2011-2012 оқу жылына арналған техникалық және кәсіптік мамандарды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2011 жылғы 20 маусымдағы N 178 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 11 шілдеде N 1781 тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы әкімі аппаратының 2015 жылғы 1 шілдедегі N 1.14-7/1840 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы әкімі аппаратының 01.07.2015 N 1.14-7/1840 хаты).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңы 27-бабы 2-тармағына, "Бiлiм туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шiлдедегi № 319-III Заңы 6-бабы 2-тармағы 8) тармақшасына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берілген 2011-2012 оқу жылына арналған техникалық және кәсіптік білімі бар мамандарды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Ф.Ш. Қуанғановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі С. Біләлов
Солтүстік Қазақстан
облысы әкімдігінің
2011 жылға 20 маусымдағы
№ 178 қаулысымен бекітілген
2011-2012 оқу жылына арналған техникалық және кәсіптік білімі бар мамандарды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы (жергілікті бюджет)
р/
с
Оқу
орын
дары
ның
атауы
Жік
теу
іш
бой
ынша
код
Маман
дық
атауы
Бі
лік
ті
лік
Оқы
ту
тілі
Мемлекет
тік бі
лім беру
тапсыры
сының
көлемі
(орын
саны)
Оқу жы
лы iшiн
де бiр
маманды
оқытуға
жұмсала
тын шы
ғыстар
дың ор
таша құ
нын қам
туға ти
iс (тең
ге)
Бюджет
тік бағ
дарлама
лар
әкім
шілері
9 сы
нып
база
сын
да
11
сы
нып
база
сын
да
1
"Мағ
жан
Жұма
баев
атын
дағы
Петро
павл
гума
нитар
лық
кол
лед
жі"
комму
нал
дық
мемле
кет
тік
қазы
налық
кәсі
порны
0105000
Бас
тауыш
білім
беру
217447
"Солтүс
тік Қа
зақстан облысы
ның бі
лім бас
қарма
сы" мем
лекет
тік ме
кемесі
0105013
Бас
тау
ыш
бі
лім
беру
мұға
лімі
қа
зақ
ша
орыс
ша
50
0105033
Ше
тел
тілі
нен
бас
тау
ыш
бі
лім
беру
мұға
лімі
орыс
ша
25
0105043
Өзін
-өзі
тану
пәні
нің
мұға
лімі
қа
зақ
ша
орыс
ша
50
0501000
Әлеу
мет
тік
жұмыс
0501013
Әлеу
мет
тік
жұ
мыс
жө
нін
дегі
ма
ман
қа
зақ
ша
орыс
ша
50
0101000
Мек
тепке
дейiн
гi
тәр
бие
және
оқыту
0101013
Мек
теп
ке
дей
iнгi
ұйым
тәр
бие
шiсi
қа
зақ
ша
орыс
ша
50
0111000
Негіз
гі ор
та бі
лім
0111013
Қа
зақ
тілі
мен
әде
бие
ті
мұға
лімі
қа
зақ
ша
25
Жиынтығы

Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на 2011-2012 учебный год
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 20 июня 2011 года N 178. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 11 июля 2011 года N 1781. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Северо-Казахстанской области от 1 июля 2015 года N 1.14-7/1840)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Северо-Казахстанской области от 01.07.2015 N 1.14-7/1840).
