Алматы қаласы Әуезов ауданы әкімінің 2009 жылғы 03 маусымдағы N 6/10 "Алматы қаласы Әуезов ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне толықтыру енгізу туралы
Алматы қаласы Әуезов ауданы әкімінің 2011 жылғы 17 қаңтардағы № 01-05/1 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2011 жылғы 17 қаңтарда № 877 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы Әуезов ауданы әкімінің 2014 жылғы 21 сәуірдегі N 01-05/3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы Әуезов ауданы әкімінің 21.04.2014 N 01-05/3 шешімімен (жарияланғаннан кейін 10 күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» заңының 23 бабына, Қазақстан Республикасының «Жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» заңының 37 бабына сәйкес, аудан әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Алматы қаласы Әуезов ауданы әкімінің 2009 жылғы 03 маусымдағы № 6/10 «Алматы қаласы Әуезов ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы» шешімінің (Алматы қаласы Әділет департаментінде 2009 жылғы 22 маусымда № 818 тіркелген, «Алматы ақшамы» газетінде 2009 жылдың 23 шілдесінде, «Вечерний Алматы» газетінде 2009 жылдың 09 шілдесінде № 79 жарияланған) қосымшасына, осы шешімге берілген қосымшаға сәйкес толықтыру енгізілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Әуезов ауданы әкімінің аппарат басшысы Б.Ж.Әлияроваға жүктелсін.
3. Осы нормативтік құқықтық акт, алғаш ресми жарияланған күннен күнтізбелік есеппен он күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Әуезов ауданының әкімі                     Б.Торғаев
Алматы қаласы
Әуезов ауданы әкімінің
2011 жылғы 17 қаңтардағы
№ 01-05/1 шешіміне қосымша
№ 94 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, 6 ықшамаудан,
тел. 226-18-89. № 86 орта мектеп.
Сайлау учаскесінің шекаралары:
6 ықшамаудан: №№ 1а, 21, 22, 23, 24, 25, 26,
26а, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38,
39, 40, 41, 42, 43, 44, 45,45а үйлер,
10-а ықшамаудандағы №№ 2, 3, 4 үйлер.
№ 95 сайлау учаскесi
Орталығы: Алматы қаласы, 6 ықшамаудан,
тел. 226-18-99. № 113 орта мектеп.
Сайлау учаскесінің шекаралары:
7 ықшам аудан: №№ 1, 2, 3, 4, 14, 15, 16, 17,
18, 19, 20, 21, 22, 23, 24,35, 36, 37 үйлер.
№ 96 сайлау учаскесi
Орталығы: Алматы қаласы, 6 ықшамауданы,
тел. 226-18-98. № 113 орта мектеп.
Сайлау учаскесінің шекаралары:
6 ықшам аудан: №№ 4, 5, 6, 7, 8,9,10а, 11, 12,
13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 18а, 19, 19а,
20, 46, 48, 50 үйлер.
№ 97 сайлау учаскесi
Орталығы: Алматы қаласы, 6 ықшамаудан
тел. 226-18-90. № 86 Орта мектеп.
Сайлау учаскесінің шекаралары:
6 ықшамаудан №№ 1, 2, 3, 3а, 3б, 10, 53, 55, 57,
58, 59, 61 үйлер, 7 ықшамаудан №№ 5, 6, 7, 8,
9, 10, 11, 12, 13, 19а үйлер.
№ 151 сайлау учаскесi
Орталығы: Алматы қаласы, Қалқаман ықшамауданы,
тел. 297-31-69. № 157 орта мектеп.
