Алматы қаласында сайлаушылармен кездесуге арналған үй-жайларды белгілеу туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 12 желтоқсандағы N 4/1023 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2011 жылғы 13 желтоқсанда N 908 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 13.03.2015 № 1/163 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 13 наурыздағы № 1/163 (алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі «Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Конституциялық заңының 28 бабының 4 тармағына сәйкес Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шарттық негізде сайлаушылармен кездесуге арналған үй-жайлардың тізбесі белгіленсін:
1) Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің депутаттығына кандидаттарға осы қаулының 1 қосымшасына сәйкес;
2) Алматы қаласы мәслихатының депутаттығына кандидаттарға осы қаулының 2 қосымшасына сәйкес;
3) Қазақстан Республикасының Президенттігіне кандидаттарға осы қаулының 3 қосымшасына сәйкес.
2. Алматы қаласы Ішкі саясат басқармасы Алматы қаласы аумақтық сайлау комиссиясымен бірлесе отырып (келісім бойынша), кандидаттардың сайлаушылармен кездесуінің кестесін әзірлесін және оны бұқаралық ақпарат құралдарында жарияласын.
3. Алматы қаласы әкімдігінің «Алматы қаласында сайлаушылармен кездесуге арналған үй-жайларды белгілеу туралы» 2011 жылғы 2 наурыздағы № 1/122 қаулысының күші жойылды деп танылсын (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелген № 883, 2011 жылғы 3 наурызда «Вечерний Алматы» № 30 (12228) және «Алматы ақшамы» № 24 газеттерінде жарияланған).
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің орынбасары С. Сейдумановқа жүктелсін.
5. Осы қаулы, алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізілетін 1 тармақтың 1), 2) тармақшаларынан және 2, 3 тармақтарынан басқалары, алғашқы ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі                      А. Есімов
Алматы қаласы әкімдігінің
2011 жылғы «12» желтоқсандағы № 4/1023
қаулысына 1 қосымша
Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің
депутаттығына кандидаттарға сайлаушылармен
кездесу үшін шарттық негізде берілетін үй-жайлардың
тізбесі
Өткізілетін орны
Ұйымның атауы Мекенжайы
Алатау ауданы
1.
№ 149 жалпы білім беретін мектеп
«Әйгерім» ықшам ауданы, Ленин көшесі, 63
2.
№ 26 жалпы білім беретін мектеп
«Шаңырақ-2» ықшам ауданы,  Жаңқожа батыр көшесі, 578«а»
Алмалы ауданы
3.
№ 96 жалпы білім беретін мектеп
Тілендиев көшесі, 35
4.
№ 55 жалпы білім беретін мектеп
Әуезов көшесі, 36
Әуезов ауданы
5.
№ 176 жалпы білім беретін мектеп

Об определении помещений для встреч с избирателями в городе Алматы
Постановление Акимата города Алматы от 12 декабря 2011 года N 4/1023. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 13 декабря 2011 года за N 908. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 13 марта 2015 года № 1/163
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 13.03.2015 № 1/163 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 4 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года «О выборах в Республике Казахстан», акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить перечень помещений, предоставляемых на договорной основе для встреч с избирателями:
1) кандидатам в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан, согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
2) кандидатам в депутаты маслихата города Алматы, согласно приложению 2 к настоящему постановлению;
3) кандидатам в Президенты Республики Казахстан, согласно приложению 3 к настоящему постановлению.
2. Управлению внутренней политики города Алматы совместно с Территориальной избирательной комиссией города Алматы (по согласованию) составить график встреч кандидатов с избирателями и опубликовать его в средствах массовой информации.
3. Признать утратившим силу постановление акимата города Алматы «Об определении помещений для встреч с избирателями в городе Алматы» от 2 марта 2011 года № 1/122 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 883, опубликованное 3 марта 2011 года в газетах «Вечерний Алматы» № 30 (12228) и «Алматы ақшамы» № 24).
4. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Алматы С.Сейдуманова.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования, за исключением подпунктов 1), 2) пункта 1 и пунктов 2, 3, которые вводятся в действие со дня первого официального опубликования.
Аким города Алматы              А. Есимов
Приложение 1
к постановлению акимата города Алматы
от 12 декабря 2011 года № 4/1023
Перечень помещений,
предоставляемых на договорной основе для встреч с избирателями
кандидатам в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан
Место проведения
Наименование организации
Адрес
Алатауский район
1
Общеобразовательная школа № 149
Микрорайон «Айгерим», ул.Ленина, 63
2
Общеобразовательная школа № 26
Микрорайон «Шанырак-2», ул.Жанкожа батыра, 578«а»
Алмалинский район
3
Общеобразовательная школа № 96
Улица Тлендиева, 35
4
Общеобразовательная школа № 55
Улица Ауэзова, 36
Ауэзовский район
5
Общеобразовательная школа № 176

«Қалқаман-3» ықшам ауданы, Мақатаев көшесі, 47
6.