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) пункта 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года № 319-III "Об образовании" акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на 2011-2012 учебный год.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Куанганова Ф.Ш.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким области С. Билялов
Утвержден
постановлением акимата
Северо-Казахстанской области
от 20 июня 2011 года № 178
Государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на 2011-2012 учебный год (местный бюджет)
Назва
ние
учеб
ных
заве
дений
Код
по
клас
сифи
ка
ции
Наимено
вание
специа
льности
Квали
фика
ция
Язык
обуче
ния
Объем
государст
венного
образова
тельного
заказа
(количес
тво мест)
Сред
няя
стои
мость
расхо
дов на
обуче
ние од
ного
специа
листа
за
учеб
ный
год
(тен
ге)
Адми
нис
тра
торы бюд
жет
ных про
грамм
на базе
9 классов
на базе 11 классов
1
Коммуналь
ное го
судар
ствен
ное казенное пред
прия
тие "Пе
тро
пав
лов
ский гума
нитар
ный кол
ледж имени Магжана
Жума
бае
ва"
0105000
Началь
ное об
разова
ние
217447
Го
судар
ствен
ное учреждение "Управле
ние обра
зова
ния Се
веро-
Казах
стан
ской области"
0105013
Учи
тель на
чаль
ного обра
зова
ния
казах
ский рус
ский
50
0105033
Учи
тель
иност
ранно
го
языка
на
чаль
ного
обра
зова
ния
рус
ский
25
0105043
Учи
тель само
позна
ния
казах
ский рус
ский
50
0501000
Социаль
ная ра
бота
0501013
Специалист по социальной рабо
те
казах
ский рус
ский
50
0101000
Дошкольное вос
питание и обу
чение
0101013
Вос
пита
тель дош
коль
ных орга
низа
ций
казахский рус
ский
50
0111000
Основ
ное
среднее
образо
вания
0111013
Учи
тель
казах
ского
языка
и ли
тера
туры
казах
ский
25
Итого

200
50
2
"Музы
ка
лық-
эсте
тика
лық
бейін
дегі
дарын
ды ба
лалар
ға ма
ман
данды
рыл
ған
мек
теп-
интер
нат-
өнер
кол
леджі
Кеше
ні"
мем
лекет
тік
меке
месі
0404000
Аспап
тық
орын
дау
және
музы
калық
өнер
эстра
дасы
(түр
лері
бойын
ша)
729220
"Солтүс
тік Қа
зақстан облысы
ның бі
лім бас
қарма
сы" мем
лекет
тік ме
кемесі
0404013
Бала
лар
музы
ка
мек
тебі
нің
оқы
тушы
сы,
кон
церт
мейс
тер
қа
зақ
ша
орыс
ша
5
0404023
Бала
лар
музы
ка
мек
тебі
нің
оқы
тушы
сы,
орке
стр
әрті
сі
(бас
шы)
орыс
ша
9
0404033
Бала
лар
музы
ка
мек
тебі
нің
оқы
тушы
сы,
ұлт
тық
ас
пап
тар
ор
кес
трі
нің
әрті
сі
(бас
шы)
қа
зақ
ша
орыс
ша
15
0407000
Ән
салу
0407013
Ака
де
мия
лық
ән
салу
әрті
сі,
ан
сам
бль
соли
сі
орыс
ша
6
2
0407023
Бала
лар
музы
ка
мек
тебі
нің
оқы
тушы
сы,
дом
быра
мен
ха
лық
әнде
рін
орын
дау
әрті
сі
қа
зақ
ша
1
0407033
Бала
лар
музы
ка
мек
тебі
нің
оқы
тушы
сы,
эст
рада
лық
ән
дер
орын
дау
әрті
сі
орыс
ша
1
1
0412000
Кес
кін
деу,
мүсін
деу
және
графи
ка
(түр
лері
бойын
ша)
0412013
Су
рет
ші
қа
зақ
ша
орыс
ша
6
0405000
Хор
дири
жеры
0405013
Оқы
ту
шы,
хор
