәрбиеленетін мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету үшін құжаттарды ресімдеу" мемлекеттік қызмет регламенті;
8) "Мүгедектерге протездік-ортопедиялық көмек ұсыну үшін оларға құжаттарды ресімдеу" мемлекеттік қызмет регламенті;
9) "Мүгедектерге сурдо-тифлотехникалық және міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету үшін оларға құжаттарын ресімдеу" мемлекеттік қызмет регламенті;
10) "Мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен қызмет көрсететін мемлекеттік және мемлекеттік емес медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) әлеуметтік қызмет көрсетуге арналған құжаттарды ресімдеу" мемлекеттік қызмет регламенті;
11) "Қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтерін ұсыну үшін мүгедектерге құжаттарды ресімдеу" мемлекеттік қызмет регламенті;

Об утверждении регламентов государственных услуг, государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ Щербактинского района"
Постановление акимата Щербактинского района Павлодарской области от 25 ноября 2011 года N 336/8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 28 декабря 2011 года N 12-13-135. Утратило силу постановлением акимата Щербактинского района Павлодарской области от 19 апреля 2012 года N 119/2
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Щербактинского района Павлодарской области от 19.04.2012 N 119/2.
В соответствии с пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах", постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года N 745 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам", в целях качественного предоставления государственных услуг акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) регламент государственной услуги "Регистрация и постановка на учет безработных граждан";
2) регламент государственной услуги "Регистрация и учет граждан, пострадавших вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне";
3) регламент государственной услуги "Выдача справок безработным гражданам";
4) регламент государственной услуги "Назначение и выплата социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов";
5) регламент государственной услуги "Назначение государственной адресной социальной помощи";
6) регламент государственной услуги "Назначение государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет";
7) регламент государственной услуги "Оформление документов для материального обеспечения детей-инвалидов, обучающихся и воспитывающихся на дому";
8) регламент государственной услуги "Оформление документов на инвалидов для предоставления им протезно-ортопедической помощи";
9) регламент государственной услуги "Оформление документов на инвалидов для обеспечения их сурдо-тифлосредствами и обязательными гигиеническими средствами";
10) регламент государственной услуги "Оформление документов на социальное обслуживание в государственных и негосударственных медико-социальных учреждениях, предоставляющих услуги за счет государственных бюджетных средств";
11) регламент государственной услуги "Оформление документов на инвалидов для предоставления им услуги индивидуального помощника для инвалидов первой группы, имеющих затруднение в передвижении и специалиста жестового языка для инвалидов по слуху";

12) "Мүгедектерге кресло-арбаларды беру үшін оларға құжаттарды ресімдеу" мемлекеттік қызмет регламенті;
13) "Мүгедектерді санаторий-курорттық емдеумен қамтамасыз ету үшін оларға құжаттарды ресімдеу" мемлекеттік қызмет регламенті;
14) "Жалғызілікті, жалғыз тұратын қарттарға, бөгде адамның күтіміне және жәрдеміне мұқтаж мүгедектерге және мүгедек балаларға үйде әлеуметтік қызмет көрсетуге құжаттарды ресімдеу" мемлекеттік қызмет регламенті бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Бақтылы Қайырбекқызы Қалыбаеваға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің міндетін атқарушы           В. Воробьев
Павлодар облысы Шарбақты ауданы
әкімдігінің 2011 жылғы 25
қарашадағы N 336/8 қаулысымен
бекітілген
"Жұмыссыз азаматтарды тіркеу және есепке қою"
мемлекеттік қызмет регламенті
1.Жалпы ұғымдар
1. Қолданылатын аббревиатураның анықтамасы:
1) ҚФБ - мемлекеттік қызметті көрсету барысында қатысатын – құрылымдық–функционалдық бірліктер.
2. Жалпы ережелер
2. Мемлекеттік қызметтің атауы: "Жұмыссыз азаматтарды тіркеу және есепке қою" (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет).
3. Мемлекеттік қызмет көрсету түрі: автоматандырылмаған.
4. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі N 394 қаулысымен бекітілген "Жұмыссыз азаматтарды тіркеу және есепке қою" стандартының негізінде көрсетіледі (бұдан әрі - стандарт).
5. Мемлекеттік қызмет:
"Шарбақты ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесімен көрсетіледі (бұдан әрі – бөлім).
Мемлекеттік қызмет көрсетілетін орын: Павлодар облысы, Шарбақты ауданы, Шарбақты ауылы, 1 Май көшесі, 18 үй, телефон 2-22-44, жұмыс кестесі сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, түскі үзіліспен сағат 13.00-ден 14.30-ға дейін, демалыс күндері (сенбі, жексенбі), электрондық мекенжайы: sherb_zanet@mail.ru.
6. Мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесі жұмыссыз ретінде тіркеу және есепке алу болып табылады.
7. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері тұтынушымен қажетті құжаттарды тапсырғаннан кейін – күнтізбелік он күннен аспайды.
Тұтынушының өтініш білдірген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алушыға қызмет көрсетудің рұқсат берілген ең көп уақыты, кезектегі адамдар санына байланысты, бір өтініш иесіне қызмет көрсету 15 минут.
Тұтынушы өтініш білдірген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алуға дейін күтудің рұқсат берілген ең көп уақыты  – 15 минуттан аспайды.

12) регламент государственной услуги "Оформление документов на инвалидов для предоставления им кресла-коляски";
13) регламент государственной услуги "Оформление документов на инвалидов для обеспечения их санаторно-курортным лечением";
14) регламент государственной услуги "Оформление документов на социальное обслуживание на дому для одиноких, одиноко проживающих престарелых, инвалидов и детей инвалидов, нуждающихся в постороннем уходе и помощи".
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Калыбаеву Бахтылы Каирбековну.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима района                                В. Воробьев
Утверждено
постановлением акимата
Щербактинского района
Павлодарской области
от 25 ноября 2011 года N 336/8
РЕГЛАМЕНТ государственной услуги "Регистрация
и постановка на учет безработных граждан"
1. Основные понятия
1. Определение используемой аббревиатуры:
1) СФЕ – структурно-функциональные единицы, участвующие в процессе оказания государственной услуги.
2. Общие положения
2. Наименование государственной услуги: "Регистрация и постановка на учет безработных граждан" (далее - государственная услуга).
3. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
4. Государственная услуга оказывается на основании стандарта "Регистрация и постановка на учет безработных граждан", утвержденного  постановлением Правительства Республики Казахстан от 07 апреля 2011 года N 394 (далее - стандарт).
5. Государственная услуга предоставляется:
Государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ "Щербактинского района" (далее – отдел).
Место оказания государственной услуги: Павлодарская область, Щербактинский район, село Шарбакты, улица 1 Мая, 18. Телефон 2-22-44, график работы с 9.00 часов до 18.30 часов, обеденный перерыв с 13.00 часов до 14.30 часов, выходные дни – суббота, воскресенье; адрес электронной почты sherb_zanet@mail.ru.
6. Результатом оказания государственной услуги является регистрация и постановка на учет в качестве безработного в электронном виде.
7. Сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов, не позднее 10 календарных дней.
Максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя, зависит от количества человек в очереди из расчета 15 минут на обслуживание одного заявителя.
Максимально допустимое время обслуживания потребителя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя - не более 15 минут.

3. Мемлекеттік қызмет көрсету іс-әрекетінің сипаттамасы
8. Мемлекеттік қызмет алу үшін тұтынушы стандарттың 11 тармағында көрсетілген құжаттар тізімін ұсыну тиіс.
Мемлекеттік қызметті алу үшін барлық қажетті құжаттарды тапсырғаннан кейін тұтынушыға құжаттарды қабылдаған тұлғаның тегі және аты жазылған, тіркеу күні көрсетілген талон беріледі.
9. Бөліммен мемлекеттік қызметті ұсынуда бас тарту стандарттың 2 қосымшасына сәйкес құжаттарды толық көлемде немесе мәліметтердің рас болмауы кезде бас тартылуы мүмкін.
10. Ақпараттық қауіпсіздікке талаптар: тұтынушының құжаттарының мазмұны туралы ақпаратты қорғау, құпиялылығын және сақталуын қамтамасыз ету.
11. Бөлімге өтініш білдірген кезде мемлекеттік қызмет көрсету барысында келесі құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі - ҚФБ) қатысады:
1) жұмыссыз азаматтарды тіркеу және қабылдау жөніндегі маман;
2) жұмысты іздеп жүрген, жұмыссыз тұлғаның мәртебесін бекіту жөніндегі комиссия.
12. Әр ҚФБ-ның іс-әрекеттерінің реттілігі осы регламенттің 1 қосымшасында көрсетілген.
13. Іс-әрекеттерінің логикалық реттілігі және ҚФБ-нің арасында арақатынасты көрсететін кесте регламенттің 2 қосымшасында көрсетілген.
4. Мемлекеттік қызметті көрсететін
лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі
14. Қазақстан Республикасының Заңдарымен қарастырылған мемлекеттік қызмет көрсету тәртібін бұзғаны үшін лауазымды тұлғалар жауапты болады.
"Жұмыссыз азаматтарды тіркеу
және есепке қою"
мемлекеттік қызмет регламентіне
1 қосымша
1 кесте. Құрылымдық-функционалдық бірліктердің әрекеттерінің сипаттамасы (бұдан әрі - ҚФБ)
Негізгі барыстың іс-әрекеттері (жолы, жұмыс ағымы)
1 Іс-әрекеттің N 1 2 3
2
ҚФБ атауы
жұмыссыз азаматтарды жұмыспен қамту және тіркеуді қабылдау жөніндегі маман
жұмысты іздеп жүрген, жұмыссыз тұлғаның мәртебесін бекіту жөніндегі комиссия
жұмыссыз азаматтарды жұмыспен қамту және тіркеуді қабылдау жөніндегі маман
3
әрекеттер атауы (функциялар, операциялар, рәсімі) және олардың сипаттамасы
Тұтынушымен ұсынылған құжаттарды қабылдау және тіркеу
ұсынылған құжаттардың толықтылығын тексеру. Тіркеуге қою немесе қызметті ұсынуда дәлелді бас тарту туралы жауаптың жобасы
электрондық базада тіркеу немесе тұтынушының жеке өтініш білдірген кездедәлелді бас тарту туралы жауапты беру
4
Аяқталу нысаны (мәлімет, құжат, ұйымдастырушы-өкімдік шешім)
талонды беру
тіркеуге қою немесе қызметті ұсынуда дәлелді бас тарту туралы жауапты беру туралы комиссияның шешімі
тіркеу және есепке қою немесе есепке қою туралы дәлелді бас тарту жауабы
5
Орындалу мерзімі
15 минут
күнтізбелік 8 күн
15 минуттан аспайды
6
Келесі әрекеттің нөмірі
2 баған
3 баған
"Жұмыссыз азаматтарды тіркеу
және есепке қою"
мемлекеттік қызмет регламентіне
2 қосымша
Бөлімге өтініш білдірген кезде мемлекеттік қызметті ұсыну кестесі
Павлодар облысы Шарбақты ауданы
әкімдігінің 2011 жылғы 25
қарашадағы N 336/8 қаулысымен
бекітілген
"Семей ядролық сынақ полигонында ядролық сынақтардың
салдарынан зардап шеккен азаматтарды тіркеу және
есепке алу" мемлекеттік қызмет регламенті

3. Описание порядка действий
оказания государственной услуги
8. Для получения данной государственной услуги потребителю необходимо предоставить перечень документов, указанных в пункте 11 стандарта.
При сдаче всех необходимых документов для получения государственной услуги потребителю выдается талон с указанием даты регистрации и получения потребителем государственной услуги, фамилии и инициалов лица, принявшего документы.
9. Отделом в предоставлении государственной услуги может быть отказано при отсутствии необходимых документов при предоставлении ложных сведений и документов по форме согласно приложению 2 стандарта.
10. Требование к информационной безопасности: обеспечение сохранности, защиты и конфиденциальности информации о содержании документов потребителя.
11. Структурно-функциональные единицы (далее - СФЕ), которые участвуют в процессе оказания государственной услуги при обращении в отдел.
1) специалист по приему и регистрации безработных граждан;
2) комиссия по установлению статуса безработного лица, ищущего работу.
12. Последовательность действий СФЕ приведена в приложении 1 к настоящему регламенту.
13. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью действий и СФЕ, приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
4. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственные услуги
14. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность, предусмотренную законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Регистрация и постановка на учет
безработных граждан"
Таблица 1. Описание действий СФЕ
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
2
Наименование СФЕ
специалист отдела по приему регистрации и трудоустройству безработных граждан
Комиссия по установлению статуса безработного лица, ищущего работу
специалист отдела по приему регистрации и трудоустройству безработных граждан
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
прием и регистрация представленных потребителем документов
проверка полноты представленных документов.
Проект решения о постановке на учет либо выдача мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
регистрация в электронной базе либо выдача мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги при личном обращении потребителя
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Выдача талона
Решение комиссии о постановке на учет либо выдача мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Регистрация и постановка на учет, либо выдача мотивированного ответа об отказе в постановке на учет
5
Сроки исполнения
15 минут
8 календарных дней
не более 15 минут
6
Номер следующего действия
2 колонка
3 колонка
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Регистрация и постановка на учет
безработных граждан"
Схема предоставления государственной услуги при обращении в отдел
Утверждено
постановлением акимата
Щербактинского района
Павлодарской области
от 25 ноября 2011 года N 336/8
РЕГЛАМЕНТ государственной услуги "Регистрация и
учет граждан, пострадавших вследствие ядерных
испытаний на Семипалатинском испытательном
ядерном полигоне"

1. Жалпы ұғымдар
1. Қолданылатын аббревиатураның анықтамасы:
1) ҚФБ - мемлекеттік қызметті көрсету барысында қатысатын – құрылымдық–функционалдық бірліктер.
2. Жалпы ережелер
2. Мемлекеттік қызметтің атауы: "Семей ядролық сынақ полигонында ядролық сынақтардың салдарынан зардап шеккен азаматтарды тіркеу және есепке алу".
3. Мемлекеттік қызмет көрсету түрі: автоматтандырылмаған.
4. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі N 394 қаулысымен бекітілген "Семей ядролық сынақ полигонында ядролық сынақтардың салдарынан зардап шеккен азаматтарды тіркеу және есепке алу" стандартының негізінде көрсетіледі (бұдан әрі - стандарт).
5. Мемлекеттік қызмет:
1) мемлекеттік мекемеге өтініш білдірген кезде: "Шарбақты ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесімен көрсетіледі (бұдан әрі – бөлім).
Мемлекеттік қызмет көрсетілетін орын: Павлодар облысы, Шарбақты ауданы, Шарбақты ауылы, 1 Май көшесі, 18 үй, телефон 2-21-83, жұмыс кестесі сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, түскі үзіліспен сағат 13.00-ден 14.30-ға дейін, демалыс күндері (сенбі, жексенбі), электрондық мекенжайы: sherb_zanet@mail.ru.
2) Шарбақты ауданының Республикалық мемлекеттік мекемесінің филиалы арқылы өтініш білдірген кезде "Павлодар облысының халыққа қызмет көрсету орталығы" (бұдан әрі - орталық).
Мемлекеттік қызмет көрсетілетін орын: Павлодар облысы Шарбақты ауданы, Шарбақты ауылы, В.Чайко көшесі, 45/2 үй, телефон: 2-33-36, жұмыс кестесі сағат 9.00-ден 19.00-ге дейін түскі үзіліссіз, демалыс күні – жексенбі; электрондық мекенжайы: shar_con@mail.ru.
6. Мемлекеттік қызмет көретудің нәтижесі Семей ядролық сынақ полигонында ядролық сынақтардың салдарынан зардап шеккен Қазақстан Республикасының азаматтарын есепке алу және тіркеу туралы мәлімдеме, немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту болып табылады.
7. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері тұтынушымен арнайы комиссияның жұмыс органына қажетті құжаттарды тапсырған уақыттан – күнтізбелік 20 күннен аспайды.
Мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушының өтініш білдірген күні сол жерде ең ұзақ тосу уақыты (талонды алу) - 30 минуттан аспайды.
Мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушының өтініш білдірген күні сол жерде ең ұзақ қызмет көрсету уақыты – арнайы комиссияның жұмыс органында 15 минуттан аспайды.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету іс-әрекетінің сипаттамасы
8. Мемлекеттік қызмет алу үшін тұтынушы стандарттың 11 тармағында көрсетілген құжаттар тізімін ұсыну тиіс.
Барлық қажетті құжаттарды тапсырғаннан кейін тұтынушыға мемлекеттік қызметті алу күні көрсетілген талон беріледі.