№ 117 жалпы білім беретін мектеп
«Жетісу-2» ықшам ауданы, 8«б»
Бостандық ауданы
7.
№ 146 жалпы білім беретін мектеп
Гагарин даңғылы, 311
8.
№ 65 жалпы білім беретін мектеп
Сәтбаев көшесі, 101
Жетісу ауданы
9.
№ 148 жалпы білім беретін мектеп
«Құлагер» ықшам ауданы, 52
10.
№ 118 жалпы білім беретін мектеп
«Айнабұлақ-2» ықшам ауданы, 65
Медеу ауданы
11.
№ 12 мектеп-гимназия
Уәлиханов көшесі, 79
12.
Қазақ Ұлттық аграрлық университеті
Абай даңғылы, 8
Түрксіб ауданы
13.
Алматы әуежайының мәдениет үйі
Майлин көшесі, 42
14.
№ 32 орта мектеп
Сүйінбай даңғылы, 489
Алматы қаласы әкімдігінің
2011 жылғы «12» желтоқсандағы № 4/1023
қаулысына 2 қосымша
Алматы қаласы мәслихатының депутаттығына
кандидаттарға сайлаушылармен кездесу үшін
шарттық негізде берілетін үй-жайлардың
тізбесі
Өткізілетін орны
Ұйымның атауы Мекен-жайы
Алмалы ауданының № 1 округі
1.
№ 75 жалпы білім беретін мектеп
Түркебаев көшесі, 176
2.
№ 34 гимназия
Брусиловский көшесі, 15
3.
№ 96 жалпы білім беретін мектеп
Тілендиев көшесі, 35
4.
№ 58 орта мектеп
Т.Өзал көшесі, 30
Алатау ауданының № 2 округі
5.
№ 166 физика-математикалық лицей
Горняцкий көшесі, 5
6.
№ 91 жалпы білім беретін мектеп
Докучаев көшесі, 31«а»
Алмалы ауданының № 3 округі
7.
№ 79 гимназия
Жароков көшесі, 9
8.
№ 18 гимназия
Радостовец көшесі, 38
9.
№ 67 жалпы білім беретін мектеп
Розыбакиев көшесі, 33
10.
№ 128 жалпы білім беретін мектеп
Жароков көшесі, 18
Алмалы ауданының № 4 округі
11.
Алматы индустриалдық колледжі
Төле би көшесі, 106
12.
№ 8 лицей
Шәріпов көшесі, 105«а»
13.
Алматы көлік және коммуникация колледжі
Шевченко көшесі, 95
14.
Қазақ спорт және туризм академиясы
Абай даңғылы, 83/85
Алмалы ауданының № 5 округі
15.
Шет тілдері және іскерлік мансап университеті
Қазыбек би көшесі, 168
16.
Жұбанов атындағы музыкалық мектеп
Әуезов көшесі, 66/5
17.
№ 124 лицей
Бөгенбай батыр көшесі, 114
18.
№ 55 жалпы білім беретін мектеп
Әуезов көшесі, 36
Алмалы ауданының № 6 округі
19.
ҚазМемҚыздар ПУ
Әйтеке би көшесі, 99
20.
№ 25 гимназия
Қабанбай батыр көшесі, 128
21.
№ 15 гимназия
Гоголь көшесі, 33
22.
№ 39 лицей
Төле би көшесі, 76
Әуезов ауданының № 7 округі
23.
Еуразия нарық институты
Рысқұлбеков көшесі, 39«а»
24.
№ 13 орта мектеп
11 ықшам аудан, 36
Әуезов ауданының № 8 округі
25.
Т.Рысқұлов атындағы ҚазЭУ
Жандосов көшесі, 55
26.
№ 158 орта мектеп
«Мамыр» ықшам ауданы, Степная көшесі, 8
Әуезов ауданының № 9 округі
27.
№ 86 орта мектеп
6 ықшам аудан, 63
28.
№ 173 мектеп-гимназия
«Мамыр-1» ықшам ауданы, 21
Әуезов ауданының № 10 округі
29.
№ 27 мектеп-гимназия
5 ықшам аудан, 8«б»
30.
Политехникалық колледжі
«Тастақ-1» ықшам ауданы, 1«в»
Әуезов ауданының № 11 округі
31.
Т.Рысқұлов атындағы ҚазЭУ филиалы
1 ықшам аудан, 76«а»
32.
Қазақ жол қатынастары университеті
«Жетісу-1» ықшам ауданы, 32«а»
Әуезов ауданының № 12 округі
33.
№ 111 мектеп-гимназия
1 ықшам аудан, 37«б»
34.
№ 126 орта мектеп
«Ақсай-4» ықшам ауданы, 66
Әуезов ауданының № 13 округі
35.
