"2011-2013 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысының облыстық бюджеті туралы" Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 13 желтоқсандағы N 30/2 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 15 наурыздағы N 32/1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 12 сәуірде N 1773 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 24 ақпандағы N 2/12 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012.02.24 N 2/12 Шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет кодексінің 106 және 108-баптарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына, қаулысына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШТІ:
1. «2011-2013 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысының облыстық бюджеті туралы» облыстық мәслихаттың IV шақырымы отызыншы сессиясының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 30/2 шешіміне (2011 жылғы 18 қантардағы № 1769 мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген, 2011 жылғы 25 қаңтардағы «Солтүстік Қазақстан», 2011 жылғы 25 қаңтардағы «Северный Казахстан» газеттерінде жарияланған) мына өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада
«72 121 412» цифрлары «75 668 567,1» цифрларымен ауыстырылсын;
7 846 285» цифрлары «8 148 954» цифрларымен ауыстырылсын;
«429 547» цифрлары «525 608» цифрларымен ауыстырылсын;
«63 845 580» цифрлары «66 994 005,1» цифрларымен ауыстырылсын;
2) тармақшада
«71 991 412» цифрлары «76 632 939,6» цифрларымен ауыстырылсын;
3) тармақшада
«1 110 058» цифрлары «2 189 607,6» цифрларымен ауыстырылсын;
«1 408 126» цифрлары «2 695 926» цифрларымен ауыстырылсын;
«298 068» цифрлары «506 318,4» цифрларымен ауыстырылсын;
5) тармақшада
«-1 110 058» цифрлары «-3 283 980,1» цифрларымен ауыстырылсын;
6) тармақшада
«1 110 058» цифрлары «3 283 980,1» цифрларымен ауыстырылсын;
7-тармақта:
1) тармақшада
«154 678» цифрлары «175 883» цифрларымен ауыстырылсын;
2) тармақшада
«356 795» цифрлары «384 897» цифрларымен ауыстырылсын;
3) тармақшада
«81 795» цифрлары «358 423» цифрларымен ауыстырылсын;
4) тармақшада
«1 033 423» цифрлары «1 105 866» цифрларымен ауыстырылсын;
10) тармақшада
«1 940 328» цифрлары «1 985 130» цифрларымен ауыстырылсын;
12) тармақшада
«33 516» цифрлары «34 257» цифрларымен ауыстырылсын;
18) тармақшада
«1 857 374» цифрлары «1 439 946» цифрларымен ауыстырылсын;
«841 053» цифрлары «707 034» цифрларымен ауыстырылсын;
үшінші азат жол алынып тасталсын;
21) тармақша келесі редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2010 года N 30/2 "Об областном бюджете Северо-Казахстанской области на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Северо-Казахстанской области от 15 марта 2011 года N 32/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 12 апреля 2011 года N 1773. Утратило силу - решением маслихата Северо-Казахстанской области от 24 февраля 2012 года N 2/12
Сноска. Утратило силу - решением маслихата Северо-Казахстанской области от 24.02.2012 N 2/12
В соответствии со статьями 106 и 108 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года № 148, областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата тридцатой сессии IV созыва от 13 декабря 2010 года № 30/2 «Об областном бюджете Северо-Казахстанской области на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации 18 января 2011 года № 1769, опубликовано в газетах «Солтүстік Қазақстан» от 25 января 2011 года, «Северный Казахстан» от 25 января 2011 года) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
подпункте 1)
цифры «72 121 412» заменить цифрами «75 668 567,1»;
цифры «7 846 285» заменить цифрами «8 148 954»;
цифры «429 547» заменить цифрами «525 608»;
цифры «63 845 580» заменить цифрами «66 994 005,1»;
подпункте 2)
цифры «71 991 412» заменить цифрами «76 632 939,6»;
подпункте 3)
цифры «1 110 058» заменить цифрами «2 189 607,6»;
цифры «1 408 126» заменить цифрами «2 695 926»;
цифры «298 068» заменить цифрами «506 318,4»;
подпункте 5)
цифры «-1 110 058» заменить цифрами «-3 283 980,1»;
подпункте 6)
цифры «1 110 058» заменить цифрами «3 283 980,1»;
в пункте 7:
подпункте 1)
цифры «154 678» заменить цифрами «175 883»;
подпункте 2)
цифры «356 795» заменить цифрами «384 897»;
подпункте 3)
цифры «81 795» заменить цифрами «358 423»;
подпункте 4)
цифры «1 033 423» заменить цифрами «1 105 866»;
подпункте 10)
цифры «1 940 328» заменить цифрами «1 985 130»;
подпункте 12)
цифры «33 516» заменить цифрами «34 257»;
подпункте 18)
цифры «1 857 374» заменить цифрами «1 439 946»;
цифры «841 053» заменить цифрами «707 034»;
абзац третий исключить;
подпункт 21) изложить в следующей редакции:

«1 000 000 мың теңге – инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға»;
23) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«588 000 мың теңге - мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға»;
24) тармақшада
«5 668 905» цифрлары «6 937 780» цифрларымен ауыстырылсын;
«3 231 404» цифрлары «4 500 279» цифрларымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы 25), 26), 27), 28), 29) тармақшалармен толықтырылсын:
«25) 83 809 мың теңге – ауыл шаруашылығы малдарын ұйымдастыру және сәйкестікке келтіру;
26) 204 806 мың теңге – мектеп мұғалімдерінің және білім берудің мектепке дейінгі ұйымдар тәрбиелеушілерінің біліктілік санатына үстемақы көлемін ұлғайту;
27) 15 786 мың теңге – техникалық және кәсіби білім беру ұйымдарының өндірістік білім беру шеберлеріне өндірістік білім беруді ұйымдастыруға үстемақы орнату;
28) 534 267 мың теңге – Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының іс-шараларын іске асыруға, соның ішінде:
361 115 мың теңге - кәсіби даярлық, кадрларды қайта даярлау және біліктілігін арттыру;
52 338 мың теңге – жалақыны жартылау субсидиялау;
8 755 мың теңге - кәсіпкерлікке үйрету;
2 117 мың теңге - жол жүруге субсидия ұсыну;
109 942 мың теңге - жұмыспен қамту орталықтарын құру;
29) 356 900 мың теңге – 2020 жұмыспен қамту бағдарламасының аясында инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға»;
8-тармақта:
келесі мазмұндағы төртінші абзацпен толықтырылсын:
«2020 жұмыспен қамту бағдарламасының аясында тұрғын үй салу және (немесе) сатып алуға – 1 087 800 мың теңге;»;
бесінші азат жол келесі редакцияда жазылсын:
«тұрғын үй құрылысы жинақтары жүйесі арқылы тұрғың үй салуға және (немесе) сатып алуға – 500 000 мың теңге»;
келесі мазмұндағы алтыншы абзацпен толықтырылсын:
«2020 жұмыспен қамту бағдарламасының аясында ауылда кәсіпкерлікті дамытуға қолдау көрсетуге – 200 000 мың теңге.»;
10-тармақта:
«2 125 235» цифрлары «3 109 941» цифрларымен ауыстырылсын;

«1 000 000 тыс. тенге - на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры»;
подпункт 23) изложить в следующей редакции:
«588 000 тыс. тенге - на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда»;
подпункте 24)
цифры «5 668 905» заменить цифрами «6 937 780»;
цифры «3 231 404» заменить цифрами «4 500 279»;
дополнить подпунктами 25), 26), 27), 28), 29) следующего содержания:
«25) 83 809 тыс. тенге – на организацию и проведение идентификации сельскохозяйственных животных;
26) 204 860 тыс. тенге - на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования;
27) 15 786 тыс. тенге - на установление доплаты за организацию производственного обучения мастерам производственного обучения организаций технического и профессионального образования;
28) 534 267 тыс. тенге - на реализацию мероприятий Программы занятости 2020, в том числе:
361 115 тыс. тенге – на профессиональную подготовку, переподготовку и повышение квалификации кадров;
52 338 тыс. тенге – на частичное субсидирование заработной платы;
8 755 тыс. тенге - на обучение предпринимательству;
2 117 тыс. тенге – на предоставление субсидий на переезд;
109 942 тыс. тенге – на создание центров занятости;
29) 356 900 тыс. тенге - на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020.»;
в пункте 8:
дополнить абзацем четвертым следующего содержания:
«на строительство и (или) приобретение жилья в рамках реализации Программы занятости 2020 – 1 087 800 тыс. тенге;»;
абзац пятый изложить в следующей редакции:
«на строительство и (или) приобретение жилья через систему жилстройсбережений – 500 000 тыс. тенге»;
дополнить абзацем шестым следующего содержания:
«на содействие развитию предпринимательства на селе в рамках Программы занятости 2020 – 200 000 тыс. тенге.»
в пункте 10:
цифры «2 125 235» заменить цифрами «3 109 941»;

