"2011-2013 жылдарға арналған Петропавл қаласының бюджеті туралы" Петропавл қалалық мәслихаты 33 сессиясының 2010 жылғы 27 желтоқсандағы N 1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2011 жылғы 26 шілдедегі N 1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 15 тамызда N 13-1-201 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет кодексiнің 109-бабына, «Нормативтiк құқықтық актiлер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 Заңы 21-бабына сәйкес Петропавл қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2011-2013 жылдарға арналған Петропавл қаласының бюджеті туралы» Петропавл қалалық мәслихатының 2010 жылғы 27 желтоқсандағы № 1 шешіміне (2011 жылғы 21 қаңтардағы № 13-1-188 мемлекеттік нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде тіркелген, 2011 жылғы 4 ақпандағы № 7 «Қызылжар-Нұры», № 7 «Проспект СК» газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшасында
«10734809» цифрлары «11231257» цифрларымен ауыстырылсын;
«5716878» цифрлары «5978848» цифрларымен ауыстырылсын;
«40389» цифрлары «42039» цифрларымен ауыстырылсын;
«292400» цифрлары «296250» цифрларымен ауыстырылсын;
«4685142» цифрлары «4914120» цифрларымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында
«11376357» цифрлары «11872805» цифрларымен ауыстырылсын;
8-тармақта:
1) тармақшасында «251283» цифрлары «196979» цифрларымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында «21506» цифрлары «23056» цифрларымен ауыстырылсын;
10-тармақта:
4) тармақшасында «51775» цифрлары «65565» цифрларымен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 27), 28), 29), 30), 31) тармақшаларымен толықтырылсын:
«27) 24114 мың теңге – Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігінің "Қызылжар оранжереясы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының оранжереясын және қысқы бағын күрделі жөндеуге;
28) 41350 мың теңге – сумен жабдықтау желілерін қайта құруға;
29) 20000 мың теңге – тұрғын үй құрылыс сақтаулары жүйесі арқылы тұрғын үй құрылысына жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеуге;
30) 180985 мың теңге – қала көшелерін орташа жөндеуге;
31) 1493 мың теңге – электрондық құжат айналымы жүйесін енгізуге;»;
12-тармақта:
«119339,4» цифрлары «140129,4» цифрларымен ауыстырылсын;
Аталған шешімнің 1, 4, 6, 7, 8, 9-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6-қосымшаларына сай жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений и дополнений в решение 33 сессии Петропавловского городского маслихата от 27 декабря 2010 года N 1 "О бюджете города Петропавловска на 2011-2013 годы"
Решение маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 26 июля 2011 года N 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 15 августа 2011 года N 13-1-201
В соответствии со статьей 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95–IV, статьи 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года № 213 «О нормативных правовых актах», Петропавловский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Петропавловского городского маслихата «О бюджете города Петропавловска на 2011-2013 годы» от 27 декабря 2010 года № 1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13-1-188 от 21 января 2011 года, опубликовано 4 февраля 2011 года в газетах «Қызылжар-Нұры» № 7, «Проспект СК» № 7), следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1)
цифры «10734809» заменить цифрами «11231257»;
цифры «5716878» заменить цифрами «5978848»;
цифры «40389» заменить цифрами «42039»;
цифры «292400» заменить цифрами «296250»;
цифры «4685142» заменить цифрами «4914120»;
в подпункте 2)
цифры «11376357» заменить цифрами «11872805»;
в пункте 8:
подпункте 1) цифры «251283» заменить цифрами «196979»;
подпункте 2) цифры «21506» заменить цифрами «23056»;
в пункте 10:
подпункте 4) цифры «51775» заменить цифрами «65565»;
дополнить подпунктами 27), 28), 29), 30), 31) следующего содержания:
«27) 24114 тысяч тенге – на капитальный ремонт оранжереи и зимнего сада государственного коммунального казенного предприятия "Қызылжар оранжереясы" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан;
28) 41350 тысяч тенге – на реконструкцию сетей водоснабжения;
29) 20000 тысяч тенге – на разработку проектно-сметной документации на строительство жилых домов через систему жилстройсбережений;
30) 180985 тысяч тенге – на средний ремонт улиц города;
31) 1493 тысяч тенге – на внедрение системы электронного документооборота»;
в пункте 12:
цифры «119339,4» заменить цифрами «140129,4»;
приложение 1, 4, 6, 7, 8, 9 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2, 3, 4, 5, 6 к настоящему решению.