№ 133 орта мектеп
«Ақсай 1» ықшам ауданы, 26
36.
№ 123 орта мектеп
«Ақсай-3а» ықшам ауданы, 54
Алатау ауданының № 14 округі
37.
№ 149 жалпы білім беретін мектеп
«Әйгерім» ықшам ауданы, Ленин көшесі, 63
38.
№ 154 жалпы білім беретін мектеп
«Ақбұлақ» ықшама уданы, К.Шәріпов көшесі, 38
Әуезов ауданының № 15 округі
39.
Қазақ-түрік лицейі
«Ақсай-3а» ықшам ауданы, 27
40.
№ 1 қалалық клиникалық аурухана
«Қалқаман» ықшам ауданы, Әуезов көшесі, 2
Бостандық ауданының № 16 округі
41.
№ 40 жалпы білім беретін мектеп
«Орбита-3» ықшам ауданы, 55«а»
42.
№ 60 гимназия
«Орбита-1» ықшам ауданы, 41
Бостандық ауданының № 17 округі
43.
№ 63 жалпы білім беретін мектеп
Каблуков көшесі, 88
44.
№ 68 мектеп-гимназия
«Орбита-2» ықшам ауданы, 25
Бостандық ауданының № 18 округі
45.
№ 125 жалпы білім беретін мектеп
Левитан көшесі, 2
46.
№ 70 жалпы білім беретін мектеп
«Қазақфильм» ықшам ауданы, 16«а»
Бостандық ауданының № 19 округі
47.
№ 94 мектеп-гимназия
Гагарин даңғылы, 135«а»
48.
№ 65 жалпы білім беретін мектеп
Сәтбаев көшесі, 101
Бостандық ауданының № 20 округі
49.
№ 73 мектеп-гимназия
Бәсенов көшесі, 14
50.
№ 7 кәсіптік лицейі
Тимирязев көшесі, 50
Бостандық ауданының № 21 округі
51.
№ 51 мектеп-гимназия
Мүсірепов көшесі, 23
52.
№ 81 мектеп-гимназия
Бұқар жырау бульвары, 81
Бостандық ауданының № 22 округі
53.
№ 138 гимназия
«Көктем-1» ықшам ауданы, 26«а»
54.
№ 21 мектеп-гимназия
Пирогов көшесі, 28
Жетісу ауданының № 23 округі
55.
№ 80 орта мектеп
Победа көшесі, 26
56.
№ 101 орта мектеп
Жансүгіров көшесі, 352
Жетісу ауданының № 24 округі
57.
№ 66 орта мектеп
Казаков көшесі 6
58.
№ 148 орта мектеп
«Кұлагер» ықшам ауданы
Жетісу ауданының № 25 округі
59.
№ 43 орта мектеп
Шилов көшесі, 5
60.
№ 143 орта мекте
Нүсіпбеков көшесі, 26
Алатау ауданының № 26 округі
61.
№ 152 жалпы білім беретін мектеп
«Ұлжан-1» ықшамауданы, 81
62.
№ 169 жалпы білім беретін мектеп
Өтемісұлы көшесі, 109
Жетісу ауданының № 27 округі
63.
№ 110 орта мектеп
«Айнабұлақ– 3» ықшам ауданы, 166«а»
64.
№ 137 орта мектеп
«Айнабұлақ – 2» ықшам ауданы, 65«а»
65.
№ 87 орта мектеп
«Дорожник» ықшам ауданы, 38«а»
Медеу ауданының № 28 округі
66.
«Тұран» университеті
Л. Чайкина көшесі, 12«а»
67.
№ 30 мектеп – гимназия
Достық даңғылы, 226«а»
Медеу ауданының № 29 округі
68.
Алматы Оқушылар сарайы
Достық даңғылы, 124
69.
№ 131 мектеп – гимназия
«Самал-2» ықшам ауданы, 22
Медеу ауданының № 30 округі
70.
Абай атындағы Қазақ ұлттық педагогикалық университеті
Достық даңғылы, 13
71.
№ 159 мектеп-гимназия
Қабанбай батыр көшесі, 86
Медеу ауданының № 31 округі
72.
№ 52 орта мектеп
Пушкин көшесі, 1
73.
№ 4 мектеп-гимназия
Янушкевич көшесі,58
Медеу ауданының № 32 округі
74.
№ 172 орта мектеп
«Думан» ықшам ауданы, Қарқаралы көшесі, 15
75.
№ 98 орта мектеп
Тәтібеков көшесі, 89
Түрксіб ауданының № 33 округі
76.
№ 6 Балалар шығармашылық үйі
Сейфуллин даңғылы, 13
77.
№ 49 жалпы білім беретін мектеп
Кассин көшесі, 47
Түрксіб ауданының № 34 округі
78.
