Петропавл қаласының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық әкімінің 2011 жылғы 23 қарашадағы N 26 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 2 желтоқсанда N 13-1-205 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласының әкімі 2014 жылғы 7 ақпандағы N 5 шешімі
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласының әкімі 7.02.2014 N 5 шешімімен
«Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі № 2464 Конституциялық Заңы 23-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңы 33-бабы 2-тармағына сәйкес қала әкімі ШЕШТІ:
1. Петропавл қаласының аумағында 90 сайлау учаскесі құрылсын, қосымшаға сәйкес.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қала әкімі аппаратының басшысы Қ.М. Макинаға жүктелсін.
3. Осы шешім бірінші ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2011 жылғы 23 қарашада пайда болған құқық қатынасына таралады.
Қала әкімі                                 Н. Әшімбетов
«Келісілді»
Петропавл қалалық сайлау
комиссиясының төрағасы                     Н. Петров
Петропавл қаласы әкімінің
23 қарашадағы 2011 жылғы
№ 26 шешіміне
қосымша
Сайлау учаскелері
№ 713 сайлау учаскесі
Орталығы - № 12 орта мектеп, Петр Ефимович Рыжов атындағы к., 51, тел.36-64-34
Шекараларына мына үйлер енеді:
1-ші Карьерный қысқа к.: 1, 2, 2А, 3, 3А, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 9Е, 9Д, 10, 10А, 11, 11А, 11Б, 12, 13, 13А, 13Б, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23;
2-ші Водосточная к.: 1, 1А, 1Б, 2А, 2Б, 2В, 2, 3А, 3, 3Б, 3Г, 4, 5Г, 5А, 5В, 5, 5Б, 5Д, 5З, 6, 7А, 8, 14, 14А, 15, 16, 16А, 18, 20, 24, 26;
2-ші Карьерный қысқа к.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 15А, 16, 17;
3-ші Карьерный қысқа к.: 1, 1А, 1Б, 1В, 1Г, 2, 2А, 2Б, 2В, 2Г, 2Д, 2Е, 3, 3А, 4, 4В, 5, 6, 6А, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 11Б, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 23, 34, 36;
Вильямс к.: 1, 1А, 1Б, 2, 2А, 2Б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 30, 31;
Заозерная к.: 1, 1А, 1Б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 35А, 36, 36Б 38, 39, 41, 41А, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72А, 72Б, 74, 76;
Карьерная к.: 2, 3, 4, 5, 6, 7А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18А, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26А, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 79, 81, 81А, 83, 85, 87;

Об образовании избирательных участков на территории города Петропавловска
Решение акима города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 23 ноября 2011 года N 26. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 2 декабря 2011 года N 13-1-205. Утратило силу решением акима города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 7 февраля 2014 года N 5
Сноска. Утратило силу решением акима города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 7.02.2014 N 5
В соответствии со статьей 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года № 2464 «О выборах в Республике Казахстан», пунктом 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» аким города РЕШИЛ:
1. Образовать на территории города Петропавловска 90 избирательных участков, согласно приложению.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на руководителя аппарата акима города Макину К.М.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 23 ноября 2011 года.
Аким города                                Н. Ашимбетов
«Согласовано»
Председатель Петропавловской
городской избирательной комиссии           Н. Петров
Приложение
к решению акима
города Петропавловска
от 23 ноября 2011 года № 26
Избирательные участки
Избирательный участок № 713
Центр - Средняя школа № 12, ул. имени Петра Ефимовича Рыжова, 51, тел.36-64-34
В границы входят дома:
1-й проезд Карьерный: 1, 2, 2А, 3, 3А, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 9Е, 9Д, 10, 10А, 11, 11А, 11Б, 12, 13, 13А, 13Б, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23;
ул. 2-я Водосточная: 1, 1А, 1Б, 2А, 2Б, 2В, 2, 3А, 3, 3Б, 3Г, 4, 5Г, 5А, 5В, 5, 5Б, 5Д, 5З, 6, 7А, 8, 14, 14А, 15, 16, 16А, 18, 20, 24, 26;
2-й проезд Карьерный: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 15А, 16, 17;
3-й проезд Карьерный: 1, 1А, 1Б, 1В, 1Г, 2, 2А, 2Б, 2В, 2Г, 2Д, 2Е, 3, 3А, 4, 4В, 5, 6, 6А, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 11Б, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 23, 34, 36;
ул. Вильямса: 1, 1А, 1Б, 2, 2А, 2Б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 30, 31;
ул. Заозерная: 1, 1А, 1Б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 35А, 36, 36Б 38, 39, 41, 41А, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72А, 72Б, 74, 76;
ул. Карьерная: 2, 3, 4, 5, 6, 7А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18А, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26А, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 79, 81, 81А, 83, 85, 87;

Кожевенная к.: 1Б, 1, 1А, 2, 4, 5, 7, 8, 9, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19;
Лиза Чайкина к.: 7, 7А, 8, 11, 12, 15, 16, 17, 17А, 17Б, 17Г, 18, 19, 19А, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 27А, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38А, 38Б, 38В, 39, 39А, 39Б, 39В, 39Г, 39Д, 39Е, 39Ж, 40, 41, 41А, 42, 42А, 43, 44, 45, 46, 47, 47А, 48, 49, 49А, 50, 51, 51А, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 80, 82, 84, 88, 90, 92, 94, 98, 100, 102, 102А, 104, 106, 108, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166;
Мамлютка тас жолы: 2, 6, 6А, 11, 12, 13, 14, 15, 15А;
Молодой кожевенник к.: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20;
Надежда к.: 2, 4, 6, 8, 10, 11, 12, 20, 22Б, 24Б;
Кожевенный қысқа к.: 1, 2, 4, 6, 8, 8А, 10, 12, 14;
Проселочная к.: 1, 1А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 16;
Петр Ефимович Рыжов к.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7А, 7Б, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16А, 17, 18, 18Б, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49А, 49, 50, 52, 53, 54, 56, 58, 60, 62, 66, 68, 70, 72, 72А, 74, 76, 80, 82, 82А, 82Б, 82В, 84, 86, 88, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130А, 130, 136.
№ 714 сайлау учаскесі
Орталығы - № 13 орта мектеп, 1-ші Заречная к., 59, тел. 50-50-22
Шекараларына мына үйлер енеді:
Дачная к.: 1;
1-ші Заречная к.: 1, 1А, 2, 2А, 3, 4, 4А, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13,14, 14А, 15, 16, 16А, 17, 18, 18А, 18Б, 19, 20, 21, 22, 22А, 22Б, 22В, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 36А, 37, 37А, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 53А, 54, 55, 56, 58, 58А, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 100Б, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109,110, 111,112, 113, 114, 115, 116, 117, 117Б, 118, 119, 120, 121, 121А, 122, 123, 124, 124А, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132,133, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150;
1-ші Заречный қысқа к.: 1, 1А, 3;
2-ші Заречная к.: 1, 1А, 2, 2А, 2Б, 3, 4, 4А, 5, 6, 6А, 7, 7А, 8, 9, 9А, 10, 10А, 10Б, 11, 11А, 12, 12Б, 13, 13А, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 27А, 27Б, 28, 29, 31, 32, 33А, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 48, 49, 51, 51А, 54, 56, 58, 60, 60А, 60Б.
№ 715 сайлау учаскесі

ул. Кожевенная: 1Б, 1, 1А, 2, 4, 5, 7, 8, 9, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19;
ул. Лизы Чайкиной: 7, 7А, 8, 11, 12, 15, 16, 17, 17А, 17Б, 17Г, 18, 19, 19А, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 27А, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38А, 38Б, 38В, 39, 39А, 39Б, 39В, 39Г, 39Д, 39Е, 39Ж, 40, 41, 41А, 42, 42А, 43, 44, 45, 46, 47, 47А, 48, 49, 49А, 50, 51, 51А, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 80, 82, 84, 88, 90, 92, 94, 98, 100, 102, 102А, 104, 106, 108, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166;
Мамлютское шоссе: 2, 6, 6А, 11, 12, 13, 14, 15, 15А;
ул. Молодой кожевенник: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20;
ул. Надежды: 2, 4, 6, 8, 10, 11, 12, 20, 22Б, 24Б;
пр-д Кожевенный: 1, 2, 4, 6, 8, 8А, 10, 12, 14;
ул. Проселочная: 1, 1А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 16;
ул. Петра Ефимовича Рыжова: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7А, 7Б, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16А, 17, 18, 18Б, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49А, 49, 50, 52, 53, 54, 56, 58, 60, 62, 66, 68, 70, 72, 72А, 74, 76, 80, 82, 82А, 82Б, 82В, 84, 86, 88, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130А, 130, 136.
Избирательный участок № 714
Центр - Средняя школа № 13, ул. 1-я Заречная, 59, тел. 50-50-22
В границы входят дома:
ул. Дачная: 1;
ул. 1-я Заречная: 1, 1А, 2, 2А, 3, 4, 4А, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13,14, 14А, 15, 16, 16А, 17, 18, 18А, 18Б, 19, 20, 21, 22, 22А, 22Б, 22В, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 36А, 37, 37А, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 53А, 54, 55, 56, 58, 58А, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 100Б, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109,110, 111,112, 113, 114, 115, 116, 117, 117Б, 118, 119, 120, 121, 121А, 122, 123, 124, 124А, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132,133, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150;
1-й пр. Заречный: 1, 1А, 3;
ул. 2-я Заречная: 1, 1А, 2, 2А, 2Б, 3, 4, 4А, 5, 6, 6А, 7, 7А, 8, 9, 9А, 10, 10А, 10Б, 11, 11А, 12, 12Б, 13, 13А, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 27А, 27Б, 28, 29, 31, 32, 33А, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 48, 49, 51, 51А, 54, 56, 58, 60, 60А, 60Б.
Избирательный участок № 715

Чернышевский қысқа к.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28А, 28, 29, 30, 32, 34, 36;
Василий Демиденко атындағы к.: 1, 1А, 2, 2А, 2Б, 3, 5, 7, 9, 9А, 9Б, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19А, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 62, 64А, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 88, 92;
Сергей Малышев к.: 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40;
Иван Яковлевич Смирнов к.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 49, 50, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 64, 65, 67, 69, 73, 76, 78, 79, 80;
Тухачевский к.: 2, 4, 6, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 46, 48, 50, 52, 54, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 73, 74, 75, 76, 78, 80, 82, 90, 92, 96, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114;
Урицкий к.: 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 14Б, 15, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 32, 34, 35, 36, 38, 40, 44, 46;
Ущев Б.П. к.: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 25, 27, 29, 31, 31А, 31Б, 37, 43, 45, 47, 49, 51;
Февральская к.: 4, 5, 6, 7, 8, 10;
Чернышевский к.: 3, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 63А, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 87, 89, 91, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 104, 106, 108, 110, 112, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128.
№ 716 сайлау учаскесі
Орталығы - Гуманитарлық-техникалық кешені (келісім бойынша), Театральная к., 42, тел. 42-37-23
Шекараларына мына үйлер енеді:
1-ші Кузнечный бұрылыс к.: 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 24, 26;
1-ші Школьный бұрылыс к.: 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 11А, 14;
2-ші Кузнечный бұрылыс к.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12;
2-ші Школьный қысқа к.: 1, 3, 5, 5А, 7, 9, 11, 13, 15, 16;
3-ші Кузнечный бұрылыс к.: 1, 1А, 3, 5, 6, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 18;
Боровая к.: 1, 1А, 3, 5, 7, 9, 11, 12А, 13, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28;
Вознесенская к.: 2, 3А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10,11, 12, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 28, 30, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 41, 43, 44А, 46, 48, 52;

пр. Чернышевского: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28А, 28, 29, 30, 32, 34, 36;
ул. имени Василия Демиденко: 1, 1А, 2, 2А, 2Б, 3, 5, 7, 9, 9А, 9Б, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19А, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 62, 64А, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 88, 92;
ул. Сергея Малышева: 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40;
ул. Ивана Яковлевича Смирнова: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 49, 50, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 64, 65, 67, 69, 73, 76, 78, 79, 80;
ул. Тухачевского М.Н.: 2, 4, 6, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 46, 48, 50, 52, 54, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 73, 74, 75, 76, 78, 80, 82, 90, 92, 96, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114;
ул. Урицкого: 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 14Б, 15, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 32, 34, 35, 36, 38, 40, 44, 46;
ул. Ущева Б.П.: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 25, 27, 29, 31, 31А, 31Б, 37, 43, 45, 47, 49, 51;
ул. Февральская: 4, 5, 6, 7, 8, 10;
ул. Чернышевского: 3, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 63А, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 87, 89, 91, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 104, 106, 108, 110, 112, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128.
Избирательный участок № 716
Центр - Гуманитарно-технический образовательный комплекс (по согласованию), ул. Театральная, 42, тел. 42-37-23
В границы входят дома:
1-й пер. Кузнечный: 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 24, 26;
1-й пер. Школьный: 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 11А, 14;
2-й пер. Кузнечный: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12;
2-й пр. Школьный: 1, 3, 5, 5А, 7, 9, 11, 13, 15, 16;
3-й пер. Кузнечный: 1, 1А, 3, 5, 6, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 18;
ул. Боровая: 1, 1А, 3, 5, 7, 9, 11, 12А, 13, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28;
ул. Вознесенская: 2, 3А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10,11, 12, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 28, 30, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 41, 43, 44А, 46, 48, 52;

Герцен к.: 1, 2, 3, 3Е, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 67А;
Көкшетау бұрылыс к.: 1Д, 2, 3, 4, 5, 7, 7А, 9, 16;
Коминтерн к.: 127;
Қазақстан Конституциясы к.: 1;
Евгений Брусиловский атындағы к.: 1А, 1Б;
Кәрім Сүтішев к.: 2, 4, 5, 6, 8, 10, 13, 15;
Киевская к.: 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55А, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 65, 67, 68, 69, 75, 77;
Көкчетау к.: 1, 2, 2А, 2Е, 2Ж, 2З, 2И, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34;
Короткая к.: 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8;
Курганская к.: 3, 4, 4А, 4Б, 5, 6А, 7, 8, 10;
Боровой бұрылыс к.: 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13;
Театральный бұрылыс к.: 1, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 16, 17, 18;
А. Попов атындағы к.: 3, 8, 10, 10А, 10Б, 11, 13, 14, 15, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31;
Григорий Потанин атындағы к.: 118, 120, 121, 122, 124, 126, 128, 128А, 130, 132, 134, 136;
Боровой қысқа к.: 3, 7;
Пушкин к.: 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 64;
С. Мұқанов к.: 1, 2, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 20, 22;
Театральная к.: 2, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45;
Тухачевский к.: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 17, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 61, 63, 67, 69;
Ульянов к.: 2, 3, 7, 9, 11, 13, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27;
Февральская к.: 13, 15, 16, 17, 22, 23, 24;
Чернышевский к.: 109, 111, 117, 121, 123, 136, 138, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156.
№ 717 сайлау учаскесі
Орталығы – Облыстық тұтынушылар одағы (келісім бойынша), Казахстанская правда к., 66, тел. 42-80-18
Шекараларына мына үйлер енеді:
№ 1 Косогор к.: 1, 2, 3, 3А, 4, 4А, 7, 8, 10А, 14, 16, 17, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29;
1-ші Колхозный қысқа к.: 3, 4, 6, 8, 10;
1-ші Перминовтар атындағы қысқа к.: 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39А, 39Б, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 73, 75, 77,79, 81, 85, 85А, 87, 89, 93, 95, 97, 99;

ул. Герцена: 1, 2, 3, 3Е, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 67А;
пер. Кокчетауский: 1Д, 2, 3, 4, 5, 7, 7А, 9, 16;
ул. Коминтерна: 127;
ул. Конституции Казахстана: 1;
ул. имени Евгения Брусиловского: 1А, 1Б;
ул. Карима Сутюшева: 2, 4, 5, 6, 8, 10, 13, 15;
ул. Киевская: 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55А, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 65, 67, 68, 69, 75, 77;
ул. Кокчетауская: 1, 2, 2А, 2Е, 2Ж, 2З, 2И, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34;
ул. Короткая: 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8;
ул. Курганская: 3, 4, 4А, 4Б, 5, 6А, 7, 8, 10;
пер. Боровой: 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13;
пер. Театральный: 1, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 16, 17, 18;
ул. А.Попова: 3, 8, 10, 10А, 10Б, 11, 13, 14, 15, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31;
ул. имени Григория Потанина: 118, 120, 121, 122, 124, 126, 128, 128А, 130, 132, 134, 136;
пр. Боровой, 3, 7;
ул. Пушкина: 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 64;
ул. С. Муканова: 1, 2, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 20, 22;
ул. Театральная: 2, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45;
ул. Тухачевского М.Н.: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 17, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 61, 63, 67, 69;
ул. Ульянова: 2, 3, 7, 9, 11, 13, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27;
ул. Февральская: 13, 15, 16, 17, 22, 23, 24;
ул. Чернышевского: 109, 111, 117, 121, 123, 136, 138, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156;
Избирательный участок № 717
Центр – Областной потребительский союз (по согласованию), ул. Казахстанской правды, 66, тел.42-80-18
В границы входят дома:
ул. Косогор № 1: 1, 2, 3, 3А, 4, 4А, 7, 8, 10А, 14, 16, 17, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29;
1-й пр. Колхозный: 3, 4, 6, 8, 10;
1-й пр. имени Перминовых: 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39А, 39Б, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 73, 75, 77,79, 81, 85, 85А, 87, 89, 93, 95, 97, 99;