15 234,6
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлiмi
15 234,6
37
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
15 234,6
оның ішінде:
Интеллектуалдық мектепті салу бойынша жұмыс жобасын жаңа учаскіге байланыстыру
15 234,6
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3 324 218,6
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлiмi
2 510 034,6
3
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй салу және (немесе) сатып алу
732 328,2
оның ішінде:
"Береке" шағын ауданында 4 тұрғын үй салу
500 745
"Береке" шағын ауданында 4 блок-секциялық 95 пәтерлі бес қабатты тұрғын үй құрылысына сметалық жобалау құжаттамасын әзірлеу
15 957
Юбилейная көшесі бойынша тұрғын үй құрылысына сметалық жобалау құжаттамасын әзірлеу
13 138
жалгерлік-коммуналдық тұрғын үй салу
156 486
Юбилейная көшесі бойынша 126 пәтерлі жалгерлік-коммуналдық тұрғын үй құрылысын ортақ қаржыландыру
11 434,9
Юбилейная көшесі бойынша 90 пәтерлі жалгерлік-коммуналдық тұрғын үй құрылысын ортақ қаржыландыру
2 303,7
Юбилейная көшесі бойынша 126 пәтерлі жалгерлік-коммуналдық тұрғын үй құрылысын ортақ қаржыландыру
28 945,6
екі 126 пәтерлі және бір 90 пәтерлі жалгерлік-коммуналдық тұрғын үйлерге техникалық паспорттар әзірлеу
3 318
4
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
1 012 985,4
оның ішінде:
«Солнечный» кентіндегі магистральдық желілер (1 кезек)
669
«Солнечный» кентінде жылумен жабдықтаудың суды тартушы сорғы станциялары
58 166
«Солнечный» кентіндегі тарату желілері (1 кезек)
1 220
Юбилейная көшесі бойынша жалгерлік-коммуналдық тұрғын үйлерге КЛ-10 кВ электрмен жабдықтаудың сыртқы желілерін салу (1 кезек)
1 831,5
«Береке» шағын ауданындағы инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым құрылысына сметалық жобалау құжаттамасын әзірлеу
20 115
«Береке» шағын ауданындағы инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым құрылысы
180 000
"Жас өркен" шағын ауданында инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым құрылысы
508 554
«Солнечный» кентіндегі жылумен жабдықтаудың тарату желілері (2 кезек)
150 000
Юбилейная көшесі бойынша тұрғын үйге инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым салу
25 000
Интеллектуалдық мектепке инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды салуға сметалық жобалау құжаттамасын әзірлеу
15 000
" Солнечный к. жылумен жабдықтаудың тарату желілері" жобасы бойынша сметалық жобалау құжаттамасын әзірлеу. (2 кезек)
4 526
"Орман" шағын ауданында электрмен жабдықтауды салуға (оның ішінде СЖҚ әзірлеу)
9 200
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымға техникалық паспорттарды әзірлеу

15 234,6
467
Отдел строительства района (города областного значения)
15 234,6
37
Строительство и реконструкция объектов образования
15 234,6
в том числе:
привязка рабочего проекта по строительству Интеллектуальной школы к новому участку
15 234,6
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
3 324 218,6
467
Отдел строительства района (города областного значения)
2 510 034,6
3
Строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
732 328,2
в том числе:
строительство 4 жилых домов в микрорайоне "Береке"
500 745
разработка проектно-сметной документации на строительство 4-х блок-секционных, 95-ти квартирных пятиэтажных жилых домов в микрорайоне "Береке"
15 957
разработка проектно-сметной документации на строительство жилого дома по улице Юбилейная
13 138
строительство арендно-коммунального жилья
156 486
софинансирование строительства 126 квартирного арендно-коммунального жилого дома по улице Юбилейная
11 434,9
софинансирование строительства 90 квартирного арендно-коммунального жилого дома по улице Юбилейная
2 303,7
софинансирование строительства 126 квартирного арендно-коммунального жилого дома по улице Юбилейная
28 945,6