1. Основные понятия
1. Определение используемой аббревиатуры:
1) СФЕ – структурно-функциональные единицы, участвующие в процессе оказания государственной услуги.
2. Общие положения
2. Наименование государственной услуги "Регистрация и учет граждан, пострадавших вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне".
3. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
4. Государственная услуга предоставляется на основании стандарта "Регистрация и учет граждан, пострадавших вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне" утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года N 394 (далее - стандарт).
5. Государственная услуга предоставляется:
1) при обращении в Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Щербактинского района" (далее – отдел).
Место оказания государственной услуги: Павлодарская область, Щербактинский район, село Шарбакты, улица 1 мая 18, телефон 2-21-83, график работы и приема: ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, перерыв с 13.00 до 14.30, выходные дни – суббота, воскресенье и праздничные дни, адрес электронной почты sherb_zanet@mail.ru.
2) при обращении через филиал Щербактинского района  Республиканского государственного учреждения "Центр обслуживания населения Павлодарской области" (далее – центр).
Место оказания государственной услуги: Павлодарская область, Щербактинский район, село Шарбакты, улица В.Чайко 45/2, телефон 2-33-36, график работы с 9.00 часов до 19.00 часов без обеденного перерыва, выходной день - воскресенье; адрес электронной почты shаr_соn@mail.ru.
6. Результатом оказания государственной услуги является уведомление о принятии решения о регистрации и учете граждан Республики Казахстан, пострадавших вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги.
7. Сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов в рабочий орган специальной комиссии - не более 20 календарных дней.
Максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя (до получения талона) не более 30 минут.
Максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя не более 15 минут в рабочем органе специальной комиссии.
3. Описание порядка действий в процессе
оказания государственной услуги
8. Для получения данной государственной услуги потребителю необходимо предоставить перечень документов, указанных в пункте 11 стандарта.
При сдаче всех необходимых документов для получения государственной услуги потребителю выдается талон о получении всех документов, в которой содержится дата получении потребителем государственной услуги.

9. Бөліммен мемлекеттік қызметті ұсынуда бас тарту Семей ядролық сынақ полигонында ядролық сынақ кезінде зардап шеккен Қазақстан Республикасының азаматарға жәрдемақының төленуі анықталса және/немесе құжаттарды толық көлемде немесе мәліметтердің рас болмауы кезде бас тартылуы мүмкін.
10. Ақпараттық қауіпсіздікке талаптар: тұтынушының құжаттарының мазмұны туралы ақпаратты қорғау, құпиялылығын және сақталуын қамтамасыз ету.
11. Бөлімге өтініш білдірген кезде мемлекеттік қызмет көрсету барысында келесі құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі - ҚФБ) қатысады:
1) арнайы комиссияның жұмыс органының маманы;
2) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің бастығы.
12. Әр ҚФБ-ның іс-әрекеттерінің реттілігі осы регламенттің 1 қосымшасында көрсетілген.
13. Іс-әрекеттерінің логикалық реттілігі және ҚФБ-нің арасында арақатынасты көрсететін кесте регламенттің 2 қосымшасында көрсетілген.
4. Мемлекеттік қызметті көрсететін
лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі
14. Қазақстан Республикасының Заңдарымен қарастырылған мемлекеттік қызмет көрсету тәртібін бұзғаны үшін лауазымды тұлғалар жауапты болады.
"Семей ядролық сынақ полигонында ядролық
сынақтардың салдарынан зардап шеккен
азаматтарды тіркеу және есепке алу"
мемлекеттік қызмет регламентіне
1 қосымша
1 кесте. Құрылымдық-функционалдық бірліктердің әрекеттерінің сипаттамасы (бұдан әрі - ҚФБ)
Негізгі барыстың іс-әрекеттері (жолы, жұмыс ағымы)
1 Іс-әрекеттің N 1 2 3 4
2
ҚФБ атауы
арнайы комиссияның жұмыс органының маманы
Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің бастығы
арнайы комиссияның жұмыс органы
арнайы комиссияның жұмыс органының маманы
3
әрекеттер атауы (функциялар, операциялар, рәсімі ) және олардың сипаттамасы
Тұтынушымен ұсынылған құжаттарды қабылдау және тіркеу
құжаттарды қарау
құжаттарды немесе қызметті ұсынуда дәлелді бас тарту туралы жауаптың жобасын дайындау
журналда тіркеу
4
Аяқталу нысаны (мәлімет, құжат, ұйымдастырушы-өкімдік шешім)
құжаттарды қабылдау туралы талон
резолюцияға қол қою
хабарламаға немесе дәлелді бас тарту туралы жауапқа қол қою
хабарламаны немесе дәлелді бас тарту туралы жауапты беру
5
Орындалу мерзімі
15 минуттан аспайды
күнтізбелік 5 күн
күнтізбелік 13 күн
15 минуттан аспайды
6
Келесі әрекеттің нөмірі
2 баған
3 баған
4 баған
"Семей ядролық сынақ полигонында ядролық
сынақтардың салдарынан зардап шеккен
азаматтарды тіркеу және есепке алу"
мемлекеттік қызмет регламентіне
2 қосымша
Бөлімге өтініш білдірген кезде мемлекеттік қызметті ұсыну кестесі
Павлодар облысы Шарбақты ауданы
әкімдігінің 2011 жылғы 25
қарашадағы N 336/8 қаулысымен
бекітілген
"Жұмыссыз азаматтарға анықтама беру"
мемлекеттік қызмет регламенті

9. Отделом в предоставлении государственной услуги может быть отказано в случае выявления по итогам проверки факта выплаты компенсации гражданину, пострадавшему вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне, на которого оформлен макет дела, также предоставление не полных и (или) недостоверных сведений при сдаче документов потребителем.
10. Требование к информационной безопасности: обеспечение сохранности, защиты и конфиденциальности информации о содержании документов потребителя.
11. Структурно–функциональные единицы (далее - СФЕ), которые участвуют в процессе оказания государственной услуги при обращении в отдел занятости и социальных программ:
1) специалист рабочего органа специальной комиссии;
2) начальник отдела занятости и социальных программ.
12. Последовательность действий СФЕ приведена в приложении 1 к настоящему регламенту.
13. Схема отражающая взаимосвязь между логической последовательностью действий и СФЕ, приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
4. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственные услуги
14. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность, предусмотренную законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Регистрация и учет граждан, пострадавших
вследствие ядерных испытаний на
Семипалатинском испытательном ядерном полигоне"
Таблица 1. Описание действий структурно-функицональных единиц (СФЕ) при обращении в отдел
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
2
Наименование СФЕ
специалист рабочего органа специальной комиссии
Начальник отдела занятости и социальных программ
Рабочий орган специальной комиссии
специалист рабочего органа специальной комиссии
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием и регистрация представленных потребителем документов
Рассмотрение документов
Подготовка проекта уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Регистрация в журнале
4
Форма завершения
Талон о приеме документов
Подписание резолюции
Подпись уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Выдача уведомления либо мотивированного ответа об отказе о предоставлении услуги при личном обращении потребителя
5
Сроки исполнения
не более 15 минут
5 календарных дней
13 календарных дней
не более 15 минут
6
Номер следующего действия
2 колонка
3 колонка
4 колонка
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Регистрация и учет граждан, пострадавших
вследствие ядерных испытаний на
Семипалатинском испытательном ядерном полигоне"
Схема предоставления государственной услуги при обращении в отдел
Утверждено
постановлением акимата
Щербактинского района
Павлодарской области
от 25 ноября 2011 года N 336/8
РЕГЛАМЕНТ государственной услуги
"Выдача справок безработным гражданам"

1. Жалпы ұғымдар
1. Қолданылатын аббревиатураның анықтамасы:
1) ҚФБ - мемлекеттік қызметті көрсету барысында қатысатын – құрылымдық–функционалдық бірліктер.
2. Жалпы ережелер
2. Мемлекеттік қызметтің атауы: "Жұмыссыз азаматтарға анықтама беру".
3. Мемлекеттік қызмет көрсету түрі: біртіндеп автоматтандырылған.
4. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі N 394 қаулысымен бекітілген "Жұмыссыз азаматтарға анықтама беру" стандартының негізінде көрсетіледі (бұдан әрі - стандарт).
5. Мемлекеттік қызмет:
1) мемлекеттік мекемеге өтініш білдірген кезде: "Шарбақты ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесімен көрсетіледі (бұдан әрі – бөлім).
Мемлекеттік қызмет көрсетілетін орын: Павлодар облысы, Шарбақты ауданы, Шарбақты ауылы, 1 Май көшесі, 18 үй, телефон 2-22-44, жұмыс кестесі сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, түскі үзіліспен сағат 13.00-ден 14.30-ға дейін, демалыс күндері (сенбі, жексенбі), электрондық мекенжайы: sherb_zanet@mail.ru.
2) Шарбақты ауданының Республикалық мемлекеттік мекемесінің филиалы арқылы өтініш білдірген кезде "Павлодар облысының халыққа қызмет көрсету орталығы" (бұдан әрі - орталық).
Мемлекеттік қызмет көрсетілетін орын: Павлодар облысы Шарбақты ауданы, Шарбақты ауылы, В.Чайко көшесі, 45/2 үй, телефон: 2-33-36, жұмыс кестесі сағат 9.00-ден 19.00-ге дейін түскі үзіліссіз, демалыс күні – жексенбі; электрондық мекенжайы: shar_con@mail.ru.
6. Мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесі жұмыссыз ретінде тіркеу туралы анықтаманы беру, немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту болып табылады.
7. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері:
1) қажетті құжаттарды ұсынған уақыттан бөлімге өтініш білдірген кезде,10 минуттан аспайды.
Мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушының өтініш білдірген күні сол жерде ең ұзақ тосу уақыты (тіркеу кезде, талонды алу, өтініш білдірген уақыттан) - 10 минут.
Мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушының өтініш білдірген күні сол жерде ең ұзақ қызмет көрсету уақыты – 10 минуттан аспайды;
2) Тұтынушының орталыққа қажетті құжаттарды тапсырғаннан кейін: үш жұмыс күні (қабылдау күні мемлекеттік қызмет көрсету мерзіміне кірмейді).
Қажетті құжаттарды тапсыру кездегі кезекте ең ұзақ тосу уақыты – 30 минут.
Мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушының өтініш білдірген күні сол жерде ең ұзақ тосу уақыты – 30 минут.
Мемлекеттік қызметті алушыны қамтамасыз етудің ең ұзақ тосу уақыты, тұтунышының өтініш білдірген күні – 30 минут.

1. Основные понятия
1. Определение используемой аббревиатуры:
1) СФЕ – структурно-функциональные единицы, участвующие в процессе оказания государственной услуги.
2. Общие положения
2. Наименование государственной услуги: "Выдача справок безработным гражданам".
3. Форма оказываемой государственной услуги: частично автоматизированная.
4. Государственная услуга оказывается на основании стандарта "Выдача справок безработным гражданам", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 07 апреля 2011 года N 394 (далее - стандарт).
5. Государственная услуга предоставляется:
1) при обращении в Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Щербактинского района" (далее – отдел).
Место оказания государственной услуги: Павлодарская область, Щербактинский район, село Шарбакты, улица 1 Мая 18. телефон: 22244, график работы с 9.00 часов до 18.30 часов, обеденный перерыв с 13.00 часов до 14.30 часов, выходные дни – суббота, воскресенье и праздничные дни; адрес электронной почты sherb_zanet@mail.ru.
2) при обращении через филиал Щербактинский района Республиканского государственного учреждения "Центр обслуживания населения Павлодарской области" (далее – центр).
Место оказания государственной услуги: Павлодарская область, Щербактинский район, село Шарбакты, улица В.Чайко, 45/2.Телефон 2-33-36, график работы с 9.00 часов до 19.00 часов без обеденного перерыва, выходной день - воскресенье; адрес электронной почты shаr_соn@mail.ru.
6. Результатом оказания государственной услуги является выдача справки о регистрации в качестве безработного, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги.
7. Сроки оказания государственной услуги:
1) при обращении в отдел с момента предъявления необходимых документов, не более 10 минут;
Максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя (при регистрации, получении талона, с момента обращения и подачи электронного запроса) - 10 минут.
Максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя - 10 минут;
2) при обращении через центр с момента сдачи потребителем необходимых документов: три рабочих дня (день приема и день выдачи документов не входят в срок оказания государственной услуги);
Максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче необходимых документов - 30 минут.
Максимально допустимое время ожидания в очереди до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя - 30 минут.
Максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя - 30 минут.

