Алматы қаласында қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 13 сәуірдегі N 2/225 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2011 жылғы 05 мамырда N 888 тіркелді.Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 2 тамыздағы № 3/354 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 02.08.2016 № 3/354 қаулысымен
Ескерту. Тақырыпқа өзгерістер енгізілді - Алматы қаласы әкімдігінің 31.05.2013 N 2/463 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланғаннан кейін 10 күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңдарына сәйкес және бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар мен интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмаған тұлғаларды жұмыспен қамту мақсатында Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы қаласындағы ұйымдарда, меншік түріне қарамастан, жұмыс орындарының жалпы санының екі пайызы мөлшерінде жұмыс орындары квотасы белгіленсін:
1) қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарға;
2) интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандарға белгіленсін.
Ескерту. 1 тармаққа өзгерістер енгізілді - Алматы қаласы әкімдігінің 31.05.2013 N 2/463 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланғаннан кейін 10 күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің бірінші орынбасары М. Мұқашевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы оның ресми түрде бірінші жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі А. Есімов

Об установлении квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы, и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в городе Алматы
Постановление Акимата города Алматы от 13 апреля 2011 года N 2/225. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 5 мая 2011 года за N 888. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 2 августа 2016 года № 3/354
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 02.08.2016 № 3/354.
Сноска. Заголовок с изменениями, внесенными постановлением Акимата города Алматы от 31.05.2013 N 2/463 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования).
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 23 января 2001 года "О занятости населения" и в целях обеспечения занятости лиц, освобожденных из мест лишения свободы, и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить в организациях города Алматы, независимо от формы собственности, квоту рабочих мест в размере двух процентов от общей численности рабочих мест для:
1) лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы;
2) несовершеннолетних выпускников интернатных организаций.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлением Акимата города Алматы от 31.05.2013 N 2/463 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима города Алматы М.Мукашева.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы А. Есимов