Алматы әуежайының мәдениет үйі
Майлин көшесі, 42
79.
№ 44 мектеп-гиназия
Огарев көшесі, 6
Түрксіб ауданының № 35 округі
80.
№ 142 жалпы білім беретін мектеп
«Жұлдыз-1»  ықшамауданы
81.
№ 115 жалпы білім беретін мектеп
«Алтай-1» ықшамауданы
Түрксіб ауданының № 36 округі
82.
№ 84 жалпы білім беретін мектеп
Тельман көшесі, 56
83.
№ 50 жалпы білім беретін мектеп
Боралдай көшесі, 44
Түрксіб ауданының № 37 округі
84.
№ 83 мектеп – гимназия
Шолохов көшесі, 28
85.
№ 9 қалалық емхана
Шолохов көшесі, 17
Алматы қаласы әкімдігінің
2011 жылғы «12» желтоқсандағы № 4/1023
қаулысына 3 қосымша
Қазақстан Республикасы Президенттігіне
кандидаттарға сайлаушылармен кездесу үшін шарттық
негізде берілетін үй-жайлардың
тізбесі
Өткізілетін орны
Ұйымның атауы Мекен-жайы
Алатау ауданы
1.
№ 166 физика-математикалық лицей
Горняцкий көшесі, 5
2.
№ 91 жалпы білім беретін мектеп
Докучаев көшесі, 31«а»
3.
№ 149 жалпы білім беретін мектеп
«Әйгерім» ықшам ауданы, Ленин көшесі, 63
4.
№ 154 жалпы білім беретін мектеп
«Ақбұлақ» ықшам ауданы, К.Шәріпов көшесі, 38
5.
№ 152 жалпы білім беретін мектеп
«Ұлжан-1» ықшамауданы, 81
6.
№ 169 жалпы білім беретін мектеп
Өтемісұлы көшесі, 109
Алмалы ауданы
7.
№ 75 жалпы білім беретін мектеп
Түркебаев көшесі, 176
8.
№ 34 гимназия
Брусиловский көшесі, 15
9.
№ 96 жалпы білім беру мектеп
Тілендиев көшесі, 35
10.
№ 58 орта мектеп
Т.Өзал көшесі, 30
11.
№ 79 гимназия
Жароков көшесі, 9
12.
№ 18 гимназия
Радостовец көшесі, 38
13.
№ 67 жалпы білім беретін мектеп
Розыбакиев көшесі, 33
14.
№ 128 жалпы білім беретін мектеп
Жароков көшесі, 18
15.
Алматы индустриалдық колледжі
Төле би көшесі, 106
16.
№ 8 лицей
Шәріпов көшесі, 105«а»
17.
Алматы көлік және коммуникация колледжі
Шевченко көшесі, 95
18.
Қазақ спорт және туризм академиясы
Абай даңғылы, 83/85
19.
Шет тілдері және іскерлік мансап университеті
Қазыбек би көшесі, 168
20.
Жұбанов атындағы музыкалық мектеп
Әуезов көшесі, 66/5
21.
№ 124 лицей
Бөгенбай батыр көшесі, 114
22.
№ 55 жалпы білім беретін мектеп
Әуезов көшесі, 36
23.
ҚазМемҚыздар ПУ
Әйтеке би көшесі, 99
24.
№ 25 гимназия
Қабанбай батыр көшесі, 128
25.
№ 15 гимназия
Гоголь көшесі, 33
26.
№ 39 лицей
Төле би көшесі,76
Әуезов ауданы
27.
Еуразия нарық институты
Рысқұлбеков көшесі ,39«а»
28.
№ 13 орта мектеп
11 ықшам аудан, 36
29.
Т.Рысқұлов атындағы ҚазЭУ
Жандосов көшесі, 55
30.
№ 158 орта мектеп
«Мамыр» ықшам ауданы, Степная көшесі, 8
31.
№ 86 орта мектеп
6 ықшам аудан, 63
32.
№ 173 мектеп-гимназия
«Мамыр-1» ықшам ауданы, 21
33.
№ 27 мектеп-гимназия
5 ықшам аудан, 8«б»
34.
Политехникалық колледжі
«Тастақ-1» ықшам ауданы, 1«в»
35.
Т.Рысқұлов атындағы ҚазЭУ филиалы
1 ықшам аудан,76«а»
36.
Қазақ жол қатынастары университеті
«Жетісу-1» ықшам ауданы, 32«а»
37.
№ 111 мектеп-гимназия
1 ықшам аудан, 37«б»
38.
№ 126 орта мектеп
«Ақсай-4» ықшам ауданы, 66
39.
№ 133 орта мектеп
«Ақсай 1» ықшам ауданы, 26
40.
№ 123 орта мектеп
«Ақсай-3а» ықшам ауданы, 54
41.
Қазақ-түрік лицейі
«Ақсай-3а» ықшам ауданы, 27
42.