3. Мемлекеттік қызмет көрсету іс-әрекетінің сипаттамасы
8. Мемлекеттік қызмет алу үшін тұтынушы стандарттың 11 тармағында көрсетілген құжаттар тізімін ұсыну тиіс.
Мемлекеттік қызметті алу үшін қажетті құжаттардың барлығын тапсырған кезде тұтынушыға беріледі:
1) жұмыспен қамту бөліміне өтініш білдірген кезде – жұмыссыз ретінде тіркеу туралы анықтама;
2) орталыққа өтініш білдірген кезде – құжаттарды ресімдеуге өтінішті қабылдаған орталықтың инспекторының аты, тегі, әкесінің аты, құжаттарды беру орны және күні (уақыты), қоса берілген құжаттардың саны және атаулары, сұраған мемлекеттік қызметтің түрі, сұранымның қабылдау күні және нөмірі көрсетілген сәйкес құжаттарды қабылдау туралы қолхат.
9. Жұмыссыздарға анықтаманы беру уәкілетті органда жұмыссыз есебінде тұтынушының тіркелуі болмаған кезде бас тартылады.
10. Ақпараттық қауіпсіздікке талаптар: тұтынушының құжаттарының мазмұны туралы ақпаратты қорғау, құпиялылығын және сақталуын қамтамасыз ету.
11. Бөлімге өтініш білдірген кезде мемлекеттік қызмет көрсету барысында келесі құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі - ҚФБ) қатысады:
1) жұмыссыз азаматтарды тіркеу және қабылдау жөніндегі маман;
2) жұмыспен қамту бөлімінің бастығы.
12. Әр ҚФБ-ның іс-әрекеттерінің реттілігі осы регламенттің 1 қосымшасында көрсетілген.
13. Іс-әрекеттерінің логикалық реттілігі және ҚФБ-нің арасында арақатынасты көрсететін кесте регламенттің 2 қосымшасында көрсетілген.
4. Мемлекеттік қызметті көрсететін
лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі
14. Қазақстан Республикасының Заңдарымен қарастырылған мемлекеттік қызмет көрсету тәртібін бұзғаны үшін лауазымды тұлғалар жауапты болады.
"Жұмыссыз азаматтарға анықтама беру"
мемлекеттік қызмет регламентіне
1 қосымша
1 кесте. Құрылымдық-функционалдық бірліктердің әрекеттерінің сипаттамасы (бұдан әрі - ҚФБ)
Негізгі барыстың іс-әрекеттері (жолы, жұмыс ағымы)
1
Іс-әрекеттің N 1 2 3
2
ҚФБ атауы
жұмыссыз азаматтарды жұмыспен қамту, тіркеу және қабылдау жөніндегі маман
Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің бастығы
жұмыссыз азаматтарды жұмыспен қамту, тіркеу және қабылдау жөніндегі маман
3
әрекеттер атауы (функциялар, операциялар, рәсімі) және олардың сипаттамасы
Ұсынылған құжаттарды қабылдау және тіркеу
анықтаманың дайындау немесе қызметті ұсынудан дәлелді бас тарту туралы жауаптың жобасын қарау
журналда тіркеу
4
Аяқталу нысаны (мәлімет, құжат, ұйымдастырушы-өкімдік шешім)
өтінішті қабылдағаны туралы талон
анықтамаға немесе қызметті ұсынудан дәлелді бас тарту туралы жауаптың жобасын қол қою
тұтынушыға анықтаманы, немесе қызметті ұсынуда дәлелді бас тарту
5
Орындалу мерзімі
4 минут
3 минут
3 минут
6
Келесі әрекеттің нөмірі
2 баған
3 баған
"Жұмыссыз азаматтарға анықтама беру"
мемлекеттік қызмет регламентіне
2 қосымша
Бөлімге өтініш білдірген кезде мемлекеттік қызметті ұсыну кестесі
Павлодар облысы Шарбақты ауданы
әкімдігінің 2011 жылғы 25
қарашадағы N 336/8 қаулысымен
бекітілген
"Жергілікті өкілді органдардың шешімдері бойынша
мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік
көмек тағайындау және төлеу" мемлекеттік қызмет регламенті

3. Описание порядка действий
оказания государственной услуги
8. Для получения данной государственной услуги потребителю необходимо предоставить перечень документов, указанных в пункте 11 стандарта.
При сдаче всех необходимых документов для получения государственной услуги  потребителю выдается:
1) при обращении в отдел занятости – справка о регистрации в качестве безработного;
2) при обращении через центр – расписка о приеме соответствующих документов с указанием номера и даты приема запроса, вида запрашиваемой государственной услуги, количества и названии приложенных документов, даты (времени) и места выдачи документов, фамилии, имени, отчества инспектора центра, принявшего заявление на оформление документов.
9. Отказ в выдаче справки безработным производится в случае отсутствия регистрации потребителя в качестве безработного в уполномоченном органе.
10. Требование к информационной безопасности: обеспечение сохранности, защиты и конфиденциальности информации о содержании документов потребителя.
11. Структурно-функциональные единицы (далее - СФЕ), которые участвуют в процессе оказания государственной услуги при обращении в отдел:
1) специалист по приему и регистрации безработных граждан;
2) начальник отдела занятости.
12. Последовательность действий СФЕ приведена в приложении 1 к настоящему регламенту.
13. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью действий и СФЕ, приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
4. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственные услуги
14. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность, предусмотренную законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к Регламенту государственной услуги
"Выдача справок безработным гражданам"
Таблица 1. Описание действий структурно-функциональных единиц (СФЕ) при обращении в отдел занятости
N Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
2
Наименование СФЕ
специалист по приему, регистрации и трудоустройству безработных граждан
Начальник отдела занятости и социальных программ
специалист по приему, регистрации и трудоустройству безработных граждан
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием и регистрация представленных потребителем документов
Рассмотрение проект справки
либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Регистрация в журнале
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Талон о приеме заявления
Подписание проект справки, либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
выдача потребителю справки, либо мотивированного ответа об отказе
предоставлении услуги
5
Сроки исполнения
4 минуты
3 минуты
3 минуты
6
Номер следующего действия
2 колонка
3 колонка
Приложение 2
к Регламенту государственной услуги
"Выдача справок безработным гражданам"
Схема предоставления государственной услуги при обращении в отдел
Утверждено
постановлением акимата
Щербактинского района
Павлодарской области
от 25 ноября 2011 года N 336/8
РЕГЛАМЕНТ государственной услуги "Назначение и
выплата социальной помощи отдельным категориям
нуждающихся граждан по решениям местных
представительных органов"

1. Жалпы ұғымдар
1. Қолданылатын аббревиатураның анықтамасы:
1) ҚФБ - мемлекеттік қызметті көрсету барысында қатысатын – құрылымдық–функционалдық бірліктер.
2. Жалпы ережелер
2. Мемлекеттік қызметтің атауы: "Жергілікті өкілді органдардың шешімдері бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек тағайындау және төлеу".
3. Мемлекеттік қызмет көрсету түрі: біртіндеп автоматтандырылған.
4. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі N 394 қаулысымен бекітілген "Жергілікті өкілді органдардың шешімдері бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек тағайындау және төлеу" стандартының негізінде көрсетіледі (бұдан әрі - стандарт).
5. Мемлекеттік қызмет:
"Шарбақты ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесімен көрсетіледі (бұдан әрі – бөлім).
Мемлекеттік қызмет көрсетілетін орын: Павлодар облысы, Шарбақты ауданы, Шарбақты ауылы, 1 Май көшесі, 18 үй, телефон 2-17-12, жұмыс кестесі сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, түскі үзіліспен сағат 13.00-ден 14.30-ға дейін, демалыс күндері (сенбі, жексенбі), электрондық мекенжайы: sherb_zanet@mail.ru.
6. Мемлекеттік қызмет көретудің нәтижесі әлеуметтік көмекті тағайындау туралы, немесе қағазды түрде мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту болып табылады.
7. Тұтынушымен қажетті құжаттарды тапсырған уақыттан мемлекеттік қызмет көрсету мерзімі күнтізбелік 15 күн құрайды.
Тұтынушымен өтініш білдірген күні орында көрсетілетін мемлекеттік қызметті алу үшін ең ұзақ тосу уақыты (талонды алуға дейін) – 30 минуттан аспайды.
Тұтынушымен өтініш білдірген күні орында көрсетілетін мемлекеттік қызметті алу үшін ең ұзақ қызмет көрсету уақыты (талонды алуға дейін) – 15 минуттан аспайды.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету үрдісінің
әрекеті (өзара әрекеттерінің) сипаттамасы
8. Осы мемлекеттік қызметті алу үшін аудан мәслихатының шешімінде көрсетілген құжаттар тізімін ұсыну тиіс.
Барлық қажетті құжаттарды тапсырғаннан кейін уәкілетті органда тұтынушыға тіркеу күні және құжаттарды қабылдаған жауапты тұлғаның аты-жөні көрсетілген талон беріледі.
9. Бөліммен мемлекеттік қызметті ұсынуда бас тарту құжаттарды толық көлемде немесе мәліметтердің рас болмауы кезде бас тартылуы мүмкін.
10. Ақпараттық қауіпсіздікке талаптар: тұтынушының құжаттарының мазмұны туралы ақпаратты қорғау, құпиялылығын және сақталуын қамтамасыз ету.

1. Основные понятия
1. Определение используемой аббревиатуры:
1) СФЕ – структурно-функциональные единицы, участвующие в процессе оказания государственной услуги.
2. Общие положения
2. Наименование государственной услуги: "Назначение и выплата социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов".
3. Форма оказываемой государственной услуги: частично автоматизированная.
4. Государственная услуга оказывается на основании стандарта "Назначение и выплата социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 07 апреля 2011 года N 394 (далее - стандарт).
5. Государственная услуга предоставляется:
Государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ Щербактинского района" (далее – отдел).
Место оказания государственной услуги: Павлодарская область, Щербактинский район, село Шарбакты, улица 1 Мая, 18. телефон  2-17-12, график работы с 9.00 часов до 18.30 часов, обеденный перерыв с 13.00 часов до 14.30 часов, выходные дни – суббота и воскресенье; адрес электронной почты sherb_zanet@mail.ru.
6. Результатом оказания государственной услуги является уведомление о назначении социальной помощи, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги на бумажном носителе.
7. Сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов, составляют 15 календарных дней.
Максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя (до получения талона) - не более 30 минут.
Максимально допустимое время обслуживания потребителя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя - не более 15 минут.
3. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
8. Для получения данной государственной услуги необходимо предоставить необходимый перечень документов, указанных в решении маслихата района.
После сдачи всех необходимых документов потребителю выдается талон с указанием даты регистрации и получения потребителем государственной услуги, фамилии и инициалов ответственного лица, принявшего документы.
9. Основаниям для отказа государственной услуги является  предоставление неполных и (или) недостоверных сведений при сдаче документов потребителям.
10. Требование к информационной безопасности: обеспечение сохранности, защиты и конфиденциальности информации о содержании документов потребителя.

11. Бөлімге өтініш білдірген кезде мемлекеттік қызмет көрсету барысында келесі құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі - ҚФБ) қатысады:
1) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің есеп жөніндегі маман;
2) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің бастығы.
12. Әр ҚФБ-ның іс-әрекеттерінің реттілігі осы регламенттің 1 қосымшасында көрсетілген.
13. Іс-әрекеттерінің логикалық реттілігі және ҚФБ-нің арасында арақатынасты көрсететін кесте регламенттің 2 қосымшасында көрсетілген.
4. Мемлекеттік қызметті көрсететін
лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі
14. Қазақстан Республикасының Заңдарымен қарастырылған мемлекеттік қызмет көрсету тәртібін бұзғаны үшін лауазымды тұлғалар жауапты болады.
"Жергілікті өкілді органдардың шешімдері
бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген
санаттарына әлеуметтік көмек тағайындау
және төлеу" мемлекеттік қызмет регламентіне
1 қосымша
Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөліміне өтініш білдірген кезде әкімшілік іс-әрекеттерінің сипаттамасы
Негізгі барыстың іс-әрекеттері (жолы, жұмыс ағымы)
1 Іс-әрекеттің N 1 2 3 4
2
ҚФБ атауы
Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің есеп жөніндегі маман
Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің есеп жөніндегі маман
Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің бастығы
Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің есеп жөніндегі маман
3
әрекеттер атауы (функциялар, операциялар, рәсімі) және олардың сипаттамасы
Тұтынушымен ұсынылған құжаттарды қабылдау және тіркеу
құжаттарды қарау
құжаттарды немесе қызметті ұсынуда бас тарту туралы жауаптың жобасын дайындау
журналда тіркеу
4
Аяқталу нысаны (мәлімет, құжат, ұйымдастырушы-өкімдік шешім)
құжаттарды қабылдау туралы талон
резолюцияға қол қою
хабарламаға немесе бас тарту туралы жауапқа қол қою
хабарламаны немесе бас тарту туралы жауапты беру
5
Орындалу мерзімі
15 минуттан аспайды
күнтізбелік 10 күн
күнтізбелік 3 күн
15 минуттан аспайды
6
Келесі әрекеттің нөмірі
2 баған
3 баған
4 баған
"Жергілікті өкілді органдардың шешімдері
бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген
санаттарына әлеуметтік көмек тағайындау
және төлеу" мемлекеттік қызмет регламентіне
2 қосымша
Бөлімге өтініш білдірген кезде мемлекеттік қызметті ұсыну кестесі
Павлодар облысы Шарбақты ауданы
әкімдігінің 2011 жылғы 25
қарашадағы N 336/8 қаулысымен
бекітілген
"Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындау"
мемлекеттік қызмет регламенті

11. Структурно-функциональные единицы (далее - СФЕ), которые участвуют в процессе оказания государственной услуги при обращении в отдел:
1) специалист по учету отдела занятости и социальных программ;
2) начальник отдела занятости и социальных программ.
12. Последовательность действий СФЕ приведена в приложении 1 к настоящему регламенту.
13. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью действий и СФЕ, приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
4. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственные услуги
14. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность, предусмотренную законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к Регламенту государственной услуги
"Назначение и выплата социальной помощи
отдельным категориям нуждающихся граждан
по решениям местных представительных органов"
Таблица 1. Описание действий структурно-функциональных единиц (СФЕ) при обращении в отдел занятости и социальных программ
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
N действия
1
2
3
4
2
Наименование СФЕ
специалист по учету отдела занятости и социальных программ
специалист по учету отдела занятости и социальных программ
начальник отдела  занятости и социальных программ
специалист по учету отдела занятости и социальных программ
3
Наименование действия
(процесса, процедуры,
операции) и их описание
прием и регистрация представленных потребителем документов
подготовка проекта уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Рассмотрение проекта
уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Регистрация в журнале
4
Форма завершения (данные,
документ, организационно распорядительное решение)
Выдача талона
проект уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Подписание уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Выдача уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
5
Сроки исполнения
Не более 15 минут
10 календарных дней
3 календарных дня
Не более 15 минут
6
Номер следующего действия
2 колонка
3 колонка
4 колонка
Приложение 2
к Регламенту государственной услуги
"Назначение и выплата социальной помощи
отдельным категориям нуждающихся граждан
по решениям местных представительных органов"
Схема предоставления государственной услуги при обращении в отдел занятости и социальных программ
Утверждено
постановлением акимата
Щербактинского района
Павлодарской области
от 25 ноября 2011 года N 336/8
РЕГЛАМЕНТ государственной услуги "Назначение
государственной адресной социальной помощи"

1. Жалпы ұғымдар
1. Қолданылатын аббревиатураның анықтамасы:
1) ҚФБ - мемлекеттік қызметті көрсету барысында қатысатын – құрылымдық–функционалдық бірліктер;
2) Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек (бұдан әрі – МАӘК) – жан басына шаққандағы айлық кірістің облыс бойынша белгіленген кедейлік деңгейінен төмен отбасыларға мемлекет тарапынан берілетін ақшалай төлем.
2. Жалпы ережелер
2. Мемлекеттік қызметтің атауы: "Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындау".
3. Мемлекеттік қызмет көрсету түрі: біртіндеп автоматтандырылған.
4. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі N 394 қаулысымен бекітілген "Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті тағайындау" стандартының негізінде көрсетіледі (бұдан әрі - стандарт).
5. Мемлекеттік қызмет:
1) мемлекеттік мекемеге өтініш білдірген кезде: "Шарбақты ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесімен көрсетіледі (бұдан әрі – бөлім).
Мемлекеттік қызмет көрсетілетін орын мына мекенжай бойынша орналасқан: Павлодар облысы, Шарбақты ауданы, Шарбақты ауылы, 1 Май көшесі, 18 үй, телефон 2-17-12, жұмыс кестесі сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, түскі үзіліспен сағат 13.00-ден 14.30-ға дейін, демалыс күндері (сенбі, жексенбі), электрондық мекенжайы: sherb_zanet@mail.ru;
2) тұрғылықты мекенжайы бойынша ауылдық округінің әкіміне өтініш білдерген кезде, осы регламенттің 3 қосымшасына сәйкес.
6. Мемлекеттік қызмет көретудің нәтижесі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті тағайындау туралы, немесе қағазды түрде мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту болып табылады.
7. Қажетті құжаттарды тапсырған уақыттан кейін мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері:
Бөлімге өітініш білдірген кезде – күнтізбелік он күн аралығында;
тұрғылықты мекенжайы бойынша ауылдық округінің әкіміне өтініш білдірген кезде – күнтізбелік отыз күннен аспайды.
Тұтынушының өтініш білдірген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алушыға қызмет көрсетудің рұқсат берілген ең көп уақыты, кезектегі адамдар санына байланысты, бір өтініш иесіне қызмет көрсету 15 минут.
Тұтынушы өтініш білдірген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алуға дейін күтудің рұқсат берілген ең көп уақыты – уәкілетті органда 15 минуттан аспайды.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету іс-әрекетінің сипаттамасы
8. Мемлекеттік қызмет көрсету тәрітібі: барлық қажетті құжаттарды тапсырғаннан кейін тұтынушыға құжаттарды қабылдаған жауапты тұлғаның аты, тегі және әкесінің аты, тұтынушымен мемлекеттік қызметті алатын және тіркеу күні көрсетілген талон беріледі.

