"Петропавл қаласының кәсіпорындары мен ұйымдарында ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" Петропавл қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 19 ақпандағы № 182 қаулысына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2011 жылғы 16 наурыздағы N 353 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 6 сәуірде N 13-1-192 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық әкімдігінің 2013 жылғы 11 қыркүйектегі N 1669 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық әкімдігінің 11.09.2013 N 1669 қаулысымен
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 31-бабы 2-тармағына, «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 Заңының 28-бабына, «Әкімшілік рәсімдер туралы» Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы № 107 Заңының 8-бабы 3-тармағына сәйкес қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Петропавл қаласының кәсіпорындары мен ұйымдарында ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы» Петропавл қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 19 ақпандағы № 182 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде 2010 жылғы 24 ақпандағы тіркелген № 13-1-173, «Қызылжар нұры» газетінің 2010 жылғы 26 ақпандағы № 11, «Проспект СК» газетінің 2010 жылғы 26 ақпандағы № 10 нөмірлерінде жарияланған) мынадай өзгеріс пен толықтырулар енгізілсін:
аталған қаулының 3-тармағы мынадай мазмұндағы 3-1, 3-2-тармақтармен толықтырылсын:
«3-1. Қоғамдық қызметкерлердің еңбекақы төлемі «2011-2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 29 қарашадағы № 357-IV Заңына сәйкес ең төменгі жалақы мөлшерінде белгіленсін.
3-2. Қоғамдық жұмыстардың шарттары 5 (бес) күн ұзақтығымен, екі демалыс күнімен (сенбі, жексенбі) жұмыс аптасы, сегіз сағаттық жұмыс күні, 1 (бір) сағат түскі үзіліс белгіленген, еңбек жағдайларын ескеріп жұмысшы мен жұмыс берушінің арасында жасалған еңбек шартымен көзделген жұмыс уақытын ұйымдастырудың икемді түрлері қолданылады.»;
аталған қаулымен бекітілген 1-қосымша «Ақылы қоғамдық жұмыстар жүргізілетін қала кәсіпорындары мен ұйымдарының тізбесі, олардың түрлері мен көлемдері» қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары М.Қ. Балғашоқоваға жүктелсін.

О внесении изменения и дополнений в постановление акимата города Петропавловска от 19 февраля 2010 года № 182 "Об организации оплачиваемых общественных работ на предприятиях и в организациях города Петропавловска"
Постановление акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 16 марта 2011 года N 353. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 6 апреля 2011 года N 13-1-192. Утратило силу постановлением акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 11 сентября 2013 года N 1669
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 11.09.2013 N 1669
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 28 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года № 213 "О нормативных правовых актах", пунктом 3 статьи 8 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года № 107 "Об административных процедурах" акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Петропавловска от 19 февраля 2010 года № 182 "Об организации оплачиваемых общественных работ на предприятиях и в организациях города Петропавловска" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13-1-173 от 24 февраля 2010 года, опубликовано в газетах "Қызылжар нұры" от 26 февраля 2010 года № 11, "Проспект СК" от 26 февраля 2010 года № 10) следующие изменение и дополнения:
пункт 3 указанного постановления дополнить пунктами 3-1, 3-2 следующего содержания:
"3-1. Оплату труда общественных работников установить в размере минимальной заработной платы, в соответствие с Законом Республики Казахстан от 29 ноября 2010 года № 357-IV "О республиканском бюджете на 2011-2013 годы.
3-2. Условия общественных работ определяются продолжительностью рабочей недели 5 (пять) дней с двумя выходными (суббота, воскресенье), восьми часовой рабочий день, обеденный перерыв 1 (один) час, исходя из условий труда применяются гибкие формы организации рабочего времени, предусмотренные трудовым договором, заключаемые между работниками и работодателями.";
приложение 1 "Перечень предприятий и организаций города, в которых будут проведены оплачиваемые общественные работы, их виды и объемы", утвержденное указанным постановлением изложить в новой редакции согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Балгашукову М.К.