№ 2 Косогор к.: 1, 2, 6, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 14А, 14Г, 15, 17, 19, 20, 22, 23, 24, 27, 29;
2-ші Перминовтар атындағы қысқа к.: 2, 4, 10, 14, 16, 18, 19, 23, 23А, 23Б, 24, 25, 25А;
№ 3 Косогор к.: 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12-14, 16, 18, 23, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 35;
М. Жұмабаев атындағы к.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 46, 48, 56, 58, 59, 60, 64, 71;
Казахстанская правда к.: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 64;
Колхозный косогор к.: 5, 6А, 7, 10 12, 14, 15, 17, 17А, 19, 19А, 23, 24, 26, 27, 27А, 28, 28А, 29, 30, 31, 33, 34, 36, 37, 37А, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 48, 50, 51, 54, 55, 58, 59, 61, 62, 63, 64, 72, 73, 83, 94, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 111А, 112, 113, 114, 116, 117, 118;
Маяковский к.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 24, 25, 26, 27, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 41, 43, 45, 46, 47, 48, 50;
Мир к.: 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 58, 62, 64, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 90, 92, 94, 100;
Партизанская к.: 1, 3, 5, 11, 12, 17, 21, 23, 25, 27, 29, 35, 36, 37, 39, 41, 44, 45, 48А, 51, 53, 55, 57, 59;
А. Перминовтар к.: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 24, 24Б, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 103, 104, 105, 106, 108, 109, 110, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 132, 134, 136, 140, 142, 143, 145, 146, 149, 150, 153, 154, 155, 157, 160;
Попов атындағы к.: 42, 45, 47, 48;
Челюскинская қысқа к.: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 10А, 12, 12А;
Пушкин к.: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 23, 35, 39, 41;
Пушкинский косогор к.: 32;
Революционный косогор к.: 38;
С. Мұқанов к.: 19, 21, 25, 28, 30, 32, 36, 39, 41, 45, 45А, 46;
Советская к.: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 23, 25, 25А;
Ульянов к.: 33, 45, 45А, 47;
Челюскинцев к.: 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16;
1-ші Әубәкір Ысмайылов қысқа к.: 4, 5, 6, 7, 8, 10;
2-ші Колхозный қысқа: 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12.
№ 718 сайлау учаскесі
Орталығы – Ғ. Мүсірепов атындығы Олыстық балалар кітапханасы (келісім бойынша), Пушкин к., 57, тел. 46-62-95
Шекараларына мына үйлер енеді:
М. Жұмабаев к.: 76;

ул. Косогор № 2: 1, 2, 6, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 14А, 14Г, 15, 17, 19, 20, 22, 23, 24, 27, 29;
2-й проезд имени Перминовых: 2, 4, 10, 14, 16, 18, 19, 23, 23А, 23Б, 24, 25, 25А;
ул. Косогор № 3: 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12-14, 16, 18, 23, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 35;
ул. М. Жумабаева: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 46, 48, 56, 58, 59, 60, 64, 71;
ул. Казахстанской правды: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 64;
ул. Колхозный косогор: 5, 6А, 7, 10 12, 14, 15, 17, 17А, 19, 19А, 23, 24, 26, 27, 27А, 28, 28А, 29, 30, 31, 33, 34, 36, 37, 37А, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 48, 50, 51, 54, 55, 58, 59, 61, 62, 63, 64, 72, 73, 83, 94, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 111А, 112, 113, 114, 116, 117, 118;
ул. Маяковского: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 24, 25, 26, 27, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 41, 43, 45, 46, 47, 48, 50;
ул. Мира: 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 58, 62, 64, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 90, 92, 94, 100;
ул. Партизанская: 1, 3, 5, 11, 12, 17, 21, 23, 25, 27, 29, 35, 36, 37, 39, 41, 44, 45, 48А, 51, 53, 55, 57, 59;
ул. имени Перминовых: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 24, 24Б, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 103, 104, 105, 106, 108, 109, 110, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 132, 134, 136, 140, 142, 143, 145, 146, 149, 150, 153, 154, 155, 157, 160;
ул. А.Попова: 42, 45, 47, 48;
пр. Челюскинский: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 10А, 12, 12А;
ул. Пушкина: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 23, 35, 39, 41;
ул. Пушкинский косогор: 32;
ул. Революционный косогор: 38;
ул. С. Муканова: 19, 21, 25, 28, 30, 32, 36, 39, 41, 45, 45А, 46;
ул. Советская: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 23, 25, 25А;
ул. Ульянова: 33, 45, 45А, 47;
ул. Челюскинская: 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16;
1 пр. имени Аубакира Исмаилова: 4, 5, 6, 7, 8, 10;
2 пр. Колхозный: 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12.
Избирательный участок № 718
Центр – Областная детская библиотека имени Г.Мусрепова (по согласованию), ул. Пушкина, 57, тел. 46-62-95
В границы входят дома:
ул. М. Жумабаева: 76;

Кәрім Сүтішев к.: 17, 18, 21;
Казахстанская правда к.: 70;
Қазақстан Конституциясы к.: 5;
Пушкин к.: 43, 57;
Театральная к.: 47;
Ульянов к.: 34, 36, 44.
№ 719 сайлау учаскесі
Орталығы - № 2 орта мектеп, Интернациональная к., 14, тел. 46-68-05
Шекараларына мына үйлер енеді:
Евгений Брусиловский атындағы к.: 2, 12;
Евней Букетов атындағы к.: 2;
Интернациональная к.: 3, 5, 9, 11, 11А, 13, 15, 19;
Пушкин к.: 76;
Рижская к.: 1, 1Д, 3, 5, 7, 9;
Театральная к.: 46, 48, 50, 55, 55А, 57, 63;
Тухачевский к.: 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95.
№ 720 сайлау учаскесі
Орталығы - «БЭСТ» гимназиясы, М.Жұмабаев атындағы к., 97, тел. 46-54-03
Шекараларына мына үйлер енеді:
Евгений Брусиловский атындағы к.: 5;
Евней Букетов атындағы к.: 3, 5, 6, 10, 14;
М.Жұмабаев к.: 97А, 98, 101, 102, 108;
Интернациональная к.: 21, 25, 27, 29;
Пушкин к.: 67;
Советская к.: 33, 34, 35, 36, 39, 40, 45.
№ 721 сайлау учаскесі
Орталығы –Солтүстік Қазақстанның мемлекеттік университеті (№ 2 оқу корпусы, келісім бойынша), Пушкин к., 86, тел. 46-48-95
Шекараларына мына үйлер енеді:
Бостандық к.: 1, 3;
Интернациональная к.: 10, 12, 16, 18, 20;
Пушкин к.: 82;
Абай к.: 5, 7.
№ 722 сайлау учаскесі
Орталығы – Солтүстік Қазақстан мемлекеттік университеті (№ 6 оқу корпусы, келісім бойынша), М.Жұмабаев к., 114, тел. 36-42-59
Шекараларына мына үйлер енеді:
Пушкин к.: 85;
Бостандық к.: 11, 13;
М.Жұмабаев к.: 105, 107;
Интернациональная к.: 22, 24, 30, 30А, 32, 34;
Мир к.: 130, 132, 134;
Абай к.: 15, 25, 31, 33, 35.
№ 723 сайлау учаскесі
Орталығы – Бірінші гимназия, Ыбырай Алтынсарин атындағы к., 169, тел. 46-69-47
Шекараларына мына үйлер енеді:
Бостандық к.: 22;
Мир к.: 109, 111;
Абай к.: 43, 45, 47, 49, 51, 53, 57, 59.
№ 724 сайлау учаскесі
Орталығы - № 6 орта мектеп, Интернациональная к., 42, тел. 46-06-46
Шекараларына мына үйлер енеді:
Бостандық к.: 17, 23, 27;
Жамбыл атындағы к.: 188;
Ыбырай Алтынсарин атындағы к.: 165;
Интернациональная к.: 38, 40, 44, 46, 48, 50, 52, 54;
Мир к.: 107.
№ 725 сайлау учаскесі
Орталығы - № 7 орта мектеп, Мир к., 89, тел. 46-68-52
Шекараларына мына үйлер енеді:
Амангелді к.: 159, 160, 172;
Евгений Брусиловский атындағы к.: 34;
Евней Букетов атындағы к.: 9, 18, 20, 30, 32, 38;
Жамбыл атындағы к.: 182;
Ыбырай Алтынсарин атындағы к.: 161, 172;
Интернациональная к.: 31, 33, 35, 41, 39, 43, 47, 49;
Мир к.: 124, 126.
№ 726 сайлау учаскесі
Орталығы - Статистика департаменті (келісім бойынша), Мир к., 83, тел. 46-56-29
Шекараларына мына үйлер енеді:
Амангелді к.: 137;
Евгений Брусиловский атындағы к.: 15;
М.Жұмабаев к.: 93, 95;

ул. Карима Сутюшева: 17, 18, 21;
ул. Казахстанской правды: 70;
ул. Конституции Казахстана: 5;
ул. Пушкина: 43, 57;
ул. Театральная: 47;
ул. Ульянова: 34, 36, 44.
Избирательный участок № 719
Центр - Средняя школа № 2, ул. Интернациональная, 14, тел. 46-68-05
В границы входят дома:
ул. имени Евгения Брусиловского: 2, 12;
ул. имени Евнея Букетова: 2;
ул. Интернациональная: 3, 5, 9, 11, 11А, 13, 15, 19;
ул. Пушкина: 76;
ул. Рижская: 1, 1Д, 3, 5, 7, 9;
ул. Театральная: 46, 48, 50, 55, 55А, 57, 63;
ул. Тухачевского М.Н.: 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95.
Избирательный участок № 720
Центр - Гимназия «БЭСТ», ул. М. Жумабаева, 97, тел. 46-54-03
В границы входят дома:
ул. имени Евгения Брусиловского: 5;
ул. имени Евнея Букетова: 3, 5, 6, 10, 14;
ул. М. Жумабаева: 97А, 98, 101, 102, 108;
ул. Интернациональная: 21, 25, 27, 29;
ул. Пушкина: 67;
ул. Советская: 33, 34, 35, 36, 39, 40, 45.
Избирательный участок № 721
Центр - Северо-Казахстанский государственный университет (учебный корпус № 2, по согласованию), ул. Пушкина, 86, тел. 46-84-95
В границы входят дома:
ул. Бостандыкская: 1, 3;
ул. Интернациональная: 10, 12, 16, 18, 20;
ул. Пушкина: 82;
ул. Абая: 5, 7.
Избирательный участок № 722
Центр - Северо-Казахстанский государственный университет (учебный корпус № 6 по согласованию), ул. М. Жумабаева, 114, тел. 36-42-59
В границы входят дома:
ул. Пушкина: 85;
ул. Бостандыкская: 11, 13;
ул. М. Жумабаева: 105, 107;
ул. Интернациональная: 22, 24, 30, 30А, 32, 34;
ул. Мира: 130, 132, 134;
ул. Абая: 15, 25, 31, 33, 35.
Избирательный участок № 723
Центр - Первая гимназия, ул. имени Ибрая Алтынсарина, 169, тел. 46-69-47
В границы входят дома:
ул. Бостандыкская: 22;
ул. Мира: 109, 111;
ул. Абая: 43, 45, 47, 49, 51, 53, 57, 59.
Избирательный участок № 724
Центр - Средняя школа № 6, ул. Интернациональная, 42, тел. 46-06-46
В границы входят дома:
ул. Бостандыкская: 17, 23, 27;
ул. имени Жамбыла: 188;
ул. имени Ибрая Алтынсарина: 165;
ул. Интернациональная: 38, 40, 44, 46, 48, 50, 52, 54;
ул. Мира: 107.
Избирательный участок № 725
Центр - Средняя школа № 7, ул. Мира, 89, тел. 46-68-52
В границы входят дома:
ул. Амангельды: 159, 160, 172;
ул. имени Евгения Брусиловского: 34;
ул. имени Евнея Букетова: 9, 18, 20, 30, 32, 38;
ул. имени Жамбыла: 182;
ул. имени Ибрая Алтынсарина: 161, 172;
ул. Интернациональная: 31, 33, 35, 41, 39, 43, 47, 49;
ул. Мира: 124, 126.
Избирательный участок № 726
Центр – Департамент статистики СКО (по согласованию), ул. Мира, 83, тел. 46-56-29
В границы входят дома:
Ул. Амангельды: 137;
ул. имени Евгения Брусиловского: 15;
ул. М. Жумабаева: 93, 95;

Кәрім Сүтішев к.: 23, 38, 43, 47, 49, 51, 53, 54;
Қазақстан Конституциясы к.: 16, 21;
Мир к.: 75, 87, 110.
№ 727 сайлау учаскесі
Орталық - С. Мұқанов атындағы облыстық кітапхана (келісім бойынша), Қазақстан Конституциясы к., 25, тел.46-18-53
Шекараларына мына үйлер енеді:
Амангелді к.: 141, 143, 149, 151, 151Б, 153;
М. Горький к.: 166, 172;
Евгений Брусиловский атындағы к.: 46;
Евней Букетов к.: 27, 29, 31, 35;
Жамбыл атындағы к.: 160, 164, 170, 172, 176;
Кәрім Сүтішев к.: 55, 57, 59, 65;
Қазақстан Конституциясы к.: 30, 32, 34.
№ 728 сайлау учаскесі
Орталығы - № 10 орта мектеп, М. Горький атындағы к., 164, тел. 52-83-76
Шекараларына мына үйлер енеді:
М. Горький атындағы к.: 173, 175, 179;
Жамбыл атындағы к.: 150, 152, 154;
С. Мұқанов к.: 52, 54;
Ульянов к.: 55, 59А;
Ыбырай Алтынсарин атындағы к.: 152А, 154;
Мир к.: 69А, 73.
№ 729 сайлау учаскесі
Орталығы - № 10 орта мектеп, М. Горький атындағы к., 164, тел. 52-84-71
Шекараларына мына үйлер енеді:
1-ші Амангелді атындағы қысқа к.: 18, 20, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 58, 59, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 71, 72, 74, 75, 76, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98;
2-ші Амангелді атындағы қысқа к.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32А, 32, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45;
1-ші Мир қысқа к.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27;
2-ші Мир қысқа к.: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
3-ші Мир қысқа к.: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13;
Амангелді к.: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 53А, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 78, 79, 80, 82, 83, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 125, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 134;
М. Горький к.: 18, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51А, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 93, 94, 95, 96, 98, 99, 101, 103, 104, 105, 106, 107, 109, 110, 111, 112, 113, 115, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 131, 132, 135, 136, 141, 143;

ул. Карима Сутюшева: 23, 38, 43, 47, 49, 51, 53, 54;
ул. Конституции Казахстана: 16, 21;
ул. Мира: 75, 87, 110.
Избирательный участок № 727
Центр - Областная библиотека имени С. Муканова (по согласованию), ул. Конституции Казахстана, 25, тел. 46-18-53
В границы входят дома:
ул. Амангельды: 141, 143, 149, 151, 151Б, 153;
ул. М. Горького: 166, 172;
ул. имени Евгения Брусиловского, 46;
ул. Евнея Букетова: 27, 29, 31, 35;
ул. имени Жамбыла: 160, 164, 170, 172, 176;
ул. Карима Сутюшева: 55, 57, 59, 65;
ул. Конституции Казахстана: 30, 32, 34.
Избирательный участок № 728
Центр - Средняя школа № 10, ул. М. Горького, 164, тел. 52-83-76
В границы входят дома:
ул. М. Горького: 173, 175, 179;
ул. имени Жамбыла: 150, 152, 154;
ул. С. Муканова: 52, 54;
ул. Ульянова: 55, 59А;
ул. имени Ибрая Алтынсарина: 152А, 154;
ул. Мира: 69А, 73.
Избирательный участок № 729
Центр - Средняя школа № 10, ул. М. Горького, 164, тел. 52-84-71
В границы входят дома:
1-й пр. Амангельды: 18, 20, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 58, 59, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 71, 72, 74, 75, 76, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98;
2-й пр. Амангельды: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32А, 32, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45;
1-й пр. Мира: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27;
2-й пр. Мира: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
3-й пр. Мира: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13;
ул. Амангельды: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 53А, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 78, 79, 80, 82, 83, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 125, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 134;
ул. М. Горького: 18, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51А, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 93, 94, 95, 96, 98, 99, 101, 103, 104, 105, 106, 107, 109, 110, 111, 112, 113, 115, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 131, 132, 135, 136, 141, 143;

Жамбыл атындағы к.: 29, 33, 35, 37, 39, 41, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 74, 76, 78, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 102, 104, 112, 114, 116, 118, 122, 124, 126, 128, 132, 134, 136, 150, 152, 154;
Ыбырай Алтынсарин атындағы к.: 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 86, 87, 88, 89, 91, 92, 94, 95, 96, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 110, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 142, 144, 146, 148;
Крылов к.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
Әубәкір Ысмайылов атындағы к.: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 18, 19, 20, 22, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 42А, 43, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60;
Маяковский к.: 53, 53А, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 71, 73, 73А, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 88, 89, 90, 91, 96, 98;
Мир к.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65;
Парковая к.: 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 60, 62;
Партизанская к.: 61, 63, 65, 67, 69, 71, 75, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 99, 113, 115, 117, 119, 121;
И. Порфирьев атындағы к.: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56;
Перминовтар атындағы к.: 135, 162, 166, 168, 170, 172, 176, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 208А, 210, 212, 214,216, 218, 220, 222, 224, 226;
Позолотин Т.С. к.: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10,11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31,32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 53, 55, 57, 61;
Дзержинский бұрылыс к.: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
Нығмет Сырғабеков к.: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16;
Қайсар Таштитов к.: 1, 2, 3, 6, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 64, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79;
Труд к.: 1, 2, 3, 4, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 27, 29, 30, 31, 33, 35;
Челюскинская к.: 17, 19, 21, 23, 24, 24А, 25, 26, 28, 29, 29А, 30, 32, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 70;
№ 730 сайлау учаскесі