1. Основные понятия
1. Определение используемой аббревиатуры:
1) СФЕ - структурно-функциональные единицы, участвующие в процессе оказания государственной услуги;
2) Государственная адресная социальная помощь (далее – ГАСП) – выплата в денежной форме, предоставляемая государством лицам (семьям) с месячным среднедушевым доходом ниже черты бедности, установленной в области.
2. Общие положения
2. Наименование государственной услуги: "Назначение государственной адресной социальной помощи".
3. Форма оказываемой государственной услуги: частично автоматизированная.
4. Государственная услуга оказывается на основании стандарта "Назначение государственной адресной социальной помощи", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года N 394 (далее - стандарт).
5. Государственная услуга предоставляется:
1) при обращении в Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Щербактинского района" (далее - отдел).
Место оказания государственной услуги располагается по адресу: Павлодарская область, Щербактинский район, село Шарбакты, улица 1 мая, 18. Телефон 2-17-12, график работы ежедневно с 9.00 часов до 18.30 часов, с обеденным перерывом с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных (суббота, воскресенье) и праздничных дней, адрес электронной почты sherb_zanet@mail.ru.
2) при обращении к акиму сельского округа по месту жительства, согласно приложения 3 к настоящему регламенту.
6. Результатом оказания государственной услуги является уведомление о назначении государственной адресной социальной помощи, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги на бумажном носителе.
7. Сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов.
при обращении в отдел - в течение десяти календарных дней;
при обращении к акиму сельского округа по месту жительства - не позднее тридцати календарных дней.
Максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя, зависит от количества человек в очереди из расчета 15 минут на обслуживание одного заявителя.
Максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя, - не более 15 минут.
3. Описание порядка действий в
процессе оказания государственной услуги
8. Порядок оказания государственной услуги: после сдачи всех необходимых документов потребителю выдается талон с указанием даты регистрации и получения потребителем государственной услуги, фамилии и инициалов лица, принявшего документы.

9. Мемлекеттік қызметті ұсынуда бас тарту стандарттың 16 тармағында көрсетілген негіздемеде болуы мүмкін.
10. Бөлімге өтініш білдірген кезде мемлекеттік қызмет көрсету барысында келесі құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі - ҚФБ) қатысады:
1) Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті тағайындау және төлеу жөніндегі бас маман;
2) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің бастығы.
11. Әр ҚФБ-ның іс-әрекеттерінің реттілігі осы регламенттің 1 қосымшасында көрсетілген.
12. Іс-әрекеттерінің логикалық реттілігі және ҚФБ-нің арасында арақатынасты көрсететін кесте регламенттің 2 қосымшасында көрсетілген.
4. Мемлекеттік қызметті көрсететін
лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі
13. Қазақстан Республикасының Заңдарымен қарастырылған мемлекеттік қызмет көрсету тәртібін бұзғаны үшін лауазымды тұлғалар жауапты болады.
"Мемлекеттік атаулы әлеуметтік
көмек тағайындау" мемлекеттік
қызмет регламентіне
1 қосымша
1 кесте. Құрылымдық-функционалдық бірліктердің әрекеттерінің сипаттамасы (бұдан әрі - ҚФБ)
1) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөліміне өтініш білдірген кезде
1 Іс-әрекеттің N 1 2 3 4
2
ҚФБ атауы
жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің бас маманы
жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің бас маманы
Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің бастығы
жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің бас маманы
3
әрекеттер атауы (функциялар, операциялар, рәсімі ) және олардың сипаттамасы
Тұтынушымен ұсынылған құжаттарды қабылдау және тіркеу
құжаттарды қарау
хабарламаның немесе қызметті ұсынуда дәлелді бас тарту туралы жауаптың жобасын дайындау
журналда тіркеу
4
Аяқталу нысаны (мәлімет, құжат, ұйымдастырушы-өкімдік шешім)
құжаттарды қабылдау туралы талон
резолюцияға қол қою
хабарламаға немесе дәлелді бас тарту туралы жауапқа қол қою
хабарламаны немесе дәлелді бас тарту туралы жауапты беру
5
Орындалу мерзімі
15 минуттан аспайды
күнтізбелік 6 күн
күнтізбелік 2 күн
15 минуттан аспайды
6
Келесі әрекеттің нөмірі
2 баған
3 баған
4 баған
2 кесте. Құрылымдық-функционалдық бірліктердің әрекеттерінің сипаттамасы (бұдан әрі - ҚФБ)
2) ауылдық округінің әкіміне өтініш білдірген кезде
1 Іс-әрекеттің  N(жолы, жұмыс ағымы) 1 2 3 4 5 6
2
ҚФБ атауы
ауылдық округінің аппаратының маманы
ауыл әкімі
жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің бас маманы
Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің бастығы
жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің бас маманы
ауылдық округінің аппаратының маманы
3
әрекеттер атауы (функциялар, операциялар, рәсімі ) және олардың сипаттамасы
Тұтынушымен ұсынылған құжаттарды қабылдау және тіркеу
ұсынылған құжаттардың толықтылығын тексеру
хабарламаның немесе қызметті ұсынуда дәлелді бас тарту туралы жауаптың жобасын дайындау
хабарламаны немесе қызметті ұсынуда дәлелді бас тарту туралы жауаптың жобасын қарау
журналда тіркеу
журналда тіркеу
4
Аяқталу нысаны (мәлімет, құжат, ұйымдастырушы-өкімдік шешім)
Құжаттарды қабылдау туралы талон
құжаттарды бөлімге беру
хабарламаның немесе қызметті ұсынуда дәлелді  бас тарту туралы жауаптың жобасын
хабарламаға немесе қызметті ұсынуда дәлелді бас тарту туралы жауапқа қол қою
әкім аппаратының маманына хабарлама немесе қызметті ұсынуда дәлелді бас тарту туралы жауапты беру
хабарлама немесе қызметті ұсынуда дәлелді бас тарту  туралы жауапты беру
5
Орындалу мерзімі
15 минуттан аспайды
күнтізбелік 9 күн
күнтізбелік 8 күн
күнтізбелік 2 күн
күнтізбелік 9 күн
15 минуттан аспайды
6
Келесі әрекеттің нөмірі
2 баған
3 баған
4 баған
5 баған
6 баған
"Мемлекеттік атаулы әлеуметтік
көмек тағайындау" мемлекеттік
қызмет регламентіне
2 қосымша
а) Бөлімге өтініш білдірген кезде мемлекеттік қызметті ұсыну кестесі
б) ауылдық округінің әкіміне өтініш білдірген кезде мемлекеттік қызметті ұсыну кестесі
"Мемлекеттік атаулы әлеуметтік
көмек тағайындау" мемлекеттік
қызмет регламентіне
3 қосымша
N Ауылдық округінің атауы Мекенжайы телефонның N
1
Шарбақты
Павлодар облысы Шарбақты ауданы, Шарбакты ауылы

9. В предоставлении государственной услуги может быть отказано на основаниях, указанных в пункте 16 стандарта.
10. Структурно-функциональные единицы (далее - СФЕ), которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) главный специалист по назначению и выплате государственной адресной социальной помощи;
2) начальник отдела занятости и социальных программ.
11. Текстовое табличное описание последовательности простых действий (процедур, функций, операций) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого действия представлено в приложении 1 к настоящему регламенту.
12. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью действий и СФЕ, приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
4. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственные услуги
13. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность, предусмотренную законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Назначение государственной адресной
социальной помощи"
Таблица 1. Описание действий структурно-функциональных единиц (СФЕ)
1) при обращении в отдел занятости и социальных программ
1 N действия (хода, потока работ) 1 2 3 4
2
Наименование СФЕ
Главный специалист отдела занятости и социальных программ
Главный специалист отдела занятости и социальных программ
Начальник отдела занятости и социальных программ
Главный специалист отдела занятости и социальных программ
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием и регистрация представленных потребителем документов
Подготовка проекта уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Рассмотрение проекта  уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Регистрация в журнале
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Талон о приеме документов
Проект уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Подписание уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Выдача уведомления
либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
5
Сроки исполнения
не более 15 минут
6 календарных дней
2 календарных дней
не более 15 минут
6
Номер следующего действия
2 колонка
3 колонка
4 колонка
Таблица 2. Описание действий структурно-функциональных единиц (СФЕ)
2) при обращении в акимат сельского округа
1 N действия (хода, потока работ) 1 2 3 4 5 6
2
Наименование СФЕ
Специалист аппарата акима сельского округа
Аким села
Главный специалист отдела занятости и социальных программ
Начальник отдела занятости и социальных программ
Главный специалист отдела занятости и социальных программ
Специалист аппарата акима сельского округа
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием и регистрация представленных потребителем документов
Проверка полноты представленных документов
подготовка проекта уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Рассмотрение проекта уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Регистрация в журнале
Регистрация в журнале
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Талон о приеме документов
Представление документов в отдел
проект уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Подписание уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Выдача  специалисту  аппарата акима сельского округа уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Выдача уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
5
Сроки исполнения
Не более 15 минут
9 календарных дней
8 календарный день
2 календарный день
9 календарных дней
Не более 15 минут
6
Номер следующего действия
2 колонка
3 колонка
4 колонка
5 колонка
6 колонка
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Назначение государственной адресной
социальной помощи"
а) Схема предоставления государственной услуги при обращении в отдел занятости и социальных программ
б) Схема предоставления государственной услуги при обращении в акимат сельского округа
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
"Назначение государственной адресной
социальной помощи"
N Наименование сельского округа Адрес N телефона
1
Шарбактинский
Павлодарская область Щербактинский район, с. Шарбакты

1. Жалпы ұғымдар
1. Қолданылатын аббревиатураның анықтамасы:
1) ҚФБ - мемлекеттік қызметті көрсету барысында қатысатын – құрылымдық–функционалдық бірліктер;
2) балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақы – 18 жасқа дейінгі балаларға ай сайын мемлекеттік жәрдемақы түрінде төленетін ақшалай төлем (бұдан әрі - МБЖ).
2. Жалпы ережелер
2. Мемлекеттік қызметтің атауы: "18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақылар тағайындау".
3. Мемлекеттік қызмет көрсету түрі: біртіндеп автоматтандырылған.
4. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі N 394 қаулысымен бекітілген "18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақылар тағайындау" стандартының негізінде көрсетіледі (бұдан әрі - стандарт).
5. Мемлекеттік қызмет:
1) мемлекеттік мекемеге өтініш білдірген кезде: "Шарбақты ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесімен көрсетіледі (бұдан әрі – бөлім).
Мемлекеттік қызмет көрсетілетін орын: Павлодар облысы, Шарбақты ауданы, Шарбақты ауылы, 1 Май көшесі, 18 үй, телефон 2-17-12, жұмыс кестесі сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, түскі үзіліспен сағат 13.00-ден 14.30-ға дейін, демалыс күндері (сенбі, жексенбі), электрондық мекенжайы: sherb_zanet@mail.ru.
2) Шарбақты ауданының Республикалық мемлекеттік мекемесінің филиалына өтініш білдіру арқылы: "Павлодар облысының халыққа қызмет көрсету орталығы" (бұдан әрі - орталық);
3) Регламенттің 3-қосымшасында көрсетілген мекен-жайы бойынша азаматтардың ауылдық округінің әкіміне өтіну.
Мемлекеттік қызмет көрсетілетін орын: Павлодар облысы Шарбақты ауданы, Шарбақты ауылы, В.Чайков көшесі, 45/2 үй, телефон: 2-33-36, жұмыс кестесі сағат 9.00-ден 19.00-ге дейін түскі үзіліссіз, демалыс күні – жексенбі; электрондық мекенжайы: shar_con@mail.ru.
6. Мемлекеттік қызмет көретудің нәтижесі 18 жасқа дейінгі балаларға жәрдемақы тағайындау туралы, немесе қағазды түрде мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту болып табылады.
7. Қажетті құжаттарды тапсырған уақыттан кейін мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері:
1) қажетті құжаттарды ұсынған уақыттан бөлімге өтініш білдірген кезде – он жұмыс күн ішінде;
2) тұрғылықты орны бойынша ауылдық округінің әкіміне өтініш білдірген кезде – күнтізбелік отыз күннен аспайды;
3) орталық арқылы өтініш білдірген кезде – он жұмыс күні ішінде (қабылдау күні және құжатты (нәтижені) беру мемлекеттік қызмет көрсету мерзіміне кірмейді).
Тұтынушының өтініш білдірген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алушыға қызмет көрсетудің рұқсат берілген ең көп уақыты, кезектегі адамдар санына байланысты, бір өтініш иесіне қызмет көрсету 15 минут, ауылдық округінің әкімінде – 30 минут.
Тұтынушы өтініш білдірген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алуға дейін күтудің рұқсат берілген ең көп уақыты – уәкілетті органда 15 минуттан аспайды, ауылдық округінің әкімінде – 30 минут.

1. Основные понятия
1. Определение используемой аббревиатуры:
1) СФЕ - структурно-функциональные единицы, участвующие в процессе оказания государственной услуги;
2) Государственные пособия семьям, имеющим детей - денежные выплаты в виде ежемесячного государственного пособия, назначаемого и выплачиваемого на детей до 18 лет (далее ГДП).
2. Общие положения
2. Наименование государственной услуги: "Назначение государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет".
3. Форма оказываемой государственной услуги: частично автоматизированная.
4. Государственная услуга оказывается на основании стандарта "Назначение государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года N 394 (далее - стандарт).
5. Государственная услуга предоставляется:
1) при обращении в Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Щербактинского района" (далее - отдел).
Место оказания государственной услуги располагается по адресу: Павлодарская область, Щербактинский район, село Шарбакты, улица 1 мая, 18. телефон 2-17-12, график работы ежедневно с 9.00 часов до 18.30 часов, с обеденным перерывом с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных (суббота, воскресенье) и праздничных дней, адрес электронной почты sherb_zanet@mail.ru;
2) при обращении к акиму сельского округа по месту жительства, согласно приложения 3 к настоящему регламенту;
3) при обращении через филиал Щербактинского района Республиканского государственного учреждения "Центр обслуживания населения Павлодарской области" (далее - центр).
Место оказания государственной услуги: Павлодарская область, Щербактинский район, село Шарбакты, улица В.Чайко, 45/2.Телефон 2-33-36, график работы с 9.00 часов до 19.00 часов без обеденного перерыва, выходной день - воскресенье, адрес электронной почты shаr_соn@mail.ru.
6. Результатом оказания государственной услуги является уведомление о назначении государственного пособия семьям, имеющим детей до 18 лет, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги на бумажном носителе.
7. Сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов:
1) при обращении в отдел с момента предъявления необходимых документов - в течение десяти рабочих дней;
2) при обращении к акиму сельского округа по месту жительства - не более тридцати календарных дней;
3) при обращении через центр - в течение десяти рабочих дней (день приема и выдачи документа (результата) государственной услуги не входит в срок оказания государственной услуги).
Максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя, зависит от количества человек в очереди из расчета 15 минут на обслуживание одного заявителя в уполномоченном органе, у акима сельского округа и в центре - 30 минут.
Максимально допустимое время обслуживания потребителя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя - не более 15 минут в уполномоченном органе, у акима сельского округа и 30 минут в центре.