№ 1 қалалық клиникалық аурухана
«Қалқаман» ықшам ауданы, Әуезов көшесі, 2
Бостандық ауданы
43.
№ 40 жалпы білім беретін мектеп
«Орбита-3» ықшам ауданы, 55«а»
44.
№ 60 гимназия
«Орбита-1» ықшам ауданы, 41
45.
№ 63 жалпы білім беретін мектеп
Каблуков көшесі, 88
46.
№ 68 мектеп-гимназия
«Орбита-2» ықшам ауданы, 25
47.
№ 125 жалпы білім беретін мектеп
Левитан көшесі, 2
48.
№ 70 жалпы білім беретін мектеп
«Қазақфильм» ықшам ауданы, 16«а»
49.
№ 94 мектеп-гимназия
Гагарин даңғылы, 135«а»
50.
№ 65 жалпы білім беретін мектеп
Сәтбаев көшесі, 101
51.
№ 73 мектеп-гимназия
Бәсенов көшесі, 14
52.
№ 7 кәсіптік лицейі
Тимирязев көшесі, 50
53.
№ 51 мектеп-гимназия
Мүсірепов көшесі, 23
54.
№ 81 мектеп-гимназия
Бұқар жырау бульвары, 81
55.
№ 138 гимназия
«Көктем-1» ықшам ауданы, 26«а»
56.
№ 21 мектеп-гимназия
Пирогов көшесі, 28
Жетісу ауданы
57.
№ 80 орта мектеп
Победа көшесі, 26
58.
№ 101 орта мектеп
Жансүгіров көшесі, 352
59.
№ 66 орта мектеп
Казаков көшесі, 6
60.
№ 148 орта мектеп
«Кұлагер» ықшам ауданы
61.
№ 43 орта мектеп
Шилов көшесі, 5
62.
№ 143 орта мекте
Нүсіпбеков көшесі, 26
63.
№ 110 орта мектеп
«Айнабұлақ– 3» ықшам ауданы, 166«а»
64.
№ 137 орта мектеп
«Айнабұлақ–2» ықшам ауданы, 65«а»
65.
№ 87 орта мектеп
«Дорожник» ықшам ауданы, 38«а»
Медеу ауданы
66.
«Тұран» университеті
Л. Чайкина көшесі, 12«а»
67.
№ 30 мектеп – гимназия
Достық даңғылы, 226«а»
68.
Алматы Оқушылар сарайы
Достық даңғылы, 124
69.
№ 131 мектеп – гимназия
«Самал-2» ықшам ауданы, 22
70.
Абай атындағы Қазақ ұлттық педагогикалық университеті
Достық даңғылы, 13
71.
№ 159 мектеп-гимназия
Қабанбай батыр көшесі, 86
72.
№ 52 орта мектеп
Пушкин көшесі, 1
73.
№ 4 мектеп-гимназия
Янушкевич көшесі, 58
74.
№ 172 орта мектеп
«Думан» ықшам ауданы, Қарқаралы көшесі, 15
75.
№ 98 орта мектеп
Тәтібеков көшесі, 89
Түрксіб ауданы
76.
№ 6 Балалар шығармашылық үйі
Сейфуллин даңғылы, 13
77.
№ 49 жалпы білім беретін мектеп
Кассин көшесі, 47
78.
Алматы әуежайының мәдениет үйі
Майлин көшесі, 42
79.
№ 44 мектеп-гимназия
Огарев көшесі, 6
80.
№ 142 жалпы білім беретін мектеп
«Жұлдыз-1»  ықшамауданы
81.
№ 115 жалпы білім беретін мектеп
«Алтай-1» ықшамауданы
82.
№ 84 жалпы білім беретін мектеп
Тельман көшесі, 56
83.
№ 50 жалпы білім беретін мектеп
Боралдай көшесі, 44
84.
№ 83 мектеп – гимназия
Шолохов көшесі, 28
85.