ул. имени Жамбыла: 29, 33, 35, 37, 39, 41, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 74, 76, 78, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 102, 104, 112, 114, 116, 118, 122, 124, 126, 128, 132, 134, 136, 150, 152, 154;
ул. имени Ибрая Алтынсарина: 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 86, 87, 88, 89, 91, 92, 94, 95, 96, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 110, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 142, 144, 146, 148;
ул. Крылова: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
ул. имени Аубакира Исмаилова: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 18, 19, 20, 22, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 42А, 43, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60;
ул. Маяковского: 53, 53А, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 71, 73, 73А, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 88, 89, 90, 91, 96, 98;
ул. Мира: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65;
ул. Парковая: 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 60, 62;
ул. Партизанская: 61, 63, 65, 67, 69, 71, 75, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 99, 113, 115, 117, 119, 121;
ул. имени И. Порфирьева: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56;
ул. имени Перминовых: 135, 162, 166, 168, 170, 172, 176, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 208А, 210, 212, 214,216, 218, 220, 222, 224, 226;
ул. Позолотина Т.С.: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10,11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31,32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 53, 55, 57, 61;
пер. Дзержинского: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
ул. Нигмета Саргабекова: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16;
ул. Кайсара Таштитова: 1, 2, 3, 6, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 64, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79;
ул. Труда: 1, 2, 3, 4, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 27, 29, 30, 31, 33, 35;
ул. Челюскинская: 17, 19, 21, 23, 24, 24А, 25, 26, 28, 29, 29А, 30, 32, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 70;
Избирательный участок № 730

Орталығы - № 40 орта мектеп, Борис Петров атындағы к., 44, тел. 37-81-98
Шекараларына мына үйлер енеді:
1-ші Амангелді қысқа к.: 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 25;
Амангелді атындағы к.: 1А, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19;
1-ші Дзержинский қысқа к.: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 20А, 20Б, 22;
2-ші Дзержинский қысқа к.: 1, 2, 4, 5, 7, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 20А, 20Б, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31А, 31, 33, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56;
2617 км к.: 1, 2, 3;
2618 км к.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
314-ші атқыштар дивизиясы к.: 8, 10, 14, 18, 20;
Борис Петров атындағы к.: 4, 5, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 24, 26, 28, 34, 40, 42, 46, 48, 50;
М. Горький к.: 2, 3, 4, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 23;
Жамбыл атындағы к.: 5, 7, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 30, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50;
Ыбырай Алтынсарин атындағы к.: 1, 3, 4, 5, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26;
Иртышская к.: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 31, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 50, 52;
Кировский қысқа к.: 1, 2, 3, 4, 5;
Крылов к.: 12, 13, 13А, 13Б, 14, 15, 17, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 36, 37, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 54, 60, 61, 62, 63, 66, 72, 80, 86, 90;
1-ші Куйбышевская роща бұрылыс к.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16;
Куйбышевская роща к.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22;
2-ші Куйбышевская роща бұрылыс к.: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 24А;
3-ші Куйбышевская роща бұрылыс к.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11;
Мұхтар Әуезов атындағы к.: 2, 3, 4, 5, 7, 9, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21;
Парковая к.: 2, 5, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 22, 24;
И. Порфирьев атындағы к.: 1, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 65, 69, 71;
Перминовтар атындағы к.: 228, 230, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 248, 250, 254, 258, 260, 262, 264, 266;
Кировский бұрылыс к.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А;
Куйбышев қысқа к.: 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16;
Явленка тас жолы: 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28.
№ 731 сайлау учаскесі
Орталығы - Қалалық классикалық гимназия, Евней Букетов атындағы к., 35, тел. 46-80-80
Шекараларына мына үйлер енеді:
Евней Букетов атындағы к.: 49;
Жамбыл атындағы к.: 113, 115, 123, 125, 127, 129, 131, 137, 141, 143;
Кәрім Сүтішев к.: 77;
Қазақстан Конституциясы к.: 29;

Центр - Средняя школа № 40, ул. имени Бориса Петрова, 44, тел. 37-81-98
В границы входят дома:
1-й пр. Амангельды: 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 25;
ул. Амангельды: 1А, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19;
1-й пр. Дзержинского: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 20А, 20Б, 22;
2-й пр. Дзержинского: 1, 2, 4, 5, 7, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 20А, 20Б, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31А, 31, 33, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56;
ул. 2617 км: 1, 2, 3;
ул. 2618 км: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
ул. имени 314-й Стрелковой дивизии: 8, 10, 14, 18, 20;
ул. имени Бориса Петрова: 4, 5, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 24, 26, 28, 34, 40, 42, 46, 48, 50;
ул. М. Горького: 2, 3, 4, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 23;
ул. имени Жамбыла: 5, 7, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 30, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50;
ул. имени Ибрая Алтынсарина: 1, 3, 4, 5, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26;
ул. Иртышская: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 31, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 50, 52;
пр. Кировский: 1, 2, 3, 4, 5;
ул. Крылова: 12, 13, 13А, 13Б, 14, 15, 17, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 36, 37, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 54, 60, 61, 62, 63, 66, 72, 80, 86, 90;
1-й пер. Куйбышевской рощи: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16;
ул. Куйбышевская роща: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22;
2-й пер. Куйбышеской рощи: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 24А;
3-й пер. Куйбышеской рощи: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11;
ул. имени Мухтара Ауэзова: 2, 3, 4, 5, 7, 9, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21;
ул. Парковая: 2, 5, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 22, 24;
ул. имени И. Порфирьева: 1, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 65, 69, 71;
ул. имени Перминовых: 228, 230, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 248, 250, 254, 258, 260, 262, 264, 266;
пер. Кировский: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А;
пр. Куйбышева: 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16;
Явленское шоссе: 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28.
Избирательный участок № 731
Центр - Городская классическая гимназия, ул. имени Евнея Букетова, 35, тел. 46-80-80
В границы входят дома:
ул. имени Евнея Букетова: 49;
ул. имени Жамбыла: 113, 115, 123, 125, 127, 129, 131, 137, 141, 143;
ул. Карима Сутюшева: 77;
ул. Конституции Казахстана: 29;

Парковая к.: 104, 126, 130, 134, 140;
А. Попов к.: 75, 76, 78, 84;
С. Мұқанов к.: 68, 91.
№ 732 сайлау учаскесі
Орталығы - "Гелика" ЖШС (бұрынғы ШЛҚ д-ты зауытының ғимараты, келісім бойынша), Парковая к., 57, тел. 50-06-58
Шекараларына мына үйлер енеді:
314-ші атқыштар дивизиясы к.: 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 52, 54, 56, 56А, 58, 64, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112;
Тоқсан би к.: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 20, 22, 24, 32, 34, 36, 38, 44, 48, 50;
Жамбыл атындағы к.: 85;
Мұхтар Әуезов атындағы к.: 25, 26, 28, 30, 31, 34, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 56, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 69, 71, 73, 75, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 92, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 109, 111;
Маяковский к.: 93, 102, 106, 108, 110, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 134А, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150;
Парковая к.: 21, 23, 31, 37, 39, 41, 43, 45, 53, 61, 63, 65, 68, 70, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 80, 81, 83, 85, 86, 90, 91, 92, 100;
Партизанская к.: 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 90, 98, 100, 102, 104, 106, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 133, 134, 137, 139, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 161, 163, 167, 169, 173, 175, 177, 179;
И. Порфирьев атындағы к.: 60, 64, 70, 72, 74;
Позолотин Т.С. к.: 56, 73, 75, 79;
А. Попов к.: 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 99, 101, 105, 109, 115, 117, 119, 121, 125;
Қайсар Таштитов к.: 68, 70, 72, 78, 80, 82, 83, 84, 85, 87, 91, 93, 95, 107;
Труд к.: 43, 49.
№ 733 сайлау учаскесі
Орталығы –Бокс мектебі (келісім бойынша),Парковая к., 141, тел. 50-03-92
Шекараларына мына үйлер енеді:
314-ші атқыштар дивизиясы к.: 138;
Евгений Брусиловский атындағы к.: 49, 55, 57, 58, 61, 63;
Евней Букетов атындағы к.: 51, 53, 57, 59, 61;
Кәрім Сүтішев к.: 83, 85;
Астана к.: 4, 7, 14, 16, 18;
Қазақстан Конституциясы к.: 49, 50, 54, 60;
Мұхтар Әуезов атындағы к.: 128, 138, 140, 142, 144, 147, 150, 152, 156;
П. Васильев к.: 61В, 63;
Парковая к.: 117, 119, 121, 137, 139, 145;
С. Мұқанов к.: 72.
№ 734 сайлау учаскесі
Орталығы – ХҚКО (келісім бойынша) Мұхтар Әуезов атындағы к., 157, тел. 31-00-39
Шекараларына мына үйлер енеді:
Бостандық к.: 41, 54, 56;
Евней Букетов атындағы к.: 42, 44, 46;
Жамбыл атындағы к.: 149, 151, 153, 157, 161;
Интернациональная к.: 53, 55, 56, 57, 58, 62, 60, 64;
Мұхтар Әуезов атындағы к.: 160, 160А, 162, 168, 174;
Абай к.: 61, 63.
№ 735 сайлау учаскесі

ул. Парковая: 104, 126, 130, 134, 140;
ул. А. Попова: 75, 76, 78, 84;
ул. Сабита Муканова: 68, 91.
Избирательный участок № 732
Центр - ТОО "Гелика" (здание бывшего завода МЛД по согласованию), ул. Парковая, 57, тел. 50-06-58
В границы входят дома:
ул. 314-й Стрелковой дивизии: 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 52, 54, 56, 56А, 58, 64, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112;
ул. Токсан би: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 20, 22, 24, 32, 34, 36, 38, 44, 48, 50;
ул. имени Жамбыла: 85;
ул. имени Мухтара Ауэзова: 25, 26, 28, 30, 31, 34, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 56, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 69, 71, 73, 75, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 92, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 109, 111;
ул. Маяковского: 93, 102, 106, 108, 110, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 134А, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150;
ул. Парковая: 21, 23, 31, 37, 39, 41, 43, 45, 53, 61, 63, 65, 68, 70, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 80, 81, 83, 85, 86, 90, 91, 92, 100;
ул. Партизанская: 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 90, 98, 100, 102, 104, 106, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 133, 134, 137, 139, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 161, 163, 167, 169, 173, 175, 177, 179;
ул. И. Порфирьева: 60, 64, 70, 72, 74;
ул. Позолотина Т.С.: 56, 73, 75, 79;
ул. А. Попова: 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 99, 101, 105, 109, 115, 117, 119, 121, 125;
ул. Кайсара Таштитова: 68, 70, 72, 78, 80, 82, 83, 84, 85, 87, 91, 93, 95, 107;
ул. Труда: 43, 49.
Избирательный участок № 733
Центр – Школа бокса (по согласованию), ул. Парковая, 141, тел.50-03-92
В границы входят дома:
ул. 314-й Стрелковой дивизии: 138;
ул. имени Евгения Брусиловского: 49, 55, 57, 58, 61, 63;
ул. имени Евнея Букетова: 51, 53, 57, 59, 61;
ул. Карима Сутюшева: 83, 85;
ул. Астана: 4, 7, 14, 16, 18;
ул. Конституции Казахстана: 49, 50, 54, 60;
ул. имени Мухтара Ауэзова: 128, 138, 140, 142, 144, 147, 150, 152, 156;
ул. П. Васильева: 61В, 63;
ул. Парковая: 117, 119, 121, 137, 139, 145;
ул. С. Муканова: 72.
Избирательный участок № 734
Центр – ЦОН (по согласованию), ул. имени Мухтара Ауэзова, 157, тел. 31-00-39
В границы входят дома:
ул. Бостандыкская: 41, 54, 56;
ул. имени Евнея Букетова: 42, 44, 46;
ул. имени Жамбыла: 149, 151, 153, 157, 161;
ул. Интернациональная: 53, 55, 56, 57, 58, 62, 60, 64;
ул. имени Мухтара Ауэзова: 160, 160А, 162, 168, 174;
ул. Абая: 61, 63.
Избирательный участок № 735

Орталығы - № 1 орта мектеп, П. Васильев к., 44, тел. 36-22-53
Шекараларына мына үйлер енеді:
314-ші атқыштар дивизиясы к.: 142;
Гоголь к.: 14;
Евгений Брусиловский атындағы к.: 70, 74;
Евней Букетов атындағы к.: 48, 54, 65, 77, 79;
Интернациональная к.: 59, 71, 75, 77;
Астана к.: 9, 11, 17;
Мұхтар Әуезов атындағы к.: 153.
№ 736 сайлау учаскесі
Орталығы - Облыстық мәдениет орталығы (келісім бойынша) Қазақстан Конституциясы к., 60, тел. 46-64-16
Шекараларына мына үйлер енеді:
Тоқсан би к.: 21, 23, 25, 27, 80, 82, 84;
Интернациональная к.: 68, 76, 78;
Астана к.: 36, 38, 40;
Бостандық к.: 51;
Абай к.: 65, 67, 69, 71;
Кәрім Сүтішев к.: 68А, 68Б.
№ 737 сайлау учаскесі
Орталығы - № 17 орта мектеп, «Егемен Қазақстан» к., 29, тел. 33-32-05
Шекараларына мына үйлер енеді:
Бостандық к.: 78, 86;
Гоголь к.: 20, 25, 31;
Интернациональная к.: 88, 92, 94, 94А;
Астана к.: 23;
Московская к.: 1, 2, 5;
«Егемен Қазақстан» к.: 40А, 40, 46;
Батыр Баян к.: 2, 4, 8, 10, 24, 26;
Абай к.: 81.
№ 738 сайлау учаскесі
Орталығы – Бірінші гимназия, «Егемен Қазақстан» к., 22, тел. 33-81-48
Шекараларына мына үйлер енеді:
Гоголь к.: 9, 13, 19;
Евгений Брусиловский атындағы к.: 65;
Евней Букетов атындағы к.: 58, 83, 85, 87, 89, 91;
Интернациональная к.: 79, 81, 83;
Қаныш Сәтбаев атындағы к.: 2;
Кәрім Сүтішев к.: 70А, 70;
Қазақстан Конституциясы к.: 53, 55, 76;
Некрасов к.: 1;
«Егемен Қазақстан» к.: 3, 4, 5, 9, 11, 13, 17, 20, 28, 30;
Красноармейский қысқа к.: 1, 4, 5, 6, 8, 10;
«Егемен Қазақстан» қысқа к.: 1, 3, 4, 6, 8, 10, 16.
№ 739 сайлау учаскесі
Орталығы – Петропавл қаласының қорғаныс істері жөніндегі басқармасы (келісім бойынша), ниверсальная к., 3
Шекараларына мына үйлер енеді:
Лозовский бұрылыс к.: 3, 5, 7;
2-ші Маяковский қысқа к.: 4, 6;
137 км к.: 52, 53, 56, 60;
314-ші атқыштар дивизиясы к.: 5, 7, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 114, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 132;
Тоқсан би к.: 1, 3, 5, 7, 9, 54, 58, 60, 64, 68;
Мұхтар Әуезов атындағы к.: 108, 110, 112, 114, 115, 115А, 115В, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 129, 133, 133В, 133Д;
Маяковский к.: 97, 162, 164;
П. Васильев к.: 2, 3, 4, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 28, 30, 30А, 32, 33, 34, 35, 36, 39, 41, 43, 45, 47, 51, 53, 57;
Парковая к.: 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115;
Партизанская к.: 144, 148, 150, 152, 154, 156, 158Б, 158А, 158, 185;
А. Попов к.: 86, 88, 90, 90А, 92, 94, 98, 102, 106, 110, 112, 114, 120, 131, 145, 147, 149, 151;
Абай қысқа к.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
Позолотин қысқа к.: 4, 6, 8, 10, 12;
Труда қысқа к.: 5, 7, 20, 32, 34, 36, 38;