3. Мемлекеттік қызмет көрсету іс-әрекетінің сипаттамасы
8. Мемлекеттік қызметті алу үшін қажетті құжаттардың барлығын тапсырғаннан кейін тұтынушыға:
1) Уәкілетті органда немесе ауылдық округінің әкімінде – құжаттарды қабылдаған жауапты тұлғаның аты, тегі және әкесінің аты, тұтынушымен мемлекеттік қызметті алатын және тіркеу күні көрсетілген талон беріледі;
2) Орталық арқылы өтініш білдірген кезде – сәйкес құжаттарды қабылдағаны туралы қолхат.
9. Мемлекеттік қызметті ұсынуда бас тарту стандарттың 16 тармағында көрсетілген негіздемеде болуы мүмкін.
10. Бөлімге өтініш білдірген кезде мемлекеттік қызмет көрсету барысында келесі құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі - ҚФБ) қатысады:
1) 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік балалар жәрдемақысын тағайындау және төлеу жөніндегі бас маман;
2) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің бастығы.
11. Әр ҚФБ-ның іс-әрекеттерінің мәтіндік кестелік реттілігі (функциялар, операциялар, рәсімі ) осы регламенттің 1 қосымшасында көрсетілген.
12. Іс-әрекеттерінің логикалық реттілігі және ҚФБ-нің арасында арақатынасты көрсететін кесте регламенттің 2 қосымшасында көрсетілген.
4. Мемлекеттік қызметті көрсететін
лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі
13. Қазақстан Республикасының Заңдарымен қарастырылған мемлекеттік қызмет көрсету тәртібін бұзғаны үшін лауазымды тұлғалар жауапты болады.
"18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға
мемлекеттік жәрдемақылар тағайындау"
мемлекеттік қызмет регламентіне
1 қосымша
1 кесте. Құрылымдық-функционалдық бірліктердің әрекеттерінің сипаттамасы (бұдан әрі - ҚФБ)
1) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөліміне өтініш білдірген кезде
1 Іс-әрекеттің N 1 2 3 4
2
ҚФБ атауы
Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің бас маманы
Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің бас маманы
Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің бастығы
Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің бас маманы
3
әрекеттер атауы (функциялар, операциялар, рәсімі) және олардың сипаттамасы
Тұтынушымен ұсынылған құжаттарды қабылдау және тіркеу
хабарламаның немесе қызметті ұсынуда дәлелді бас тарту туралы жауаптың жобасын дайындау
хабарламаның немесе қызметті ұсынуда дәлелді бас тарту туралы жауаптың жобасын қарау
Журналда тіркеу
4
Аяқталу нысаны (мәлімет, құжат, ұйымдастырушы-өкімдік шешім)
құжаттарды қабылдағаны туралы талон
хабарламаның немесе қызметті ұсынуда дәлелді бас тарту туралы жауаптың жобасы
хабарламаға немесе қызметті ұсынуда дәлелді бас тарту туралы жауапқа қол қою
хабарламаны немесе қызметті ұсынуда дәлелді бас тарту туралы жауапты беру
5
Орындалу мерзімі
15 минуттан аспайды
7 жұмыс күн
1 жұмыс күн
15 минуттан аспайды
6
Келесі әрекеттің нөмірі
2 баған
3 баған
4 баған
2 кесте. Құрылымдық-функционалдық бірліктердің әрекеттерінің сипаттамасы (бұдан әрі - ҚФБ)

3. Описание порядка действий в процессе
оказания государственной услуги
8. После сдачи всех необходимых документов потребителю выдается:
1) в уполномоченном органе или у акима сельского округа - талон с указанием даты регистрации и получения потребителем государственной услуги, фамилии и инициалов ответственного лица, принявшего документы;
2) через центр - расписка о приеме соответствующих документов.
9. В предоставлении государственной услуги может быть отказано на основаниях указанных в пункте 16 стандарта.
10. Структурно-функциональные единицы (далее - СФЕ), которые участвуют в процессе оказания государственной услуги при обращении в отдел занятости и социальных программ:
1) главный специалист по назначению и выплате государственного детского пособия семьям, имеющим детей до 18 лет;
2) начальник отдела занятости и социальных программ.
11. Текстовое табличное описание последовательности простых действий (процедур, функций, операций) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого действия представлено в приложении 1 к настоящему Регламенту.
12. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью действий и СФЕ, приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
4. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственные услуги
13. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица и специалист отдела несут ответственность, предусмотренную законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Назначение государственных пособий
семьям, имеющим детей до 18 лет"
Таблица 1. Описание действий структурно-функциональных единиц (СФЕ)
1) при обращении в отдел занятости и социальных программ
1 N действия (хода, потока работ) 1 2 3 4
2
Наименование СФЕ
Главный специалист отдела занятости и социальных программ
Главный специалист отдела занятости и социальных программ
Начальник отдела занятости и социальных программ
Главный специалист отдела занятости и социальных программ
3
Наименование действия(процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием и регистрация представленных потребителем документов
Подготовка проекта уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Рассмотрение проекта  уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Регистрация в журнале
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Талон о приеме документов
Проект уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Подписание уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Выдача уведомления
либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
5
Сроки исполнения
не более 15 минут
7 рабочих дней
1 рабочий день
не более 15 мин
6
Номер следующего действия
2 колонка
3 колонка
4 колонка
Таблица 2. Описание действий структурно-функциональных единиц (СФЕ)

1. Жалпы ұғымдар
1. Қолданылатын аббревиатураның анықтамасы:
1) ҚФБ - мемлекеттік қызметті көрсету барысында қатысатын – құрылымдық–функционалдық бірліктер.
2. Жалпы ережелер
2. Мемлекеттік қызметтің атауы: "Үйде оқитын және тәрбиеленетін мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету үшін құжаттарды ресімдеу".
3. Мемлекеттік қызмет көрсету түрі: біртіндеп автоматтандырылған.
4. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі N 394 қаулысымен бекітілген "Үйде оқитын және тәрбиеленетін мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету үшін құжаттарды ресімдеу" стандартының негізінде көрсетіледі (бұдан әрі - стандарт).
5. Мемлекеттік қызмет:
1) мемлекеттік мекемеге өтініш білдірген кезде: "Шарбақты ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесімен көрсетіледі (бұдан әрі – бөлім).
Мемлекеттік қызмет көрсетілетін орын: Павлодар облысы, Шарбақты ауданы, Шарбақты ауылы, 1 Май көшесі, 18 үй, телефон 2-17-12, жұмыс кестесі сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, түскі үзіліспен сағат 13.00-ден 14.30-ға дейін, демалыс күндері (сенбі, жексенбі), электрондық мекенжайы: sherb_zanet@mail.ru.
6. Мемлекеттік қызмет көретудің нәтижесі үйде оқытылатын және тәрбиеленетін мүгедек балаларды қаражаттай қамтамасыз ету үшін құжаттарды ресімдеу туралы мәлімдеме, немесе қағазды түрде мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту болып табылады.
7. Тұтынушымен қажетті құжаттарды тапсырған уақыттан кейін он жұмыс күні ішінде мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері.
Өтініш білдірген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алушыға қызмет көрсетудің рұқсат берілген ең көп уақыты, кезектегі адамдар санына байланысты, бір адамға қызмет көрсету 15 минут есептегенде. Өтініш білдірген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алуға дейін күтудің рұқсат берілген ең көп уақыты – 15 минуттан аспайды.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету іс-әрекетінің сипаттамасы
8. Мемлекеттік қызмет алу үшін тұтынушы стандарттың 11 тармағында көрсетілген құжаттар тізімін ұсыну тиіс.
Мемлекеттік қызметті алу үшін қажетті құжаттардың барлығын тапсырған кезде тұтынушыға мемлекеттік қызметті алатын күні көрсетілген талон беріледі.
9. Мемлекеттік қызметті ұсынуда бас тарту стандарттың 16 тармағында көрсетілген негіздемеде болуы мүмкін.
10. Ақпараттық қауіпсіздікке талаптар: тұтынушының құжаттарының мазмұны туралы ақпаратты қорғау, құпиялылығын және сақталуын қамтамасыз ету.

1. Основные понятия
1. Определение используемой аббревиатуры:
1) СФЕ – структурно–функциональные единицы, участвующие в процессе оказания государственной услуги.
2. Общие положения
2. Наименование государственной услуги "Оформление документов для материального обеспечения детей-инвалидов, обучающихся и воспитывающихся на дому".
3. Форма оказываемой государственной услуги: частично автоматизированная.
4. Государственная услуга оказывается на основании стандарта "Оформление документов для материального обеспечения детей-инвалидов, обучающихся и воспитывающихся на дому", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года N 394 (далее стандарт).
5. Государственная услуга предоставляется:
Государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ Щербактинского района" (далее – отдел).
Место оказания государственной услуги: Павлодарская область, Щербактинский район, с. Шарбакты, улица 1 мая, 18, телефон 22183, график работы и приема: ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, обеденный перерыв с 13.00 часов до 14.30 часов, выходные дни – суббота, воскресенье и праздничные дни; адрес электронной почты sherb_zanet@mail.ru.
6. Результатом оказания государственной услуги, является уведомление об оформлении документов для материального обеспечения детей-инвалидов, обучающихся и воспитывающихся на дому, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги на бумажном носителе.
7. Сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов, в течение десяти рабочих дней.
Максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя, зависит от количества человек в очереди из расчета 15 минут на обслуживание одного потребителя. Максимально допустимое время обслуживания потребителя государственной услугой, оказываемой на месте в день обращения - не более 15 минут.
3. Описание порядка действий в процессе
оказания государственной услуги
8. Для получения данной государственной услуги потребителю необходимо предоставить перечень документов, указанных в пункте 11 стандарта.
При сдаче всех необходимых документов для получения государственной услуги потребителю выдается талон о получении всех документов, в котором содержится дата получения потребителем государственной услуги.
9. В предоставлении государственной услуги может быть отказано на основаниях, указанных в пункте 16 стандарта.
10. Требования к информационной безопасности: обеспечение сохранности, защиты и конфиденциальности информации о содержании документов потребителя.

11. Бөлімге өтініш білдірген кезде мемлекеттік қызмет көрсету барысында келесі құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі - ҚФБ) қатысады:
1) Әлеуметтік жұмыс жөніндегі маман;
2) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің бастығы.
12. Әр ҚФБ-ның іс-әрекеттерінің тәртіптілігінің осы регламенттің 1 қосымшасында көрсетілген.
13. Іс-әрекеттерінің логикалық реттілігі және ҚФБ-нің арасында арақатынасты көрсететін кесте регламенттің 2 қосымшасында көрсетілген.
4. Мемлекеттік қызметті көрсететін
лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі
14. Қазақстан Республикасының Заңдарымен қарастырылған мемлекеттік қызмет көрсету тәртібін бұзғаны үшін лауазымды тұлғалар жауапты болады.
"Үйде оқитын және тәрбиеленетін мүгедек
балаларды материалдық қамтамасыз ету үшін
құжаттарды ресімдеу" мемлекеттік
қызмет көрсету регламентіне
1 қосымша
1 кесте. Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөліміне өтініш білдірген кезде құрылымдық-функционалдық бірліктердің әрекеттерінің сипаттамасы (бұдан әрі - ҚФБ)
Негізгі барыстың іс-әрекеттері (жолы, жұмыс ағымы)
1
Іс-әрекеттің N
1
2
3
4
2
ҚФБ атауы
Әлеуметтік жұмыс жөніндегі маман
Әлеуметтік жұмыс жөніндегі маман
Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің бастығы
Әлеуметтік жұмыс жөніндегі маман
3
әрекеттер атауы (функциялар, операциялар, рәсімі) және олардың сипаттамасы
Ұсынылған құжаттарды қабылдау және тіркеу
хабарламаның немесе қызметті ұсынудан дәлелді бас тарту туралы жауаптың жобасын дайындау
хабарламаның немесе қызметті ұсынудан дәлелді бас тарту туралы жауаптың жобасын қарау
журналда тіркеу
4
Аяқталу нысаны (мәлімет, құжат, ұйымдастырушы-өкімдік шешім)
құжаттарды қабылдау туралы талон
хабарламаның немесе қызметті ұсынуда дәлелді бас тарту туралы жауаптың жобасы
хабарламаға немесе қызметті ұсынуда дәлелді бас тарту туралы жауапқа қол қою
хабарламаны немесе қызметті ұсынуда дәлелді бас тарту туралы жауапты беру
5
Орындалу мерзімі
15 минуттан аспайды
7 жұмыс күні
1 жұмыс күні
15 минуттан аспайды
6
Келесі әрекеттің нөмірі
2 баған
3 баған
4 баған
"Үйде оқитын және тәрбиеленетін мүгедек
балаларды материалдық қамтамасыз ету үшін
құжаттарды ресімдеу" мемлекеттік
қызмет көрсету регламентіне
2 қосымша
Бөлімге өтініш білдірген кезде мемлекеттік қызметті ұсыну кестесі
Павлодар облысы Шарбақты ауданы
әкімдігінің 2011 жылғы 25
қарашадағы N 336/8 қаулысымен
бекітілген
"Мүгедектерге протездік-ортопедиялық көмек ұсыну үшін
оларға құжаттарды ресімдеу" мемлекеттік қызмет регламенті
1. Жалпы ұғымдар
1. Қолданылатын аббревиатураның анықтамасы:
1) ҚФБ - мемлекеттік қызметті көрсету барысында қатысатын – құрылымдық–функционалдық бірліктер;

11. Структурно–функциональные единицы (далее – СФЕ), которые участвуют в процессе оказания государственной услуги при обращении в отдел занятости и социальных программ:
1) специалист по социальной работе;
2) начальник отдела занятости и социальных программ.
12. Последовательность действий СФЕ приведена в приложении 1 к настоящему регламенту.
13. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью действий и СФЕ, приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
4. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственные услуги
14. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность, предусмотренную законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Оформление документов для материального
обеспечения детей-инвалидов, обучающихся
и воспитывающихся на дому"
Таблица 1. Описание действий структурно-функциональных единиц (СФЕ) при обращении в отдел занятости и социальных программ
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
N действия
1
2
3
4
2
Наименование СФЕ
специалист по социальной работе
специалист по социальной работе
Начальник отдела занятости и социальных программ
специалист по социальной работе
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием и регистрации представленных потребителем документов
Подготовка проекта уведомления  либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Рассмотрение проекта уведомления  либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Регистрация в журнале
4
Форма завершения (данные, документ, организационно распорядительное решение)
Талон о приеме документов
проект уведомления  либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Подписание уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Выдача уведомления либо мотивированного ответа об отказе предоставлении услуги
5
Сроки исполнения
не более 15 минут
7 рабочих дней
1 рабочий день
Не более 15 минут
6
Номер следующего действия
2 колонка
3 колонка
4 колонка
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Оформление документов для материального
обеспечения детей-инвалидов, обучающихся
и воспитывающихся на дому"
Схема предоставления государственной услуги
Утверждено
постановлением акимата
Щербактинского района
Павлодарской области
от 25 ноября 2011 года N 336/8
РЕГЛАМЕНТ государственной услуги "Оформление
документов на инвалидов для предоставления
протезно-ортопедической помощи"
1. Основные понятия
1. Определение используемой аббревиатуры:
1) СФЕ - структурно-функциональные единицы, участвующие в процессе оказания государственной услуги;

2) протезді-ортопедтік құрал – денсауығының зақымдануына байланысты аяқ-қолын немесе басқа да дене мүшесін алмастыратын, бұзылған ағза функциясының орнын теңестіретін құрал.
2. Жалпы ережелер
2. Мемлекеттік қызметтің атауы: "Мүгедектерге протездік-ортопедиялық көмек ұсыну үшін оларға құжаттарды ресімдеу".
3. Мемлекеттік қызмет көрсету түрі: біртіндеп автоматтандырылған.
4. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі N 394 қаулысымен бекітілген "Мүгедектерге протездік-ортопедиялық көмек ұсыну үшін оларға құжаттарды ресімдеу" стандартының негізінде көрсетіледі (бұдан әрі - стандарт).
5. Мемлекеттік қызмет:
1) мемлекеттік мекемеге өтініш білдірген кезде: "Шарбақты ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесімен көрсетіледі (бұдан әрі – бөлім).
Мемлекеттік қызмет көрсетілетін орын: Павлодар облысы, Шарбақты ауданы, Шарбақты ауылы, 1 Май көшесі, 18 үй, телефон 2-17-12, жұмыс кестесі сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, түскі үзіліспен сағат 13.00-ден 14.30-ға дейін, демалыс күндері (сенбі, жексенбі), электрондық мекенжайы: sherb_zanet@mail.ru;
2) Шарбақты ауданының Республикалық мемлекеттік мекемесінің филиалына өтініш білдірген кезде "Павлодар облысының халыққа қызмет көрсету орталығы" (бұдан әрі - орталық).
Мемлекеттік қызмет көрсетілетін орын: Павлодар облысы Шарбақты ауданы, Шарбақты ауылы, В.Чайко көшесі, 45/2 үй, телефон: 2-33-36, жұмыс кестесі сағат 9.00-ден 19.00-ге дейін түскі үзіліссіз, демалыс күні – жексенбі; электрондық мекенжайы: shar_con@mail.ru.
6. Мемлекеттік қызмет көретудің нәтижесі протездік-ортопедиялық көмекті ұсыну үшін құжаттарды ресімдеу туралы мәлімдеме, немесе қағазды түрде мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту болып табылады.
7. Тұтынушымен қажетті құжаттарды тапсырған уақыттан мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері:
1) Бөлімге өтініш білдірген кезде – он жұмыс күні ішінде;
2) орталық арқылы өтініш білдірген кезде - он жұмыс күні ішінде (қабылдау күні және құжатты (нәтижені) беру мемлекеттік қызмет көрсету мерзіміне кірмейді).
Мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушының өтініш білдірген күні сол жерде ең ұзақ тосу уақыты (талонды алу) - 30 минуттан аспайды.
Мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушының өтініш білдірген күні сол жерде ең ұзақ қызмет көрсету уақыты – уәкілетті органда 15 минуттан, орталықта 30 минуттан аспайды.

