IV сайланған Алматы қаласы мәслихаты XXXIV сессиясының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы "2011-2013 жылдарға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы" № 374 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
IV сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХХХVI сессиясының 2011 жылғы 18 қаңтардағы N 394 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2011 жылғы 03 ақпанда N 881 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 2013 жылғы 12 қыркүйектегі N 176 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 12.09.2013 N 176 шешімімен.
«Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексінің 106108 баптарына, Казақстан Республикасының «Казақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6, 7 баптарына және «2011–2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы» Казақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 1350 қаулысына сәйкес IV сайланған Алматы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. IV сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы XXXIV сессиясының «2011-2013 жылдарға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы» № 374 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 869 рет санымен тіркелген, 2011 жылғы 11 қаңтардағы «Алматы ақшамы» газетінің № 2 санында және 2011 жылғы 6 қаңтардағы «Вечерний Алматы» газетінің № 1-2 санында жарияланған), шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақтың:
1) тармақшасында:
«179 063 500» цифрлары «254 812 899» цифрларымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«трансферттердің түсімдері–75 749 399 мың теңге»;
2) тармақшасында:
«177 237 274» цифрлары «271 712 412» цифрларымен ауыстырылсын;
4) тармақшасында:
«қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо» деген жол бойынша «245 258» цифрлары «3 548 015» цифрларымен ауыстырылсын;
«қаржы активтерін сатып алу» деген жол бойынша «245 258» цифрлары «3 548 015» цифрларымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
«1 630 968» цифрлары «-20 397 528» цифрларымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
«-1 630 968» цифрлары «20 397 528» цифрларымен ауыстырылсын;
6-тармақтағы «3 162 757» цифрлары «3 255 295» цифрларымен ауыстырылсын;
8-тармақтағы «8 970 157» цифрлары «9 354 346» цифрларымен ауыстырылсын;
9-тармақтағы «43 433 076» цифрлары «48 679 243» цифрларымен ауыстырылсын;
10-тармақтағы «22 104 527» цифрлары «32 918 585» цифрларымен ауыстырылсын;
11-тармақтағы «8 027 537» цифрлары «8 755 000» цифрларымен ауыстырылсын;
12-тармақтағы «15 171 291» цифрлары «26 492 465» цифрларымен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в решение XXXIV-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 13 декабря 2010 года N 374 "О бюджете города Алматы на 2011 - 2013 годы"
Решение XXXVI-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 18 января 2011 года N 394. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 3 февраля 2011 года за N 881. Утратило силу решением маслихата города Алматы от 12 сентября 2013 года № 176
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Алматы V-го созыва от 12.09.2013 № 176 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии со статьями 106, 108 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан, со статьями 67 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и с постановлением Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 2010 года № 1350 «О реализации Закона Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2011-2013 годы», маслихат города Алматы IV-го созыва РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXXIV-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 13 декабря 2010 года № 374 «О бюджете города Алматы на 2011 - 2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 869, опубликовано 11 января 2011 года в газете «Алматы ақшамы» № 2 и 6 января 2011 года в газете «Вечерний Алматы» № 1-2) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «179 063 500» заменить цифрами «254 812 899»;
дополнить строкой следующего содержания:
«поступления трансфертов – 75 749 399 тысяч тенге»;
в подпункте 2):
цифры «177 237 274» заменить цифрами «271 712 412»;
в подпункте 4):
в строке «сальдо по операциям с финансовыми активами» цифры «245 258» заменить цифрами «3 548 015»;
в строке «приобретение финансовых активов» цифры «245 258» заменить цифрами «3 548 015»;
в подпункте 5):
цифры «1 630 968» заменить цифрами «- 20 397 528»;
в подпункте 6):
цифры «- 1 630 968» заменить цифрами «20 397 528»;
в пункте 6 цифры «3 162 757» заменить цифрами «3 255 295»;
в пункте 8 цифры «8 970 157» заменить цифрами «9 354 346»;
в пункте 9 цифры «43 433 076» заменить цифрами «48 679 243»;
в пункте 10 цифры «22 104 527» заменить цифрами «32 918 585»;
в пункте 11 цифры «8 027 537» заменить цифрами «8 755 000»;
в пункте 12 цифры «15 171 291» заменить цифрами «26 492 465»;

13-тармақтағы «8 664 749» цифрлары «9 883 230» цифрларымен ауыстырылсын;
14-тармақтағы «318 738» цифрлары «12 644 879» цифрларымен ауыстырылсын;
15-тармақтағы «3 797 520» цифрлары «4 319 314» цифрларымен ауыстырылсын;
16-тармақтағы «743 391» цифрлары «747 591» цифрларымен ауыстырылсын;
17-тармақтағы «11 747 630» цифрлары «51 952 464» цифрларымен ауыстырылсын;
18-тармақтағы «1 215 622» цифрлары «11 509 965» цифрларымен ауыстырылсын;
20-тармақтағы «886 057» цифрлары «3 500 000» цифрларымен ауыстырылсын.

в пункте 13 цифры «8 664 749» заменить цифрами «9 883 230»;
в пункте 14 цифры «318 738» заменить цифрами «12 644 879»;
в пункте 15 цифры «3 797 520» заменить цифрами «4 319 314»;
в пункте 16 цифры «743 391» заменить цифрами «747 591»;
в пункте 17 цифры «11 747 630» заменить цифрами «51 952 464»;
в пункте 18 цифры «1 215 622» заменить цифрами «11 509 965»;
в пункте 20 цифры «886 057» заменить цифрами «3 500 000».