мейс
тер
орыс
ша
3
0409000
Актер
лiк
өнер
0409013
Дра
ма
те
атр
әртi
сi
қа
зақ
ша
орыс
ша
5
0408000
Хорео
гра
фия
өнері
0408023
Би
ан
сам
блі
әрті
сі
орыс
ша
4
0406000
Музы
ка те
ория
сы
0406013
Бала
лар
музы
ка
мек
тебі
нің
оқы
тушы
сы
орыс
ша
1
0108000
Музы
калық
білім
беру
0108013
Мек
теп
ке
дей
інгі
және
не
гіз
гі
орта
бі
лім
беру
ұйым
дар
дағы
музы
ка
пәні
нің
мұға
лімі
орыс
ша
1
Жиынтығы
52
8
3
"Пет
ро
павл
құры
лыс-
эконо
мика
лық
кол
лед
жі"
мемле
кет
тік
комму
нал
дық
қазы
налық
кәсіп
орны
1401000
Ғима
рат
тар
мен
құры
лым
дарды
салу
және
пайда
лану
260626
"Солтүс
тік Қа
зақстан облысы
ның бі
лім бас
қарма
сы" мем
лекет
тік ме
кемесі
1401213
Құры
лыс-
тех
нигі
қа
зақ
ша
орыс
ша
50
50
1403000
Ішкі
сани
тар
лық-
техни
калық
құры
лғы
лар
ды,
жел
дет
кіш
терді
және
инже
нер
лік
жүйе
лерді
пайда
лану
(түр
лері
бойын
ша)
1403093
Тех
ник-
сан
тех
ник
орыс
ша
25
1226000
Тамақ
танды
ру кә
сіпо
рында
рының
өнім
өнді
ру
техно
логия
сы жә
не
оны
ұйым
дасты
руы
1226043
Тех
ник-
тех
но
лог
орыс
ша
50
1304000
Есеп
теу
техни
касы
және
бағ
дарла
малық
қамта
масыз
ету
(түр
лері
бойын
ша)
1304063
Ком
пью
тер
лік
құ
рыл
ғы
лар
ға
қыз
мет
көр
сете
тін
тех
ник
орыс
ша
25
0518000
Есеп
және
аудит
(сала
лар
бойын
ша)
0518033
Эко
номи
ст-
бух
гал
тер
қа
зақ
ша
30
Жиынтығы
100
130
4
"Пет
ро
павл
темір жол
көлі
гі
кол
лед
жі"
комму
нал
дық
мемле
кет
тік
қазы
налық
кәсі
порны
1202000
Тасы
мал
дауды
ұйым
дасты
ру жә
не кө
лікте
қозға
лысты
басқа
ру
(сала
лар
бойын
ша)
208123
"Солтүс
тік Қа
зақстан облысы
ның бі
лім бас
қарма
сы" мем
лекет
тік ме
кемесі
1202063
Тех
ник
орыс
ша
30
1108000
Темір
жол
жылжы
малы
құрам
дарын
пайда
лану
және
техни
калық
қыз
мет
көрсе
ту
(түр
лері
бойын
ша)
1108213
Элек
тр
меха
нигі
орыс
ша
25
1107000
Көтер
гіш
кө
лік,
құры
лыс
жол
маши
нала
ры
мен
жаб
дықта
рын
техни
калық
пайда
лану
(сала
лар
бойын
ша)

200
50
2
Госу
дар
ствен
ное
учреж
дение
"Комп
лекс
"Кол
ледж
искус
ств-
спе
циа
лизи
рован
ная
шко
ла-ин
тер
нат
для
ода
рен
ных
детей музы
каль
но-
эсте
ти
чес
кого профиля"
0404000
Инстру
менталь
ное ис
полни
тель
ство и музы
кальное искус
ство эстрады
(по видам)
729220
Го
судар
ствен
ное учреждение "Управле
ние обра
зова
ния Се
веро-
Казах
стан
ской области"
0404013
Препо
дава
тель
дет
ской музы
каль
ной
шко
лы,
кон
церт
мейс
тер
казах
ский рус
ский
5
0404023
Препо
дава
тель
дет
ской
музы
каль
ной
шко
лы,
ар
тист
(руко
води
тель)
оркес
тра,
ансам
бля
рус
ский
9
0404033
Препо
дава
тель
дет
ской
музы
каль
ной
шко
лы,
ар
тист (руко
води
тель)
оркес
тра
народ
ных
инс
тру
мен
тов
казах
ский
рус
ский
15
0407000
Пение
0407013
Ар
тист
акаде
мичес
кого
пе
ния,
со
лист
ансам
бля
рус
ский
6
2
0407023
Препо
дава
тель
дет
ской
музы
каль
ной
шко
лы,
ар
тист
народ
ного
пения
с дом
брой
казах
ский
1
0407033
Препо