Сайлау учаскесінің шекаралары:

О внесении дополнений в решение акима Ауэзовского района города Алматы от 3 июня 2009 года N 6/10 "Об образовании избирательных участков по Ауэзовскому району города Алматы"
Решение акима Ауэзовского района города Алматы от 17 января 2011 года N 01-05/1. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 17 января 2011 года за N 877. Утратило силу решением акима Ауэзовского района города Алматы от 21 апреля 2014 года N 01-05/3
Сноска. Утратило силу решением акима Ауэзовского района города Алматы от 21.04.2014 N 01-05/3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан «О выборах в Республике Казахстан», статьей 37 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», аким Ауэзовского района города Алматы РЕШИЛ:
1. Внести в приложение решения акима Ауэзовского района города Алматы от 03 июня 2009 года № 6/10 «Об образовании избирательных участков по Ауэзовскому району города Алматы» (зарегистрированного в Департаменте юстиции города Алматы 22 июня 2009 года № 818, опубликованного в газетах «Алматы ақшамы» 23 июля 2009 года № 86, газете «Вечерний Алматы» 09 июля 2009 года № 79) дополнение, согласно  приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Ауэзовского района Алиярову Б.Ж.
3. Настоящий нормативный правовой акт вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого его официального опубликования.
Аким Ауэзовского района                  Б.Торгаев
Приложение
к решению акима Ауэзовского
района города Алматы
от 17 января 2011 года № 01-05/1
Избирательный участок № 9
Центр: город Алматы, микрорайон 6, телефон 226-18-89.
Средняя школа № 86.
Границы избирательного участка:
Микрорайон 6, дома №№ 1-а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26-а, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45-а.
Микрорайон 10-а, дома №№ 2, 3, 4.
Избирательный участок № 95
Центр: город Алматы, микрорайон 6, телефон 226-18-99.
Средняя школа № 113.
Границы избирательного участка:
Микрорайон 7, дома №№ 1, 2, 3, 4,, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 35, 36, 37.
Избирательный участок № 96
Центр: город Алматы, микрорайон 6, телефон 26-18-98.
Средняя школа № 113.
Границы избирательного участка:
Микрорайон 6, дома №№ 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10-а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17-а, 18, 18-а, 19, 19-а, 20, 46, 48, 50.
Избирательный участок № 97
Центр: город Алматы, микрорайон 6, телефон 226-18-90.
Средняя школа № 86.
Границы избирательного участка:
Микрорайон 6, дома №№ 1, 2, 3, 3-а, 3-б, 10, 53, 55, 57, 58, 59, 61.
Микрорайон 7 дома 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 11, 19-а.
Избирательный участок № 151
Центр: город Алматы, микрорайон Калкаман, телефон 297-31-69.
Средняя школа № 157.
Границы избирательного участка:
Микрорайон Калкаман-2 (бывший поселок Нижняя Каменка).

Қалқаман–2 ықшамауданы (бұрынғы төменгі Каменка). Қалқаман-2 ықшамауданындағы Тоқсын Құлыбеков көшесінен (жылу трассасы) Қалқаман-2 ықшамауданындағы Ақтамберді жырау (бұрынғы Исатай батыр) көшесінің батыс жағымен, Қалқаман-2 ықшамауданындағы Байзақ батыр (бұрынғы Ильич) көшесінің оңтүстік бойы. Қалқаман-2 ықшамауданындағы Байзақ батыр (бұрынғы Ильич) көшесінің оңтүстік жағымен батысқа қарай, Әуезов көшесіне дейін. Қалқаман-2 ықшамауданындағы Әуезов көшесінің батыс жағымен ауданның оңтүстік шекарасына дейін. Ауданның оңтүстік шекарасының солтүстік жағымен батыс бағытта ауданның батыс шекарасына дейін. Ауданның батыс шекарасымен Қалқаман-2 ықшамауданындағы Әлжаппар Әбішев көшесіне дейін. Қалқаман-2 ықшамауданындағы Әлжаппар Әбішев көшесінің оңтүстік жағымен Қалқаман-2 ықшамауданындағы Әуезов көшесіне дейін. Қалқаман-2 ықшамауданындағы Әуезов көшесінің батыс жағымен Қалқаман-2 ықшамауданындағы Тоқсын Құлыбеков көшесіне дейін (жылу трассасы).
№ 430 сайлау учаскесi
Орталығы: Алматы қаласы, Қалқаман ықшамауданы,
тел. 297-30-58. № 157 орта мектеп.
