"2011-2013 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысының облыстық бюджеті туралы" Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы N 30/2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 18 шілдедегі N 36/1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 2 тамызда N 1783 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 24 ақпандағы N 2/12 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012.02.24 N 2/12 Шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет кодексінің 108-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына, облыстық мәслихат ШЕШТІ:
1. «2011-2013 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысының облыстық бюджеті туралы» облыстық мәслихаттың IV шақырымы отызыншы сессиясының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 30/2 шешіміне (2011 жылғы 18 қантардағы № 1769 мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген, 2011 жылғы 25 қаңтардағы «Солтүстік Қазақстан», 2011 жылғы 25 қаңтардағы «Северный Казахстан» газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақша келесі мәтінде мазмұндау:
«1) кірістер – 76 779 090,1мың теңге, соның ішінде мыналар бойынша:
салықтық түсімдер – 9 169 977 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 612 485 мың теңге;
трансферттер түсімі – 66 996 628,1 мың теңге;»;
2) тармақша келесі мәтінде мазмұндау:
«2) шығындар – 77 119 462,6 мың теңге;»;
4) тармақша келесі мәтінде мазмұндау:
«4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 754 000 мың теңге, соның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу – 754 000 мың теңге;»;
11. тармақ келесі мәтінде мазмұндау:

О внесении изменений в решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2010 года N 30/2 "Об областном бюджете Северо-Казахстанской области на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Северо-Казахстанской области от 18 июля 2011 года N 36/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 2 августа 2011 года N 1783. Утратило силу - решением маслихата Северо-Казахстанской области от 24 февраля 2012 года N 2/12
Сноска. Утратило силу - решением маслихата Северо-Казахстанской области от 24.02.2012 N 2/12
В соответствии со статьей 108 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года № 148, областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата тридцатой сессии IV созыва от 13 декабря 2010 года № 30/2 «Об областном бюджете Северо-Казахстанской области на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации 18 января 2011 года № 1769, опубликовано в газетах «Солтүстік Қазақстан» от 25 января 2011 года, «Северный Казахстан» от 25 января 2011 года) следующие изменения:
в пункте 1:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
«1) доходы – 76 779 090,1 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 9 169 977 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 612 485 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 66 996 628,1 тысяч тенге;»;
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
«2) затраты – 77 119 462,6 тысячи тенге;»;
подпункт 4) изложить в следующей редакции:
«4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 754 000 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 754 000 тысяч тенге;»;
пункт 11 изложить в следующей редакции:

«11. 2011 жылға арналған облыстың жергілікті атқарушы органының резерві 10 000 мың теңге сомада бекітілсін.»;
көрсетілген шешімге 1 қосымша осы шешімге 1 қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын (қоса беріледі).
2. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихат                          Облыстық мәслихат
XXXIV сессиясының төрағасы                 хатшысы
М. Лұқпанов                                Қ. Едіресов
Облыс мәслихаты сессиясының

«11. Утвердить резерв местного исполнительного органа области на 2011 год в сумме 10 000 тысяч тенге.»;
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению (прилагается).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель XXXVI сессии                  Секретарь
областного маслихата                       областного маслихата
М. Лукбанов                                К. Едресов
Приложение 1
к решению сессии областного маслихата

36 195
007
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
36 195
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
116 017
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
13 209
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
60 972
044
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру бағдарламалары бойынша оқитындарға әлеуметтік қолдау көрсету
41 836
260
Облыстың туризм, дене шынықтыру және спорт басқармасы
918 340
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
754 872
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
163 468
261
Облыстың білім басқармасы
7 180 374
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
73 912
003
Арнайы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
1 143 944
004
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
30 020
005
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
14 946
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
431 605
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстарды өткізу
102 365
010
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
91 252
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-
медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
112 524
013
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
2 200
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
2 350 260
027
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне мектепке дейінгі білім ұйымдарында мемлекеттік білімдік тапсырысын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
831 019
033
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ата-аналарының қамқорысыз қалған жетім баланы ұстауға (жетім-балалар) асыраушыларға (қамқоршыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлеуге республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер
202 457
034
Өндірістік шеберханаларды, техникалық және кәсіби білім беруде оқу орындарының зертханаларын жаңарту мен қайта жабдықтау
25 000
035
Педагогикалық кадрлардың біліктілігін арттыру үшін оқу жабдықтарын сатып алу
28 000
042
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне үйде оқитын мүгедек-балаларды жабдықтармен, бағдарламалық қамтамасыз етумен қамтуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер

36 195
007
Повышение квалификации и переподготовка кадров
36 195
253
Управление здравоохранения области
116 017
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
13 209
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
60 972
044
Оказание социальной поддержки обучающимся по программам технического и профессионального, послесреднего образования
41 836
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
918 340
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
754 872
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
163 468
261
Управление образования области
7 180 374
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
73 912
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
1 143 944
004
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
30 020
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
14 946
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
431 605
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
102 365
010
Повышение квалификации и переподготовка кадров
91 252
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
112 524
013
Капитальные расходы государственных органов
2 200
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
2 350 260
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
831 019
033
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
202 457
034
Обновление и переоборудование учебно-производственных мастерских, лабораторий учебных заведений технического и профессионального образования
25 000
035
Приобретение учебного оборудования для повышения квалификации педагогических кадров
28 000
042
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому

79 745
045
Аудандар (облыстық маңызы бар қала) бюджеттеріне республикалық бюджеттен мектеп мұғалімдеріне және білімнің мектепке дейінгі ұйымдарының тәрбиелеушілеріне біліктілік санаты ушін үстемеақы мөлшерлерін ұлғайтуға
195 839
047
Техникалық және кәсіптік білім ұйымдарының өндірістік оқыту шеберлеріне өндірістік оқытуды ұйымдастырғаны үшін үстемеақы белгілу
15 786
048
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
200 753
052
2020 жұмыспен қамту бағдарламасын іске асыру аясында кадрлардың біліктілігін арттыру даярлау және қайта даярлау
361 115
058
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиялық кабинеттер құруға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
205 017
113
Жергiлiктi бюджеттерден берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
682 615
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2 097 058,4
008
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттер
55 000
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
2 042 058,4
5
Денсаулық сақтау
12 619 669,7
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
12 431 384,7
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
81 580
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндіру
248 671,7
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі қызметтер
114 192
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
65 506
008
Қазақстан Республикасында ЖҚТБ індетінің алдын алу және қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
30 070
009
Туберкулезден, жұқпалы және психикалық аурулардан және жүйкесi бұзылуынан, соның iшiнде жүйкеге әсер ететiн заттарды қолданылуымен байланысты зардап шегетiн адамдарға медициналық көмек көрсету
2 745 239
010
Республикалық бюджет қаражатынан көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, халыққа амбулаторлық-
емханалық көмек көрсету
5 439 089
011
Жедел медициналық көмек көрсету және санитарлық авиация
559 628
012
Қазақстан Республикасының «Саламатты Қазақстан» Денсаулық сақтауды дамытудың 2011-2013 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде бас бостандығынан айыру орындарында жазасын өтеп жатқан және босатылған адамдардың арасында АИТВ-жұқпасының алдын алуға арналған әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру

79 745
045
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
195 839
047
Установление доплаты за организацию производственного обучения мастерам производственного обучения организаций технического и профессионального образования
15 786
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
200 753
052
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках реализации Программы занятости 2020
361 115
058
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
205 017
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
682 615
271
Управление строительства области
2 097 058,4
008
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
55 000
037
Строительство и реконструкция объектов образования
2 042 058,4
5
Здравоохранение
12 619 669,7
253
Управление здравоохранения области
12 431 384,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
81 580
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
248 671,7
006
Услуги по охране материнства и детства
114 192
007
Пропаганда здорового образа жизни
65 506
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
30 070
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
2 745 239
010
Оказание амбулаторно-
поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета
5 439 089
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация
559 628
012
Реализация социальных проектов на профилактику ВИЧ-инфекции среди лиц находящихся и освободившихся из мест лишения свободы в рамках Государственной программы «Саламатты Қазақстан» на 2011-2015 годы

2 623
013
Патологоанатомиялық союды жүргізу
36 494
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
651 186
016
Азаматтарды елді мекеннің шегінен тыс емделуге тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
21 987
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
896
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық-талдамалық қызметі
24 459
019
Туберкулез ауруларын туберкулез ауруларына қарсы препараттармен қамтамасыз ету
76 349
020
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
360 148
021
Онкологиялық ауруларды химия препараттарымен қамтамасыз ету
298 361
022
Бүйрек функциясының созылмалы жеткіліксіздігі, миастениямен ауыратын науқастарды, сондай-ақ бүйрегі транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
73 651
026
Гемофилиямен ауыратын ересек адамдарды емдеу кезінде қанның ұюы факторлармен қамтамасыз ету
179 567
027
Халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
234 459
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
24 405
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
1 268
033
Денсаулық сақтаудың медициналық ұйымдарының күрделі шығыстары
1 148 015
036
Жіті миокард инфаркт сырқаттарын тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
13 541
271
Облыстың құрылыс басқармасы
188 285,0
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
188 285,0
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2 873 733
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2 193 423
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
74 348
002
Жалпы үлгідегі медициналық-
әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
343 881
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
140 541
007
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
6 655
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
56 387
013
Психоневрологиялық медициналық-
әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
716 660
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету

2 623
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
36 494
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
651 186
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
21 987
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
896
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
24 459
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
76 349
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
360 148
021
Обеспечение онкологических больных химиопрепаратами
298 361
022
Обеспечение больных с хронической почечной недостаточностью, миастенией, а также больных после трансплантации почек лекарственными средствами
73 651
026
Обеспечение факторами свертывания крови при лечении взрослых, больных гемофилией
179 567
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
234 459
029
Областные базы спецмедснабжения
24 405
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
1 268
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
1 148 015
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
13 541
271
Управление строительства области
188 285,0
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
188 285,0
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
2 873 733
256
Управление координации занятости и социальных программ области
2 193 423
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
74 348
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
343 881
003
Социальная поддержка инвалидов
140 541
007
Капитальные расходы государственных органов
6 655
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата
56 387
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
716 660
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах

25 334
015
Психоневрологиялық медициналық-
әлеуметтiк мекемелерде (ұйымдарда) жүйкесi бұзылған мүгедек балалар үшiн арнаулы әлеуметтiк қызметтер көрсету
172 058
017
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерiне арнаулы әлеуметтiк қызметтер стандарттарын енгiзуге берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
19 631
018
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
3 531
037
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының iс-шараларын iске асыруға республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне нысаналы ағымдағы трансферттерi
164 397
113
Жергiлiктi бюджеттерден берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
470 000
261
Облыстың білім басқармасы
671 555
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамтамасыз ету
643 351
037
Әлеуметтік оңалту
28 204
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
8 755
018
2020 Жұмыспен қамту бағдарламасына қатысушыларды кәсіпкерлікке үйрету
8 755
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
5 033 993
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2 234 266
014
Аудандар (облыстық маңызы бар қала) бюджеттеріне мемлекеттік тұрғын үйді салу және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
588 000
027
Аудандар (облыстық маңызы бар қала) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттер
1 159 366
030
Коммуналдық шаруашылық объектілерін дамыту
130 000
056
Аудандар (облыстық маңызы бар қала) бюджеттеріне республикалық бюджеттен 2020 Жұмыспен қамту бағдарламасы аясында инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға нысаналы даму трансферттері
356 900
279
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 799 727
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31 139
005
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
94
010
Аудандар (облыстық маңызы бар қала) бюджеттеріне сумен жабдықтау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 956 690
014
Аудандар (облыстық маңызы бар қала) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылығын дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
309 890
113
Жергiлiктi бюджеттерден берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
159 114
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
342 800
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
1 925 524
259
Облыстың мұрағаттар және құжаттама басқармасы
162 385
001
Жергілікті деңгейде мұрағат ісін басқару жөніндегі мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

25 334
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
172 058
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
19 631
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе за счет целевых трансферов из республиканского бюджета
3 531
037
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий Программы занятости 2020
164 397
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
470 000
261
Управление образования области
671 555
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
643 351
037
Социальная реабилитация
28 204
265
Управление предпринимательства и промышленности области
8 755
018
Обучение предпринимательству участников Программы занятости 2020
8 755
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
5 033 993
271
Управление строительства области
2 234 266
014
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
588 000
027
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 159 366
030
Развитие объектов коммунального хозяйства
130 000
056
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
356 900
279
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
2 799 727
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и коммунального хозяйства
31 139
005
Капитальные расходы государственных органов
94
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения
1 956 690
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
309 890
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
159 114
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
342 800
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
1 925 524
259
Управление архивов и документации области
162 385
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне по управлению архивным делом

008
Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шаралар
3 000
013
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
128
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
7 300 684
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
77 232
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
384 897
003
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
27 420
009
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
1 036 845
010
Асыл тұқымды мал шаруашылықты қолдау
613 903
011
Өндірілетін ауыл шаруашылығы дақылдарының шығымдылығы мен сапасын арттыруды қолдау
934 401
013
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялау
1 105 866
019
Инновациялық тәжірибені тарату және енгізу жөніндегі іс-шараларды өткізу
8 000
020
Көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті жанар-жағар май және басқа да тауар-материалдық құндылықтарының құнын арзандату
2 776 512
026
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
173 742
028
Уақытша сақтау пунктіне дейін ветеринарлық препараттарын тасымалдау бойынша қызметтер
2 141
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
87 309
099
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
72 416
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2 690 920
022
Қоршаған ортаны қорғау объектілерін дамыту
147 331
029
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне сумен жабдықтау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 543 589
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
1 592 425
267
Облыстың мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы
26 744
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24 716
003
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
2 028
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 551 142
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
36 857
005
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
1 737
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
1 512 548
272
Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы

008
Мероприятия по охране окружающей среды
3 000
013
Капитальные расходы государственных органов
128
255
Управление сельского хозяйства области
7 300 684
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
77 232
002
Поддержка семеноводства
384 897
003
Капитальные расходы государственных органов
27 420
009
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
1 036 845
010
Государственная поддержка племенного животноводства
613 903
011
Поддержка повышения урожайности и качества производимых сельскохозяйственных культур
934 401
013
Повышение продуктивности и качества продукции животноводства
1 105 866
019
Услуги по распространению и внедрению инновационного опыта
8 000
020
Удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ
2 776 512
026
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на проведение противоэпизоотических мероприятий
173 742
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
2 141
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
87 309
099
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов
72 416
271
Управление строительства области
2 690 920
022
Развитие объектов охраны окружающей среды
147 331
029
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения
2 543 589
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
1 592 425
267
Управление государственного архитектурно-строительного контроля области
26 744
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере государственного архитектурно-строительного контроля
24 716
003
Капитальные расходы государственных органов
2 028
271
Управление строительства области
1 551 142
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
36 857
005
Капитальные расходы государственных органов
1 737
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
1 512 548
272
Управление архитектуры и градостроительства области