№ 9 қалалық емхана
Шолохов көшесі, 17

Микрорайон «Калкаман-3», улица Макатаева, 47
6
Общеобразовательная школа № 117
Микрорайон «Жетысу-2», 8«б»
Бостандыкский район
7
Общеобразовательная школа № 146
Проспект Гагарина, 311
8
Общеобразовательная школа № 65
Улица Сатпаева, 101
Жетысуский район
9
Общеобразовательная школа № 148
Микрорайон «Кулагер», 52
10
Общеобразовательная школа № 118
Микрорайон «Айнабулак-2», 65
Медеуский район
11
Школа-гимназия № 12
Улица Уалиханова, 79
12
Казахский Национальный аграрный университет
Проспект Абая, 8
Турксибский район
13
Дом культуры «Аэропорта»
Улица Майлина, 42
14
Средняя школа № 32
Проспект Суюнбая, 489
Приложение 2
к постановлению акимата города Алматы
от 12 декабря 2011 года № 4/1023
Перечень помещений,
предоставляемых на договорной основе для встреч
с избирателями кандидатам в депутаты маслихата
города Алматы
Место проведения
Наименование организации
Адрес
Округ № 1 Алмалинского района
1
Общеобразовательная школа № 75
Улица Туркебаева, 176
2
Гимназия № 34
Улица Брусиловского, 15
3
Общеобразовательная школа № 96
Улица Тлендиева, 35
4
Средняя школа № 58
Улица Тургут Озала, 30
Округ № 2 Алатауского района
5
№166 физико-математический лицей
Улица Горняцкая, 5
6
Общеобразовательная школа № 91
Улица Докучаева, 31«а»
Округ № 3 Алмалинского района
7
Гимназия № 79
Улица Жарокова, 9
8
Гимназия № 18
Улица Радостовца, 38
9
Общеобразовательная школа № 67
Улица Розыбакиева, 33
10
Общеобразовательная школа № 128
Улица Жарокова, 18
Округ № 4 Алмалинского района
11
Алматинский индустриальный колледж
Улица Толе би, 106
12
Лицей № 8
Улица Шарипова, 105«а»
13
Алматинский колледж транспорта и коммуникаций
Улица Шевченко, 95
14
Казахская академия спорта и туризма
Проспект Абая, 83/85
Округ № 5 Алмалинского района
15
Университет иностранных языков и деловой карьеры
Улица Казыбек би, 168
16
Музыкальная школа им.Жубанова
Улица Ауэзова, 66/5
17
Лицей № 124
Улица Богенбай батыра, 114
18
Общеобразовательная школа № 55
Улица Ауэзова, 36
Округ № 6 Алмалинского района
19
Казахский Государственный женский педагогический университет
Улица Айтеке би, 99
20
Гимназия № 25
Улица Кабанбай батыра, 128
21
Гимназия № 15
Улица Гоголя, 33
22
Лицей № 39
Улица Толе би, 76
Округ № 7 Ауэзовского района
23
Евразийский институт  рынка
Улица Рыскулбекова, 39 «а»
24
Средняя школа № 13
Микрорайон 11, 36
Округ № 8 Ауэзовского района
25
КазЭУим.Рыскулова,
Улица Жандосова, 55
26
Средняя школа № 158
Микрорайон «Мамыр», ул. Степная, 8
Округ № 9 Ауэзовского района
27
Средняя школа № 86
Микрорайон 6, 63
28
Школа-гимназия № 173
Микрорайон «Мамыр-1», 21
Округ № 10 Ауэзовского района
29
Школа-гимназия № 27
Микрорайон 5, 8 «б»
30
Политехнический колледж
Микрорайон «Тастак-1», 1«в»
Округ № 11 Ауэзовского района
31
Филиал КазЭУим.Рыскулова
Микрорайон 1, 76 «а»
32
Казахский Университет путей сообщений
Микрорайон «Жетысу-1», 32«а»
Округ № 12 Ауэзовского района
33
Школа-гимназия № 111
Микрорайон 1, 37«б»
34
Средняя школа № 126
Микрорайон «Аксай-4», 66
Округ № 13 Ауэзовский район
35
Средняя школа № 133
Микрорайон «Аксай 1», 26
36
Средняя школа № 123
Микрорайон «Аксай-3а», 54
Округ № 14 Алатауского района
37
Общеобразовательная школа № 149
Микрорайон «Айгерим», ул.Ленина, 63
38
Общеобразовательная школа № 154
Микрорайон «Акбулак», ул.К.Шарипова, 38
Округ № 15 Ауэзовского района
39
Казахско–турецкий лицей
Микрорайон «Аксай-3б», 27
40
Городская клиническая больница № 1
Микрорайон «Калкаман», ул.Ауэзова, 2
Округ № 16 Бостандыкского района
41
Общеобразовательная школа № 40
Микрорайон «Орбита-3», 55«а»
42
Гимназия № 60
Микрорайон «Орбита-1», 41
Округ № 17 Бостандыкского района
43
Общеобразовательная школа № 63
Улица Каблукова, 88
44
Школа-гимназия № 68