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Қарғалы өзенінен батысқа қарай, Қалқаман-2 ықшам ауданындағы Тоқсын Құлыбеков көшесінің оңтүстігімен (жылу трассасы) Қалқаман-2 ықшамауданындағы Ақтамберді жырау (бұрынғы Исатай батыр) көшесіне дейін. Қалқаман-2 ықшамауданындағы Ақтамберді жырау (бұрынғы Исатай батыр) көшесінің шығыс жағымен, оңтүстікке қарай Қалқаман-2 ықшам ауданындағы Байзақ батыр (бұрынғы Ильич) көшесіне дейін. Қалқаман-2 ықшамауданындағы Байзақ батыр (бұрынғы Ильич) көшесінің солтүстік жағымен Қарғалы өзеніне дейін. Қарғалы өзенінің батыс жағымен Қалқаман-2 ықшамауданындағы Тоқсын Құлыбеков көшесіне дейін (жылу трассасы).
№ 473 сайлау учаскесi
Орталығы: Алматы қаласы, Қалқаман-3 ықшамауданы,
Мақатаев көшесі, тел. 381-86-65. № 176 орта мектеп.
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Қарғалы өзенінен, батысқа қарай, Қалқаман-2 ықшам ауданындағы Байзақ батыр (бұрынғы Ильич) көшесінің оңтүстік жағымен Қалқаман-2 ықшамауданындағы Әуезов көшесіне дейін. Қалқаман-2 ықшам ауданындағы Әуезов көшесінің шығыс жағымен Әскери қалашықтың қоршауына дейін. Әскери қалашықтың қоршауының солтүстік жағымен, шығысқа қарай, Қалқаман-2 ықшамауданындағы Нағымбек Нұрмағамбетов көшесіне дейін. Қалқаман-2 ықшамауданындағы Нағымбек Нұрмағамбетов көшесімен шығысқа қарай, Қарғалы өзеніне дейін. Қарғалы өзенінің батыс жағалауымен, солтүстікке қарай, Қалқаман-2 ықшамауданындағы Байзақ батыр (бұрынғы Ильич) көшесіне дейін.
№ 428 сайлау учаскесi
Орталығы: Алматы қаласы, Қалқаман ықшамауданы,
тел. 269-00-92. № 7 Қалалық клиникалық аурухана.
Сайлау учаскесінің шекаралары:

От улицы Токсына Кулбекова микрорайона Калкаман-2 (теплотрасса), по западной стороне улицы Актамберды жырау микрорайона Калкаман-2 (бывшая улица Исатая), в южном направлении до улицы Байзака батыра микрорайона Калкаман-2 (бывшая улица Ильича). По южной стороне улицы Байзака батыра микрорайона Калкаман-2 (бывшая улица Ильича), на запад, до улицы Ауэзова микрорайона Калкаман-2. По западной стороне улицы Ауэзова микрорайона Калкаман-2, до южной границы района. По северной стороне южной границы района, в западном направлении, до западной границы района. По восточной стороне западной границы района, на север, до улицы Эльжапара Абишева микрорайона Калкаман-2. По южной стороне улицы Эльжапара Абишева микрорайона Калкаман-2, до улицы Ауэзова микрорайона Калкаман-2. По западной стороне улицы Ауэзова микрорайона Калкаман-2, до улицы Токсына Кулбекова микрорайона Калкаман-2 (теплотрасса).
Избирательный участок № 430
Центр: город Алматы, микрорайон Калкаман, телефон 297-30-58.
Средняя школа № 157.
Границы избирательного участка:
От речки Каргалинка, на запад, по южной стороне улицы Токсына Кулбекова микрорайона Калкаман-2 (теплотрасса), до улицы Актамберды жырау микрорайона Калкаман-2 (бывшая улица Исатая). По восточной стороне улицы Актамберды жырау микрорайона Калкаман-2 (бывшая улица Исатая), на юг до улицы Байзака батыра микрорайона Калкаман-2 (бывшая улица Ильича). По северной стороне улицы Байзака батыра микрорайона Калкаман-2 (бывшая улица Ильича), до речки Каргалинка. По западной стороне речки Каргалинка, до улицы Токсына Кулбекова (теплотрасса) микрорайона Калкаман-2.
