Қазақстан Республикасының Президенттігіне кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыруға Петропавл қаласында орындар белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 23 ақпандағы N 192 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 24 ақпанда N 13-1-190 тіркелді
«Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі № 2464 Конституциялық Заңы 28-бабының 6-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңы 31-бабының 2-тармағына, «Қазақстан Республикасы Президентінің кезектен тыс сайлауын тағайындау туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 4 ақпандағы № 1149 Жарлығына сәйкес қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Петропавл қаласы бойынша Қазақстан Республикасының Президенттігіне кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыруға орындар белгіленсін, қосымшаға сәйкес.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары М.Қ. Балғашоқоваға жүктелсін.
3. Осы қаулы Солтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                                 Н. Әшімбетов
«Келісілді»
Петропавл қалалық сайлау
комиссиясының төрағасы                     Н. Петров
Петропавл қаласы әкімдігінің
23 ақпан 2011 жылғы
№ 192 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасының Президенттігіне кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін Петропавл қаласындағы орындар
Елді мекеннің атауы
Орналасқан жері
Орналастыру үшін объектінің атауы
1
Петропавл қаласы
Абай–Әуезов көшелерінің бұрышы ХҚКО ауданы
Металл конструкция нысанындағы «пилон»
2
Петропавл қаласы
Мир-Абай көшелерінің бұрышы «Сокол» дүкені ауданы
Металл конструкция нысанындағы «пилон»
3
Петропавл қаласы
Мир көшесі «Машиностроитель» мәдениет үйі ауданы
Металл конструкция нысанындағы «пилон»
4
Петропавл қаласы
Мир көшесі № 8 орта мектеп ауданы
Металл конструкция нысанындағы «пилон»
5
Петропавл қаласы
Мир–Қазақстан Конституциясы көшелерінің бұрышы (Орталық әмбебап дүкені)
Металл конструкция нысанындағы «пилон»
6
Петропавл қаласы
Мир-Ғ.Мүсірепов көшелерінің бұрышы («Караван» дүкені)
Металл конструкция нысанындағы «пилон»
7
Петропавл қаласы
Пушкин көшесі, 103 (ЖҚТБ орталығы)
Металл конструкция нысанындағы «пилон»
8
Петропавл қаласы
Интернациональная–Жұмабаев көшелерінің бұрышы (СҚМУ № 6 корпусы)
Металл конструкция нысанындағы «пилон»
9
Петропавл қаласы
Интернациональная–Астана көшелерінің бұрышы («Колос» мейманханасы)
Металл конструкция нысанындағы «пилон»
10
Петропавл қаласы
Интернациональная–Театральная көшелерінің бұрышы «Черемушки» базары)
Металл конструкция нысанындағы «пилон»
11
Петропавл қаласы
Жамбыл көшесінің бұрышы (ДСР айналма жол, «Волна» дүкені аялдамасы)
Металл конструкция нысанындағы «пилон»
12
Петропавл қаласы
Жамбыл көшесі («СК Нефтепродукт» жанар май құю станциясы)
Металл конструкция нысанындағы «пилон»
13
Петропавл қаласы
Жамбыл көшесі (Казақ театры)
Металл конструкция нысанындағы «пилон»
14
Петропавл қаласы
Парковая–Казақстан Конституциясы көшелерінің бұрышы
Металл конструкция нысанындағы «пилон»
15
Петропавл қаласы
Жамбыл–Бостандық көшелерінің бұрышы («Тайга» сауда үйіне қарсы)
Металл конструкция нысанындағы «пилон»
16
Петропавл қаласы
Сәтбаев көшесі (темір жол вокзалына орталық кіреберіс)
Металл конструкция нысанындағы «пилон»
17
Петропавл қаласы
Гагарин көшесі (Бензостройдың соңғы аялдамасы)
Металл конструкция нысанындағы «пилон»
18
Петропавл қаласы
Болатбаев көшесі(«Түркістан» мейрамханасы)
Металл конструкция нысанындағы «пилон»
19
Петропавл қаласы
Украинская көшесі, 203 (Шыны дүкені)
Металл конструкция нысанындағы «пилон»
20
Петропавл қаласы
Хименко–Уәлиханов көшелерінің бұрышы («Сулпак» дүкені)
Металл конструкция нысанындағы «пилон»
21
Петропавл қаласы
Юбилейная көшесі (Әскери институт ауданындағы аялдама)
Металл конструкция нысанындағы «пилон»
22
Петропавл қаласы
Солнечный кенті («Кокетка» дүкені Солнечная және Дачная көшелерінің қиылысында)
Металл конструкция нысанындағы «пилон»
23
Петропавл қаласы
Заречный кенті (2-ші Заречная көшесі, «Макс» дүкенінің қасындағы аялдама)
Металл конструкция нысанындағы «пилон»
24
Петропавл қаласы
Борки кенті (Зеленная көшесі «Шапағат» дүкенінің қасында)