изготовление технических паспортов на два 126 квартирных и один 90 квартирный арендно-коммунальные жилые дома
3 318,0
4
Развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-
коммуникационной инфраструктуры
1 012 985,4
в том числе:
магистральные сети поселок "Солнечный" (1 очередь)
669
подкачивающие насосные станции теплоснабжения поселок "Солнечный"
58 166
разводящие сети поселок "Солнечный (1 очередь)
1 220
строительство внешних сетей электроснабжения КЛ-10 КВ к арендно-коммунальным жилым домам по ул.Юбилейная (1 очередь)
1 831,5
разработка проектно-сметной документации на строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры микрорайона "Береке"
20 115
строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры микрорайона "Береке"
180 000
строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры микрорайона "Жас Өркен"
508 554
разводящие сети теплоснабжения поселка "Солнечный" (2 очередь)
150 000
строительство инженерно-
коммуникационной инфраструктуры к жилому дому по ул.Юбилейная
25 000
разработка проектно-сметной документации на строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к Интеллектуальной школе
15000
разработка проектно-сметной документации по проекту "Разводящие сети теплоснабжения п."Солнечный".(2 очередь)
4 526
на строительство электроснабжения микрорайона "Орман"( в том числе разработка ПСД)
9200
изготовление технических паспортов на инженерно-коммуникационные инфраструктуры

8 000
Юбилейная көшесі бойынша 126 пәтерлі және 90 пәтерлі тұрғын үйлерге инженерлік-коммуникациялық желілерді салу және абаттандыру
12 139
Юбилейная көшесі бойынша 126 пәтерлі тұрғын үйге инженерлік-
коммуникациялық желілерді салу және абаттандыру
10 786,7
Юбилейная көшесі бойынша жалгерлік-коммуналдық тұрғын үйге қолданыстағы жылу жолы арқылы өткелді салу
275,9
"Кирпичный" шағын ауданың инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымын дамыту және жайластыруға сметалық жобалау құжаттамасын әзірлеу (электржабдықтау)
7 502,3
6
Сумен жабдықтау жүйесін дамыту
35 739
оның ішінде:
Орман шаруашылығына, ОМТС кентіне, 2632 км разъездіне су құбыры желілерін салу (2 кезек)
29 928
Куйбышев орман шаруашылығына су құбыры желілерін салуға сметалық жобалау қужаттамасын әзірлеу
5 811
7
Қалалар мен елді мекендерді абаттандыруды дамыту
191 174,1
оның ішінде:
Пестрый көлі аумағын абаттандыруға сметалық жобалау құжаттамасын әзірлеу
6 213,1
Пестрый көлі жағалауын салу
152 000
Вокзал маңы алаңын реконструкциялауға сметалық жобалау құжаттамасын әзірлеу
1 200
Омбы айналма жолында мүсін композициясымен стелла салу және сметалық жобалау құжаттамасын әзірлеу
15 000
Мамлют айналма жолында мүсін композициясымен стела салу және сметалық жобалау құжаттамасын әзірлеу
15 000
Мәдениет және демалыс паркін қайта жаңарту
1 761
19
Тұрғын үй салу
495 478,9
оның ішінде:
тұрғын үй салуға кредит беру
457 671
оның ішінде:
Юбилейная-Семашко к. бойынша 126 пәтерлі тұрғын үй құрылысы
352 671
көп пәтерлі тұрғын үй құрылысы
105 000
ипотекалық тұрғын үй құрылысы
17 807,9
тұрғын үй құрылыс сақтаулары жүйесі арқылы тұрғын үй құрылысына жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу
20 000
20
Тұрғын үй сатып алу
42 329
оның ішінде:
тұрғын үй сатып алуға кредит беру
42 329
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
814 184
28
Коммуналдық шаруашылықты дамыту
400 693
оның ішінде:
кәріз-тазарту иммараттарын реконструкциялау (2-3 кезек)
340 879
автомобиль көпірі ауданында Есіл ө. жағалауын салуға сметалық жобалау құжаттамасын әзірлеу
19 400
есепке қою үшін элетр беру желілерінің жылу жүйелері бойынша, жылу трассасының техникалық құжаттамасын әзірлеу
6 000
"Қызылжар оранжереясы" МҚКК оранжереясын және қысқы бағын күрделі жөндеуге
24 114
"Қызылжар оранжереясы" МҚКК оранжереясы мен қысқы бағын күрделі жөндеуді жалғастыру және сыртқы жылу жүйелерін реконструкциялау бойынша жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу
2 300
жерге құқығын куәландыратын құжаттар және актiлер әзірлеу

8000
строительство инженерно-
коммуникационных сетей и благоустройство к 126 кв. и 90 кв. жилым домам.по ул.Юбилейная
12 139
строительство инженерно-
коммуникационных сетей и благоустройство к 126 кв. жилому дому по ул.Юбилейная
10 786,7
строительство переезда через существующую теплотрассу к арендно-коммунальному жилью по ул.Юбилейная
275,9
на разработку проектно-сметной документации на развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры микрорайона «Кирпичный» (электроснабжение)
7 502,3
6
Развитие системы водоснабжения
35739
в том числе:
строительство сетей водопровода к лесхозу, поселку ОМТС, разъезду 2632 км.(2 очередь)
29928
разработка проектно-сметной документации на строительство сетей водопровода к Куйбышевскому лесхозу
5811
7
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
191 174,1
в том числе:
изготовление проектно-сметной документации на благоустройство территории озера Пестрое
6 213,1
строительство набережной озера Пестрое
152 000
разработка проектно-сметной документации на реконструкцию Привокзальной площади
1 200
разработка проектно-сметной документации и строительство стеллы со скульптурной композицией на Омском кольце
15000
разработка проектно-сметной документации и строительство стеллы со скульптурной композицией на Мамлютском кольце
15000
реконструкция Парка культуры и отдыха
1761
19
Строительство жилья
495 478,9
в том числе:
кредитование на строительство жилья
457 671
из них:
строительство 126 квартирного жилого дома по ул. Юбилейная-Семашко
352 671
строительство многоквартирного жилого дома
105 000
строительство ипотечного жилья
17 807,9
разработка проектно-сметной документации на строительство жилых домов через систему жилстройсбережений
20 000,0
20
Приобретение жилья
42 329,0
в том числе:
кредитование на приобретение жилья
42 329,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
814 184
28
Развитие коммунального хозяйства
400 693
в том числе:
реконструкция канализационно-
очистных сооружений (2-3 очередь)
340 879
изготовление проектно-сметной документации на строительство набережной на р.Ишим в районе автомобильного моста
19 400
изготовление технической документации по теплосетям линий электропередач, теплотрассы для постановки на учет
6 000
капитальный ремонт оранжереи и зимнего сада ГККП "Кызылжар оранжереясы"
24 114
изготовление проектно-сметной документации по продолжению капитального ремонта оранжереи и зимнего сада ГККП «Кызылжар оранжереясы» и реконструкции внешних тепловых сетей
2 300
изготовление правоустанавливающих документов и актов на землю

29 999
Абай көшесінен Горький көшесі бойынша барлық Әулиелер шіркеуіне дейін жолды күрделі жөндеу
23 500
Шухов көшесін Набережная көшесінен Ш. Уәлиханов көшесіне дейін орташа жөндеу
23 400
Қалалық мәслихаттың IV шақырылған 39 сессиясының
2011 жылғы 26 шілдедегі № 1 шешіміне
6-қосымша
Қалалық мәслихаттың IV шақырылған 33 сессиясының
2010 жылғы 27 желтоқсандағы № 1 шешіміне
9-қосымша
"Жергілікті өкілетті органдардың шешімдері бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек" бағдарламасы бойынша қарастырылған әлеуметтік көмек түрлерінің тізбесі
№ р/р
Атауы
сома (мың теңге)
1
Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне монша және шаштараз қызметтеріне әлеуметтік көмек

29 999
капитальный ремонт дороги по ул.Горького от ул.Абая до Прихода всех святых
23 500
средний ремонт ул. Шухова от ул. Набережной до ул. Ш. Уалиханова
23 400
Приложение 6
к решению 38 сессии
городского маслихата IV созыва № 1
от 26 июля 2011 года
Приложение 9
к решению 33 сессии
городского маслихата IV созыва № 1
от 27 декабря 2010 года
Перечень видов социальной помощи, предусмотренной по программе "Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов"
№ п/п
Наименование
сумма
(тыс.