2) протезно-ортопедические средства, замещающие отсутствующие конечности или другие части тела, компенсирующие нарушенные или утраченные функции организма вследствие заболевания или повреждения здоровья.
2. Общие положения
2. Наименование государственной услуги: "Оформление документов на инвалидов для предоставления им протезно-ортопедической помощи".
3. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
4. Государственная услуга оказывается на основании стандарта "Оформление документов на инвалидов для предоставления протезно-ортопедической помощи", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года N 394 (далее - стандарт).
5. Государственная услуга предоставляется:
1) при обращении в Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Щербактинского района" (далее - отдел).
Место оказания государственной услуги располагается по адресу: Павлодарская область, Щербактинский район, с. Шарбакты, улица 1 мая, 18, телефон: 22183, график работы ежедневно с 9.00 часов до 18.30 часов, с обеденным перерывом с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных (суббота, воскресенье) и праздничных дней, адрес электронной почты sherb_zanet@mail.ru.
2) при обращении через филиал Щербактинского района Республиканского государственного учреждения "Центр обслуживания населения Павлодарской области" (далее - центр).
Место оказания государственной услуги: Павлодарская область, Щербактинский район, село Шарбакты, улица В.Чайко, 45/2. телефон 2-33-36, график работы с 9.00 часов до 19.00 часов без обеденного перерыва, выходной день - воскресенье, адрес электронной почты shаr_соn@mail.ru.
6. Результатом оказания государственной услуги является уведомление об оформлении документов на инвалидов для предоставления протезно-ортопедической помощи, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги на бумажном носителе.
7. Сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов:
1) при обращении в отдел - в течение десяти рабочих дней;
2) при обращении через центр - в течение десяти рабочих дней, (дата приема и выдачи документа (результата) государственной услуги не входит в срок оказания государственной услуги).
Максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя (до получения талона), не более 30 минут;
Максимально допустимое время обслуживания потребителя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя, не более 15 минут в уполномоченном органе, 30 минут в центре.

3. Мемлекеттік қызмет көрсету іс-әрекетінің сипаттамасы
8. Мемлекеттік қызмет алу үшін тұтынушы стандарттың 11 тармағында көрсетілген құжаттар тізімін ұсыну тиіс.
Мемлекеттік қызметті алу үшін қажетті құжаттардың барлығын тапсырған кезде тұтынушыға беріледі:
1) Уәкілетті органда – тіркеу күні және құжаттарды қабылдаған жауапты тұлғаның аты-жөні көрсетілген талон беріледі;
2) Орталықта – сәйкес құжаттарды қабылдағаны туралы қолхат.
9. Мемлекеттік қызметті ұсынуда бас тарту стандарттың 16 тармағында көрсетілген негіздемеде болуы мүмкін.
10. Ақпараттық қауіпсіздікке талаптар: тұтынушының құжаттарының мазмұны туралы ақпаратты қорғау, құпиялылығын және сақталуын қамтамасыз ету.
11. Бөлімге өтініш білдірген кезде мемлекеттік қызмет көрсету барысында келесі құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі - ҚФБ) қатысады:
1) ҰОС ардагерлерімен және мүгедектермен жұмыс жөніндегі маман;
2) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің бастығы.
12. Әр ҚФБ-ның іс-әрекеттерінің тәртіптілігінің осы регламенттің 1 қосымшасында көрсетілген.
13. Іс-әрекеттерінің логикалық реттілігі және ҚФБ-нің арасында арақатынасты көрсететін кесте регламенттің 2 қосымшасында көрсетілген.
4. Мемлекеттік қызметті көрсететін
лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі
14. Қазақстан Республикасының Заңдарымен қарастырылған мемлекеттік қызмет көрсету тәртібін бұзғаны үшін лауазымды тұлғалар жауапты болады.
"Мүгедектерге протездік-ортопедиялық көмек
ұсыну үшін оларға құжаттарды ресімдеу"
мемлекеттік қызмет регламентіне
1 қосымша
1 кесте. Жұмыспен қамту бөліміне өтініш білдірген кезде құрылымдық-функционалдық бірліктердің әрекеттерінің сипаттамасы (бұдан әрі - ҚФБ)
1 Іс-әрекеттің N 1 2 3 4
2
ҚФБ атауы
ардагерлермен және мүгедектермен жұмыс жөніндегі маман
ардагерлермен және мүгедектермен жұмыс жөніндегі маман
Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің бастығы
ардагерлермен және мүгедектермен жұмыс жөніндегі маман
3
әрекеттер атауы (функциялар, операциялар, рәсімі) және олардың сипаттамасы
Ұсынылған құжаттарды қабылдау және тіркеу
хабарламаның немесе қызметті ұсынуда дәлелді бас тарту туралы жауаптың жобасын дайындау
хабарламаның немесе қызметті ұсынуда дәлелді бас тарту туралы жауаптың жобасын қарау
журналда тіркеу
4
Аяқталу нысаны (мәлімет, құжат, ұйымдастырушы-өкімдік шешім)
құжаттарды қабылдау туралы талон
хабарлама немесе қызметті ұсынуда дәлелді бас тарту туралы жауап
хабарламаға немесе қызметті ұсынуда дәлелді бас тарту туралы жауапқа қол қою
хабарлама немесе қызметті ұсынуда дәлелді бас тарту туралы жауапты беру
5
Орындалу мерзімі
15 минуттан аспайды
4 жұмыс күні
4 жұмыс күні
15 минуттан аспайды
6
Келесі әрекеттің нөмірі
2 баған
4 баған
5 баған
"Мүгедектерге протездік-ортопедиялық көмек
ұсыну үшін оларға құжаттарды ресімдеу"
мемлекеттік қызмет регламентіне
2 қосымша
Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөліміне өтініш білдірген кезде мемлекеттік қызметті ұсыну кестесі
Павлодар облысы Шарбақты ауданы
әкімдігінің 2011 жылғы 25
қарашадағы N 336/8 қаулысымен
бекітілген
"Мүгедектерді сурдо-тифлотехникалық және міндетті
гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету үшін оларға
құжаттарды ресімдеу" мемлекеттік қызмет регламенті

3. Описание порядка действий в процессе
оказания государственной услуги
8. Для получения данной государственной услуги потребителю необходимо предоставить перечень документов, указанных в пункте 11 стандарта.
После сдачи всех необходимых документов потребителю выдается:
1) в уполномоченном органе - талон с указанием даты регистрации и получения потребителем государственной услуги, фамилии и инициалов лица, принявшего документы;
2) в центре - расписка о приеме соответствующих документов.
9. В предоставлении государственной услуги может быть отказано на основаниях, указанных в пункте 16 стандарта.
10. Требование к информационной безопасности: обеспечение сохранности, защиты и конфиденциальности информации о содержании документов потребителя.
11. Структурно-функциональные единицы (далее - СФЕ), которые участвуют в процессе оказания государственной услуги при обращении в отдел занятости и социальных программ:
1) специалист по работе с инвалидами и ветеранами ВОВ;
2) начальник отдела занятости и социальных программ.
12. Последовательность действий СФЕ приведена в приложении 1 к настоящему регламенту.
13. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью действий и СФЕ, приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
4. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственные услуги
14. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность, предусмотренную законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги "Оформление
документов на инвалидов для предоставления
протезно-ортопедической помощи"
Таблица 1. Описание действий структурно-функциональных единиц (СФЕ) 1) при обращении в отдел занятости
1
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
2
Наименование СФЕ
Специалист по работе с инвалидами и ветеранами
Специалист по работе с инвалидами и ветеранами
Начальник отдела занятости и социальных программ
Специалист по работе с инвалидами и ветеранами
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием и регистрации
представленных потребителем документов
Подготовка проекта уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Рассмотрение проекта уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Регистрация в журнале
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Талон о приеме документов
проект уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Подписание уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Выдача уведомления либо мотивированного ответа об отказе предоставлении услуги
5
Сроки исполнения
не более 15 минут
4 рабочих дня
4 рабочих дня
не более 15 минут
6
Номер следующего действия
2 колонка
3 колонка
4 колонка
Приложение 2
к регламенту государственной услуги "Оформление
документов на инвалидов для предоставления
протезно-ортопедической помощи"
Схема предоставления государственной услуги при обращении в отдел занятости и социальных программ
Утверждено
постановлением акимата
Щербактинского района
Павлодарской области
от 25 ноября 2011 года N 336/8
РЕГЛАМЕНТ государственной услуги "Оформление
документов на инвалидов для обеспечения их
сурдо-тифлотехническими и обязательными
гигиеническими средствами"

1. Жалпы ұғымдар
1. Қолданылатын аббревиатураның анықтамасы:
1) ҚФБ - мемлекеттік қызметті көрсету барысында қатысатын – құрылымдық–функционалдық бірліктер;
2) сурдотехникалық құралдар – есту кемістіктерін түзеуге және өтемдеуге арналған, соның ішінде ақпаратты байланыс және беру құралдарын күшейтетін құралдар.
3) тифлотехникалық құралдар – көру кемістігі мүгедектердің жоғалтқан нәтижесінде түзеуге және өтемдеуге арналған құралдар;
4) міндетті гигиеналық құралдар – табиғи физиологиялық қажеттіліктерін және сұраныстарын істеуге арналған құралдар. Табиғи физиологиялық қажеттіліктерін және сұраныстарын істеуге арналған құралдарды памперстерді, несепқабылдағыш түсініледі.
2. Жалпы ережелер
2. Мемлекеттік қызметтің атауы: "Мүгедектерге сурдо-тифлотехникалық және міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету үшін оларға құжаттарын ресімдеу".
3. Мемлекеттік қызмет көрсету түрі: біртіндеп автоматтандырылған.
4. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі N 394 қаулысымен бекітілген "Мүгедектерді сурдо-тифлотехникалық және міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету үшін оларға құжаттарды ресімдеу" стандартының негізінде көрсетіледі (бұдан әрі - стандарт).
5. Мемлекеттік қызмет:
1) мемлекеттік мекемеге өтініш білдірген кезде: "Шарбақты ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесімен көрсетіледі (бұдан әрі – бөлім).
Мемлекеттік қызмет көрсетілетін орын: Павлодар облысы, Шарбақты ауданы, Шарбақты ауылы, 1 Май көшесі, 18 үй, телефон 2-17-12, жұмыс кестесі сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, түскі үзіліспен сағат 13.00-ден 14.30-ға дейін, демалыс күндері (сенбі, жексенбі), электрондық мекенжайы: sherb_zanet@mail.ru;
2) Шарбақты ауданының Республикалық мемлекеттік мекемесінің филиалы арқылы өтініш білдірген кезде "Павлодар облысының халыққа қызмет көрсету орталығы" (бұдан әрі - орталық).
Мемлекеттік қызмет көрсетілетін орын: Павлодар облысы Шарбақты ауданы, Шарбақты ауылы, В.Чайко көшесі, 45/2 үй, телефон: 2-33-36, жұмыс кестесі сағат 9.00-ден 19.00-ге дейін түскі үзіліссіз, демалыс күні – жексенбі; электрондық мекенжайы: shar_con@mail.ru.
6. Мемлекеттік қызмет көретудің нәтижесі сурдо-тифло құралдармен және міндетті арнайы гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету үшін мүгедектердің құжаттарын ресімдеу туралы мәлімдеме, немесе қағазды түрде мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту болып табылады.

1. Основные понятия
1. Определение используемой аббревиатуры:
1) СФЕ - структурно-функциональные единицы, участвующие в процессе оказания государственной услуги;
2) Сурдотехнические средства - технические средства для коррекции и компенсации дефектов слуха, в том числе усиливающие средства связи и передачи информации;
3) Тифлотехнические средства - средства, направленные на коррекцию и компенсацию утраченных возможностей инвалидов в результате дефекта зрения;
4) Обязательные гигиенические средства- средства, предназначенные для отправления естественных физиологических нужд и потребностей. Под обязательными гигиеническими средствами понимают мочеприемники, калоприемники, памперсы, предназначенные для отправления естественных физиологических нужд и потребностей.
2. Общие положения
2. Наименование государственной услуги: "Оформление документов на инвалидов для обеспечения их сурдо-тифлотехническими и обязательными гигиеническими средствами".
3. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
4. Государственная услуга оказывается на основании стандарта "Оформление документов на инвалидов для обеспечения их сурдо-тифлотехническими и обязательными гигиеническими средствами", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года N 394 (далее - стандарт).
5. Государственная услуга предоставляется:
1) при обращении в Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Щербактинского района" (далее - отдел).
Место оказания государственной услуги располагается по адресу: Павлодарская область, Щербактинский район, с. Шарбакты, улица 1 мая, 18, телефон: 2-21-83, график работы ежедневно с 9.00 часов до 18.30 часов, с обеденным перерывом с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных (суббота, воскресенье) и праздничных дней, адрес электронной почты sherb_zanet@mail.ru.
2) при обращении через филиал Щербактинского района Республиканского государственного учреждения "Центр обслуживания населения Павлодарской области" (далее - центр).
Место оказания государственной услуги: Павлодарская область, Щербактинского район, село Шарбакты, улица В.Чайко, 45/2. телефон 2-33-36, график работы с 9.00 часов до 19.00 часов без обеденного перерыва, выходной день - воскресенье, адрес электронной почты shаr_соn@mail.ru.
6. Результатом оказания государственной услуги является уведомление об оформлении документов на инвалидов для обеспечения их сурдо-тифлотехническими и обязательными гигиеническими средствами, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги на бумажном носителе.