Металл конструкция нысанындағы «пилон»

Об определении мест в городе Петропавловске для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в Президенты Республики Казахстан
Постановление акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 23 февраля 2011 года N 192. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 24 февраля 2011 года N 13-1-190
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года № 2464 «О выборах в Республике Казахстан», пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Указом Президента Республики Казахстан от 4 февраля 2011 года № 1149 «О назначении внеочередных выборов Президента Республики Казахстан» акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в Президенты Республики Казахстан по городу Петропавловску согласно приложению.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима города Балгашукову М.К.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Северо-Казахстанской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким города                                Н. Ашимбетов
«Согласовано»
Председатель Петропавловской
городской избирательной комиссии           Н. Петров
Приложение
к постановлению акимата
города Петропавловска
от 23 февраля 2011 года № 192
Места в городе Петропавловске для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в Президенты Республики Казахстан
Наименование населенного пункта
Месторасположение
Наименование объекта для размещения
1
город Петропавловск
угол улиц Абая–Ауэзова район ЦОНа
Металлические конструкции типа «пилон»
2
город Петропавловск
угол улиц Мира-Абая район магазина «Сокол»
Металлические конструкции типа «пилон»
3
город Петропавловск
улица Мира район дома культуры «Машиностроитель»
Металлические конструкции типа «пилон»
4
город Петропавловск
улица Мира район средней школы № 8
Металлические конструкции типа «пилон»
5
город Петропавловск
угол улиц Мира–Конституции Казахстана (Центральный универсальный магазин)
Металлические конструкции типа «пилон»
6
город Петропавловск
угол улиц Мира-Г.Мусрепова (магазин «Караван»)
Металлические конструкции типа «пилон»
7
город Петропавловск
улица Пушкина, 103 (СПИД центр)
Металлические конструкции типа «пилон»
8
город Петропавловск
угол улиц Интернациональная–
Жумабаева (СКГУ
корпус № 6)
Металлические конструкции типа «пилон»
9
город Петропавловск
угол улиц Интернациональная-
Астана (гостиница «Колос»)
Металлические конструкции типа «пилон»
10
город Петропавловск
угол улиц Интернациональная–
Театральная (рынок «Черемушки»)
Металлические конструкции типа «пилон»
11
город Петропавловск
угол улицы Жамбыла (кольцо ДСР остановка магазин «Волна»)
Металлические конструкции типа «пилон»
12
город Петропавловск
улица Жамбыла (заправка «СК нефтепродукт»)
Металлические конструкции типа «пилон»
13
город Петропавловск
улица Жамбыла (Казахский театр)
Металлические конструкции типа «пилон»
14
город Петропавловск
угол улиц Парковая– Конституции Казахстана
Металлические конструкции типа «пилон»
15
город Петропавловск
угол улиц Жамбыла-Бостандыкская (напротив торгового дома «Тайга»)
Металлические конструкции типа «пилон»
16
город Петропавловск
улица Сатпаева
(у центрального входа в железно-дорожный вокзал)
Металлические конструкции типа «пилон»
17
город Петропавловск
улица Гагарина (конечная ост. Бензострой)
Металлические конструкции типа «пилон»
18
город Петропавловск
улица Болатбаева (ресторан «Туркестан»)
Металлические конструкции типа «пилон»
19
город Петропавловск
улица Украинская, 203 (Стеклянный магазин)
Металлические конструкции типа «пилон»
20
город Петропавловск
угол улиц Хименко-Уалиханова (магазин «Сулпак»)
Металлические конструкции типа «пилон»
21
город Петропавловск
улица Юбилейная (остановка в районе Военного института)
Металлические конструкции типа «пилон»
22
город Петропавловск
поселок Солнечный (магазин «Кокетка» на пересечении улиц Солнечная и Дачная)
Металлические конструкции типа «пилон»
23
город Петропавловск
поселок Заречный (улица 2-ая Заречная, остановка возле магазина «Макс»)
Металлические конструкции типа «пилон»
24
город Петропавловск
поселок Борки (улица Зеленая, возле магазина «Шапағат»)
Металлические конструкции типа «пилон»