Микрорайон «Орбита-2», 25
Округ № 18 Бостандыкского района
45
Общеобразовательная школа № 125
улица Левитана, 2
46
Общеобразовательная школа № 70
Микрорайон «Казахфильм», 16«а»
Округ № 19 Бостандыкского района
47
Школа-гимназия № 94
Проспект Гагарина, 135«а»
48
Общеобразовательная школа № 65
Улица Сатпаева, 101
Округ № 20 Бостандыкского района
49
Школа-гимназия № 73
Улица Басенова, 14
50
Профессиональный лицей № 7
Улица Тимирязева, 50
Округ № 21 Бостандыкского района
51
Школа-гимназия № 51
Улица Мусрепова, 23
52
Школа-гимназия № 81
Бульвар Бухар Жырау, 81
Округ № 22 Бостандыкского района
53
Гимназия № 138
Микрорайон «Коктем-1», 26«а»
54
Школа-гимназия № 21
Улица Пирогова, 28
Округ № 23 Жетысуского района
55
Средняя школа № 80
Улица Победы, 26
56
Средняя школа № 101
Улица Жансугурова, 352
Округ № 24 Жетысуского района
57
Средняя школа № 66
Улица Казакова, 6
58
Средняя школа № 148
Микрорайон «Кулагер»
Округ № 25 Жетысуского района
59
Средняя школа № 43
Улица Шилова, 5
60
Средняя школа № 143
Улица Нусупбекова, 26
Округ № 26 Алатауского района
61
Общеобразовательная школа № 152
Микрорайон «Улжан-1», 81
62
Общеобразовательная школа № 169
Улица Утемисова, 109
Округ № 27 Жетысуского района
63
Средняя школа № 110
Микрорайон «Айнабулак–3», 166«а»
64
Средняя школа № 137
Микрорайон «Айнабулак–2», 65«а»
65
Средняя школа № 87
Микрорайон «Дорожник», 38«а»
Округ № 28 Медеуского района
66
Университет «Туран»
Улица Л.Чайкиной, 12 «а»
67
Школа-лицей № 30
Проспект Достык, 226 «а»
Округ № 29 Медеуского района
68
Алматинский дворец школьников
Проспект Достык, 124
69
Школа–лицей № 131
Микрорайон «Самал-2», 22
Округ № 30 Медеуского района
70
Казахский национальный Педагогический университет им. Абая
Проспект Достык, 13
71
Школа-гимназия № 159
Улица Кабанбай батыра, 86
Округ № 31 Медеуского района
72
Образовательная школа № 52
Улица Пушкина, 1
73
Школа-гимназия № 4
Улица Янушкевича, 58
Округ № 32 Медеуского района
74
Образовательная школа № 172
Микрорайон «Думан»,
ул. Каркаралы, 15
75
Образовательная школа № 98
Улица Татибекова, 89
Округ № 33 Турксибского района
76
Дом  школьников № 6
Проспект Сейфуллина, 13
77
Общеобразовательная школа № 49
Улица Кассина, 47
Округ № 34 Турксибского района
78
Дом культуры «Аэропорта»
Улица Майлина, 42
79
Школа-гимназия № 44
Улица Огарева, 6
Округ № 35 Турксибского района
80
Общеобразовательная школа № 142
Микрорайон «Жулдыз-1»
81
Общеобразовательная школа № 115
Микрорайон «Алтай-1»
Округ № 36 Турксибского района
82
Общеобразовательная школа № 84
Улица Тельмана, 56
83
Общеобразовательная школа № 50
Улица Бурундайская, 44
Округ № 37 Турксибского района
Школа-гимназия № 83
Улица Шолохова, 28
Поликлиника № 9
Улица Шолохова, 17
Приложение 3
к постановлению акимата города Алматы
от 12 декабря 2011 года № 4/1023
Перечень помещений,
предоставляемых на договорной основе для встреч
с избирателями кандидатам в Президенты Республики
Казахстан
Место проведения
Наименование организации
Адрес
Алатауский район
1
№ 166 физико-математический лицей
Улица Горняцкая, 5
2
Общеобразовательная школа № 91
Улица Докучаева, 31«а»
3
Общеобразовательная школа № 149
Микрорайон «Айгерим», ул.Ленина, 63
4
Общеобразовательная школа № 154
Микрорайон «Акбулак», ул.К.Шарипова, 38
5
Общеобразовательная школа № 152
Микрорайон «Улжан-1», 81
6
Общеобразовательная школа № 169
Улица Утемисова, 109
Алмалинский район
7
Общеобразовательная школа № 75
Улица Туркебаева, 176
8
Гимназия № 34
Улица Брусиловского, 15
9
Общеобразовательная школа № 96
Улица Тлендиева, 35
10
Школа № 58
Улица Тургут Озала, 30
11
Гимназия № 79
Улица Жарокова, 9
12
Гимназия № 18
Улица Радостовца, 38
13
Общеобразовательная школа № 67
Улица Розыбакиева, 33
14
Общеобразовательная школа № 128