дава
тель
дет
ской
музы
каль
ной
шко
лы,
ар
тист
эст
радно
го пе
ния
рус
ский
1
1
0412000
Живо
пись,
скульп
тура и
графика
(по видам)
0412013
Худож
ник
казах
ский рус
ский
6
0405000
Хоровое
дирижи
рование
0405013
Препо
дава
тель,
хор
мейс
тер
рус
ский
3
0409000
Актер
ское ис
кусство
0409013
Ар
тист
драма
тичес
кого
те
атра
казах
ский рус
ский
5
0408000
Хореог
рафичес
кое ис
кусство
0408023
Ар
тист
ансам
бля танца
рус
ский
4
0406000
Теория музыки
0406013
Препо
дава
тель
дет
ской
музы
каль
ной
школы
рус
ский
1
0108000
Музыка
льное
образо
вание
0108013
Учи
тель
музы
ки в
орга
низа
циях
дош
коль
ного
и ос
новно
го
сред
него
обра
зова
ния
рус
ский
1
Итого
52
8
3
Комму
наль
ное
госу
дарст
вен
ное
казен
ное
пред
прия
тие
"Пет
ропав
лов
ский
строи
тель
но-
эконо
мичес
кий
кол
ледж"
1401000
Строи
тель
ство и
эксплуа
тация
зданий
и соору
жений
260626
Го
судар
ствен
ное учреждение "Управле
ние обра
зова
ния Се
веро-
Казах
стан
ской области"
1401213
Тех
ник-
строи
тель
казах
ский
рус
ский
50
50
1403000
Монтаж
и экс
плуата
ция
внутрен
них са
нитар
но-тех
ничес
ких уст
ройств,
вентиля
ции и
инженер
ных сис
тем (по
видам)
1403093
Тех
ник-
сан
тех
ник
рус
ский
25
1226000
Техноло
гия и
органи
зация
произ
водства
продук
ции
предпри
ятий
питания
1226043
Тех
ник-
техно
лог
рус
ский
50
1304000
Вычисли
тельная
техника
и про
грам
мное
обеспе
чение
(по видам)
1304063
Тех
ник
по
обслу
жива
нию
ком
пью
тер
ных
уст
рой
ств
рус
ский
25
0518000
Учет и
аудит
(по от
раслям)
0518033
эконо
мист-
бух
гал
тер
казах
ский
30
Итого
100
130
4
комму
наль
ное
госу
дарст
вен
ное
казен
ное
пред
прия
тие
обра
зова
ния
"Пет
ропав
лов
ский
кол
ледж
желез
нодо
рожно
го
тран
спор
та"
1202000
Органи
зация
перевоз
и управ
ление
движени
ем на
транс
порте
(по от
раслям)
208123
Го
судар
ствен
ное учреждение "Управле
ние обра
зова
ния Се
веро-
Казах
стан
ской области"
1202063
Тех
ник
рус
ский
30
1108000
Эксплуа
тация,
ремонт
и техни
ческое
обслу
живание
подвиж
ного
состава
желез
ных до
рог (по
видам)
1108213
Элек
троме
ханик
рус
ский
25
1107000
Техни
ческая
эксплуа
тация
подъем
но-
транс
порт
ных,
строи
тель
ных, до
рожных
машин и
оборудо
вания
(по от
раслям)

1107043
Тех
ник-
меха
ник
орыс
ша
25
0902000
Элек
трмен
қамта
масыз
ету
(сала
лары
бойын
ша)
0902033
Тех
ник-
элек
трик
орыс
ша
25
0907000
Жылу-
техни
калық
жылу
жаб
дықта
ры жә
не жы
лумен
қамта
масыз
ету
жүйе
лері
(түр
лері
бойын
ша)
0907033
Тех
ник-
жылу
тех
нигі
орыс
ша
25
Жиынтығы
130
5
"Сол
түс
тік
Қазақ
стан
кәсіп
тік-
педа
гоги
калық
кол
лед
жі"
комму
нал
дық
мемле
кет
тік
қазы
налық
кәсі
порны
0104000
Кәсіп
тік
білім
беру
(сала
лар
бойын
ша)
300366
"Солтүс
тік Қа
зақстан облысы
ның бі
лім бас
қарма
сы" мем
лекет
тік ме
кемесі
0104013
Өнер
кә
сіп
тік
оқы
ту
шебе
рі,
тех
ник
(бар
лық
ата
лым