1) ҚФБ - мемлекеттік қызметті көрсету барысында қатысатын – құрылымдық–функционалдық бірліктер.
2. Жалпы ережелер
2. Мемлекеттік қызметтің атауы: "Мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен қызмет көрсететін мемлекеттік және мемлекеттік емес медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) әлеуметтік қызмет көрсетуге арналған құжаттарды ресімдеу" (бұдан әрі - регламент).
3. Мемлекеттік қызмет көрсету түрі: автоматтандырылмаған.
4. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі N 394 қаулысымен бекітілген "Мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен қызмет көрсететін мемлекеттік және мемлекеттік емес медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) әлеуметтік қызмет көрсетуге арналған құжаттарды ресімдеу" стандартының негізінде көрсетіледі (бұдан әрі - стандарт).
5. Мемлекеттік қызмет:
1) мемлекеттік мекемеге өтініш білдірген кезде: "Шарбақты ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесімен көрсетіледі (бұдан әрі – бөлім).
Мемлекеттік қызмет көрсетілетін орын: Павлодар облысы, Шарбақты ауданы, Шарбақты ауылы, 1 Май көшесі, 18 үй, телефон 2-17-12, жұмыс кестесі сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, түскі үзіліспен сағат 13.00-ден 14.30-ға дейін, демалыс күндері (сенбі, жексенбі), электронды мекенжайы: sherb_zanet@mail.ru;
2) Шарбақты ауданының Республикалық мемлекеттік мекемесінің филиалына өтініш білдірген кезде "Павлодар облысының халыққа қызмет көрсету орталығы" (бұдан әрі - орталық).
Мемлекеттік қызмет көрсетілетін орын: Павлодар облысы Шарбақты ауданы, Шарбақты ауылы, В.Чайко көшесі, 45/2 үй, телефон: 2-33-36, жұмыс кестесі сағат 9.00-ден 19.00-ге дейін түскі үзіліссіз, демалыс күні – жексенбі; электрондық мекенжайы: shar_con@mail.ru.
6. Мемлекеттік қызмет көретудің нәтижесі мемлекеттік бюджеттік қаражат есебінен қызмет көрсететін мемлекеттік және мемлекеттік емес ұйымдар медико-әлеуметтік мекемелерде әлеуметтік қамтамасыз ету көрсетуден бас тарту болып табылады.
7. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері:
1) қажетті құжаттарды ұсынған уақыттан бөлімге өтініш білдірген кезде – он жеті жұмыс күн ішінде.
Өтініш білдірген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алуға дейін күтудің рұқсат берілген ең көп уақыты (талонды алғанша) – 30 минуттан аспайды;
2) орталық арқылы өтініш білдірген кезде – он жеті жұмыс күні ішінде (қабылдау күні және құжатты (нәтижені) беру мемлекеттік қызмет көрсету мерзіміне кірмейді).
Өтініш білдірген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алуға дейін күтудің рұқсат берілген ең көп уақыты – уәкілетті органда 15 минуттан аспайды, орталықта 30 минут.

1) СФЕ – структурно–функциональные единицы, участвующие в процессе оказания государственной услуги.
2. Общие положения
2. Наименование государственной услуги: "Оформление документов на социальное обслуживание в государственных и негосударственных медико-социальных учреждениях (организациях), предоставляющих услуги за счет государственных бюджетных средств" (далее - регламент).
3. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
4. Государственная услуга предоставляется на основании стандарта "Оформление документов на социальное обслуживание в государственных и негосударственных медико-социальных учреждениях (организациях), предоставляющих услуги за счет государственных бюджетных средств", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года N 394 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере социальной защиты, оказываемых местными исполнительными органами" (далее- стандарт).
5. Государственная услуга предоставляется:
1) при обращении в Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Щербактинского района" (далее - отдел).
Место оказания государственной услуги: Павлодарская область, Щербактинский район, село Шарбакты, улица 1 Мая, 18. телефон: 2-21-83, график работы: ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, обеденный перерыв с 13.00 до 14.30, выходные дни – суббота, воскресенье и праздничные дни; адрес электронной почты sherb_zanet@mail.ru;
2) при обращении через филиал Щербактинского района Республиканского государственного учреждения "Центр обслуживания населения Павлодарской области" (далее – центр).
Место оказания государственной услуги: Павлодарская область,
Щербактинский район, село Шарбакты, улица В.Чайко, 45/2. телефон 2-33-36, график работы с 9.00 часов до 19.00 часов без обеденного перерыва, выходной день- воскресенье; адрес электронной почты shаr_соn@mail.ru.
6. Результатом оказания государственной услуги является выдача уведомления потребителю об оформлении документов на оказание социального обслуживания на дому, далее (уведомление), либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги.
7. Сроки оказания государственной услуги:
1) при обращении в отдел с момента сдачи потребителем необходимых документов: в течение семнадцати рабочих дней;
максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя (до получения талона), не может превышать 30 минут;
2) при обращении через центр с момента сдачи потребителем  необходимых документов: в течение семнадцати рабочих дней (дата приема и выдачи документа (результата) государственной услуги не входит в срок оказания государственной услуги);
Максимально допустимое время обслуживания потребителя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя, не может превышать 15 минут в уполномоченном органе, 30 минут в центре.

3. Мемлекеттік қызмет көрсету іс-әрекетінің сипаттамасы
8. Мемлекеттік қызмет алу үшін тұтынушы стандарттың 11 тармағында көрсетілген құжаттар тізімін ұсыну тиіс.
Мемлекеттік қызметті алу үшін қажетті құжаттардың барлығын тапсырған кезде тұтынушыға барлық құжаттарды қабылдағаны туралы талон беріледі.
9. Мемлекеттік қызметті ұсынуда бас тарту стандарттың 16 тармағында көрсетілген негіздемеде болуы мүмкін.
10. Ақпараттық қауіпсіздікке талаптар: тұтынушының құжаттарының мазмұны туралы ақпаратты қорғау, құпиялылығын және сақталуын қамтамасыз ету.
11. Бөлімге өтініш білдірген кезде мемлекеттік қызмет көрсету барысында келесі құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі - ҚФБ) қатысады:
1) Әлеуметтік жұмыс жөніндегі маман;
2) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің бастығы.
12. Әр ҚФБ-ның іс-әрекеттерінің тәртіптілігінің осы регламенттің 1 қосымшасында көрсетілген.
13. Іс-әрекеттерінің логикалық реттілігі және ҚФБ-нің арасында арақатынасты көрсететін кесте регламенттің 2 қосымшасында көрсетілген.
4. Мемлекеттік қызметті көрсететін
лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі
14. Қазақстан Республикасының Заңдарымен қарастырылған мемлекеттік қызмет көрсету тәртібін бұзғаны үшін лауазымды тұлғалар жауапты болады.
"Мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен қызмет
көрсететін мемлекеттік және мемлекеттік емес
медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда)
әлеуметтік қызмет көрсетуге арналған
құжаттарды ресімдеу" мемлекеттік қызмет регламентіне
1 қосымша
1 кесте. Құрылымдық-функционалдық бірліктердің әрекеттерінің сипаттамасы (бұдан әрі - ҚФБ)
1 Іс-әрекеттің N 1 2 3 4
2
ҚФБ атауы
ҰОС ардагерлермен және мүгедектермен жұмыс жөніндегі маман
ҰОС ардагерлермен және мүгедектермен жұмыс жөніндегі маман
Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің бастығы
ҰОС ардагерлермен және мүгедектермен жұмыс жөніндегі маман
3
әрекеттер атауы (функциялар, операциялар, рәсімі) және олардың сипаттамасы
Ұсынылған құжаттарды қабылдау және тіркеу
хабарламаның немесе қызметті ұсынуда дәлелді бас тарту туралы жауаптың жобасын дайындау
хабарламаның немесе қызметті ұсынуда дәлелді бас тарту туралы жауаптың жобасын қарау
журналда тіркеу
4
Аяқталу нысаны (мәлімет, құжат, ұйымдастырушы-өкімдік шешім)
құжаттарды қабылдау туралы талон
хабарлама немесе қызметті ұсынуда дәлелді бас тарту туралы жауап
хабарламаға немесе қызметті ұсынуда дәлелді бас тарту туралы жауапқа қол қою
хабарлама немесе қызметті ұсынуда дәлелді бас тарту туралы жауапты беру
5
Орындалу мерзімі
15 минуттан аспайды
10 жұмыс күні
5 жұмыс күні
15 минуттан аспайды
6
Келесі әрекеттің нөмірі
2 баған
3 баған
4 баған
"Мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен қызмет
көрсететін мемлекеттік және мемлекеттік емес
медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда)
әлеуметтік қызмет көрсетуге арналған
құжаттарды ресімдеу" мемлекеттік қызмет регламентіне
2 қосымша
Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөліміне өтініш білдірген кезде мемлекеттік қызметті ұсыну кестесі
Павлодар облысы Шарбақты ауданы
әкімдігінің 2011 жылғы 25
қарашадағы N 336/8 қаулысымен
бекітілген
"Қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке
көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін
тіл маманының қызметтерін ұсыну үшін мүгедектерге
құжаттарды ресімдеу" мемлекеттік қызмет регламенті
1. Жалпы ұғымдар
1. Қолданылатын аббревиатураның анықтамасы:

3. Описание порядка действий в процессе
оказания государственной услуги
8. Для получения данной государственной услуги потребителю необходимо предоставить перечень документов, указанных в пункте 11 стандарта.
При сдаче всех необходимых документов для получения государственной услуги потребителю выдается уведомление о получении всех документов, в котором содержится дата получения потребителем государственной услуги.
9. В предоставлении государственной услуги может быть отказано на основаниях, указанных в пункте 16 стандарта.
10. Требование к информационной безопасности: обеспечение сохранности, защиты и конфиденциальности и информации о содержании документов потребителя.
11. Структурно–функциональные единицы (далее -СФЕ), которые участвуют в процессе оказания государственной услуги при обращении в отдел занятости и социальных программ:
1) специалист по социальной работе;
2) начальник отдела занятости и социальных программ.
12. Последовательность действий СФЕ приведена в приложении 1 к настоящему регламенту.
13. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью действий и СФЕ, приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
4. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственные услуги
14. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность, предусмотренную законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги "Оформление
документов на социальное обслуживание в
государственных и негосударственных
медико-социальных учреждениях (организациях),
предоставляющих услуги за счет государственных
бюджетных средств"
Таблица 1. Описание действий структурно-функциональных единиц (СФЕ) при обращении в отдел
1 N действия 1 2 3 4 5
2
Наименование СФЕ
специалист  по социальной работе
Начальник отдела занятости и социальных программ
Специалист по социальной работе
Начальник   отдела занятости и социальных программ
Специалист по социальной работе
3
Наименование действия и их описание
Прием и регистрация  предоставленных потребителем документов
Рассмотрение представленных потребителем документов
Подготовка уведомления  либо мотивированный ответ об отказе предоставлении услуги
Рассмотрение проекта уведомления  либо мотивированного ответа об отказе предоставлении услуги
Выдача уведомление либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги при личном обращении потребителя
4
Форма завершения
Расписка о приеме документов
Подписание резолюции
Проект уведомления либо мотивированного ответа об отказе
Подписание документа
Уведомление, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
5
Сроки исполнения
не более 30 минут
1 рабочий день
13 рабочих дней
1 рабочий день
не более 30 минут
6
Номер следующего действия
2 колонка
3 колонка
4 колонка
5 колонка
Приложение 2
к регламенту государственной услуги "Оформление
документов на социальное обслуживание в
государственных и негосударственных
медико-социальных учреждениях (организациях),
предоставляющих услуги за счет государственных
бюджетных средств"
Схема предоставления государственной услуги в отделе
Утверждено
постановлением акимата
Щербактинского района
Павлодарской области
от 25 ноября 2011 года N 336/8
РЕГЛАМЕНТ государственной услуги "Оформление
документов на инвалидов для предоставления им
услуги индивидуального помощника для инвалидов
первой группы, имеющих затруднение в передвижении,
и специалиста жестового языка для инвалидов по слуху"
1. Основные понятия
1. Определение используемой аббревиатуры:

1) ҚФБ - мемлекеттік қызметті көрсету барысында қатысатын – құрылымдық–функционалдық бірліктер;
2) жеке көмекшінің әлеуметтік қызметтері – қозғалуда қиындықтары бар бірінші топтың мүгедектеріне ұсынылатын қызметтер;
3) Ыммен сөйлесу маманының әлеуметтік қызметтері – есту бойынша мүгедектерге ұсынылатын қызметтер.
2. Жалпы ережелер
2. Мемлекеттік қызметтің атауы: "Қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтерін ұсыну үшін мүгедектерге құжаттарды ресімдеу".
3. Мемлекеттік қызмет көрсету түрі: біртіндеп автоматтандырылған.
4. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі N 394 қаулысымен бекітілген "Қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтерін ұсыну үшін мүгедектерге құжаттарды ресімдеу" стандартының негізінде көрсетіледі (бұдан әрі - стандарт).
5. Мемлекеттік қызмет:
1) мемлекеттік мекемеге өтініш білдірген кезде: "Шарбақты ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесімен көрсетіледі (бұдан әрі – бөлім).
Мемлекеттік қызмет көрсетілетін орын: Павлодар облысы, Шарбақты ауданы, Шарбақты ауылы, 1 Май көшесі, 18 үй, телефон 2-17-12, жұмыс кестесі сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, түскі үзіліспен сағат 13.00-ден 14.30-ға дейін, демалыс күндері (сенбі, жексенбі), электронды мекенжайы: sherb_zanet@mail.ru.
6. Мемлекеттік қызмет көретудің нәтижесі есту қабілеті бойынша мүгедектер үшін ыммен сөйлесу маманның және қозғалуда қиындықтары бар бірінші топтың мүгедектер үшін жеке көмекші қызметін ұсыну үшін мүгедектердің құжаттарын ресімдеу мәлімдеме, немесе қағазды түрде мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту болып табылады.
7. Тұтынушымен қажетті құжаттарды тапсырған уақыттан он жұмыс күні ішінде мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері. Өтініш білдірген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алуға дейін күтудің рұқсат берілген ең көп уақыты – 15 минуттан аспайды.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету іс-әрекетінің сипаттамасы
8. Мемлекеттік қызмет алу үшін тұтынушы стандарттың 11 тармағында көрсетілген құжаттар тізімін ұсыну тиіс.
Мемлекеттік қызметті алу үшін қажетті құжаттардың барлығын тапсырған кезде тұтынушыға барлық құжаттарды қабылдағаны туралы талон беріледі.

1) СФЕ - структурно-функциональные единицы, участвующие в процессе оказания государственной услуги;
2) социальные услуги индивидуального помощника - услуги предоставляемые инвалидам первой группы, имеющим затруднения в передвижении;
3) Социальные услуги специалиста жестового языка - услуги предоставляемые инвалидам по слуху.
2. Общие положения
2. Наименование государственной услуги: "Оформление документов на инвалидов для предоставления им услуги индивидуального помощника для инвалидов первой группы, имеющих затруднение в передвижении, и специалиста жестового языка для инвалидов по слуху".
3. Форма оказываемой государственной услуги: частично автоматизированная.
4. Государственная услуга оказывается на основании стандарта "Оформление документов на инвалидов для предоставления им услуги индивидуального помощника для инвалидов первой группы, имеющих затруднение в передвижении, и специалиста жестового языка для инвалидов по слуху", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года N 394 (далее - стандарт).
5. Государственная услуга предоставляется при обращении в Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Щербактинского района" (далее - отдел).
Место оказания государственной услуги располагается по адресу: Павлодарская область, Щербактинский район, с. Шарбакты, улица 1 мая, 18, телефон: 2-21-83, график работы с 9.00 часов до 18.30 часов, с обеденным перерывом с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных (суббота, воскресенье) и праздничных дней, адрес электронной почты sherb_zanet@mail.ru.
6. Результатом оказания государственной услуги является уведомление об оформлении документов на инвалидов для предоставления им услуги индивидуального помощника для инвалидов первой группы, имеющих затруднение в передвижении, и специалиста жестового языка для инвалидов по слуху, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги на бумажном носителе.
7. Сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов, в течение десяти рабочих дней. Максимально допустимое время обслуживания потребителя государственной услугой, оказываемой на месте в день обращения, не более 15 минут.
3. Описание порядка действий в процессе
оказания государственной услуги
8. Для получения данной государственной услуги потребителю необходимо предоставить перечень документов, указанных в пункте 11 стандарта.
При сдаче всех необходимых документов для получения государственной услуги потребителю выдается талон о получении всех документов.