3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Петропавл қаласының әкімі                     Н. Әшімбетов
Қала әкімдігінің 2011 жылғы
16 наурыздағы № 353 қаулысына
қосымша
Қала әкімдігінің 2010 жылғы
19 ақпандағы № 182 қаулысына
1-қосымша
Ақылы қоғамдық жұмыстар жүргізілетін қала кәсіпорындары мен ұйымдарының тізбесі, олардың түрлері және көлемдері
Кәсіпорын
дар
мен ұйымдардың атауы
Жұмыс
орын дары
Қоғамдық жұмыстардың
түрлері
Жұмыс көлемі
Қоғам
дық жұмыс
тар дың ұзақтығы(ай)
Қаржыландыру көзі
1
«Петропавл қаласындағы тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің Петропавл қаласы әкімдігіне қарасты «Коммунхоз» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
200 адам
Қала аумағын жинауға көмек көрсету;
аумақтарды көгалданды
ру және абаттандыруға көмек көрсету;
мұзды қалашықтар
ды тұрғызуда қосымша жұмыстарды орындауға көмек көрсету
50400000 шаршы метр
63500 шаршы метр
18000 дана мұз блогі
12
Петропавл қаласының бюджеті
2
«Солтүстік Қазақстан облысының ЖИТС-пен күрес және алдын алу орталығы» мемлекеттік мекемесі
7 адам
Халықтың әлжуаз топтары қатарына алдын алу жұмыстарын жүргізуге көмек көрсету (есірткі инъекцияла
рын тұтынушы
лар)
5000 адамды қамту мен дәріс
тер, әңгіме
лер өткізу барысын
да маманға көмек
12
Петропавл қаласының бюджеті
3
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің «Облыстық наркология
лық орталығы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
5 адам
Қаланың оқу орындарында есірткі инъекцияла
рымен алкогольді тұтынушы жастар арасында алдын алу жұмыстарына көмек көрсету
2880 адамды қамту мен дәріс
тер, әңгімелесулер өткізу барысын
да маманға көмек
12
Петропавл қаласының бюджеті
4
«Солтүстік Қазақстан облысының Ішкі істер департамен
ті Петропавл қаласының Ішкі істер басқармасы» мемлекеттік мекемесі
20 адам
Халыққа қызмет етудің
сапасын жақсарту және
жеделдету мақсатында
мәліметтер дерекқорын
жасауға көмек көрсету; құқық бұзушылық фактілері
нің алдын алу, анықтауға учаскелік инспекторларға көмек көрсету
2400 іс
12
Петропавл қаласының бюджеті
5
«Қазақстан Республика
сының Қаржы министрлігі Салық комитетінің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Салық департамен
ті» мемлекеттік мекемесі
6 адам
Халыққа қызмет көрсету сапасын жақсарту және жеделдету мақсатында деректер базасын жасауға көмектесу;
салық төлеу бойынша хабарланды
ру тапсыру
44000 құжат
22600 хабарла
ма
12
Петропавл қаласының бюджеті
6
«Петропавл қаласы әкімінің
аппараты» мемлекеттік
мекемесі
12 адам
Құжаттарды өңдеуге және сақтауға дайындау; ксерокөшір
ме жасауға, материалдарды жіберуге және жеткізуге көмек көрсету; қала аумағында халықпен қоғамдық науқандар ұйымдастыруға және жүргізуге көмек көрсету
Құжаттардың жинақта луына қарай
12
Петропавл қаласының бюджеті
7
«Петропавл қаласының жер
қатынастары бөлімі»
мемлекеттік мекемесі
6 адам
Иесіз мүлік ретінде жер телімдерін тексеруге, таңдауға акт жасауға, оларды есепке қоюға көмек; мұрағаттық құжаттарды өңдеу
5000 құжат
12
Петропавл қаласының бюджеті
8
«Петропавл қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарлама
лар бөлімі» мемлекеттiк мекемесі
10 адам
Республика
лық және өңірлік қоғамдық науқандар жүргізуге қатысу (жұмыспен қамту және халықты әлеуметтік қорғау мәселелері бойынша статистика
лық зерттеу
лер), әлеуметтік қорғауға мұқтаж халықтың әртүрлі санатының деректер базасын жүргізу жөніндегі техникалық жұмыстарға көмек көрсету; мұрағаттық құжаттарды өңдеу; курьер жұмысы