Центр - Средняя школа № 1, ул. П. Васильева, 44, тел. 36-22-53
В границы входят дома:
ул. 314-й Стрелковой дивизии: 142;
ул. Гоголя: 14;
ул. имени Евгения Брусиловского: 70, 74;
ул. имени Евнея Букетова: 48, 54, 65, 77, 79;
ул. Интернациональная: 59, 71, 75, 77;
ул. Астана: 9, 11, 17;
ул. имени Мухтара Ауэзова: 153.
Избирательный участок № 736
Центр - Областной культурный центр (по согласованию), ул. Конституции Казахстана, 60, тел. 46-64-16
В границы входят дома:
ул. Токсан би: 21, 23, 25, 27, 80, 82, 84;
ул. Интернациональная: 68, 76, 78;
ул. Астана: 36, 38, 40;
ул. Бостандыкская: 51;
ул. Абая: 65, 67, 69, 71;
ул. Карима Сутюшева: 68А, 68Б.
Избирательный участок № 737
Центр - Средняя школа № 17, ул. «Егемен Қазақстан», 29, тел. 33-32-05
В границы входят дома:
ул. Бостандыкская: 78, 86;
ул. Гоголя: 20, 25, 31;
ул. Интернациональная: 88, 92, 94, 94А;
ул. Астана: 23;
ул. Московская: 1, 2, 5;
ул. «Егемен Қазақстан»: 40А, 40, 46;
ул. Батыр Баян: 2, 4, 8, 10, 24, 26;
ул. Абая: 81.
Избирательный участок № 738
Центр - Первая гимназия, ул. «Егемен Қазақстан», 22, тел. 33-81-48
В границы входят дома:
ул. Гоголя: 9, 13, 19;
ул. имени Евгения Брусиловского: 65;
ул. имени Евнея Букетова: 58, 83, 85, 87, 89, 91;
ул. Интернациональная: 79, 81, 83;
ул. имени Каныша Сатпаева: 2;
ул. Карима Сутюшева: 70А, 70;
ул. Конституции Казахстана: 53, 55, 76;
ул. Некрасова: 1;
ул. «Егемен Қазақстан»: 3, 4, 5, 9, 11, 13, 17, 20, 28, 30;
пр. Красноармейский: 1, 4, 5, 6, 8, 10;
пр. «Егемен Қазақстан»: 1, 3, 4, 6, 8, 10, 16.
Избирательный участок № 739
Центр - Управление по делам обороны г. Петропавловска (по согласованию), ул. Универсальная, 3
В границы входят дома:
пер. Лозовского: 3, 5, 7;
2 пр. Маяковского: 4, 6;
ул. 137 км: 52, 53, 56, 60;
ул. 314-й Стрелковой дивизии: 5, 7, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 114, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 132;
ул. Токсан би: 1, 3, 5, 7, 9, 54, 58, 60, 64, 68;
ул. имени Мухтара Ауэзова: 108, 110, 112, 114, 115, 115А, 115В, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 129, 133, 133В, 133Д;
ул. Маяковского: 97, 162, 164;
ул. П. Васильева: 2, 3, 4, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 28, 30, 30А, 32, 33, 34, 35, 36, 39, 41, 43, 45, 47, 51, 53, 57;
ул. Парковая: 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115;
ул. Партизанская: 144, 148, 150, 152, 154, 156, 158Б, 158А, 158, 185;
ул. А. Попова: 86, 88, 90, 90А, 92, 94, 98, 102, 106, 110, 112, 114, 120, 131, 145, 147, 149, 151;
пр. Абая: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
пр. Позолотина Т.С.: 4, 6, 8, 10, 12;
пр. Труда: 5, 7, 20, 32, 34, 36, 38;

С. Мұқанов к.: 74, 76, 78, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 109, 115, 121, 123, 125, 133;
Труд к.: 51, 53, 55, 57, 59.
№ 740 сайлау учаскесі
Орталығы – Азаматтық имараттар сумен жабдықтау және су бұрғыш дистанциясы (НГЧВ-4, келісім бойынша), Қаныш Сәтбаев атындағы к., 13, тел. 38-00-78
Шекараларына мына үйлер енеді:
Ахременко Н.А. к.: 19, 21, 23, 29;
Интернациональная к.: 98;
Қаныш Сәтбаев атындағы к.: 3, 7, 9, 15, 17, 28, 30, 34;
Лесная к.: 3А, 3;
Батыр Баян к.: 3, 7, 9;
Ахременко Н.А. қысқа к.: 3;
Свердлов қысқа к.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
Ружейников И.С. к.: 95, 97.
№ 741 сайлау учаскесі
Орталығы – Темір жол көлігі колледжі (келісім бойынша), Юрий Медведев к., 1А, тел. 38-13-95
Шекараларына мына үйлер енеді:
Воровский к.: 73;
Қаныш Сәтбаев атындағы к.: 42А, 46, 48, 50;
Кошуков атындағы к.: 3, 7, 14А;
Юрий Медведев к.: 10;
Батыр Баян к.: 11, 61, 63.
№ 742 сайлау учаскесі
Орталығы - № 20 орта мектеп, Қаныш Сәтбаев атындағы к., 33, тел. 37-45-99
Шекараларына мына үйлер енеді:
Ахременко Н.А. к.: 2, 4, 18, 26;
Волочаевская к.: 96, 100, 115;
Воровский к.: 79, 85, 87, 89, 91, 92, 93, 94, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116;
Қаныш Сәтбаев атындағы к.: 23, 25, 39, 41, 47, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 62, 64, 66, 68, 74, 76, 81;
Калинин к.: 29, 31, 33, 35, 37, 41, 43, 45, 47, 49, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92;
В.Б. Кошуков атындағы к.: 2, 4, 6, 12, 14;
Ленинградская к.: 85, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 104, 106, 122, 124, 126;
Московская к.: 103, 105, 106, 107, 108, 110, 112, 114, 129, 130, 146, 146Б;
Батыр Баян к.: 65, 67, 69, 105, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 125, 127;
Толстой к.: 3;
Тургенев к.: 3, 10, 11, 25;
Фрунзе к.: 3;
Халтурин к.: 75, 77, 81, 83, 85, 87, 87А, 89, 112, 114, 116, 118;
Юрий Медведев к.: 4.
№ 743 сайлау учаскесі
Орталығы - № 31 орта мектеп, Пугачев к., 129, тел. 38-07-05
Шекараларына мына үйлер енеді:
Войков атындағы к.: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53;
Демьян Бедный к.: 1, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 18А, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 55, 56, 57, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67;
Добролюбов к.: 1, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46А, 47, 48, 49, 50, 52;

ул. С. Муканова: 74, 76, 78, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 109, 115, 121, 123, 125, 133;
ул. Труда: 51, 53, 55, 57, 59.
Избирательный участок № 740
Центр – Дистанция гражданских сооружений, водоснабжения и водоотведения (НГЧВ-4) (по согласованию), ул. имени Каныша Сатпаева, 13, тел. 38-00-78
В границы входят дома:
ул. Ахременко Н.А.: 19, 21, 23, 29;
ул. Интернациональная: 98;
ул. имени Каныша Сатпаева: 3, 7, 9, 15, 17, 28, 30, 34;
ул. Лесная: 3А, 3;
ул. Батыр Баян: 3, 7, 9;
пр. Ахременко Н.А.: 3;
пр. Свердлова: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
ул. Ружейникова И.С.: 95, 97.
Избирательный участок № 741
Центр - Колледж железнодорожного транспорта (по согласованию), ул. имени Юрия Медведева, 1А, тел. 38-13-95
В границы входят дома:
Ул. имени Воровского: 73;
ул. имени Каныша Сатпаева: 42А, 46, 48, 50;
ул. имени Кошукова: 3, 7, 14А;
ул. им. Юрия Медведева: 10;
ул. Батыр Баян: 11, 61, 63.
Избирательный участок № 742
Центр - Средняя школа № 20, ул. имени Каныша Сатпаева, 33, тел. 37-45-99
В границы входят дома:
ул. Ахременко Н.А.: 2, 4, 18, 26;
ул. Волочаевская: 96, 100, 115;
ул. Воровского: 79, 85, 87, 89, 91, 92, 93, 94, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116;
ул. имени Каныша Сатпаева: 23, 25, 39, 41, 47, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 62, 64, 66, 68, 74, 76, 81;
ул. Калинина: 29, 31, 33, 35, 37, 41, 43, 45, 47, 49, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92;
ул. имени В.Б. Кошукова: 2, 4, 6, 12, 14;
ул. Ленинградская: 85, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 104, 106, 122, 124, 126;
ул. Московская: 103, 105, 106, 107, 108, 110, 112, 114, 129, 130, 146, 146Б;
ул. Батыр Баян, 65, 67, 69, 105, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 125, 127;
ул. Толстого: 3;
ул. Тургенева: 3, 10, 11, 25;
ул. Фрунзе: 3;
ул. Халтурина: 75, 77, 81, 83, 85, 87, 87А, 89, 112, 114, 116, 118;
ул. им. Юрия Медведева: 4.
Избирательный участок № 743
Центр - Средняя школа № 31, ул. Пугачева, 129, тел. 38-07-05
В границы входят дома:
ул. Войкова: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53;
ул. Демьяна-Бедного: 1, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 18А, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 55, 56, 57, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67;
ул. Добролюбова: 1, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46А, 47, 48, 49, 50, 52;

Клара Цеткин к.: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 13, 15, 21, 22, 23, 24. 25, 26, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 47, 48, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 58, 61, 67, 68, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 90, 92;
Караванная к.: 1, 2, 3, 4, 6, 8, 9, 11, 12, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 87А, 88, 89, 90, 91, 92, 94, 96, 98, 100;
Красин к.: 2, 3, 5, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32,33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 81;
Лозовский бұрылыс к.: 2, 2А, 4, 6, 8, 12, 14, 16, 18, 20, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40;
М.В. Ломоносов ат. к.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 80, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 96, 97, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110;
Матвеев А.В. к.: 1, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36А, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 89, 93;
Минская к.: 14, 18, 21, 23, 25, 27, 31, 33, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 57, 59, 61, 63, 67, 69, 71, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 99, 101, 105, 107, 113, 115, 117А;
Молодогвардейцев к.: 1, 1А, 2, 2А, 2Б, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 66, 68, 70, 72, 74;
Мопровская к.: 1, 2, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 64, 65, 67, 68, 69, 70, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 94, 95, 96, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 106, 108, 109, 111, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 130, 132, 134, 136, 138, 144, 146, 148, 150, 152, 158, 160;

ул. Клары Цеткин: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 13, 15, 21, 22, 23, 24. 25, 26, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 47, 48, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 58, 61, 67, 68, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 90, 92;
ул. Караванная: 1, 2, 3, 4, 6, 8, 9, 11, 12, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 87А, 88, 89, 90, 91, 92, 94, 96, 98, 100;
ул. Красина: 2, 3, 5, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32,33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 81;
пер. Лозовского: 2, 2А, 4, 6, 8, 12, 14, 16, 18, 20, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40;
ул. им. М.В. Ломоносова: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 80, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 96, 97, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110;
ул. Матвеева А.В.: 1, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36А, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 89, 93;
ул. Минская: 14, 18, 21, 23, 25, 27, 31, 33, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 57, 59, 61, 63, 67, 69, 71, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 99, 101, 105, 107, 113, 115, 117А;
ул. Молодогвардейцев: 1, 1А, 2, 2А, 2Б, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 66, 68, 70, 72, 74;
ул. Мопровская: 1, 2, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 64, 65, 67, 68, 69, 70, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 94, 95, 96, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 106, 108, 109, 111, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 130, 132, 134, 136, 138, 144, 146, 148, 150, 152, 158, 160;

2-ші П. Лазутин қысқа к.: 1, 1А, 1Б, 1В, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 18, 19, 20, 21, 22, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 43, 45, 47, 53;
2-ші Михеев П.Я. қысқа к.: 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 13;
2-ші Олег Кошевой қысқа к.: 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32;
2-ші С. Разин қысқа к.: 4, 6, 8, 10, 12, 14;
3-ші Михеев П.Я. қысқа к.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18;
3-ші Шмидт қысқа к.: 1, 1А, 2, 2А, 2З, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23;
4-ші Шмидт қысқа к.: 1, 1А, 1Б, 2А, 2Б, 2Д, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25;
4-ші Михеев П.Я. қысқа к.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18;
Войков к.: 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 72, 73, 75, 77, 78, 79, 80, 80А, 81, 82, 84, 86, 88, 90, 94, 96;
Добролюбов к.: 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 106, 108, 112, 114;
Зимин к.: 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22;
Караванная к.: 95, 97, 99, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 116, 117, 118, 119, 120, 120А, 122, 123, 124, 125, 126, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 135, 135А, 137, 138, 140А, 141;
Космонавтар к.: 1, 2, 2А, 2Б, 2В, 3А, 3Б, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33А, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 69, 70, 72, 73, 74, 75, 76;
Красин к.: 80, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 91, 92, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 137А, 138, 140, 142, 144, 148, 150, 152, 154, 156, 158;
П. Лазутин к.: 2, 3, 4, 7, 9, 13, 14, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37А, 37Б, 37В, 38, 40, 41, 43, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 61, 64, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75А, 76, 77, 79, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 102, 106, 112, 114, 116;
М.В. Ломоносов ат. к.: 101, 103, 105, 107, 109, 109А, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 139, 143, 145, 146, 147, 148, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 157, 158, 158А, 161, 171, 173, 175, 177, 179, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 225, 227, 229, 231, 233;

2-й пр. П. Лазутина: 1, 1А, 1Б, 1В, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 18, 19, 20, 21, 22, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 43, 45, 47, 53;
2-й пр. Михеева Г.Я.; 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 13;
2-й пр. О. Кошевого: 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32;
2-й пр. С. Разина: 4, 6, 8, 10, 12, 14;
3-й пр. Михеева Г.Я.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18;
3-й пр. Шмидта: 1, 1А, 2, 2А, 2З, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23;
4-й пр-д Шмидта: 1, 1А, 1Б, 2А, 2Б, 2Д, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25;
4-й пр. Михеева Г.Я.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18;
ул. Войкова: 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 72, 73, 75, 77, 78, 79, 80, 80А, 81, 82, 84, 86, 88, 90, 94, 96;
ул. Добролюбова: 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 106, 108, 112, 114;
ул. Зимина: 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22;
ул. Караванная: 95, 97, 99, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 116, 117, 118, 119, 120, 120А, 122, 123, 124, 125, 126, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 135, 135А, 137, 138, 140А, 141;
ул. Космонавтов: 1, 2, 2А, 2Б, 2В, 3А, 3Б, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33А, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 69, 70, 72, 73, 74, 75, 76;
ул. Красина: 80, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 91, 92, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 137А, 138, 140, 142, 144, 148, 150, 152, 154, 156, 158;
ул. П. Лазутина: 2, 3, 4, 7, 9, 13, 14, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37А, 37Б, 37В, 38, 40, 41, 43, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 61, 64, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75А, 76, 77, 79, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 102, 106, 112, 114, 116;
ул. М.В. Ломоносова: 101, 103, 105, 107, 109, 109А, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 139, 143, 145, 146, 147, 148, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 157, 158, 158А, 161, 171, 173, 175, 177, 179, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 225, 227, 229, 231, 233;

Матвеев А.В. к.: 88, 90, 92, 94, 96, 97, 98, 99, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 118, 119;
Михеев П.Я. к.: 1, 3, 3А, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 24, 26, 28;
Олег Кошевой атындағы к.: 5, 7, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27;
Павлик Морозов к.: 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 45;
Панфилов ат. к.: 3, 7, 11, 13, 15, 21, 23, 31, 37, 39, 45, 47, 53, 55, 57, 61, 63, 65, 67, 69, 73, 75, 77, 79, 81, 85, 87, 89, 91;
Павлик Морозов қысқа к.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 22, 24, 28;
Радиомаяк к.: 2, 3, 3А, 3Б, 4, 5, 6, 7;
С. Разин к.: 63, 64, 66, 67, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 112, 114, 115, 116, 117, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133;
Совхозная к.: 9, 12, 14, 16, 18, 19, 21, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 33, 38, 40, 42;
Соленик к.: 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 91, 93, 97, 99, 101, 103, 105;
Суворов к.: 2, 3, 4, 7, 9, 10, 14, 15, 16, 17, 19, 24, 26, 27, 28, 30, 32, 33, 38, 41, 43, 44, 48, 49, 50, 54, 55, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 73, 75, 76, 78, 79, 86, 88;
Чапаев к.: 37, 39, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 96;
Шмидт к.: 1, 1А, 1Б, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 34, 34А, 35, 36, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 47А, 49.
№ 745 сайлау учаскесі
Орталығы - № 31 орта мектеп, Пугачев атындағы к., 129, тел. 38-07-05
Шекараларына мына үйлер енеді:
8-ші март к.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11,12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 71 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 91, 91А, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 99, 100, 101, 103;
Белинский к:, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 62, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 91А, 92, 94;

ул. Матвеева А.В.: 88, 90, 92, 94, 96, 97, 98, 99, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 118, 119;
ул. Михеева Г.Я.: 1, 3, 3А, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 24, 26, 28;
ул. имени Олега Кошевого: 5, 7, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27;
ул. Павлика Морозова: 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 45;
ул. им. Панфилова: 3, 7, 11, 13, 15, 21, 23, 31, 37, 39, 45, 47, 53, 55, 57, 61, 63, 65, 67, 69, 73, 75, 77, 79, 81, 85, 87, 89, 91;
пр. Павлика Морозова: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 22, 24, 28;
ул. Радиомаяк: 2, 3, 3А, 3Б, 4, 5, 6, 7;
ул. С. Разина: 63, 64, 66, 67, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 112, 114, 115, 116, 117, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133;
ул. Совхозная: 9, 12, 14, 16, 18, 19, 21, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 33, 38, 40, 42;
ул. Соленика: 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 91, 93, 97, 99, 101, 103, 105;
ул. Суворова: 2, 3, 4, 7, 9, 10, 14, 15, 16, 17, 19, 24, 26, 27, 28, 30, 32, 33, 38, 41, 43, 44, 48, 49, 50, 54, 55, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 73, 75, 76, 78, 79, 86, 88;
ул. Чапаева: 37, 39, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 96;
ул. Шмидта: 1, 1А, 1Б, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 34, 34А, 35, 36, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 47А, 49.
Избирательный участок № 745
Центр - Средняя школа № 31, ул. Пугачева, 129, тел. 38-07-05
В границы входят дома:
ул. 8-го Марта: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11,12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 71 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 91, 91А, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 99, 100, 101, 103;
ул. Белинского: 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 62, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 91А, 92, 94;