дар бо
йын
ша)
қа
зақ
ша
орыс
ша
50
0103000
Дене
тәр
биесі
және
спорт
0103023
Дене
тәр
бие
сі
және спо
рт
пәні
нің
мұға
лімі
орыс
ша
30
0107000
Техно
логия
0107013
Тех
ноло
гия
пәні
нің
не
гіз
гі
бі
лім
беру
мұға
лімі
орыс
ша
25
0910000
Элек
тр жә
не эл
ектр
меха
ника
лық
жаб
дық
тар
(түр
лері
бойын
ша)
0910053
Тех
ник-
элек
трик
орыс
ша
25
1118000
Та
мақ,
сауда
және
ет
өнер
кәсі
бі кә
сіпо
рын
дары
ның
жаб
дықта
ры
1118023
Тех
ник-
меха
ник
орыс
ша
25
1201000
Авто
мо
биль
көлі
гіне
қыз
мет
көрсе
ту,
жөн
деу
және
пайда
лану
1201123
Тех
ник-
меха
ник
орыс
ша
25
1510000
Ауыл
шаруа
шылы
ғын
меха
ника
ланды
ру
1510043
Тех
ник-
меха
ник
орыс
ша
25
0403000
Әлеу
мет
тік-
мәде
ни
қыз
мет
және
халық
тық
көр
кем
өнер
шығар
машы
лығы
(сала
лар
бойын
ша)
0403013
Ұйым
дас
тыру
шы-
педа
гог
орыс
ша
25
Жиынтығы
175
55
6
"Гума
нитар
лық-
техни
калық
кол
лед
жі"
мемле
кет
тік
емес,
білім
меке
месі
1014000
Маши
на жа
сау
техно
логия
сы
(түр
лері
бойын
ша)
188497
"Солтүс
тік Қа
зақстан облысы
ның бі
лім бас
қарма
сы" мем
лекет
тік ме
кемесі
1014013
Тех
ник-
тех
но
лог
орыс
ша
25
0502000
Теле
комму
ника
ция
лық
құрал
дар
мен
тұр
мыс
тық
техни
калар
ды
жөн
деу
және
қыз
мет
көрсе
ту
(сала
лар
бойын
ша)
0502033
Құ
рал-
жаб
дық
тар
ды
жөн
деу
және
пай
дала
ну
тех
нигі
орыс
ша
25
1401000
Ғима
рат
тар
мен
құры
лым
дарды
салу
және
пайда
лану
1401213
Құры
лыс-
тех
нигі
орыс
ша
25
1201000
Авто
мо
биль
көлі
гіне
қыз
мет
көрсе
ту,
жөн
деу
және
пайда
лану
1201123
Тех
ник-
меха
ник
орыс
ша
25
1304000
Есеп
теу
техни
касы
және
бағ
дарла
малық
қамта
масыз
ету
(түр
лері
бойын
ша)
1304043
Тех
ник-
про
грам
мист
орыс
ша
25
0518000
Есеп
және
аудит
(сала
лар
бойын
ша)
0518023
Бух
гал
тер-
реви
зор
(ау
ди
тор)
қа
зақ
ша
25
0513000
Марке
тинг
(сала
лары
бойын
ша)
0513063
Тау
арта
нушы
орыс
ша
25
1505000
Балық
шаруа
шылы
ғы
(түр
лері
бойын
ша)
1505043
Тех
ник-
ба
лық
өсі
руші
орыс
ша
25
Жиынтығы
200
7
"Есіл
аграр
лық-
техни
калық
инсти
тут"
ком
мер
ция
лық
емес
акцио
нер
лік
қоға
мы
1510000
Ауыл
шаруа
шылы
ғын
меха
ника
ланды
ру
258679
"Солтүс
тік Қа
зақстан облысы
ның бі
лім бас
қарма
сы" мем
лекет
тік ме
кемесі
1510043
Тех
ник-
меха
ник
орысша
25
1508000
Орман
шаруа
шылы
ғы,
бақ-
сая
бақ
және
ланд
шафт
құры
лысы (түр
лері
бойын
ша)
1508053
Ор
ман
шы
орыс
ша
25
1502000
Агро
номия
1502033
Агро
ном
орыс
ша
25
1502043
Өсім
дік
ті
қор
ғау
агро
номы
орыс
ша
25
0103000
Дене
тәр
биесі
және
спорт
0103023
Дене
тәр
бие
сі
және спо
рт
пәні
нің
мұға
лімі
орыс
ша
25

1107043
Тех
ник-
меха
ник
рус
ский
25
0902000
Электро
снабже
ние (по
отрас
лям)
0902033
Тех
ник-
элек
трик
рус
ский
25
0907000
Тепло
техни
ческое
оборудо
вание и
системы
тепло
снабже
ния (по
видам)
0907033
Тех
ник-
тепло
тех
ник
рус
ский
25
Итого
130
5
комму
наль
ное
госу
дарст
вен
ное
казен
ное
