Қазақстан Республикасының ер азаматтарын 2011 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында мерзімді әскери қызметке кезекті шақыруды ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласының әкімдігінің 2011 жылғы 25 наурыздағы N 399 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 6 сәуірде N 13-1-191 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласының әкімдігінің 2012 жылғы 8 маусымдағы N 1037 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласының әкімдігінің 2012.06.08 N 1037 Қаулысымен
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңы 31-бабы 1-тармағының 8) тармақшасына, «Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы» Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі № 74 Заңының 17-бабы 5-тармағына және 1920,   23–баптарынасәйкес, «Белгіленген әскери қызмет мерзімін өткерген мерзімді әскери қызметтегі әскери қызметшілерді запасқа шығару және Қазақстан Республикасының азаматтарын 2011 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында кезекті мерзімді әскери қызметке шақыру туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 3 наурыздағы № 1163 Жарлығын және «Белгіленген әскери қызмет мерзімін өткерген мерзімді әскери қызметтегі әскери қызметшілерді запасқа шығару және Қазақстан Республикасының азаматтарын 2011 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында кезекті мерзімді әскери қызметке шақыру туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 3 наурыздағы № 1163 Жарлығын іске асыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 11 наурыздағы № 250 қаулысын іске асыру мақсатында қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шақыруды кейінге қалдыруға немесе шақырудан босатылуға құқығы жоқ он сегізден жиырма жеті жасқа дейінгі ер азаматтар, сондай-ақ оқу орындарынан шығарылған, жиырма жеті жасқа толмаған және шақыру бойынша әскери қызметтің белгіленген мерзімін өткермеген азаматтарды 2011 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында Қазақстан Республикасының Қарулы күштеріне, Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Ішкі әскерлеріне, Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Шекара қызметіне, Қазақстан Республикасының Республикалық гвардиясына, Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар министрлігіне мерзімді әскери қызметке шақыру ұйымдастырылсын.
2. Көктемгі шақырудың әскерге шақырылушыларын және әскери оқу орындарына түсетіндерді медициналық куәландыру 2011 жылғы 1 сәуірден, күзгі шақырудың әскерге шақырылушыларын 2011 жылғы 1 қазаннан басталсын.

Об организации и обеспечении очередного призыва граждан мужского пола Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2011 года
Постановление акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 25 марта 2011 года N 399. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 6 апреля 2011 года N 13-1-191. Утратило силу - постановлением акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 8 июня 2012 года N 1037
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 08.06.2012 N 1037
В соответствии с подпунктом 8) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148  «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пункта 5 статьи 17 и статьями 192023 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года № 74 «О воинской обязанности и воинской службе», в целях реализации Указа Президента Республики Казахстан от 3 марта 2011 года № 1163 «Об увольнении в запас военнослужащих срочной воинской службы, служивших установленный срок воинской службы, и очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2011 года» и постановления Правительства Республики Казахстан от 11 марта 2011 года № 250 «О реализации Указа Президента Республики Казахстан от 3 марта 2011 года № 1163 «Об увольнении в запас военнослужащих срочной воинской службы, служивших установленный срок воинской службы, и очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2011 года» акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать призыв на срочную воинскую службу в Вооруженные силы Республики Казахстан, Внутренние войска Министерства внутренних дел Республики Казахстан, Пограничную службу Комитета национальной безопасности Республики Казахстан, Республиканскую гвардию Республики Казахстан, Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан в апреле–июне и октябре–декабре 2011 года граждан мужского пола в возрасте от восемнадцати до двадцати семи лет, не имеющих права на отсрочку или освобождение от призыва, а также граждан, отчисленных из учебных заведений, не достигших двадцати семи лет и не выслуживших установленные сроки воинской службы по призыву.
2. Медицинское освидетельствование призывников весеннего призыва и поступающих в военные учебные заведения начать с 1 апреля 2011 года, призывников осеннего призыва с 1 октября 2011 года.