Восточная к.: 3, 9, 10, 12, 13,14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25,26, 27, 28, 29, 31, 33; 35, 37;
Клара Цеткин к.: 73, 75, 77, 81, 83, 89, 91, 93, 98, 100, 102, 103, 104, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 114, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 126,128 130, 132, 134, 136, 138, 142, 144, 146;
Демьян Бедный к.: 12, 14;
Кутузов к.: 1, 3, 5, 7;
Лазутин к.: 95, 103, 105, 107, 109, 111, 117, 119, 125, 127, 131, 132, 133, 134, 135, 137, 139, 140, 148, 150, 156, 158, 160, 162, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180;
Лермонтов к.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10 11, 12,13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 74, 75, 76, 77,78, 79, 81, 83;
Лобков к.: 1, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 86, 88, 90;
Минская к.: 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 38, 40, 42, 44, 52, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 112А, 114, 116, 118, 124, 124А, 126;
Мопровская к.: 117, 119, 125, 127, 133, 135, 139, 145, 155, 161, 163, 165, 167, 167А, 168А, 170, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 179, 180, 182, 184, 185, 186,187, 188, 190, 192, 194, 198, 200, 206, 208, 210, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236;
Н. Островский к.: 44, 45, 48, 49, 51, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 82, 84А, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133;
Панфилов ат. к.: 78, 80, 82, 88, 90, 92, 100, 104, 106, 112, 114, 116 115, 120, 122, 123, 124, 125, 130, 131, 132, 135, 136, 138, 140, 141, 146, 147, 148, 149, 151, 156, 157, 159, 160, 161, 172, 174;
Парижская Коммуна к.: 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 71А, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 81, 82, 83, 84, 84А, 85, 87, 88, 89, 90, 92, 93, 94, 95, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118,119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 137, 139, 141, 143, 147, 149,151, 153, 155, 159;

ул. Восточная: 3, 9, 10, 12, 13,14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25,26, 27, 28, 29, 31, 33; 35, 37;
ул. Клары Цеткин: 73, 75, 77, 81, 83, 89, 91, 93, 98, 100, 102, 103, 104, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 114, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 126,128 130, 132, 134, 136, 138, 142, 144, 146;
ул. Демьяна-Бедного: 12, 14;
ул. Кутузова: 1, 3, 5, 7;
ул. П. Лазутина: 95, 103, 105, 107, 109, 111, 117, 119, 125, 127, 131, 132, 133, 134, 135, 137, 139, 140, 148, 150, 156, 158, 160, 162, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180;
ул. Лермонтова: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10 11, 12,13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 74, 75, 76, 77,78, 79, 81, 83;
ул. Лобкова: 1, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 86, 88, 90;
ул. Минская: 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 38, 40, 42, 44, 52, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 112А, 114, 116, 118, 124, 124А, 126;
ул. Мопровская: 117, 119, 125, 127, 133, 135, 139, 145, 155, 161, 163, 165, 167, 167А, 168А, 170, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 179, 180, 182, 184, 185, 186,187, 188, 190, 192, 194, 198, 200, 206, 208, 210, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236;
ул. Н. Островского: 44, 45, 48, 49, 51, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 82, 84А, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133;
ул. им. Панфилова: 78, 80, 82, 88, 90, 92, 100, 104, 106, 112, 114, 116 115, 120, 122, 123, 124, 125, 130, 131, 132, 135, 136, 138, 140, 141, 146, 147, 148, 149, 151, 156, 157, 159, 160, 161, 172, 174;
ул. Парижской Коммуны: 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 71А, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 81, 82, 83, 84, 84А, 85, 87, 88, 89, 90, 92, 93, 94, 95, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118,119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 137, 139, 141, 143, 147, 149,151, 153, 155, 159;

Пугачев к.: 83, 87, 89, 91, 97, 99, 101, 111, 113, 115, 117, 119, 123, 135, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 154, 156, 158, 160, 162, 168, 175, 176, 177, 178, 180, 184, 186, 192, 200, 202, 204,206, 208, 212;
Союзная к.: 3, 4, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 57, 61, 63, 65, 67, 71, 73,75, 77, 79, 83, 85, 87, 89, 91, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109;
Суворов к.: 97, 99, 102, 104, 105, 106, 107, 108, 110, 112, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 123, 125, 126, 131, 132, 133, 134, 140, 142, 144, 146, 150, 152, 154;
Украинская к.: 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 119, 120, 121, 122, 124, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 134, 136, 138, 139, 142, 143, 144, 145, 147, 148, 150, 152, 153, 154, 155, 157, 158, 159, 161, 162, 163, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 174, 176, 178, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200,202, 204, 206, 208, 210, 212, 214;
Фурманов к.: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14,15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25А, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75,76, 77, 78, 79, 80, 81, 82,83, 84, 85, 86, 86А, 88, 89, 90, 90А, 92, 94;
Целинная к.: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 21, 22, 23,24, 26,27, 28, 31, 33, 35.
№ 746 сайлау учаскесі
Орталығы - № 42 орта мектеп, П. Лазутин к., 212, тел. 39-80-60
Шекараларына мына үйлер енеді:
1-ші Заовражный қысқа к.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14;
Восточная к.: 32, 34, 36, 38, 39, 40, 44, 45, 47, 50, 53, 54, 55, 56, 57, 60, 61, 63, 66, 67, 68, 70, 71, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 80, 81, 82, 84, 87, 89, 90, 91, 94, 95, 97, 99, 101, 107, 109;
З. Космодемьянская к.: 19, 37, 39, 41, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 56, 58, 60, 62;
Заовражная к.: 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 31, 32, 33, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 53А, 55, 57, 61, 63, 63А, 63Б, 65, 67, 71, 75, 77, 79;
Клара Цеткин к.: 129, 135, 137, 143, 145, 147Б, 149, 150, 151, 152, 153, 155, 157, 159, 160, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 171, 173, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224;
Кутузов к.: 2, 4, 6, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 23, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 68, 69, 70, 71, 73, 74, 75, 77, 79, 82, 85, 89;

ул. Пугачева: 83, 87, 89, 91, 97, 99, 101, 111, 113, 115, 117, 119, 123, 135, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 154, 156, 158, 160, 162, 168, 175, 176, 177, 178, 180, 184, 186, 192, 200, 202, 204,206, 208, 212;
ул. Союзная: 3, 4, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 57, 61, 63, 65, 67, 71, 73,75, 77, 79, 83, 85, 87, 89, 91, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109;
ул. Суворова: 97, 99, 102, 104, 105, 106, 107, 108, 110, 112, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 123, 125, 126, 131, 132, 133, 134, 140, 142, 144, 146, 150, 152, 154;
ул. Украинская: 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 119, 120, 121, 122, 124, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 134, 136, 138, 139, 142, 143, 144, 145, 147, 148, 150, 152, 153, 154, 155, 157, 158, 159, 161, 162, 163, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 174, 176, 178, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200,202, 204, 206, 208, 210, 212, 214;
ул. Фурманова: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14,15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25А, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75,76, 77, 78, 79, 80, 81, 82,83, 84, 85, 86, 86А, 88, 89, 90, 90А, 92, 94;
ул. Целинная: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 21, 22, 23,24, 26,27, 28, 31, 33, 35.
Избирательный участок № 746
Центр - Средняя школа № 42, ул. П. Лазутина, 212, тел. 39-80-60
В границы входят дома:
1-й пр. Заовражный: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14;
ул. Восточная: 32, 34, 36, 38, 39, 40, 44, 45, 47, 50, 53, 54, 55, 56, 57, 60, 61, 63, 66, 67, 68, 70, 71, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 80, 81, 82, 84, 87, 89, 90, 91, 94, 95, 97, 99, 101, 107, 109;
ул. З. Космодемьянской: 19, 37, 39, 41, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 56, 58, 60, 62;
ул. Заовражная: 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 31, 32, 33, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 53А, 55, 57, 61, 63, 63А, 63Б, 65, 67, 71, 75, 77, 79;
ул. Клары Цеткин: 129, 135, 137, 143, 145, 147Б, 149, 150, 151, 152, 153, 155, 157, 159, 160, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 171, 173, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224;
ул. Кутузова: 2, 4, 6, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 23, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 68, 69, 70, 71, 73, 74, 75, 77, 79, 82, 85, 89;

П. Лазутин к.: 143, 145, 147, 149, 155, 163, 165, 167, 169, 184, 186, 188, 192;
Михеев П.Я. к.: 21А, 21Б, 23, 25, 27, 29, 32, 34, 35, 36, 37, 41, 42, 45, 47, 48, 49, 51, 53, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 81, 83;
Мичурин к.: 12, 14, 16А, 20, 22, 24, 28, 30;
Панфилов к.: 165, 167, 171, 181, 183, 184, 185, 188, 189, 190, 193, 195, 197, 198, 199, 200, 201, 203, 205, 206, 207, 209, 210, 211, 212, 213, 215, 216, 217,219, 220, 221,222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 231, 232, 234, 235, 236, 237, 238, 240, 244, 248, 250, 252, 254;
Садовый бұрылыс к.: 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 21;
Южный кенті: 5;
2-ші Заовражный бұрылыс к.: 1, 2, 4, 6, 7, 8, 10, 11, 13, 14;
Клара Цеткин қысқа к.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36;
1-ші Михеев П.Я. қысқа к.: 5, 7, 8, 8А, 9, 10А, 11, 12, 16, 17, 21, 23, 24, 26, 31, 34, 35;
Панфилов ат. қысқа к.: 3, 4, 5, 6, 9, 10, 13, 15, 16, 18, 19, 22, 24, 26, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46;
Пугачев қысқа к.: 1, 2, 3, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13,14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35;
1-ші Суворов қысқа к.: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 16, 18, 20, 22, 26, 28, 36, 38, 40, 42, 44, 46;
Пугачев к.: 141, 143, 149, 151, 157, 161, 167, 169, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 201, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 239, 243;
Садовая к.: 3, 5, 7, 9, 10, 12, 13, 25, 26,27, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41,42, 44, 46, 48;
Совхозная к.: 47, 49, 51, 53, 55, 57, 60, 61, 66, 62, 68, 70;
Союзная к.: 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74,76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98;
Суворов к.: 147, 149, 155, 158, 159, 160, 162, 164, 165, 167, 168, 170, 173, 176, 177, 179, 180, 181, 183, 185, 186, 189, 190, 193, 194, 196, 197, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 214, 216, 218, 222, 224, 228, 230, 232, 234, 236;
Тепловозная к.: 29, 22, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 46;
Урожайная к.: 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73;
Целинная к.: 32, 34, 38, 39, 40, 41, 45, 48, 49, 50, 53, 55, 57, 58, 59, 62, 64, 65, 67, 68, 70, 72, 73, 74, 76, 82, 83, 84, 85, 87, 89, 90, 95, 96, 99, 105, 113, 117, 119.
№ 747 сайлау учаскесі
Орталығы – Электрмен жабдықтау дистанциясы (келісім бойынша), Николай Островский атындағы к., 114, тел. 38-10-31
Шекараларына мына үйлер енеді:
142 км к.: 1, 2, 6;

ул. П. Лазутина: 143, 145, 147, 149, 155, 163, 165, 167, 169, 184, 186, 188, 192;
ул. Михеева Г.Я.: 21А, 21Б, 23, 25, 27, 29, 32, 34, 35, 36, 37, 41, 42, 45, 47, 48, 49, 51, 53, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 81, 83;
ул. Мичурина: 12, 14, 16А, 20, 22, 24, 28, 30;
ул. им. Панфилова; 165, 167, 171, 181, 183, 184, 185, 188, 189, 190, 193, 195, 197, 198, 199, 200, 201, 203, 205, 206, 207, 209, 210, 211, 212, 213, 215, 216, 217,219, 220, 221,222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 231, 232, 234, 235, 236, 237, 238, 240, 244, 248, 250, 252, 254;
пер. Садовый: 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 21;
поселок Южный: 5;
2 пер. Заовражный: 1, 2, 4, 6, 7, 8, 10, 11, 13, 14;
пр. Клары Цеткин: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36;
1-й пр. МихееваГ.Я.: 5, 7, 8, 8А, 9, 10А, 11, 12, 16, 17, 21, 23, 24, 26, 31, 34, 35;
пр. им. Панфилова: 3, 4, 5, 6, 9, 10, 13, 15, 16, 18, 19, 22, 24, 26, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46;
пр. Пугачева: 1, 2, 3, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13,14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35;
1-й пр. Суворова: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 16, 18, 20, 22, 26, 28, 36, 38, 40, 42, 44, 46;
ул. Пугачева: 141, 143, 149, 151, 157, 161, 167, 169, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 201, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 239, 243;
ул. Садовая: 3, 5, 7, 9, 10, 12, 13, 25, 26,27, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41,42, 44, 46, 48;
ул. Совхозная: 47, 49, 51, 53, 55, 57, 60, 61, 66, 62, 68, 70;
ул. Союзная: 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74,76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98;
ул. Суворова: 147, 149, 155, 158, 159, 160, 162, 164, 165, 167, 168, 170, 173, 176, 177, 179, 180, 181, 183, 185, 186, 189, 190, 193, 194, 196, 197, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 214, 216, 218, 222, 224, 228, 230, 232, 234, 236;
ул. Тепловозная: 29, 22, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 46;
ул. Урожайная: 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73;
ул. Целинная: 32, 34, 38, 39, 40, 41, 45, 48, 49, 50, 53, 55, 57, 58, 59, 62, 64, 65, 67, 68, 70, 72, 73, 74, 76, 82, 83, 84, 85, 87, 89, 90, 95, 96, 99, 105, 113, 117, 119.
Избирательный участок № 747
Центр - Дистанция электроснабжения (по согласованию), ул. Н. Островского, 114, тел. 38-10-31
В границы входят дома:
ул. 142 км: 1, 2, 6;

Батыр Баян к.: 30, 32, 58, 58А, 64, 64А, 66, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 100, 102, 104, 106;
Қаттай Кеншінбаев атындағы к.: 58, 58А;
Илья Залманов атындағы к.: 46, 46А;
Плеханов к.: 11, 14, 16, 18;
Фрунзе к.: 17, 26, 27,28, 29, 30, 33;
Халтурин к.: 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 73, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 98, 100, 102, 106, 108, 110;
Юрий Медведев ат. к.: 20, 31.
№ 753 сайлау учаскесі
Орталығы - № 32 орта мектеп, В.Б. Кошуков атындағы к., 17, тел. 31-54-82
Шекараларына мына үйлер енеді:
Илья Залманов атындағы к.: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 45, 47, 49, 51, 55, 57, 59, 61, 63;
Алматы к.: 54, 58, 64, 67, 70, 73, 75, 76, 77, 78, 80, 84, 87, 91, 97;
Волочаевская к.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 32, 34, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 65, 66, 69, 71, 75;
Гоголь к.: 35, 36, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 48, 49, 50, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 61, 62, 64, 72, 74, 80, 82;
Астана к.: 37;
В.Б. Кошуков атындағы к.: 19, 21, 23, 31, 33, 36;
Лесная к.: 5, 7, 9, 11, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 22, 24, 27, 28, 30, 31, 32, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 48, 52, 54, 58;
Некрасов к.: 30, 32, 37, 39, 41, 43;
1-ші Илья Залманов атындағы қысқа к.: 1, 2, 4, 7, 8, 12, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29;
Некрасов қысқа к.: 4, 5, 9, 10, 12, 13, 18, 19, 21;
И.С. Ружейников к.: 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 68, 69, 70, 71, 72, 75, 77, 78, 79;
Қаттай Кеншінбаев атындағы к.: 24, 24/1, 24/2, 29, 31, 36, 37, 39, 40, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 51, 52, 53, 57, 59, 61, 63, 65, 69, 71, 77;
Абай к.: 102, 108, 110;
Халтурин к.: 8, 10, 12, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 32, 36, 40, 42, 44, 46, 48, 52, 54, 60, 62, 68, 70, 72, 76, 78;
Чайковский к.: 34, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 47, 48, 53, 56, 57;
Юрий Медведев ат. к.: 30, 35, 37, 39, 41, 43, 47, 51, 53, 57, 61.
№ 754 сайлау учаскесі
Орталығы - № 22 бастауыш мектеп, Индустриальный қысқа к., 31, тел. 31-54-82
Шекараларына мына үйлер енеді:
1-ші Сенная к.: 5, 6, 7, 8, 11, 12, 15, 17, 18, 20, 22, 26, 27, 29, 31, 32, 34, 36, 38, 52, 54, 56, 62, 66, 68, 70, 78;
2-ші Сенной қысқа к.: 1, 2, 2А, 6, 7, 8, 9, 12, 15, 18, 20, 22, 23, 24, 32, 36, 38;
2-ші Сенная к.: 2, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 19, 20, 23, 24, 25, 27, 29, 33, 37, 41, 49, 53, 55, 59;