1. Жалпы ұғымдар
1. Қолданылатын аббревиатураның анықтамасы:
1) ҚФБ - мемлекеттік қызметті көрсету барысында қатысатын – құрылымдық–функционалдық бірліктер;
2) Арнайы қозғалу құралдары – белсеңді және асықпай қозғалу үшін арналған техникалық көмектің түрі (бөлмелі кресло-арба, серуендеуге кресло-арба).
2. Жалпы ережелер
2. Мемлекеттік қызметтің атауы: "Мүгедектерге кресло-арбаларды беру үшін оларға құжаттарды ресімдеу".
3. Мемлекеттік қызмет көрсету түрі: біртіндеп автоматтандырылған.
4. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі N 394 қаулысымен бекітілген "Мүгедектерге кресло-арбаларды беру үшін оларға құжаттарды ресімдеу" стандартының негізінде көрсетіледі (бұдан әрі - стандарт).
5. Мемлекеттік қызмет:
1) мемлекеттік мекемеге өтініш білдірген кезде: "Шарбақты ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесімен көрсетіледі (бұдан әрі – бөлім).
Мемлекеттік қызмет көрсетілетін орын: Павлодар облысы, Шарбақты ауданы, Шарбақты ауылы, 1 Май көшесі, 18 үй, телефон 2-17-12, жұмыс кестесі сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, түскі үзіліспен сағат 13.00-ден 14.30-ға дейін, демалыс күндері (сенбі, жексенбі), электронды мекенжайы: sherb_zanet@mail.ru.
6. Мемлекеттік қызмет көретудің нәтижесі кресло-арба беру үшін құжаттарды ресімдеу туралы мәлімдеме, немесе қағазды түрде мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту болып табылады.
7. Тұтынушымен қажетті құжаттарды тапсырған уақыттан он жұмыс күні ішінде мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері.
Өтініш білдірген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алушыға қызмет көрсетудің рұқсат берілген ең көп уақыты, кезектегі адамдар санына байланысты, бір адамға қызмет көрсету 15 минут есептегенде.
Өтініш білдірген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алуға дейін күтудің рұқсат берілген ең көп уақыты  – 15 минуттан аспайды.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету іс-әрекетінің сипаттамасы
8. Мемлекеттік қызмет алу үшін тұтынушы стандарттың 11 тармағында көрсетілген құжаттар тізімін ұсыну тиіс.
Мемлекеттік қызметті алу үшін қажетті құжаттардың барлығын тапсырған кезде тұтынушыға беріледі:
1) Уәкілетті органда – тіркеу күні және құжаттарды қабылдаған жауапты тұлғаның аты-жөні көрсетілген талон беріледі;
2) Орталықта – сәйкес құжаттарды қабылдағаны туралы қолхат.
9. Мемлекеттік қызметті ұсынуда бас тарту стандарттың 16 тармағында көрсетілген негіздемеде болуы мүмкін.

1. Основные понятия
1. Определение используемой аббревиатуры:
1) СФЕ - структурно-функциональные единицы, участвующие в процессе оказания государственной услуги;
2) Специальные средства передвижения – вид технической помощи для активного и пассивного передвижения (кресло-коляска комнатная, кресло-коляска прогулочная).
2. Общие положения
2. Наименование государственной услуги: "Оформление документов на инвалидов для предоставления им кресла-коляски".
3. Форма оказываемой государственной услуги: частично автоматизированная.
4. Государственная услуга оказывается на основании стандарта "Оформление документов на инвалидов для предоставления им кресла-коляски", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года N 394 (далее - стандарт).
5. Государственная услуга предоставляется при обращении в Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Щербактинского района" (далее - отдел).
Место оказания государственной услуги располагается по адресу: Павлодарская область, Щербактинский район, с. Шарбакты, улица 1 Мая, 18, телефоны: 2-21-83, график работы ежедневно с 9.00 часов до 18.30 часов, с обеденным перерывом с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных (суббота, воскресенье) и праздничных дней, адрес электронной почты sherb_zanet@mail.ru.
6. Результатом оказания государственной услуги является уведомление об оформлении документов на инвалидов для предоставления им кресла-коляски, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги на бумажном носителе.
7. Сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем документов, в течение десяти рабочих дней.
Максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя, зависит от количества человек в очереди из расчета 15 минут на обслуживание одного потребителя. Максимально допустимое время обслуживания потребителя государственной услугой, оказываемой на месте в день обращения, - не более 15 минут.
3. Описание порядка действий в процессе
оказания государственной услуги
8. Для получения данной государственной услуги потребителю необходимо предоставить перечень документов, указанных в пункте 11 стандарта.
При сдаче всех необходимых документов для получения государственной услуги потребителю выдается расписка о получении всех документов, в котором содержится дата получения потребителем государственной услуги.
9. В предоставлении государственной услуги может быть отказано на основаниях, указанных в пункте 16 стандарта.

1. Жалпы ұғымдар
1. Қолданылатын аббревиатураның анықтамасы:
1) ҚФБ - мемлекеттік қызметті көрсету барысында қатысатын – құрылымдық–функционалдық бірліктер;
2) санаторлы-курортты емделу – денсаулықты түзету мақсатымен емделу.
2. Жалпы ережелер
2. Мемлекеттік қызметтің атауы: "Мүгедектерді санаторий-курорттық емдеумен қамтамасыз ету үшін оларға құжаттарды ресімдеу".
3. Мемлекеттік қызмет көрсету түрі: біртіндеп автоматтандырылған.
4. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі N 394 қаулысымен "Мүгедектерді санаторий-курорттық емдеумен қамтамасыз ету үшін оларға құжаттарды ресімдеу" стандартының  негізінде көрсетіледі (бұдан әрі - стандарт).
5. Мемлекеттік қызмет:
1) мемлекеттік мекемеге өтініш білдірген кезде: "Шарбақты ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесімен көрсетіледі.
Мемлекеттік қызмет көрсетілетін орын: Павлодар облысы, Шарбақты ауданы, Шарбақты ауылы, 1 Май көшесі, 18 үй, телефон 2-17-12, жұмыс кестесі сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, түскі үзіліспен сағат 13.00-ден 14.30-ға дейін, демалыс күндері (сенбі, жексенбі), электрондық мекенжайы: sherb_zanet@mail.ru.
6. Мемлекеттік қызмет көретудің нәтижесі санаторлы-курортты емделумен қамтамасыз ету үшін құжаттарды ресімдеу туралы мәлімдеме, немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту болып табылады.
7. Тұтынушымен қажетті құжаттарды тапсырған уақыттан он жұмыс күні ішінде мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері.
Өтініш білдірген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алушыға қызмет көрсетудің рұқсат берілген ең көп уақыты, кезектегі адамдар санына байланысты, бір адамға қызмет көрсету 15 минут есептегенде.
Өтініш білдірген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алуға дейін күтудің рұқсат берілген ең көп уақыты – 15 минуттан аспайды.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету іс-әрекетінің сипаттамасы
8. Мемлекеттік қызмет алу үшін тұтынушы стандарттың 11 тармағында көрсетілген құжаттар тізімін ұсыну тиіс.
Мемлекеттік қызметті алу үшін қажетті құжаттардың барлығын тапсырған кезде тұтынушыға мемлекеттік қызметті алатын күні көрсетілген талон беріледі.
9. Мемлекеттік қызметті ұсынуда бас тарту стандарттың 16 тармағында көрсетілген негіздемеде болуы мүмкін.
10. Ақпараттық қауіпсіздікке талаптар: тұтынушының құжаттарының мазмұны туралы ақпаратты қорғау, құпиялылығын және сақталуын қамтамасыз ету.

1. Основные понятия
1. Определение используемой аббревиатуры:
1) СФЕ - структурно-функциональные единицы, участвующие в процессе оказания государственной услуги;
2) Санаторно-курортное лечение – лечение с целью поправления здоровья.
2. Общие положения
2. Наименование государственной услуги: "Оформление документов на инвалидов для обеспечения их санаторно-курортным лечением".
3. Форма оказываемой государственной услуги: частично автоматизированная.
4. Государственная услуга оказывается на основании стандарта "Оформление документов на инвалидов для обеспечения их санаторно-курортным лечением", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года N 394 (далее - стандарт).
5. Государственная услуга предоставляется при обращении в Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Щербактинского района" (далее - отдел).
Место оказания государственной услуги располагается по адресу: Павлодарская область, Щербактинский район, село Шарбакты, улица 1 Мая, 18, телефон: 2-21-83, график работы ежедневно с 9.00 часов до 18.30 часов, с обеденным перерывом с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных (суббота, воскресенье) и праздничных дней, адрес электронной почты sherb_zanet@mail.ru.
6. Результатом оказания государственной услуги является уведомление об оформлении документов на инвалидов для обеспечения их санаторно-курортным лечением, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги на бумажном носителе.
7. Сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов, в течение десяти рабочих дней.
Максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя, зависит от количества человек в очереди из расчета 15 минут на обслуживание одного потребителя.
Максимально допустимое время обслуживания потребителя государственной услугой, оказываемой на месте в день обращения, - не более 15 минут.
3. Описание порядка действий в процессе
оказания государственной услуги
8. Для получения данной государственной услуги потребителю необходимо предоставить перечень документов, указанных в пункте 11 стандарта.
При сдаче всех необходимых документов для получения государственной услуги потребителю выдается расписка о получении всех документов, в котором содержится дата получения потребителем государственной услуги.
9. В предоставлении государственной услуги может быть отказано на основаниях, указанных в пункте 16 стандарта.
10. Требования к информационной безопасности: обеспечение сохранности, защиты и конфиденциальности информации о содержании документов потребителя.

1. Қолданылатын аббревиатураның анықтамасы:
1) ҚФБ - мемлекеттік қызметті көрсету барысында қатысатын – құрылымдық–функционалдық бірліктер.
2. Жалпы ережелер
2. Мемлекеттік қызметтің атауы: "Жалғызілікті, жалғыз тұратын қарттарға, бөгде адамның күтіміне және жәрдеміне мұқтаж мүгедектерге және мүгедек балаларға үйде әлеуметтік қызмет көрсетуге құжаттарды ресімдеу".
3. Мемлекеттік қызмет көрсету түрі: автоматтандырылмаған.
4. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі N 394 қаулысымен бекітілген "Жалғызілікті, жалғыз тұратын қарттарға, бөгде адамның күтіміне және жәрдеміне мұқтаж мүгедектерге және мүгедек балаларға үйде әлеуметтік қызмет көрсетуге құжаттарды ресімдеу" стандартының негізінде көрсетіледі (бұдан әрі - стандарт).
5. Мемлекеттік қызмет:
1) мемлекеттік мекемеге өтініш білдірген кезде: "Шарбақты ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесімен көрсетіледі (бұдан әрі – бөлім).
Мемлекеттік қызмет көрсетілетін орын: Павлодар облысы, Шарбақты ауданы, Шарбақты ауылы, 1 Май көшесі, 18 үй, телефон 2-17-12, жұмыс кестесі сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, түскі үзіліспен сағат 13.00-ден 14.30-ға дейін, демалыс күндері (сенбі, жексенбі), электронды мекенжайы: sherb_zanet@mail.ru;
2) Республикалық мемлекеттік мекемеге Шарбақты ауданының филиалына өтініш білдірген кезде "Павлодар облысының халыққа қызмет көрсету орталығы" (бұдан әрі - орталық).
Мемлекеттік қызмет көрсетілетін орын: Павлодар облысы Шарбақты ауданы, Шарбақты ауылы, В.Чайко көшесі, 45/2 үй, телефон: 2-33-36, жұмыс кестесі сағат 9.00-ден 19.00-ге дейін түскі үзіліссіз, демалыс күні – жексенбі; электрондық мекенжайы: shar_con@mail.ru.
6. Мемлекеттік қызмет көретудің нәтижесі үйде әлеуметтік қызмет көрсетуге құжаттарды ресімдеу туралы мәлімдеме, немесе қағазды түрде мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту болып табылады.
7. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері:
1) қажетті құжаттарды бөлімге өтініш білдірген кезде тапсырғаннан кейін: он төрт жұмыс күні ішінде;
Мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушының өтініш білдірген күні сол жерде ең ұзақ тосу уақыты (талонды алғанша) – 30 минуттанаспайды.
Тұтынушының орталыққа қажетті құжаттарды тапсырғаннан кейін: үш жұмыс күні (қабылдау күні және құжатты (нәтижені) беру мемлекеттік қызмет көрсету мерзіміне кірмейді).
Мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушының өтініш білдірген күні сол жерде ең ұзақ тосу уақыты – уәкілетті органда 15 минуттан аспайды, орталықта 30 минут.

1. Определение используемой аббревиатуры:
1) СФЕ – структурно–функциональные единицы, участвующие и процесс оказания государственной услуги.
2. Общие положения
2. Наименование государственной услуги "Оформление документов на социальное обслуживание на дому для одиноких, одиноко проживающих престарелых, инвалидов и детей-инвалидов, нуждающихся в постороннем уходе и помощи".
3. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
4. Государственная услуга оказывается на основании стандарта "Оформление документов на социальное обслуживание на дому для одиноких, одиноко проживающих престарелых, инвалидов и детей-инвалидов, нуждающихся в постороннем уходе и помощи" утвержденная постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года N 394 (далее - стандарт).
5. Государственная услуга предоставляется:
1) при обращении в Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Щербактинского района" (далее - отдел).
Место оказания государственной услуги: Павлодарская область, Щербактинский район, с. Шарбакты, улица 1 мая, 18, телефон: 2-21-83, график работы: ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, обеденный перерыв с 13.00 до 14.30, выходные дни – суббота, воскресенье и праздничные дни; адрес электронной почты sherb_zanet@mail.ru.
2) при обращении через филиал Щербактинского района Республиканского государственного учреждения "Центр обслуживания населения Павлодарской области" (далее – центр).
Место оказания государственной услуги: Павлодарская область, Щербактинский район, село Шарбакты, улица В. Чайко, 45/2. телефон 2-33-36, график работы с 9.00 часов до 19.00 часов без обеденного перерыва, выходной день - воскресенье; адрес электронной почты shar_con@mail.ru.
6. Результатом оказания государственной услуги является выдача уведомления потребителю об оформлении документов на оказание социального обслуживания на дому, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги.
7. Сроки оказания государственной услуги:
1) при обращении в отдел с момента сдачи потребителем  необходимых документов: в течение четырнадцати рабочих дней;
Максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя (до получения талона), не может превышать 30 минут;
При обращении через центр с момента сдачи потребителем необходимых документов: в течение четырнадцати рабочих дней (дата приема и выдачи документа (результата) государственной услуги не входит в срок оказания государственной услуги).
Максимально допустимое время обслуживания потребителя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя, не может превышать 15 минут в уполномоченном органе, 30 минут в центре.