Құжаттардың жинақта луына қарай
12
Петропавл қаласының бюджеті
9
«Петропавл қаласының ішкі саясат бөлімі» мемлекеттік мекемесі
2 адам
Мерейтойлық салтанаттарды, мемлекеттік мерекелерге арналған іс-шаралар
ды дайындауға қатысу
Құжаттардың жинақта луына қарай
12
Петропавл қаласының бюджеті
10
«Петропавл қаласының кәсіпкер
лік, ауылшаруашылық және ветеринария бөлімі» мемлекеттік мекемесі
2 адам
Үй шаруашылығының санағына және шаруашылық кітаптарын жасауға көмек
10132 ауланы аралып шығу
12
Петропавл қаласының бюджеті
11
«Петропавл қаласының қаржы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
2 адам
Жылжымайтын тұрғын үй объектілеріне түгендеу жүргізуге және иесіз жылжымайтын объектілерінің есебін реттеуге көмек
1200 тұрғын үй объекті
сін тексеру
12
Петропавл қаласының бюджеті
12
«Петропавл қаласының құрылыс бөлімі» мемлекеттік мекемесі
1 адам
Құжаттарды өңдеуге және сақтауға дайындауда көмек көрсету
300 іс
12
Петропавл қаласының бюджеті
13
«Қазақстан Республика
сы Әділет министрлігі Солтүстік Қазақстан облысының әділет департамен
ті Петропавл қаласының әділет басқармасы» мемлекеттік мекемесі
10 адам
Бұрынғы КСРО төлқұжатта
рын ауыстырма
ған және жеке сәйкестендіру нөмірі жоқ жеке куәліктерін қайта ресімдеме
ген азаматтарды айқындау және құжаттанды
ру жөніндегі іс-шаралар
ды өткізуге көмек көрсету
14000 құжат
12
Петропавл қаласының бюджеті
14
«Солтүстік Қазақстан облысының жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарлама
лар басқармасы» мемлекеттік мекемесі
2 адам
Республика
лық және өңірлік қоғамдық науқандар жүргізуге қатысу (жұмыспен қамту және халықты әлеуметтік қорғау мәселелері бойынша статистика
лық зерттеу
лер), әлеуметтік қорғауға мұқтаж халықтың әртүрлі санатының деректер базасын жүргізу жөніндегі техникалық жұмыстарға көмек көрсету
Құжаттардың жинақта
луына қарай
10
Петропавл қаласының бюджеті
15
«Қазақстан Республика
сы Әділет министрлігі Сот актілерін орындау комитетінің Солтүстік Қазақстан облысы сот актілерін орындау департамен
ті» мемлекеттік мекемесі
10 адам
Халыққа қызмет көрсету сапасын жақсарту және жеделдету мақсатында деректер базасын жасауға көмек көрсету
Құжаттардың жинақта
луына қарай
10
Петропавл қаласының бюджеті
16
«Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласының қорғаныс істер жөніндегі басқармасы» мемлекеттік мекемесі
7 адам
Халыққа қызмет көрсету сапасын жақсарту және жеделдету мақсатында деректер базасын жасауға көмек көрсету
Құжаттардың жинақта
луына қарай
10
Петропавл қаласының бюджеті
17
«Солтүстік Қазақстан мемлекеттік мұрағаты» мемлекеттік мекемесі
2 адам
Құжаттарды өңдеуге сақтауға дайындауға көмек көрсету
3400 құжат
10
Петропавл қаласының бюджеті
18
«Қазақстан Республика
сы Бас прокуратурасы Құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөніндегі комитетінің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша басқармасы»мемлекеттік мекемесі
3 адам
Халыққа қызмет көрсету сапасын жақсарту және жеделдету мақсатында деректер базасын жасауға көмек көрсету
30000 құжат
10
Петропавл қаласының бюджеті
19
Солтүстік Қазақстан облыстық соты
12 адам
Халыққа қызмет көрсету сапасын жақсарту және жеделдету мақсатында деректер базасын жасауға көмек көрсету
30000 құжат
10
3
Жиынтығы:
319 адам

3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким города Петропавловска
Н. Ашимбетов
Приложение
к постановлению акимата города
от 16 марта 2011 года № 353
Приложение 1
к постановлению акимата города
от 19 февраля 2010 года № 182