ул. Батыр Баян: 30, 32, 58, 58А, 64, 64А, 66, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 100, 102, 104, 106;
ул. имени Каттая Кеншинбаева: 58, 58А;
ул. имени Ильи Залманова: 46, 46А;
ул. Плеханова: 11, 14, 16, 18;
ул. Фрунзе: 17, 26, 27,28, 29, 30, 33;
ул. Халтурина: 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 73, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 98, 100, 102, 106, 108, 110;
ул. им. Юрия Медведева: 20, 31.
Избирательный участок № 753
Центр - Средняя школа № 32, ул. имени В.Б. Кошукова, 17, тел. 31-54-82
В границы входят дома:
ул. имени Ильи Залманова: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 45, 47, 49, 51, 55, 57, 59, 61, 63;
ул. Алматинская: 54, 58, 64, 67, 70, 73, 75, 76, 77, 78, 80, 84, 87, 91, 97;
ул. Волочаевская: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 32, 34, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 65, 66, 69, 71, 75;
ул. Гоголя: 35, 36, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 48, 49, 50, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 61, 62, 64, 72, 74, 80, 82;
ул. Астана: 37;
ул. имени В.Б. Кошукова: 19, 21, 23, 31, 33, 36;
ул. Лесная: 5, 7, 9, 11, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 22, 24, 27, 28, 30, 31, 32, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 48, 52, 54, 58;
ул. Некрасова: 30, 32, 37, 39, 41, 43;
1-й пр. имени Ильи Залманова: 1, 2, 4, 7, 8, 12, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29;
пр. Некрасова: 4, 5, 9, 10, 12, 13, 18, 19, 21;
ул. Ружейникова И.С.: 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 68, 69, 70, 71, 72, 75, 77, 78, 79;
ул. имени Каттая Кеншинбаева: 24, 24/1, 24/2, 29, 31, 36, 37, 39, 40, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 51, 52, 53, 57, 59, 61, 63, 65, 69, 71, 77;
ул. Абая: 102, 108, 110;
ул. Халтурина: 8, 10, 12, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 32, 36, 40, 42, 44, 46, 48, 52, 54, 60, 62, 68, 70, 72, 76, 78;
ул. Чайковского: 34, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 47, 48, 53, 56, 57;
ул. им. Юрия Медведева: 30, 35, 37, 39, 41, 43, 47, 51, 53, 57, 61.
Избирательный участок № 754
Центр - Начальная школа № 22, ул. пр. Индустриальный, 31, тел. 33-36-56
В границы входят дома:
ул. 1-я Сенная: 5, 6, 7, 8, 11, 12, 15, 17, 18, 20, 22, 26, 27, 29, 31, 32, 34, 36, 38, 52, 54, 56, 62, 66, 68, 70, 78;
2-й пр. Сенной: 1, 2, 2А, 6, 7, 8, 9, 12, 15, 18, 20, 22, 23, 24, 32, 36, 38;
ул. 2-я Сенная: 2, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 19, 20, 23, 24, 25, 27, 29, 33, 37, 41, 49, 53, 55, 59;

3-ші Сенная к.: 1, 1А, 1Б, 2, 4, 8, 11, 15, 16, 17, 18, 21, 24, 25, 30, 32, 34, 38, 42, 46, 52, 56;
4-ші Сенная к.: 2, 3, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 22, 23, 24, 25, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 47, 49;
5-ші Сенной қысқа к.: 1, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 14, 17, 19, 23, 25, 27, 29, 37, 39, 41, 51, 55, 59, 63, 65;
5-ші Сенная к.: 1, 2, 11, 12, 15, 16, 17, 21, 25;
Мұхтар Әуезов атындағы к.: 225, 227.
№ 755 сайлау учаскесі
Орталығы - № 21 орта мектеп, Тоқсан би к., 94, тел. 33-36-56
Шекараларына мына үйлер енеді:
314 атқыштар дивизиясы атындағы к.: 107, 113, 115, 117, 121, 170, 172, 174, 176, 180;
Тоқсан би к.: 45, 47, 49, 102, 106, 108, 110, 112, 114;
Алматы к.: 50, 52;
Заводская к.: 1, 4, 11, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 28, 30, 32, 34;
Астана к.: 39, 41А, 41, 45, 47, 47А, 53, 74;
Копай к.: 428, 429, 432, 432Б, 433, 437, 438;
Лесная к.: 1, 2, 4, 6;
Мұхтар Әуезов атындағы к.: 183, 191, 199, 201, 203, 211, 213, 215;
Некрасов к.: 34, 51, 55, 56, 57, 59, 61, 67, 73, 75, 85, 87, 89;
Полевая к.: 16, 18;
Некрасов қысқа к.: 30, 32, 34;
Ружейников И.С. атындағы к.: 22, 25, 30, 31, 34, 35, 37;
Қаттай Кеншінбаев атындағы к.: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 17, 19, 21, 23, 25, 27.
№ 756 сайлау учаскесі
Орталығы - № 21 орта мектеп, Тоқсан би к., 94, тел. 33-33-70
Шекараларына мына үйлер енеді:
Алматы к.: 28, 36, 38;
Астана к.: 50;
Мұхтар Әуезов атындағы к.: 167, 173;
Ружейников И.С. атындағы к.: 8, 10, 12, 14, 14А, 15;
Қаттай Кеншінбаев атындағы к.: 1, 3, 3А, 3Б, 5, 7, 11;
Тоқсан би к.: 35;
Чайковский к.: 13, 13А, 15, 17, 18, 19, 20, 21.
№ 757 сайлау учаскесі
Орталығы – № 1 лицей, Абай к., 100, тел. 33-15-47
Шекараларына мына үйлер енеді:
314 атқыштар дивизиясы атындағы к.: 150;
Тоқсан би к.: 90;
Алматы к.: 39;
Астана к.: 48;
Мұхтар Әуезов атындағы к.: 161;
Абай к.: 88, 90, 94, 96, 98.
№ 758 сайлау учаскесі
Орталығы - Бірінші жалпы білім беретін лицей, Жамбыл атындағы к., 196, тел. 50-07-16
Шекараларына мына үйлер енеді:
Алматы к.: 13, 20;
Жамбыл атындағы к.: 167, 169;
Мұхтар Әуезов атындағы к.: 180, 182, 184, 200;
Парковая к.: 161, 161А, 173, 175, 177, 179, 181, 183;
Абай к.: 80, 84, 86;
Чайковский к.: 3, 5, 7, 9.
№ 759 сайлау учаскесі
Орталығы - "Карасай" стадионының спорт залы («Авангард» стадионы, келісім бойынша), Жамбыл атындағы к., 173, тел. 31-45-90
Шекараларына мына үйлер енеді:
Заводская к.: 36;
Копай к.: 54, 58, 62, 65, 73А, 74А, 76, 82, 102, 105, 110, 111, 114, 117, 125, 129, 145, 146, 147, 147А, 148, 150, 151, 152, 153, 155, 156, 158, 165, 169, 178, 189, 197, 198, 199, 200, 203, 204, 209, 211, 212, 214, 216, 217, 218, 220, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 229А, 230, 232, 233, 234, 235, 237, 238, 240, 242, 243, 244, 245, 247, 248, 249, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 258, 261, 263, 265, 268, 276, 282, 286, 289, 291, 296, 297, 298, 299, 300, 302, 305, 306, 307, 310, 311, 313, 315, 317, 318, 319, 320, 321, 321А, 322, 323, 326, 328, 329, 330, 331, 332, 333, 334, 335, 336, 337, 338, 339, 340, 341, 342, 343, 344, 345, 346, 347, 349, 353, 355, 356, 357, 358, 359, 360, 362, 363, 364, 365, 368, 369, 373, 378, 379, 380, 381, 382, 384, 385, 386, 388, 389, 390, 393, 395, 397, 398, 399, 401, 403, 404, 405, 409, 410, 411, 412, 414, 416, 421, 423, 424, 425, 426, 429А, 435, 438, 439, 441, 442, 446, 448, 452, 455, 456, 458, 459, 460, 461, 463, 464, 466, 470, 471, 475, 477, 478, 480, 481, 482, 483, 484, 485, 485А, 486, 487, 488, 491, 491Б, 492, 492А, 493, 495, 496, 498, 499, 500, 500А, 501, 503, 503А, 504, 505, 506, 507, 508, 509, 509А, 511, 513, 514, 516, 517, 518, 519, 521, 522, 524, 524А, 525, 526, 526А, 527, 528, 528А, 528Б, 537, 529, 532, 535, 540, 541, 543, 544, 545, 546, 547, 547А, 548, 549, 550, 550Г, 551, 551А, 551В, 552, 552Б, 552В, 554, 555, 556, 558, 559, 560, 562, 564, 565, 566, 567, 569, 570, 571, 571А, 572, 573, 574, 575, 576, 577Б, 579, 582, 583А, 588, 590, 591, 593, 595, 600, 602, 607, 608, 609, 610, 611, 612, 613, 613А, 614, 616, 617, 619, 620, 621, 627, 640, 641, 643, 649, 650, 651, 652, 654, 657, 670, 671, 675, 678, 679, 682, 697, 709;
Парковая к.: 187;

ул. 3-я Сенная: 1, 1А, 1Б, 2, 4, 8, 11, 15, 16, 17, 18, 21, 24, 25, 30, 32, 34, 38, 42, 46, 52, 56;
ул. 4-я Сенная: 2, 3, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 22, 23, 24, 25, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 47, 49;
пр. 5-й Сенной: 1, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 14, 17, 19, 23, 25, 27, 29, 37, 39, 41, 51, 55, 59, 63, 65;
ул. 5-я Сенная: 1, 2, 11, 12, 15, 16, 17, 21, 25;
ул. имени Мухтара Ауэзова: 225, 227.
Избирательный участок № 755
Центр - Средняя школа № 21, ул. Токсан би, 94, тел. 33-33-70
В границы входят дома:
ул. имени 314-й Стрелковой дивизии: 107, 113, 115, 117, 121, 170, 172, 174, 176, 180;
ул. Токсан би: 45, 47, 49, 102, 106, 108, 110, 112, 114;
ул. Алматинская: 50, 52;
ул. Заводская: 1, 4, 11, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 28, 30, 32, 34;
ул. Астана: 39, 41А, 41, 45, 47, 47А, 53, 74;
ул. Копай: 428, 429, 432, 432Б, 433, 437, 438;
ул. Лесная: 1, 2, 4, 6;
ул. имени Мухтара Ауэзова: 183, 191, 199, 201, 203, 211, 213, 215;
ул. Некрасова: 34, 51, 55, 56, 57, 59, 61, 67, 73, 75, 85, 87, 89;
ул. Полевая: 16, 18;
пр. Некрасова: 30, 32, 34;
ул. Ружейникова И.С.: 22, 25, 30, 31, 34, 35, 37;
ул. имени Каттая Кеншинбаева: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 17, 19, 21, 23, 25, 27.
Избирательный участок № 756
Центр - Средняя школа № 21, ул. Токсан би, 94, тел. 33-33-70
В границы входят дома:
ул. Алматинская: 28, 36, 38;
ул. Астана: 50;
ул. имени Мухтара Ауэзова: 167, 173;
ул. Ружейникова И.С.: 8, 10, 12, 14, 14А, 15;
ул. имени Каттая Кеншинбаева: 1, 3, 3А, 3Б, 5, 7, 11;
ул. Токсан би: 35;
ул. Чайковского: 13, 13А, 15, 17, 18, 19, 20, 21.
Избирательный участок № 757
Центр - Лицей № 1, ул. Абая, 100, тел. 33-15-47
В границы входят дома:
ул. имени 314-й Стрелковой дивизии: 150;
ул. Токсан би: 90;
ул. Алматинская: 39;
ул. Астана: 48;
ул. имени Мухтара Ауэзова: 161;
ул. Абая: 88, 90, 94, 96, 98.
Избирательный участок № 758
Центр – Первый общеобразовательный лицей, ул. имени Жамбыла, 196, тел. 50-07-16
В границы входят дома:
ул. Алматинская: 13, 20;
ул. имени Жамбыла: 167, 169;
ул. имени Мухтара Ауэзова: 180, 182, 184, 200;
ул. Парковая: 161, 161А, 173, 175, 177, 179, 181, 183;
ул. Абая: 80, 84, 86;
ул. Чайковского: 3, 5, 7, 9.
Избирательный участок № 759
Центр - Спортзал стадиона "Карасай" (стадион «Авангард» по согласованию), ул. имени Жамбыла, 173, тел. 31-45-90
В границы входят дома:
ул. Заводская: 36;
ул. Копай: 54, 58, 62, 65, 73А, 74А, 76, 82, 102, 105, 110, 111, 114, 117, 125, 129, 145, 146, 147, 147А, 148, 150, 151, 152, 153, 155, 156, 158, 165, 169, 178, 189, 197, 198, 199, 200, 203, 204, 209, 211, 212, 214, 216, 217, 218, 220, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 229А, 230, 232, 233, 234, 235, 237, 238, 240, 242, 243, 244, 245, 247, 248, 249, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 258, 261, 263, 265, 268, 276, 282, 286, 289, 291, 296, 297, 298, 299, 300, 302, 305, 306, 307, 310, 311, 313, 315, 317, 318, 319, 320, 321, 321А, 322, 323, 326, 328, 329, 330, 331, 332, 333, 334, 335, 336, 337, 338, 339, 340, 341, 342, 343, 344, 345, 346, 347, 349, 353, 355, 356, 357, 358, 359, 360, 362, 363, 364, 365, 368, 369, 373, 378, 379, 380, 381, 382, 384, 385, 386, 388, 389, 390, 393, 395, 397, 398, 399, 401, 403, 404, 405, 409, 410, 411, 412, 414, 416, 421, 423, 424, 425, 426, 429А, 435, 438, 439, 441, 442, 446, 448, 452, 455, 456, 458, 459, 460, 461, 463, 464, 466, 470, 471, 475, 477, 478, 480, 481, 482, 483, 484, 485, 485А, 486, 487, 488, 491, 491Б, 492, 492А, 493, 495, 496, 498, 499, 500, 500А, 501, 503, 503А, 504, 505, 506, 507, 508, 509, 509А, 511, 513, 514, 516, 517, 518, 519, 521, 522, 524, 524А, 525, 526, 526А, 527, 528, 528А, 528Б, 537, 529, 532, 535, 540, 541, 543, 544, 545, 546, 547, 547А, 548, 549, 550, 550Г, 551, 551А, 551В, 552, 552Б, 552В, 554, 555, 556, 558, 559, 560, 562, 564, 565, 566, 567, 569, 570, 571, 571А, 572, 573, 574, 575, 576, 577Б, 579, 582, 583А, 588, 590, 591, 593, 595, 600, 602, 607, 608, 609, 610, 611, 612, 613, 613А, 614, 616, 617, 619, 620, 621, 627, 640, 641, 643, 649, 650, 651, 652, 654, 657, 670, 671, 675, 678, 679, 682, 697, 709;
ул. Парковая: 187;

Жамбыл атындағы қысқа к.: 1А, 1Б, 1Г, 1Д;
Володарский к.: 93.
№ 760 сайлау учаскесі
Орталығы – № 3 «Дарын» мектеп-лицейі, Алматы к., 4, тел. 46-04-46
Шекараларына мына үйлер енеді:
Алматы к.: 6, 8, 9, 11;
Амангелді к.: 167, 169;
Ыбырай Алтынсарин атындағы к.: 188, 193, 194, 201, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 221, 223, 225, 227;
Мир к.: 117, 119, 121, 123, 125;
Абай к.: 62, 64, 66, 68, 70.
№ 761 сайлау учаскесі
Орталығы - № 8 орта мектеп, Мир к., 160, тел. 46-14-40
Шекараларына мына үйлер енеді:
Володарский к.: 57, 75, 78, 80, 94;
Ыбырай Алтынсарин атындағы к.: 200, 216, 224, 228, 230, 232;
Казахстанская правда к.: 109, 120, 122, 124, 126, 129, 131, 135, 156, 161, 163, 164, 165, 166, 170, 172, 174, 178, 179, 180, 184, 186, 188, 189, 190;
М.Жұмабаев к.: 189;
Крепостная к.: 83, 85, 87, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 103, 106, 108, 110, 114, 116, 118;
Мир к.: 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 156, 156А, 158, 182, 184, 186, 186А, 188, 192;
Крепостной қысқа к.: 2, 3, 5, 6.
№ 762 сайлау учаскесі
Орталығы - М. Жұмабаев атындағы гуманитарлық колледж (келісім бойынша), Абай к., 28, тел. 46-66-90
Шекараларына мына үйлер енеді:
Володарский к.: 49, 51;
М.Жұмабаев к.: 113, 115, 116, 117, 136, 144, 146, 148, 149, 150, 151, 153, 154, 161, 163, 167, 171, 173, 177, 181, 183, 187;
Казахстанская правда к.: 118;
Мир к.: 136, 138, 154;
Пионерская к.: 20;
Советская к.: 49, 51, 53, 55, 57, 61;
Абай к.: 30, 34, 40;
Бостандық к.: 4, 4А.
№ 763 сайлау учаскесі
Орталығы - № 2 орта мектеп, Интернациональная к., 14, тел. 36-29-51
Шекараларына мына үйлер енеді:
Володарский к.: 13, 17, 19, 25, 27, 29, 44, 60;
М.Жұмабаев к.: 162, 166, 168, 170, 172, 176, 178, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 232, 233, 234, 236, 238, 240;
Баймухамед Зтулин атындағы к.: 33, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 57, 59, 61, 63, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91;
Ишимская к.: 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28А, 29, 32, 33, 34, 35, 38, 40, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 54, 56, 58, 60, 62, 64;
Аяған Шәжімбаев атындағы к.: 51, 53, 57, 58, 59, 60, 63, 67, 69, 70, 78, 80, 82, 84;
Комсомольская к.: 11, 12, 13, 14, 15, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 55, 57, 59, 61, 63, 67, 69, 71, 73, 77, 79;
Крепостная к.: 51, 53, 55, 57, 60, 62, 63, 64, 65, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 79, 80, 82, 84, 86;
Пионерская к.: 3, 7, 8, 9, 10;
Пушкин к.: 93, 95, 96, 100, 101, 102, 103, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 120, 121, 122, 123, 124, 126, 127, 128, 132, 138, 144, 146, 148, 150, 152, 160, 161, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 173, 174, 175, 177, 179,181, 183, 185, 189, 191, 193;