3. Азаматтарды мерзімді әскери қызметке шақыруды жүргізу үшін қалалық әскерге шақыру комиссиясы құрылсын, 1-қосымшаға сәйкес.
4. Он сегіз жастан бастап жиырма жеті жасқа дейінгі ер азаматтарды әскери қызметке шақыруды жүргізудің қоса беріліп отырған кестесі бекітілсін.
5. Солтүстік Қазақстан облысы Денсаулық сақтау басқармасының бастығы А.Я. Коға ұсынылсын (келісім бойынша):
1) әскерге шақыру учаскесін қажетті аспаптармен, дәрі-дәрмекпен, медициналық және шаруашылық мүлікпен қамтамасыз ету;
2) әскерге шақыруға жататын азаматтарды медициналық куәландыру үшін дәрігер-мамандар мен медициналық бибілерді тағайындау;
3) әскерге шақырушылардың стационарлық тексерілуін жүргізу үшін емдеу-профилактикалық мекемелерінде 10-15 койко-орыннан бөлу;
4) әскерге шақыру комиссиясының мүшелерін, медициналық комиссияның жұмысына қатысатын дәрігер-мамандар мен медициналық бибілерді көктемгі шақыру кезеңіне 2011 жылғы 1 сәуірден 30 маусымды қоса және күзгі шақыру кезеңіне 1 қазаннан 31 желтоқсанды қоса негізгі міндеттерінен босату.
6. «Петропавл қаласының қаржы бөлімі» мемлекеттік мекемесінің бастығы Г.Қ. Алтынбекова, әскерге шақыру учаскесінің жұмысы бойынша іс-шараларды 2011 жылға арналған қала бюджетінде осы мақсаттарға көзделген сомаға сәйкес қаржыландыруды қамтамасыз етсін.
7. Петропавл қаласы Қорғаныс істері жөніндегі басқармасының бастығы Д.Б. Ғабдуллин (келісім бойынша) 2011 жылғы көктемгі және күзгі шақыру кезеңіндегі азаматтарды әскерге шақыру қорытындысы туралы қала әкіміне ақпарат берсін.
8. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары М.Қ. Балғашоқоваға жүктелсін.
9. Осы қаулы бірінші ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Петропавл қаласының әкімі              Н.Әшімбетов
«КЕЛІСІЛДІ»
«Солтүстік Қазақстан облысы
Петропавл қ. Қорғаныс істері
жөніндегі басқармасы» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Д.Б. Ғабдуллин
«Солтүстік Қазақстан облысы
Петропавл қ. Қорғаныс істері
жөніндегі басқармасы» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Д.Б. Ғабдуллин
Петропавл қаласы әкімдігінің
2011 жыл 25 наурыздағы № 399 қаулысына
1-қосымша
Қалалық шақыру комиссиясының құрамы
Ғабдуллин Дулат Бекейұлы
комиссия төрағасы, Петропавл қ. қорғаныс істері жөніндегі басқармасының бастығы, подполковник
Сейтмухамбетова Идея Габдухаковна
комиссия төрағасының орынбасары, «Петропавл қаласының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің әдіскері
Мясоедова Анна Степановна
шақыру комиссиясының хатшысы, «№ 2 қалалық емхана» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының медициналық бибісі
Комиссия мүшелері:
Дягтерева Татьяна Прокопьевна
медициналық комиссияның төрайымы, «№ 1 қалалық емхана» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының терапевт-дәрігері
Тәженов Серік Қабдолұлы
Петропавл қ. ішкі істер басқармасы бастығының тәрбие жұмысы жөніндегі орынбасары, полиция полковнигі
Петропавл қаласы әкімдігінің
2011 жылғы 25 наурыздағы № 399 қаулысына
бекітілген
2-қосымша
2011 жылдың сәуір айында он сегіз жастан бастап жиырма жеті жасқа дейінгі ер азаматтарды мерзімді әскери қызметке шақыруды жүргізу кестесі
№ р/б
Барлығы
Күні, саны
1
4
5
6
7
8
11
12
13
14

3. Для проведения призыва граждан на срочную воинскую службу создать городскую призывную комиссию, согласно приложению 1.
4. Утвердить прилагаемый график проведения призыва на воинскую службу граждан мужского пола в возрасте от восемнадцати до двадцати семи лет.
5. Рекомендовать начальнику Управления здравоохранения Северо-Казахстанской области Ко А.Я. (по согласованию):
1) обеспечить призывной участок необходимым инструментарием, медикаментами, медицинским и хозяйственным имуществом;
2) назначить врачей-специалистов и медицинских сестер, для медицинского освидетельствования граждан, подлежащих призыву;
3) выделить по 10-15 койко-мест в лечебно-профилактических учреждениях для проведения стационарного обследования призывников;
4) членов комиссии по призыву, врачей-специалистов и медицинских сестер, участвующих в работе медицинской комиссии, освободить от основных обязанностей на период проведения весеннего призыва с 1 апреля по 30 июня и осеннего призыва с 1 октября по 31 декабря 2011 года.
6. Начальнику государственного учреждения «Отдел финансов города Петропавловска» Алтынбековой Г.К. обеспечить финансирование мероприятий по работе призывного участка в соответствии с суммой, предусмотренной на эти цели в бюджете города на 2011 год.
7. Начальнику Управления по делам обороны города Петропавловска Габдуллину Д.Б. (по согласованию) предоставить акиму города информацию об итогах призыва граждан за период весеннего и осеннего призывов 2011 года.
8. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Балгашукову М.К.
9. Постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким
города Петропавловска                      Н.Ашимбетов
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник государственного учреждения
«Управление по делам обороны г. Петропавловска
Северо-Казахстанской области»                  Д.Б. Габдуллин
Начальник государственного
учреждения «Управление здравоохранения
Северо-Казахстанской области»                  А.Я. Ко
Приложение 1
к постановлению акимата
города Петропавловска
от 25 марта 2011 года № 399
Состав городской призывной комиссии
Габдуллин Дулат Бекеевич
председатель комиссии, начальник Управления по делам обороны города Петропавловска, подполковник
Сейтмухамбетова Идея Габдухаковна
заместитель председателя комиссии, методист государственного учреждения «Отдел образования города Петропавловска»
Мясоедова Анна Степановна
секретарь призывной комиссии, медицинская сестра Коммунального государственного казенного предприятия «Городская поликлиника № 2»
Члены
комиссии:
Дягтерева Татьяна Прокопьевна
председатель медицинской комиссии, врач-терапевт Коммунального государственного казенного предприятия «Городская поликлиника № 1»
Таженов Серик Кабдулович
заместитель начальника управления внутренних дел города Петропавловска по воспитательной работе, полковник полиции
Приложение 2
к постановлению акимата
города Петропавловска
от 25 марта 2011 года № 399
График
проведения призыва на воинскую службу граждан мужского пола в возрасте от восемнадцати до двадцати семи лет на
апрель 2011 года
№ п/п
Всего
Дата, количество
1
4
5
6
7
8
11
12
13
14
15