Перечень
предприятий и организаций города, в которых будут проведены оплачиваемые общественные работы, их виды и объемы
№ п/п
Наименова
ние предприя
тия, организа
ции
Рабо
чих мест
Вид обществен
ных работ
Объем работ
Продолжи
тельность общественных работ (месяцев)
Источник финанси
рования
1
Государст
венное коммуналь
ное предприя
тие "Коммун
хоз" акимата города Петропав
ловска "Отдела жилищно-
коммуналь
ного хозяйства, пассажирс
кого транспорта и автомобильных дорог города Петропав
ловска"
200 чело
век
Оказание помощи в уборке территориигорода;
оказание помощи в озеленении и благоуст
ройстве террито
рии;
оказание помощи в выполнении подсобных работ в строитель
стве ледовых городков
50400000 квадрат
ных метров
63500 квадрат
ных метров
18000 ледовых блоков
12
Бюджет города Петропавловска
2
Государст
венное учреждение "Северо-
Казахстан
ский областной центр по профилактике и борьбе со СПИД"
7 чело
век
Оказание помощи в профилактической работе среди уязвимой группы населения (потребителей инъекцион
ных нарко
тиков)
Помощь специалистам при проведе
нии лекций, бесед с охватом 5000 человек
12
Бюджет города Петропавловска
3
Коммуналь
ное государст
венное казенное предприя
тие "Областной наркологи
ческий центр" акимата Северо-
Казахстан
ской области
5 чело
век
Оказание помощи в профилактической работе среди молодежи, потребите
лей инъекцион
ных наркотиков и алкого
ля в учебных заведениях города
Помощь специалистам при проведении лекций, бесед с охватом 2880 человек
12
Бюджет города Петропавловска
4
Государст
венное учреждение "Управле
ние внутренних дел города Петропавловска Департамента внутренних дел Северо-
Казахстан
ской области"
20 чело
век
Оказание помощи в формирова
нии базы данных в целях улучшения качества и оперативности обслужива
ния; оказание помощи участковым инспекто
рам в предупреж
дении, выявлении фактов правона
рушений
2400 дел
12
Бюджет города Петропавловска
5
Государст
венное учреждение "Налоговый департа
мент по Северо-
Казахстан
ской области Налогового комитета Министер
ства финансов Республики Казахстан"
6 чело
век
Оказание помощи в формирова
нии базы данных в целях улучшения качества и оперативности обслужива
ния населения;
вручение уведомле
ний по уплате налогов
44000 докумен
тов
22600 уведомле
ний
12
Бюджет города Петропавловска
6
Государст
венное учреждение "Аппарат акима города Петропав
ловска"
12 чело
век
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документа
ции;
ксерокопи
рованию, рассылке и доставке материа
лов;
помощь в организа
ции и проведении обществен
ных компаний, обходе территорий города в работе с населением
По мере накопле
ния докумен
тов
12
Бюджет города Петропавловска
7
Государст
венное учреждение "Отдел земельных отношений города Петропав
ловска"
6 чело
век
Помощь в обследова
нии и составле
нии актов выбора земельных участков, в постановке их на учет, как бесхозяй
ное имущество; обработка архивных документов
5000 докумен
тов
12
Бюджет города Петропавловска
8
Государст
венное учреждение "Отдел занятости и социальных программ города Петропав
ловска"
10 чело
век
Участие в проведении республи
канских и региональ
ных обществен
ных компаний (статисти
ческие обследова
ния по вопросам занятости и социальной защиты населе
ния);
оказание помощи в проведении техничес
ких работ по ведению баз данных различных категорий населения, нуждающих
ся в социальной защите;
обработка архивных докумен
тов; работа курьера
По мере накопле