Избирательный участок № 473
Центр: город Алматы, микрорайон Калкаман, ул.Макатаева, 47.
Средняя школа -176.
Границы избирательно участка:
От речки Каргалинка, на запад по южной стороне улицы Байзака батыра (бывшая улица Ильича) микрорайона Калкаман-2, до улицы Ауэзова микрорайона Калкаман-2. По восточной стороне улицы Ауэзова микрорайона Калкаман-2, до забора Военного городка. По северной стороне забора Военного городка, на восток, до улицы Нагимбека Нурмагамбетова микрорайона Калкаман-2. По улице Нагимбека Нурмагамбетова микрорайона Калкаман-2, на восток до речки Каргалинка. По западному берегу речки Каргалинка, на север до улицы Байзака батыра (бывшая улица Ильича) микрорайона Калкаман-2.
Избирательный участок № 428
Центр: город Алматы, микрорайон Калкаман, телефон 269-00-92.
Городская клиническая больница № 7.
Границы избирательного участка:

Қалқаман-2 ықшамауданындағы Әуезов көшесінен батысқа қарай, Әлжаппар Әбішев көшесінің солтүстік жағымен ауданның батыс шекарасына (Қалқаман-2 ықшамауданындағы Сәке батыр көшесіндегі №№ 36, 38, 51, 53 үйлерді қоса) дейін. Ауданның батыс шекарасымен Райымбек батыр даңғылына дейін. Райымбек батыр даңғылының оңтүстік жағымен шығысқа қарай, Қалқаман-2 ықшамауданындағы Әуезов көшесіне дейін. Қалқаман-2 ықшамауданындағы Әуезов көшесінің батыс жағымен Қалқаман-2 ықшам ауданындағы Әлжаппар Әбішев көшесіне дейін.
№ 482 сайлау учаскесi
Орталығы: Алматы қаласы телефоны 269-00-98.
№ 1 Қалалық клиникалық аурухана.
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Алты Алаш ықшамауданы - түгел.
Әуезов көшесінен Райымбек батыр даңғылының оңтүстік жағымен Қарғалы өзеніне дейін. Қарғалы өзенінің батыс жағалауымен Қалқаман-2 ықшам ауданындағы Тоқсын Құлыбеков көшесіне дейін (жылу трассасы). Қалқаман-2 ықшамауданындағы Тоқсын Құлыбеков көшесінің солтүстік жағымен (жылу трассасы) Қалқаман-2 ықшамауданындағы Әуезов көшесіне дейін. Қалқаман-2 ықшамауданындағы Әуезов көшесінің шығыс жағымен Райымбек даңғылына (Тоқсын Құлыбеков көшесінің солтүстік жағындағы барлық үйлерді қоса) дейін.
№ 490 сайлау учаскесi
Орталығы: Алматы қаласы, Мақатаев көшесі 47,
Қалқаман-3 ықшамауданы. № 176 орта мектеп.
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Қалқаман-2 ықшамауданындағы Нағымбек Нұрмағамбетов көшесінен Қарғалы өзенінің батыс жағалауымен (Достық ықшам ауданындағы Пионерская көшесіндегі және АФЦИНАО үйлерін қоспай) Каменка-3 ықшам ауданының үйлерін қоса отырып, Жандосов көшесіне дейін.Жандосов көшесінің солтүстік жағымен, батысқа қарай Жоғары Каменка поселкесінің шекарасына дейін. Жоғары Каменка поселкесінің шығыс дағымен солтүстікке қарай, Қалқаман-3 ықшамауданындағы Смет Кеңесбаев көшесіне дейін. Қалқаман-3 ықшамауданындағы Смет Кеңесбаев көшесінің солтүстік жағымен Қалқаман ықшамауданындағы Әуезов көшесіне дейін. Қалқаман ықшамауданындағы Әуезов көшесінің шығыс жағымен солтүстікке қарай Әскери қалашықтың қоршауына дейін. Әскери қалашықтың оңтүстік жағымен Қалқаман-2 ықшамауданындағы Нағымбек Нұрмағамбетов көшесіне дейін. Қалқаман-2 ықшамауданындағы Нағымбек Нұрмағамбетов көшесінің оңтүстік жағымен Қарғалы өзеніне дейін.