келесі мазмұндағы 10-1 тармақмен толықтырылсын:
«10-1. 5-қосымшаға сәйкес облыстық бюджет шығыстарында қаржылық жыл басына қалыптасқан бюджеттік қаражаттың бос қалдықтары және республикалық және облыстық бюджеттерден берілген 2010 жылы пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді қайтару есебінен шығыстар көзделсін.»;
көрсетілген шешімге 1-қосымша осы шешімге 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын (қоса беріледі).

дополнить пунктом 10-1 следующего содержания:
«10-1. Предусмотреть расходы областного бюджета за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на начало финансового года и возврата целевых трансфертов республиканского и областного бюджетов, неиспользованных в 2010 году, согласно приложению 5.»;
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению (прилагается).

41 836
260
Облыстың туризм, дене шынықтыру және спорт басқармасы
918 340
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
754 872
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
163 468
261
Облыстың білім басқармасы
7 155 387
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
72 312
003
Арнайы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
1 123 944
004
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
30 020
005
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
14 946
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
431 605
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
102 365
010
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
91 252
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-
медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
114 423
013
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
2 200
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
2 335 560
027
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне мектепке дейінгі білім ұйымдарында мемлекеттік білімдік тапсырысын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
831 019
033
Ата-аналарының қамқорынсыз қалған жетім баланы ұстауға (жетім балалар) асыраушыларға (қамқоршыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлеуге республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер
202 457
034
өндірістік шеберханаларды, оқу орындарының зертханаларын жаңарту мен қайта жабдықтауға, техникалық және кәсіби білім беруге республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер
25 000
035
Педагогикалық кадрлардың біліктілігін арттыру үшін оқу жабдықтарын сатып алу
28 000
042
Үйде оқитын мүгедек-балаларды жабдықтармен, бағдарламалық қамтамасыз етуді қамтуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
79 745
045
Аудандар (облыстық маңызы бар қала) бюджеттеріне республикалық бюджеттен мектеп мұғалімдеріне және білімнің мектепке дейінгі ұйымдарының тәрбиелеушілеріне біліктілік санаты ушін үстемеақы мөлшілерін ұлғайтуға
195 839
047
Техникалық және кәсіптік білім ұйымдарының өндірістік оқыту шеберлеріне өндірістік оқытуды ұйымдастырғаны үшін үстемеақы белгілеу

41 836
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
918 340
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
754 872
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
163 468
261
Управление образования области
7 155 387
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
72 312
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
1 123 944
004
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
30 020
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-
методических комплексов для областных государственных учреждений образования
14 946
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
431 605
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
102 365
010
Повышение квалификации и переподготовка кадров
91 252
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-
педагогической консультативной помощи населению
114 423
013
Капитальные расходы государственных органов
2 200
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
2 335 560
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
831 019
033
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
202 457
034
Обновление и переоборудование учебно-производственных мастерских, лабораторий учебных заведений технического и профессионального образования
25 000
035
Приобретение учебного оборудования для повышения квалификации педагогических кадров
28 000
042
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
79 745
045
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
195 839
047
Установление доплаты за организацию производственного обучения мастерам производственного обучения организаций технического и профессионального образования