ния докумен
тов
12
Бюджет города Петропавловска
9
Государст
венное учреждение "Отдел внутренней политики города Петропав
ловска"
2 чело
века
Участие в подготовке юбилейных торжеств, мероприя
тий, посвящен
ных государст
венным праздникам
По мере накопле
ния докумен
тов
12
Бюджет города Петропавловска
10
Государственное учреждение "Отдел предприни
матель
ства, сельского хозяйства и ветерина
рии города Петропавловска"
2 чело
века
Помощь в переписи домашних хозяйств и в составле
нии похозяйст
венных книг
Обход 10132 дворов
12
Бюджет города Петропавловска
11
Государст
венное учреждение "Отдел финансов города Петропав
ловска"
2 чело
века
Помощь в проведении инвентари
зации жилых объектов недвижимо
сти и упорядоче
ния учета бесхозяй
ных объектов недвижимости
Обследование 1200 жилых объектов
12
Бюджет города Петропавловска
12
Государст
венное учреждение "Отдел строитель
ства города Петропав
ловска"
1 чело
век
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документа
ции
300 дел
12
Бюджет города Петропавловска
13
Государст
венное учреждение "Управле
ние юстиции города Петропав
ловска Департамента Юстиции Северо-
Казахстан
ской области Министер
ства Юстиции Республики Казахстан"
10 чело
век
Помощь в проведении мероприя
тия по выявлению и документи
рованию лиц, не заменивших паспорта бывшего СССР и не переофор
мивших удостоверения личности, в которых отсутству
ют индивидуа
льные идентификационные номера
14000 докуме тов
12
Бюджет города Петропавловска
14
Государст
венное учреждение "Управле
ние координа
ции занятости и социальных программ Северо-
Казахстан
ской области"
2 чело
века
Участие в проведении республиканских и региональ
ных обществен
ных компаний (статисти
ческие обследова
ния по вопросам занятости и социальной защите населе
ния); оказания помощи в проведении техничес
ких работ по ведению базы данных различных категорий населения, нуждающих
ся в социальной защите
По мере накопле
ния докумен
тов
10
Бюджет города Петропавловска
15
Государст
венное учреждение "Департа
мент по исполнению судебных актов Северо-
Казахстан
ской области Комитета по исполнению судебных актов Министер
ства Юстиции Республики Казахстан"
10 чело
век
Оказание помощи в формирова
нии базы данных в целях улучшения качества и оперативности обслужива
ния населения
По мере накопле
ния докумен
тов
10
Бюджет города Петропавловска
16
Государст
венное учреждение "Управле
ние по делам обороны города Петропав
ловска Северо-
Казахстан
ской области"
7 чело
век
Оказание помощи в формирова
нии базы данных в целях улучшения качества и оперативности обслужива
ния населения
По мере накопле
ния докумен
тов
10
Бюджет города Петропавловска
17
Государст
венное учреждение "Северо-
Казахстан
ский государст
венный архив"
2 чело
века
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документа
ции
3400 докумен
тов
10
Бюджет города Петропавловска
18
Государст
венное учреждение "Управле
ние Комитета по правовой статистике и специаль
ным учетам Генераль
ной прокурату
ры Республики Казахстан по Северо-
Казахстан
ской области"
3 чело
века
Оказание помощи в формирова
нии базы данных в целях улучшения качества и оператив
ности обслужива
ния населения города
30000 докумен
тов
10
Бюджет города Петропавловска
19
Северо-
Казахстан
ский областной суд
12 чело
век
Оказание помощи в формирова
ния базы данных в целях качества и оператив
ности обслужива
ния населения
30000 докумен
тов
10
Бюджет города Петропавловска
Итого
319 чело
век