Улица Жарокова, 18
15
Алматинский индустриальный колледж
Улица Толе би, 106
16
Лицей № 8
Улица Шарипова, 105«а»
17
Алматинский колледж транспорта и коммуникаций
Улица Шевченко, 95
18
Казахская академия спорта и туризма
Проспект Абая, 83/85
19
Университет иностранных языков и деловой карьеры
Улица Казыбек би, 168
20
Музыкальная школа им. Жубанова
Улица Ауэзова, 66/5
21
Лицей № 124
Улица Богенбай батыра, 114
22
Общеобразовательная школа № 55
Улица Ауэзова, 36
23
Казахский Государственный женский педагогический университет
Улица Айтеке би, 99
24
Гимназия № 25
Улица Кабанбай батыра, 128
25
Гимназия № 15
Улица Гоголя, 33
26
Лицей № 39
Улица Толе би, 76
Ауэзовский район
27
Евразийский институт рынка
Улица Рыскулбекова, 39 «а»
28
Средняя школа № 13
Микрорайон 11, 36
29
КазЭУим.Рыскулова,
Улица Жандосова, 55
30
Средняя школа № 158
Микрорайон «Мамыр», ул.Степная, 8
31
Средняя школа № 86
Микрорайон 6, 63
32
Школа-гимназия № 173
Микрорайон  «Мамыр-1», 21
33
Школа-гимназия № 27
Микрорайон 5, 8 «б»
34
Политехнический колледж
Микрорайон «Тастак-1», 1«в»
35
Филиал КазЭУим.Рыскулова
Микрорайон 1, 76 «а»
36
Казахский Университет путей сообщений
Микрорайон «Жетысу-1», 32«а»
37
Школа-гимназия № 111
Микрорайон 1, 37 «б»
38
Средняя школа № 126
Микрорайон «Аксай-4», 66
39
Средняя школа № 133
Микрорайон «Аксай 1», 26
40
Средняя школа № 123
Микрорайон «Аксай-3а», 54
41
Казахско–турецкий лицей
Микрорайон «Аксай-3б», 27
42
Городская клиническая больница № 1
Микрорайон «Калкаман», ул.Ауэзова, 2
Бостандыкский район
43
Общеобразовательная школа № 40
Микрорайон «Орбита-3», 55«а»
44
Гимназия № 60
Микрорайон «Орбита-1», 41
45
Общеобразовательная школа № 63
Улица Каблукова, 88
46
Школа-гимназия № 68
Микрорайон «Орбита-2», 25
47
Общеобразовательная школа № 125
улица Левитана, 2
48
Общеобразовательная школа № 70
Микрорайон «Казахфильм», 16«а»
49
Школа-гимназия № 94
Проспект Гагарина, 135«а»
50
Общеобразовательная школа № 65
Улица Сатпаева, 101
51
Школа-гимназия № 73
Улица Басенова, 14
52
Профессиональный лицей № 7
Улица Тимирязева, 50
53
Школа-гимназия № 51
Улица Мусрепова, 23
54
Школа-гимназия № 81
Бульвар Бухар Жырау, 81
55
Гимназия № 138
Микрорайон «Коктем-1», 26«а»
56
Школа-гимназия № 21
Улица Пирогова, 28
Жетысуский район
57
Средняя школа № 80
Улица Победы, 26
58
Средняя школа № 101
Улица Жансугурова, 352
59
Средняя школа № 66
Улица Казакова, 6
60
Средняя школа № 148
Микрорайон «Кулагер»
61
Средняя школа № 43
Улица Шилова, 5
62
Средняя школа № 143
Улица Нусупбекова, 26
63
Средняя школа № 110
Микрорайон «Айнабулак–3», 166«а»
64
Средняя школа № 137
Микрорайон «Айнабулак–2», 65«а»
65
Средняя школа № 87
Микрорайон «Дорожник», 38«а»
Медеуский район
66
Университет «Туран»
Улица Л.Чайкиной, 12 «а»
67
Школа-лицей № 30
Проспект Достык, 226 «а»
68
Алматинский дворец школьников
Проспект Достык, 124
69
Школа–лицей № 131
Микрорайон «Самал-2», 22
70
Казахский национальный Педагогический университет им.Абая
Проспект Достык, 13
71
Школа-гимназия № 159
Улица Кабанбай батыра, 86
72
Образовательная школа № 52
Улица Пушкина, 1
73
Школа-гимназия № 4
Улица Янушкевича, 58
74
Образовательная школа № 172
Микрорайон «Думан», ул.Каркаралы, 15
75
Образовательная школа № 98
Улица Татибекова, 89
Турксибский район
76
Дом  школьников № 6
Проспект Сейфуллина, 13
77
Общеобразовательная школа № 49
Улица Кассина, 47
78
Дом культуры «Аэропорта»
Улица Майлина, 42
79
Школа-гимназия № 44
Улица Огарева, 6
80
Общеобразовательная школа № 142
Микрорайон «Жулдыз-1»
81
Общеобразовательная школа №115
Микрорайон «Алтай-1»
82
Общеобразовательная школа № 84
Улица Тельмана, 56
83
Общеобразовательная школа № 50
Улица Бурундайская, 44
84
Школа-гимназия № 83
Улица Шолохова, 28
85
Поликлиника № 9
Улица Шолохова, 17