пред
прия
тие
"Севе
ро-Ка
зах
стан
ский
про
фес
сио
наль
но-пе
гаго
гичес
кий
кол
ледж"
0104000
Профес
сиональ
ное обу
чение
(по от
раслям)
300366
Го
судар
ствен
ное учреждение "Управле
ние обра
зова
ния Се
веро-
Казах
стан
ской области"
0104013
Мас
тер
произ
водст
вен
ного
обуче
ния,
тех
ник
(всех
наиме
нова
ний)
казах
ский
рус
ский
50
0103000
Физичес
кая
куль
тура и
спорт
0103023
Учи
тель
физи
чес
кой
куль
туры
и спо
рта
рус
ский
30
0107000
Техноло
гия
0107013
Учи
тель
техно
логии
основ
ного
сред
него
обра
зова
ния
рус
ский
25
0910000
Электри
ческое
и элек
тромеха
ничес
кое обо
рудова
ние (по
видам)
0910053
Тех
ник-
элек
трик
рус
ский
25
1118000
Оборудо
вание
пред
приятий
пита
ния,
торгов
ли и
мясной
промыш
леннос
ти
1118023
Тех
ник-
меха
ник
рус
ский
25
1201000
Техни
ческое
обслужи
вание,
ремонт
и экс
плуата
ция ав
томо
бильно
го тран
спорта
1201123
Тех
ник-
меха
ник
рус
ский
25
1510000
Механи
зация
сель
ского
хозяйс
тва
1510043
Тех
ник-
меха
ник
рус
ский
25
0403000
Социаль
но-куль
турная
деятель
ность и
народ
ное ху
дожест
венное
творчес
тво (по
профи
лю)
0403013
Педа
гог-
орга
низа
тор
рус
ский
25
Итого
175
55
6
Не
госу
дарст
вен
ное
учреж
дение
обра
зова
ния
"Гума
нитар
но-
техни
чес
кий
кол
ледж"
1014000
Технология ма
шино
строе
ния (по
видам)
188497
Го
судар
ствен
ное учреждение "Управле
ние обра
зова
ния Се
веро-
Казах
стан
ской области"
1014013
Тех
ник-
техно
лог
рус
ский
25
0502000
Обслужи
вание и
ремонт
телеком
муника
ционно
го обо
рудова
ния и
бытовой
техники
(по от
раслям)
0502033
Тех
ник
по
экс
плуа
тации
и ре
монту
обору
дова
ния
рус
ский
25
1401000
Строи
тель
ство и
эксплуа
тация
зданий
и соору
жений
1401213
Тех
ник-
строи
тель
рус
ский
25
1201000
Техни
ческое
обслужи
вание,
ремонт
и экс
плуата
ция ав
томо
биль
ного
транс
порта
1201123
Тех
ник-
меха
ник
рус
ский
25
1304000
Вычисли
тельная
техника
и про
грам
мное
обеспе
чение
(по
видам)
1304043
Тех
ник-
про
грам
мист
рус
ский
25
0518000
Учет и
аудит
(по от
раслям)
0518023
Бух
гал
тер-
реви
зор
(ауди
тор)
казах
ский
25
0513000
Марке
тинг
(по от
раслям)
0513063
Това
ровед
рус
ский
25
1505000
Рыбное
хозяй
ство
(по
видам)
1505043
Тех
ник-
рыбо
вод
рус
ский
25
Итого
200
7
Неком
мер
чес
кое
акцио
нер
ное
общес
тво
"Есил
ьский
аграр
но-
техни
чес
кий
инсти
тут"
1510000
Механи
зация
сель
ского
хозяйс
тва
258679
Го
судар
ствен
ное учреждение "Управле
ние обра
зова
ния Се
веро-
Казах
стан
ской области"
1510043
Тех
ник-
меха
ник
рус
ский
25
1508000
Лесное
хозяйс
тво, са
дово-
парко
вое и
ланд
шафтное
строи
тель
ство
(по
видам)
1508053
Лесни
чий
рус
ский
25
1502000
Агроно
мия
1502033
Агро
ном
рус
ский
25
1502043
Агро
ном
по за
щите
расте
ний
рус
ский
25
0103000
Физичес
кая
культу
ра и
спорт
0103023
Учи
тель
физи
чес
кой
куль
туры
и спо
рта
рус
ский
25