№ 128 сайлау учаскесi
Орталығы: Алматы қаласы, Ақсай-1 ықшамауданы,
тел. 224-84-19. № 133 орта мектеп.
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Ақсай-1А ықшамауданы №№ 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10,
10а, 10б, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а,
27, 27б, 28, 28б, 29, 30, 31, 31а, 31б, 32, 33, 34 үйлер.
№ 480 сайлау учаскесi
Орталығы: Алматы қаласы,Ақсай-1 ықшамауданы,
тел. 224-84-19. № 133 орта мектеп.
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Аксай-1 ықшамауданы: №№ 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16,
17, 17А, 18, 19, 20,21, 23, 24, 25;

От улицы Ауэзова микрорайона Калкаман-2, на запад по северной стороне улицы Эльжапара Абишева микрорайона Калкаман-2, до западной границы района (включая дома №№ 36, 38, 51, 53 по улице Саке батыра микрорайона Калкаман-2). По восточной стороне границы района на север, до проспекта Райымбека. По южной стороне проспекта Райымбека, на восток до улицы Ауэзова микрорайона Калкаман-2. По западной стороне улицы Ауэзова микрорайона Калкаман-2, до улицы Эльжапара Абишева.
Избирательный участок № 482
Центр: город Алматы, микрорайон Калкаман, телефон 269-00-98.
Городская клиническая больница № 1
Границы избирательного участка:
Микрорайон Алты-Алаш – полностью.
От улицы Ауэзова, по южной стороне проспекта Райымбека, до речки Каргалинка. По западному берегу речки Каргалинка, до улицы Токсына Кулбекова (теплотрасса) микрорайона Калкаман-2. По северной стороне улицы Токсына Кулбекова (теплотрасса) микрорайона Калкаман-2, до улицы Ауэзова микрорайона Калкаман-2. По восточной стороне улицы Ауэзова микрорайона Калкаман-2, до проспекта Райымбека (включая все дома по северной стороне улицы Токсына Кулбекова).
Избирательный участок № 490
Центр: город Алматы, микрорайон Калкаман, 3, улица Макатаева, 47.
Средняя школа № 176.
Границы избирательного участка:
От улицы Нагимбека Нурмагамбетова микрорайона Калкаман-2, по западному берегу речки Каргалинка, на юг, до улицы Джандосова ( исключая дома по улице Пионерская микрорайона Достык и дома по улице АФЦИНАО), и включая дома микрорайона Каменка-3). По северной стороне улицы Джандосова, на запад, до границы поселка Верхняя Каменка. По восточной стороне границы поселка Верхняя Каменка на север, до улицы Смета Кенесбаева микрорайона Калкаман-3. По северной стороне улицы Смета Кенесбаева микрорайона Калкаман-3, до улицы Ауэзова микрорайона Калкаман. По восточной стороне улицы Ауэзова микрорайона Калкаман, на север до забора Военного городка. По южной стороне забора Военного городка, до улицы Нагимбека Нурмагамбетова микрорайона Калкаман-2. По южной стороне улицы Нагимбека Нурмагамбетова микрорайона Калкаман-2, до речки Каргалинка.
Избирательный участок № 128
Центр: город Алматы, микрорайон Аксай-1, телефон 224-84-19.
Средняя школа № 133.
Границы избирательного участка:
Микрорайон Аксай-1-А дома, №№ 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 10Б, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26А, 27, 27Б, 28, 28Б, 29, 30, 31, 31А, 31Б, 32, 33, 34.
Избирательный участок № 480
Центр: город Алматы, мкр.Аксай-1, телефон 224-84-19.
Средняя школа № 133
Границы избирательного участка:
Микрорайон Аксай-1, дома, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 17А, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25.

Аксай -1А ықшамауданы: №№ 11, 12, 13, 14.

Микрорайон Аксай 1-А, дома №№ 11, 12, 13, 14.