15 786
048
Негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
200 753
052
2020 жұмыспен қамту бағдарламасын іске асыру аясында кадрлардың біліктілігін арттыру даярлау және қайта даярлау
361 115
058
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиялық кабинеттер құруға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
205 017
113
Жергілікті бюджеттерден алынатын нысаналы ағымдағы трансферттер
692 029
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2 087 058,4
008
Білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға аудандар облыстық бюджеттен (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
55 000
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
2 032 058,4
5
Денсаулық сақтау
12 559 792,4
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
12 371 424
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске жөніндегі қызметтер
81 580
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндіру
248 856
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі қызметтер
114 192
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
65 506
008
Қазақстан Республикасында ЖҚТБ індетінің алдын алу және қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
30 070
009
Туберкулезден, жұқпалы және психикалық аурулардан және жүйкесі бұзылуынан зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
2 742 030
010
Республикалық бюджет қаражатынан көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, халыққа амбулаторлық-емханалық көмек көрсету
5 436 103
011
Жедел медициналық көмек көрсету және санитарлық авиация
549 988
013
Патологоанатомиялық союды жүргізу
36 494
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
651 186
016
Азаматтарды елді мекеннің шегінен тыс емделуге тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
21 987
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
896
018
Денсаулық сақтау облысында ақпараттық-талдамалық қызметтер
24 459
019
Туберкулезге қарсы препараттармен туберкулезбен ауырғандарды қамтамасыз ету
76 349
020
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
360 148
021
Онкологиялық ауруларды химия препараттарымен қамтамасыз ету
298 361
022
Бүйрек функциясының созылмалы жеткіліксіздігі, миастениямен ауыратын науқастарды, сондай-ақ бүйрегі транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету

15 786
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
200 753
052
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках реализации Программы занятости 2020
361 115
058
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
205 017
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
692 029
271
Управление строительства области
2 087 058,4
008
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
55 000
037
Строительство и реконструкция объектов образования
2 032 058,4
5
Здравоохранение
12 559 792,4
253
Управление здравоохранения области
12 371 424
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
81 580
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
248 856
006
Услуги по охране материнства и детства
114 192
007
Пропаганда здорового образа жизни
65 506
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
30 070
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
2 742 030
010
Оказание амбулаторно-
поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета
5 436 103
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация
549 988
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
36 494
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
651 186
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
21 987
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
896
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
24 459
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
76 349
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
360 148
021
Обеспечение онкологических больных химиопрепаратами
298 361
022
Обеспечение больных с хронической почечной недостаточностью, миастенией, а также больных после трансплантации почек лекарственными средствами

73 651
026
Гемофилиямен ауыратын ересек адамдарды емдеу кезінде қанның ұюы факторлармен қамтамасыз ету
179 567
027
Халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
234 459
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
24 405
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
1 268
033
Денсаулық сақтаудың медициналық ұйымдарының күрделі шығыстары
1 106 328
036
Жіті миокард инфаркт сырқаттарын тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
13 541
271
Облыстың құрылыс басқармасы
188 368,4
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
188 368,4
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2 791 129
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2 122 478
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
73 608
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
341 557
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
144 111
007
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
2 880
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
58 711
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
716 660
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
25 334
015
Балаларға арналған психоневрологиялық мецидиналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық ауытқулары бар мүгедек балаларға арнайы әлеуметтік қызмет көрсету
172 058
017
Аудандар (облыстық маңызы бар қала) бюджеттеріне арнайы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге нысаналы ағымдағы трансферттер
19 631
018
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен үкіметтік емес секторда мемлекеттік тапсырысты орналастыру
3 531
037
Аудандар (облыстық маңызы бар қала) бюджеттеріне республикалық бюджеттен 2020 Жұмыспен қамту бағдарламасы іс-шараларын іске асыруға нысаналы ағымдағы трансферттер
164 397
113
Жергілікті бюджеттерден алынатын ағымдағы нысаналы трансферттер
400 000
261
Облыстың білім басқармасы
659 896
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
632 152
037
Әлеуметтік оңтайландыру

73 651
026
Обеспечение факторами свертывания крови при лечении взрослых, больных гемофилией
179 567
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
234 459
029
Областные базы спецмедснабжения
24 405
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
1 268
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
1 106 328
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
13 541
271
Управление строительства области
188 368,4
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
188 368,4
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
2 791 129
256
Управление координации занятости и социальных программ области
2 122 478
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
73 608
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
341 557
003
Социальная поддержка инвалидов
144 111
007
Капитальные расходы государственных органов
2 880
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-
социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата
58 711
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-
социальных учреждениях (организациях)
716 660
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
25 334
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
172 058
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
19 631
018
Размещение государственного социального заказа в не правительственном секторе за счет целевых трансферов из республиканского бюджета
3 531
037
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий Программы занятости 2020
164 397
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
400 000
261
Управление образования области
659 896
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
632 152
037
Социальная реабилитация