Алматы қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 7 шілдедегі № 3/446 "Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасын іске асыру аясында 2011-2012 оқу жылына техникалық және кәсіптік білімді мамандарды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 6 желтоқсандағы N 4/1011 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2011 жылғы 29 желтоқсанда N 910 тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңы және Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6-бабы 3-тармағының 7)-тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 31 наурыздағы № 316 "Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасын бекіту туралы" (бұдан әрі - Бағдарлама) қаулысына сәйкес Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы қаласы әкімдігінің "Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасын іске асыру аясында 2011-2012 оқу жылына техникалық және кәсіптік білімді мамандарды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы" 2011 жылғы 7 шілдедегі № 3/446 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 897 болып тіркелген, "Алматы Ақшамы" газетінің 2011 жылғы 6 тамыздағы № 91, "Вечерний Алматы" газетінің 2011 жылғы 6 тамыздағы № 97 сандарында жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
аталған қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласы әкімдігінің "Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасын іске асыру аясында 2011-2012 оқу жылына техникалық және кәсіптік білімді мамандарды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы" 2011 жылғы 7 шілдедегі № 3/446 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2011 жылғы 22 тамыздағы № 3/558 қаулысының күші жойылсын.
3. Алматы қаласы Білім басқармасы осы қаулыны Алматы қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің орынбасары С. Сейдумановқа жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі
А. Есімов
Алматы қаласы әкімдігінің
2011 жылғы "06" желтоқсандағы
№ 4/1011 қаулысына қосымша

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата города Алматы от 7 июля 2011 года № 3/446 "Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на 2011-2012 учебный год в рамках реализации Программы занятости 2020"
Постановление Акимата города Алматы от 6 декабря 2011 года N 4/1011. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 29 декабря 2011 года за N 910. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктом 7) пункта 3 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2011 года № 316 "Об утверждении Программы занятости" (далее - Программа), акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Алматы "Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на 2011-2012 учебный год в рамках реализации Программы занятости 2020" от 7 июля 2011 года № 3/446 (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 897, опубликованного 6 августа 2011 года в газете "Алматы Ақшамы" № 91, 6 августа 2011 года в газете "Вечерний Алматы" № 97) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Отменить постановление акимата города Алматы от 22 августа 2011 года № 3/558 "О внесении изменения в постановление акимата города Алматы от 7 июля 2011 года № 3/446 "Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на 2011-2012 учебный год в рамках реализации Программы занятости 2020".
3. Управлению образования города Алматы обеспечить размещение данного постановления на интернет ресурсе акимата города Алматы.
4. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима города Алматы С.Сейдуманова.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы
А.Есимов
Приложение
к постановлению акимата
города Алматы
от 6 декабря 2011 года № 4/1011
Государственный образовательный заказ
на подготовку специалистов с техническим и профессиональным