тенге)
1
Социальная помощь инвалидам и участникам Великой Отечественной войны на услуги бань и парикмахерских

925
2
Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне және жеңілдіктер мен кепілдіктер бойынша оларға теңестірілген тұлғаларға тіс салуға әлеуметтік көмек
4470
3
ҰОС қатысушылары мен мүгедектерінің, ҰОС қатысушылары мен мүгедектеріне жеңілдіктер мен кепілдіктер бойынша теңестірілген тұлғалардың, соғысқа қатысушыларға жеңілдіктер мен кепілдіктер бойынша теңестірілген өзге де санаттағы тұлғалардың, «Алтын алқа», «Күміс алқа» алқаларымен наградталған немесе бұрын «Батыр әйел-ана» атағын алған, сондай- ақ I және II дәрежедегі «Ана даңқы» ордендерімен наградталған көп балалы аналардың, ҚР алдында ерең еңбегі үшін зейнетақы тағайындалған тұлғалардың, Кеңес одағының ерлері, Социалистік Еңбек ерлері, үш дәрежедегі Даңқ ордендерінің, үш дәрежедегі Еңбек Даңқының кавалерлері, көшіру кезінде ана құрсағындағы болған балаларды қоса алғанда, 1988-1989 жылдардағы Чернобыль АЭС апатының салдарларын жоюға қатысушылар санынан, шеттету аймақтарынан және Қазақстан Республикасына көшірілген тұлғалардың санаторлық-курорттық емделуіне әлеуметтік көмек
13000
4
Туберкулезбен ауыратындардың жолақысына әлеуметтік көмек
1920
5
Туберкулезбен ауыратындардың тамақтануына әлеуметтік көмек
1101
6
Петропавл қаласының Құрметті азаматтарына әлеуметтік көмек
210,4
7
Аз қамтамасыз етілген отбасылардағы студенттерге әлеуметтік көмек
4000
8
Қазақстан Республикасы алдында ерен еңбегі үшін зейнетақы тағайындалған тұлғаларға әлеуметтік көмек
1800
9
Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне 4 айлық есептеу көрсеткіші мөлшерінде коммуналдық қызметтерге әлеуметтік көмек
24538
10
Петропавл қаласына тұрақты жұмысқа келген дәрігерлерге және жоғары медициналық оқу орындарының түлектеріне 200 мың теңге мөлшерінде біржолғы әлеуметтік көмек
6000
11
I-II топтағы мүгедектерге, 18 жасқа дейінгі мүгедек балаларға, Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне және оларға теңестірілген тұлғаларға тегін көліктік қызмет көрсету бойынша «Әлеуметтік такси» қызметін ұйымдастыру
6 000
12
«Ұрпақ қоры» бала тууды ынталандыру бағдарламасы аясында әлеуметтік көмек төлеу
65 565
13
Отбасының жан басына шаққандағы табысына қарамастан төтенше жағдайлардан зардап шеккен отбасыларға (азаматтарға) 70 айлық есептеу көрсеткіші мөлшерінде біржолғы көмек
10 600
Жиыны
140129,4

925
2
Социальная помощь инвалидам и участникам Великой Отечественной войны и лицам, приравненным к ним по льготам и гарантиям, на зубопротезирование
4470
3
Социальная помощь на санаторно-курортное лечение участников и инвалидов ВОВ, лиц, приравненных по льготам и гарантиям к участникам и инвалидам ВОВ, других категории лиц, приравненных по льготам и гарантиям к участникам войны, многодетных матерей, награжденных подвесками "Алтын алқа", "Күміс алқа" или получивших ранее звание "Мать-героиня", а также награжденных орденами "Материнская слава" I и II степени, лиц, которым назначены пенсии за особые заслуги перед РК, герои Советского Союза, герои Соц.Труда, кавалеров орденов Славы трех степеней, Трудовой Славы трех степеней, лиц из числа участников ликвидации последствий катастрофы на Чернобыльской АЭС в 1988-1989 годах, эвакуированных (самостоятельно выехавших) из зон отчуждения и отселения в РК, включая детей, которые на день эвакуации находились во внутриутробном состоянии
13000
4
Социальная помощь больным туберкулезом на проезд
1920
5
Социальная помощь больным туберкулезом на питание
1101
6
Социальная помощь Почетным гражданам города Петропавловска
210,4
7
Социальная помощь студентам из малообеспеченных семей
4000
8
Социальная помощь лицам, которым назначены пенсии за особые заслуги перед Республикой Казахстан
1800
9
Социальная помощь инвалидам и участникам Великой Отечественной войны на коммунальные услуги в размере 4 месячных расчетных показателей
24538
10
Единовременная социальная помощь врачам и выпускникам медицинских высших учебных заведений, прибывающим на постоянную работу в город Петропавловск в размере 200 тысяч тенге
6000
11
Организация службы «Социальное такси» по оказанию бесплатных транспортных услуг инвалидам I-II групп, детям-инвалидам до 18 лет, участникам и инвалидам Великой Отечественной войны и приравненных к ним лицам
6 000
12
Выплата социальной помощи в рамках Программы по стимулированию рождаемости "Фонд поколений»
65 565
13
Единовременная помощь семьям (гражданам), пострадавшим вследствие чрезвычайных ситуаций, независимо от среднедушевого дохода семьи (гражданина) в размере 70 месячных расчетных показателей
10 600
Итого
140129,4