пр. имени Жамбыла: 1А, 1Б, 1Г, 1Д;
ул. Володарского: 93.
Избирательный участок № 760
Центр – Школа-лицей «Дарын» № 3, ул. Алматинская, 4, тел. 46-04-46
В границы входят дома:
ул. Алматинская: 6, 8, 9, 11;
ул. Амангельды: 167, 169;
ул. имени Ибрая Алтынсарина: 188, 193, 194, 201, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 221, 223, 225, 227;
ул. Мира: 117, 119, 121, 123, 125;
ул. Абая: 62, 64, 66, 68, 70.
Избирательный участок № 761
Центр - Средняя школа № 8, ул. Мира, 160, тел. 46-14-40
В границы входят дома:
ул. Володарского: 57, 75, 78, 80, 94;
ул. имени Ибрая Алтынсарина: 200, 216, 224, 228, 230, 232;
ул. Казахстанской правды: 109, 120, 122, 124, 126, 129, 131,
135, 156, 161, 163, 164, 165, 166, 170, 172, 174, 178, 179, 180, 184, 186, 188, 189, 190;
ул. М.Жумабаева: 189;
ул. Крепостная: 83, 85, 87, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 103, 106, 108, 110, 114, 116, 118;
ул. Мира: 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 156, 156А, 158, 182, 184, 186, 186А, 188, 192;
пр. Крепостной: 2, 3, 5, 6.
Избирательный участок № 762
Центр - Гуманитарный колледж имени М.Жумабаева (по согласованию), ул. Абая, 28, тел. 46-66-90
В границы входят дома:
ул. Володарского: 49, 51;
ул. М.Жумабаева: 113, 115, 116, 117, 136, 144, 146, 148, 149, 150, 151, 153, 154, 161, 163, 167, 171, 173, 177, 181, 183, 187;
ул. Казахстанской правды: 118;
ул. Мира: 136, 138, 154;
ул. Пионерская: 20;
ул. Советская: 49, 51, 53, 55, 57, 61;
ул. Абая: 30, 34, 40;
ул. Бостандыкская: 4, 4А.
Избирательный участок № 763
Центр - Средняя школа № 2, ул. Интернациональная, 14, тел. 36-29-51
В границы входят дома:
ул. Володарского: 13, 17, 19, 25, 27, 29, 44, 60;
ул. М. Жумабаева: 162, 166, 168, 170, 172, 176, 178, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 232, 233, 234, 236, 238, 240;
ул. имени Баймухамеда Зтулина: 33, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 57, 59, 61, 63, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91;
ул. Ишимская: 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28А, 29, 32, 33, 34, 35, 38, 40, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 54, 56, 58, 60, 62, 64;
ул. имени Аягана Шажимбаева: 51, 53, 57, 58, 59, 60, 63, 67, 69, 70, 78, 80, 82, 84;
ул. Комсомольская: 11, 12, 13, 14, 15, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 55, 57, 59, 61, 63, 67, 69, 71, 73, 77, 79;
ул. Крепостная: 51, 53, 55, 57, 60, 62, 63, 64, 65, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 79, 80, 82, 84, 86;
ул. Пионерская: 3, 7, 8, 9, 10;
ул. Пушкина: 93, 95, 96, 100, 101, 102, 103, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 120, 121, 122, 123, 124, 126, 127, 128, 132, 138, 144, 146, 148, 150, 152, 160, 161, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 173, 174, 175, 177, 179,181, 183, 185, 189, 191, 193;

Сәкен Сейфулин к.: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22;
Советская к., 58, 60, 62, 63, 64, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 88, 89, 90, 92, 93, 94, 95, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 109, 110, 111, 112, 114, 115, 116, 117, 118, 120, 121, 123, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147;
Абай к.: 4, 16;
Чкалов к.: 2, 4, 6, 10, 12, 14, 18, 20, 22, 24, 26, 30, 32, 34, 40.
№ 764 сайлау учаскесі
Орталығы – Петропавл колледжі (келісім бойынша), Интернациональная к., 2Б, тел. 46-22-89
Шекараларына мына үйлер енеді:
Баймухамед Зтулин қысқа к.: 2, 4, 6;
Рижский қысқа к.: 1, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23;
Володарский к.: 2, 3, 4, 6, 6А, 8, 10, 20, 40, 42;
Гуденко С.Г. к.: 2, 3, 4, 7, 8, 9, 9А, 9Б, 10, 11, 12, 13, 17, 18, 20, 22, 26, 27, 31;
Баймухамед Зтулин атындағы к.: 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27;
Интернациональная к.: 2А, 2Б, 2, 4, 6, 8;
Крепостная площадь к.: 3, 3А, 11, 13, 15, 17, 19;
Ишимская к.: 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20;
Аяған Шәжімбаев атындағы к.: 1, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 17, 19, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 52, 54, 56;
Комсомольская к.: 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40А, 44, 46, 48, 50, 52, 58, 60, 62, 64, 70;
Крепостная к.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 26, 28, 30, 31, 32, 36, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 48, 50, 52, 54, 56;
Рижская к.: 15, 17, 19, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 54А, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70;
Сакко және Ванцетти атындағы к.: 3, 5, 6, 7, 7А, 9, 10, 11, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 28, 30, 32;
Свободная к.: 3, 4, 7, 9, 10, 11, 12, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 32, 34, 36, 38, 40, 46, 48, 50, 52.
№ 765 сайлау учаскесі
Орталығы – Облыстық перинаталдық орталық (келісім бойынша), «Казахстанская правда» к., 233, тел. 42-18-97
Шекараларына мына үйлер енеді:
Ватутин к.: 1, 2, 3, 4, 6, 10, 12, 14,16,18, 20, 21, 22, 24, 28, 34, 38, 39, 40, 42, 46, 48;
М. Жұмабаев к.: 235, 237, 239, 241, 243, 245, 249, 250, 251, 253, 254, 257, 259, 260, 261, 262, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 283, 284, 285, 286, 287, 288, 291, 293, 295, 297, 299, 301, 303, 305, 307, 309, 311, 313, 317, 321, 323, 327, 329;

ул. Сакена Сейфулина: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22;
ул. Советская: 58, 60, 62, 63, 64, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 88, 89, 90, 92, 93, 94, 95, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 109, 110, 111, 112, 114, 115, 116, 117, 118, 120, 121, 123, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147;
ул. Абая: 4, 16;
ул. Чкалова: 2, 4, 6, 10, 12, 14, 18, 20, 22, 24, 26, 30, 32, 34, 40.
Избирательный участок № 764
Центр – Петропавловский колледж (по согласованию), ул. Интернациональная, 2Б, тел. 46-22-89
В границы входят дома:
пр. Баймухамеда Зтулина: 2, 4, 6;
пр. Рижский: 1, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23;
ул. Володарского: 2, 3, 4, 6, 6А, 8, 10, 20, 40, 42;
ул. Гуденко С.Г.: 2, 3, 4, 7, 8, 9, 9А, 9Б, 10, 11, 12, 13, 17, 18, 20, 22, 26, 27, 31;
ул. имени Баймухамеда Зтулина: 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27;
ул. Интернациональная: 2А, 2Б, 2, 4, 6, 8;
ул. Крепостная площадь: 3, 3А, 11, 13, 15, 17, 19;
ул. Ишимская: 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20;
ул. имени Аягана Шажимбаева: 1, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 17, 19, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 52, 54, 56;
ул. Комсомольская: 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40А, 44, 46, 48, 50, 52, 58, 60, 62, 64, 70;
ул. Крепостная: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 26, 28, 30, 31, 32, 36, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 48, 50, 52, 54, 56;
ул. Рижская: 15, 17, 19, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 54А, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70;
ул. имени Сакко и Ванцетти: 3, 5, 6, 7, 7А, 9, 10, 11, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 28, 30, 32;
ул. Свободная: 3, 4, 7, 9, 10, 11, 12, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 46, 48, 50, 52.
Избирательный участок № 765
Центр - Областной перинатальный центр (по согласованию), ул. Казахстанской правды, 233, тел.42-18-97
В границы входят дома:
ул. Ватутина: 1, 2, 3, 4, 6, 10, 12, 14,16,18, 20, 21, 22, 24, 28, 34, 38, 39, 40, 42, 46, 48;
ул. М. Жумабаева: 235, 237, 239, 241, 243, 245, 249, 250, 251, 253, 254, 257, 259, 260, 261, 262, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 283, 284, 285, 286, 287, 288, 291, 293, 295, 297, 299, 301, 303, 305, 307, 309, 311, 313, 317, 321, 323, 327, 329;

Баймухамед Зтулин атындағы к.: 28, 32, 34, 36, 42, 44, 48, 50, 52, 56, 58, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 86, 88, 90, 92, 94, 95, 96, 98, 100, 102, 104;
Ишимская к.: 55, 57, 59, 61, 70, 72, 76, 77, 78, 80, 82, 88, 90, 92, 94, 98, 100;
Казахстанская правда к.: 199, 201, 201А, 203, 207, 207А, 209, 211, 215, 217, 219, 221, 223, 224, 225, 227, 228, 233, 233Б, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 250, 253, 254, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 263, 264, 265, 266, 267, 269, 271, 273, 275, 277, 278, 279, 281, 282, 283, 284, 285, 286, 288, 289, 291, 293, 295, 296, 297, 299, 300, 302, 304, 306, 308, 310, 312, 314, 316, 318, 320, 322, 324, 326, 328, 330, 332, 334;
Комсомольская к.: 88, 89, 90, 94, 96, 107, 109, 111, 115;
Ватутин бұрылыс к.: 4, 6, 7, 8, 10, 16, 18, 20;
М. Жұмабаев бұрылыс к.: 1, 3, 4, 7, 8, 10, 12, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 30, 31, 32, 34;
Комсомольский бұрылыс к.: 3, 9, 10, 11, 12;
Мир бұрылыс к.: 4, 4А, 6, 8, 10, 14, 18, 20, 22, 26;
Первомайский бұрылыс к.: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40;
Пушкин бұрылыс к.: 3, 4, 6, 7, 8, 11, 12, 14, 15;
Советский бұрылыс к.: 2, 3, 4, 5, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36;
Пржевальский к.: 12, 16, 20, 21, 23, 24, 32, 36, 38, 40, 42;
Пушкин к.: 178, 180, 182, 186, 188, 192, 199, 202, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 225, 227, 229, 231, 237;
Рижская к.: 78, 79, 81, 84, 85, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 103, 107, 109, 111, 113, 117А, 119;
Сәкен Сейфулин к.: 13, 15, 17, 19, 21, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 38, 40;
Советская к.: 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 160, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 170, 171, 172, 173, 174, 176, 177, 178, 179, 180, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 192, 193, 194, 195, 195А, 197;
Чкалов к.: 42, 44, 48, 50, 52, 54, 56.
№ 766 сайлау учаскесі
Орталығы - № 8 орта мектеп, Мир к., 160, тел. 41-12-69
Шекараларына мына үйлер енеді:
2-ші Первомайская к.: 1, 3, 5, 7, 9;
М. Жұмабаев к.: 207, 207А, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 229, 231;
Ыбырай Алтынсарин атындағы к.: 236, 240, 248, 252, 262, 264, 266, 268;
Аяған Шәжімбаев атындағы к.: 90, 92, 96, 98, 102, 104, 106, 108;
Казахстанская правда к.: 181, 191, 194, 195, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 212, 214, 216, 218, 220, 222;
Мир к.: 159, 161, 163, 177, 179, 183, 185, 212, 214, 216, 218, 222, 224, 232, 234;
Аяған Шәжімбаев атындағы қысқа к., 4, 6, 14;

ул. имени Баймухамеда Зтулина: 28, 32, 34, 36, 42, 44, 48, 50, 52, 56, 58, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 86, 88, 90, 92, 94, 95, 96, 98, 100, 102, 104;
ул. Ишимская: 55, 57, 59, 61, 70, 72, 76, 77, 78, 80, 82, 88, 90, 92, 94, 98, 100;
ул. Казахстанской правды: 199, 201, 201А, 203, 207, 207А, 209, 211, 215, 217, 219, 221, 223, 224, 225, 227, 228, 233, 233Б, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 250, 253, 254, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 263, 264, 265, 266, 267, 269, 271, 273, 275, 277, 278, 279, 281, 282, 283, 284, 285, 286, 288, 289, 291, 293, 295, 296, 297, 299, 300, 302, 304, 306, 308, 310, 312, 314, 316, 318, 320, 322, 324, 326, 328, 330, 332, 334;
ул. Комсомольская: 88, 89, 90, 94, 96, 107, 109, 111, 115;
пер. Ватутина: 4, 6, 7, 8, 10, 16, 18, 20;
пер. М. Жумабаева: 1, 3, 4, 7, 8, 10, 12, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 30, 31, 32, 34;
пер. Комсомольский: 3, 9, 10, 11, 12;
пер. Мира: 4, 4А, 6, 8, 10, 14, 18, 20, 22, 26;
пер. Первомайский: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40;
пер. Пушкина: 3, 4, 6, 7, 8, 11, 12, 14, 15;
пер. Советский: 2, 3, 4, 5, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36;
ул. Пржевальского: 12, 16, 20, 21, 23, 24, 32, 36, 38, 40, 42;
ул. Пушкина: 178, 180, 182, 186, 188, 192, 199, 202, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 225, 227, 229, 231, 237;
ул. Рижская: 78, 79, 81, 84, 85, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 103, 107, 109, 111, 113, 117А, 119;
ул. Сакена Сейфулина: 13, 15, 17, 19, 21, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 38, 40;
ул. Советская: 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 160, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 170, 171, 172, 173, 174, 176, 177, 178, 179, 180, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 192, 193, 194, 195, 195А, 197;
ул. Чкалова: 42, 44, 48, 50, 52, 54, 56.
Избирательный участок № 766
Центр - Средняя школа № 8, ул. Мира, 160, тел. 41-12-69
В границы входят дома:
ул. 2-я Первомайская: 1, 3, 5, 7, 9;
ул. М. Жумабаева: 207, 207А, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 229, 231;
ул. имени Ибрая Алтынсарина: 236, 240, 248, 252, 262, 264, 266, 268;
ул. имени Аягана Шажимбаева: 90, 92, 96, 98, 102, 104, 106, 108;
ул. Казахстанской правды: 181, 191, 194, 195, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 212, 214, 216, 218, 220, 222;
ул. Мира: 159, 161, 163, 177, 179, 183, 185, 212, 214, 216, 218, 222, 224, 232, 234;
пр. имени Аягана Шажимбаева: 4, 6, 14;

Мир бұрылыс к.: 1, 3, 5, 7, 9, 9А.
№ 767 сайлау учаскесі
Орталығы – Қазақ сазды - драма театры (келісім бойынша), Жамбыл атындағы к., 195, тел. 41-15-51
Шекараларына мына үйлер енеді:
Жамбыл атындағы к.: 199, 205, 207, 208, 209, 210, 212, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 246, 248, 252, 254, 256, 258, 260, 262, 263, 264, 270;
Ыбырай Алтынсарин атындағы к.: 239, 241, 243, 245, 247, 249, 251, 253, 257, 259, 261, 263, 265, 267, 287, 289, 291, 293, 295, 297, 299, 301, 303, 305, 307, 309, 311, 317, 319, 321, 323;
Аяған Шәжімбаев атындағы к.: 107, 109, 111, 113, 117, 123, 125, 129, 130, 133, 134, 135, 136, 137, 139, 140, 141, 142, 146;
Крепостная к.: 109, 111, 113, 117, 119, 121, 123, 124, 128, 130, 131, 132, 133, 134, 136, 138, 140, 146, 148, 150, 152, 154, 156;
Новая к.: 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 28А, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90;
Володарский қысқа к.: 9, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 21, 23, 24, 25, 28, 34, 45, 47;
Жамбыл қысқа к.: 1, 3, 5;
Аяған Шәжімбаев атындағы қысқа к.: 15, 24, 26, 28, 30, 33, 34;
Чкалов қысқа к.: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 13;
Сәкен Сейфулин к.: 51, 53, 55, 58, 60, 61, 63;
Чкалов к.: 55, 57, 59, 61, 64, 65, 66, 68, 70, 76.
№ 768 сайлау учаскесі
Орталығы - № 5 орта мектеп, Мир к., 195, тел. 51-85-03
Шекараларына мына үйлер енеді:
Ғ. Мүсірепов к.: 5, 7, 9В, 9Б, 9А, 9, 11, 13А, 13;
Жамбыл атындағы к.: 272, 274;
М.Жұмабаев к.: 290, 331, 335, 337, 339;
Ыбырай Алтынсарин атындағы к.: 339;
Ишимская к.: 71, 73, 74, 75, 104, 106, 108;
Мир к.: 187, 238, 240;
Сәкен Сейфуллин қысқа к.: 10;
Сәкен Сейфуллин к.: 33, 35, 37, 39, 41, 43, 44;
2-ші Первомайская к.: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16.
№ 769 сайлау учаскесі
Орталығы – Облыстық қазақ зағиптар қоғамы басқармасы (келісім бойынша), Жамбыл атындағы к., 225, тел. 52-26-46
Шекараларына мына үйлер енеді:
2-ші Индустриальная к.: 2;
Базарбаев к.: 2, 2Б, 2В;
Ғ. Мүсірепов к.: 12, 14/1, 34;
Жамбыл атындағы к.: 276, 280, 284, 286, 288, 290;
Қзыл-Тууская к.: 1;
Новая к.: 71, 73, 75, 77, 79, 81;
1-ші Индустриальный қысқа к.: 7, 9, 11;
Строительная к.: 8.
№ 770 сайлау учаскесі
Орталығы - "Аль - Фараби" мектеп-лицейі, Ярослав Гашек атындағы к.,14, тел. 51-93-78 Шекараларына мына үйлер енеді:
Жамбыл атындағы к.: 292, 294, 296, 298А, 298;
Новая к.: 83, 120, 122, 124;
Ярослав Гашек атындағы к.: 16, 17, 17 А.
№ 771 сайлау учаскесі
Орталығы - № 43 орта мектеп, Новая к., 116, тел. 42-55-98
Шекараларына мына үйлер енеді:

пер. Мира: 1, 3, 5, 7, 9, 9А.
Избирательный участок № 767
Центр - Казахский музыкально-драматический театр (по согласованию), ул. имени Жамбыла, 195, тел. 41-15-51
В границы входят дома:
ул. имени Жамбыла: 199, 205, 207, 208, 209, 210, 212, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 246, 248, 252, 254, 256, 258, 260, 262, 263, 264, 270;
ул. имени Ибрая Алтынсарина: 239, 241, 243, 245, 247, 249, 251, 253, 257, 259, 261, 263, 265, 267, 287, 289, 291, 293, 295, 297, 299, 301, 303, 305, 307, 309, 311, 317, 319, 321, 323;
ул. имени Аягана Шажимбаева: 107, 109, 111, 113, 117, 123, 125, 129, 130, 133, 134, 135, 136, 137, 139, 140, 141, 142, 146;
ул. Крепостная: 109, 111, 113, 117, 119, 121, 123, 124, 128, 130, 131, 132, 133, 134, 136, 138, 140, 146, 148, 150, 152, 154, 156;
ул. Новая: 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 28А, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90;
пр. Володарского: 9, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 21, 23, 24, 25, 28, 34, 45, 47;
пр. имени Жамбыла: 1, 3, 5;
пр. имени Аягана Шажимбаева: 15, 24, 26, 28, 30, 33, 34;
пр. Чкалова: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 13;
ул. Сакена Сейфулина: 51, 53, 55, 58, 60, 61, 63;
ул. Чкалова: 55, 57, 59, 61, 64, 65, 66, 68, 70, 76.
Избирательный участок № 768
Центр - Средняя школа № 5, ул. Мира, 195, тел. 51-85-03
В границы входят дома:
ул. Г. Мусрепова: 5, 7, 9В, 9Б, 9А, 9, 11, 13А, 13;
ул. имени Жамбыла: 272, 274;
ул. М. Жумабаева: 290, 331, 335, 337, 339;
ул. имени Ибрая Алтынсарина: 339;
ул. Ишимская: 71, 73, 74, 75, 104, 106, 108;
ул. Мира: 187, 238, 240;
пр. Сакена Сейфулина: 10;
ул. Сакена Сейфулина: 33, 35, 37, 39, 41, 43, 44;
ул. 2-я Первомайская: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16.
Избирательный участок № 769
Центр - Областное управление казахского общества слепых (по согласованию), ул. имени Жамбыла, 225, 52-26-46
В границы входят дома:
ул. 2-я Индустриальная: 2;
ул. Базарбаева: 2, 2Б, 2В;
ул. Г. Мусрепова: 12, 14/1, 34;
ул. имени Жамбыла: 276, 280, 284, 286, 288, 290;
ул. Кзыл-Тууская: 1;
ул. Новая: 71, 73, 75, 77, 79, 81;
1-й пр. Индустриальный: 7, 9, 11;
ул. Строительная: 8.
Избирательный участок № 770
Центр - Школа-лицей "Аль-Фараби", ул. имени Ярослава Гашека, 14, тел. 51-93-78
В границы входят дома:
ул. имени Жамбыла: 292, 294, 296, 298А, 298;
ул. Новая: 83, 120, 122, 124;
ул. имени Ярослава Гашека: 16, 17, 17 А.
Избирательный участок № 771
Центр - Средняя школа № 43, ул. Новая, 116, тел. 42-55-98
В границы входят дома:

Ғ. Мүсірепов к.: 14, 16А, 18, 18А, 20;
Мир к.: 189, 191, 193, 197, 199, 201, 203;
Новая к.: 108, 110, 112, 114;
Строительная к.: 6.
№ 772 сайлау учаскесі
Орталығы – Петропавл кұрылыс-экономикалық колледжі (келісім бойынша), Мир к., 262, тел. 51-34-63
Шекараларына мына үйлер енеді:
Айыртау к.: 10;
Мир к.: 205, 209, 211, 213, 254, 258;
Ш. Уәлиханов ат. к.: 11;
Ярослав Гашек атындағы к.: 9, 11, 11А, 13.
№ 773 сайлау учаскесі
Орталығы - Ұлттық спорт түрлерінен БЖСМ (келісім бойынша), Мир к., 252, тел. 51-93-02
Шекараларына мына үйлер енеді:
Айыртау к.: 13, 17;
Ғ. Мүсірепов к.: 6, 8А, 10;
Мир к.: 244, 246, 248, 250А, 250Б;
Ш. Уәлиханов атындағы к.: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10.
№ 774 сайлау учаскесі
Орталығы - Қазақ - Түрік лицейі (келісім бойынша), Шоқан Уәлиханов атындағы к., 18, тел. 51-72-30
Шекараларына мына үйлер енеді:
Айыртау к.: 1, 3, 4, 6, 8;
Ғ. Мүсірепов к.: 2, 4, 4А;
Рижская к.: 104, 106, 121, 123, 125, 133, 135, 137, 139, 143, 145;
Шоқан Уәлиханов атындағы к.: 12, 14, 16, 20, 22, 24;
Ярослав Гашек атындағы к.: 1, 3А, 3, 5.
№ 775 сайлау учаскесі
Орталығы - Спортта дарынды балаларға арналған мектеп-интернат (келісім бойынша), Ярослав Гашек атындағы к., 4, тел. 51-30-54
Шекараларына мына үйлер енеді:
2-ші Новаторная к.: 1, 3, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
Кармелюк к.: 2, 4, 6, 8, 10;
Кирпичная к.: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18;
Набережная к.: 1, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 13;
Новаторная к.: 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 14;
Рижская к.: 108, 110, 112;
Ш. Уәлиханов ат. к.: 27, 27А, 28, 30, 32, 34, 36;
И.П. Шухов к.: 1, 3, 5А, 7, 9, 11, 13, 15, 17;
Ярослав Гашек атындағы к.: 2А, 2Б, 4.
№ 776 сайлау учаскесі
Орталығы – Петропавл құрылыс-экономикалық колледжі (келісім бойынша), Мир к., 262, тел. 51-34-65
Шекараларына мына үйлер енеді:
Мир к.: 217, 219, 221, 223, 260, 262, 264, 266, 268, 270;
Ш. Уәлиханов ат. к.: 15, 17, 19;
Ярослав Гашек атындағы к.: 4А, 4.
№ 777 сайлау учаскесі
Орталығы - № 23 орта мектеп, Мир к., 272, тел. 31-65-12
Шекараларына мына үйлер енеді:
Набережная к.: 25;
Хименко к.: 1, 3, 6, 8;
И.П. Шухов к.: 4, 6, 8, 10, 12.
№ 778 сайлау учаскесі
Орталығы - № 23 орта мектеп, Мир к., 272, тел. 31-65-12
Шекараларына мына үйлер енеді:
Набережная к.: 15, 19, 20, 22;
Хименко к.: 5, 7, 9;
Ш. Уәлиханов ат. к.: 38, 44, 46, 46А, 48, 48А;
И.П. Шухов к.: 2, 2А, 2Б, 14, 16;
Кирпичная к.: 22.
№ 779 сайлау учаскесі
Орталығы - № 4 орта мектеп, Мир к., 274, тел. 50-06-37
Шекараларына мына үйлер енеді:
Мир к.: 278, 280, 282, 284, 284А, 286, 288, 288А, 292, 294;
Хименко к.: 20;
Ш. Уалиханов ат. к.: 21, 23, 25.
№ 780 сайлау учаскесі

ул. Г. Мусрепова: 14, 16А, 18, 18А, 20;
ул. Мира: 189, 191, 193, 197, 199, 201, 203;
ул. Новая: 108, 110, 112, 114;
ул. Строительная: 6.
Избирательный участок № 772
Центр - Строительно-экономический колледж (по согласованию), ул. Мира, 262, тел. 51-34-63
В границы входят дома:
ул. Айыртауская: 10;
ул. Мира: 205, 209, 211, 213, 254, 258;
ул. им. Ч. Валиханова: 11;
ул. имени Ярослава Гашека: 9, 11, 11А, 13.
Избирательный участок № 773
Центр – ДЮСШ национальных видов спорта (по согласованию), ул. Мира, 252, тел. 51-93-02
В границы входят дома:
ул. Айыртауская: 13, 17;
ул. Г. Мусрепова: 6, 8А, 10;
ул. Мира: 244, 246, 248, 250А, 250Б;
ул. им. Ч. Валиханова: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10.
Избирательный участок № 774
Центр - Казахско-турецкий лицей (по согласованию), ул. им. Ч. Валиханова, 18, тел. 51-72-30
В границы входят дома:
ул. Айыртауская: 1, 3, 4, 6, 8;
ул. Г. Мусрепова: 2, 4, 4А;
ул. Рижская: 104, 106, 121, 123, 125, 133, 135, 137, 139, 143, 145;
ул. им. Ч. Валиханова: 12, 14, 16, 20, 22, 24;
ул. имени Ярослава Гашека: 1, 3А, 3, 5.
Избирательный участок № 775
Центр - Школа-интернат для одаренных в спорте детей (по согласованию), ул. имени Ярослава Гашека, 4, тел. 51-30-54
В границы входят дома:
ул. 2-я Новаторная: 1, 3, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
ул. Кармелюка: 2, 4, 6, 8, 10;
ул. Кирпичная: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18;
ул. Набережная: 1, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 13;
ул. Новаторная: 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 14;
ул. Рижская: 108, 110, 112;
ул. им. Ч. Валиханова: 27, 27А, 28, 30, 32, 34, 36;
ул. И.П. Шухова: 1, 3, 5А, 7, 9, 11, 13, 15, 17;
ул. имени Ярослава Гашека: 2А, 2Б, 4.
Избирательный участок № 776
Центр - Строительно-экономический колледж (по согласованию), ул. Мира, 262, тел. 51-34-65
В границы входят дома:
ул. Мира: 217, 219, 221, 223, 260, 262, 264, 266, 268, 270;
ул. им. Ч. Валиханова: 15, 17, 19;
ул. имени Ярослава Гашека: 4А, 4.
Избирательный участок № 777
Центр - Средняя школа № 23, ул. Мира, 272, тел. 31-65-12
В границы входят дома:
ул. Набережная: 25;
ул. Хименко: 1, 3, 6, 8;
ул. И.П. Шухова: 4, 6, 8, 10, 12.
Избирательный участок № 778
Центр - Средняя школа № 23, ул. Мира, 272, тел. 31-65-12
В границы входят дома:
ул. Набережная: 15, 19, 20, 22;
ул. Хименко: 5, 7, 9;
ул. им. Ч. Валиханова: 38, 44, 46, 46А, 48, 48А;
ул. И.П. Шухова: 2, 2А, 2Б, 14, 16.
ул. Кирпичная: 22.
Избирательный участок № 779
Центр - Средняя школа № 4, ул. Мира, 274, тел. 50-06-37
В границы входят дома:
ул. Мира: 278, 280, 282, 284, 284А, 286, 288, 288А, 292, 294;
ул. Хименко: 20;
ул. им. Ч. Валиханова: 21, 23, 25.
Избирательный участок № 780

Юбилейная к.: 1А, 1В, 1Г, 1Н, 1Т, 1И, 2, 2А, 2Б, 2В, 3, 3Д, 3Г, 4, 5, 5А.
№ 786 сайлау учаскесі
Орталығы –Солтүстік Қазақстан кәсіби-педагогикалық колледжі (келісім бойынша), Борки кенті, Студенческая к., 1, тел. 37-19-22
Шекараларына мына үйлер енеді:
2-ші Жастык қысқа к.: 6;
Березовая к.: 1, 1Б, 2, 2Б, 3, 5, 5А, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 12, 12А, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31;
Бульварное кольцо к.: 2, 3, 8, 9, 11, 15, 19, 23, 25, 27, 29;
Весенняя к.: 4, 22, 36;
Дачная к.: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10 11, 13;
Добровольцев к.: 1, 3, 5, 6, 7;
Дружба к.: 1, 4, 5, 7, 11, 12, 14, 15, 19, 22, 25, 27, 32;
Дульский Лука Николаевич атындағы к.: 2, 3, 5;
Заовражная к.: 1, 2, 2А, 2Б, 2В, 3, 4, 7;
Звездная к.: 31, 35;
Зеленая к.: 1, 1А, 2, 2А, 2Б, 2В, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 20, 22, 28, 30, 32, 34, 38;
Зеленое кольцо к.: 2, 3, 4, 10, 11, 13, 17, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 39;
Казахстанская к.: 16, 18, 20, 26;
Кленовая к.: 6, 10, 13, 16, 18;
Лучистая к.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 11;
Мечтатель к.: 1, 2, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 28, 29;
Новицкий Сергей Васильевич атындағы к.: 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14;
Новоселов к.: 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14;
Прибрежная к.: 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 19, 21, 33, 41;
Прохладная к.: 5, 9, 11, 19, 21;
Радужная к.: 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 28;
Романтиктер к.: 9, 11, 13, 15, 16, 27;
Садовое кольцо к.: 1, 3, 5, 10, 13, 17, 19, 21, 29, 31, 33, 35, 37;
Сафронов Петр Прокофьевич атындағы к.: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20;
Светлая к.: 1, 3, 4, 5, 8;
Солнечная к.: 2, 4, 6, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26А, 30, 38, 40, 44, 46;
Сосновая к.: 3, 6, 9, 11, 13, 20, 24, 31 39, 40, 41, 45;
Студенческая к.: 2, 3, 3А, 3В, 3Г, 4А, 4Б, 5, 5А, 6, 7А, 7, 10, 12, 13, 14, 15А, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 25, 25А, 25Б, 30;
Тенистая к.: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17;
Уютная к.: 2, 4, 5, 6;
Центральная к.: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 16, 18, 19, 20, 30, 39, 40, 44, 46, 52;
Цветочная к.: 2, 3, 28;
Энтузиастов к.: 1А, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 92;
Юбилейная к.: 3И, 6А, 6Л, 7, 11А, 10, 10А, 11, 13, 15, 15А, 18, 18А, 22, 22А, 26, 27, 28.
№ 787 сайлау учаскесі
Орталығы – Облыстық аурухана (келісім бойынша), Евгений Брусиловский атындағы к., 20
Шекараларына мына үйлер енеді:
облыстық аурухананың корпустары;
облыстық балалар ауруханасының корпустары.
№ 788 сайлау учаскесі
Орталығы – Облыстық онкология диспансері (келісім бойынша), Мұхтар Әуезов атындағы к., 133
Шекараларына мына үйлер енеді:
2-ші қалалық аурухананың инфекция бөлімшесінің корпусы.
№ 789 сайлау учаскесі

ул. Юбилейная: 1А, 1В, 1Г, 1Н, 1Т, 1И, 2, 2А, 2Б, 2В, 3, 3Д, 3Г, 4, 5, 5А.
Избирательный участок № 786
Центр - Северо-Казахстанский профессионально-педагогический колледж (по согласованию), пос. Борки, ул. Студенческая, 1, тел. 37-19-22
В границы входят дома:
2-й пр. Жастык: 6;
ул. Березовая: 1, 1Б, 2, 2Б, 3, 5, 5А, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 12, 12А, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31;
ул.Бульварное кольцо: 2, 3, 8, 9, 11, 15, 19, 23, 25, 27, 29;
ул. Весенняя: 4, 22, 36;
ул. Дачная: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10 11, 13;
ул. Добровольцев: 1, 3, 5, 6, 7;
ул. Дружбы: 1, 4, 5, 7, 11, 12, 14, 15, 19, 22, 25, 27, 32;
ул. имени Дульского Луки Николаевича: 2, 3, 5;
ул. Заовражная: 1, 2, 2А, 2Б, 2В, 3, 4, 7;
ул. Звездная: 31, 35;
ул. Зеленая: 1, 1А, 2, 2А, 2Б, 2В, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 20, 22, 28, 30, 32, 34, 38;
ул. Зеленое кольцо: 2, 3, 4, 10, 11, 13, 17, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 39;
ул. Казахстанская: 16, 18, 20, 26;
ул. Кленовая: 6, 10, 13, 16, 18;
ул. Лучистая: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 11;
ул. Мечтателей: 1, 2, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 28, 29;
ул. имени Новицкого Сергея Васильевича: 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14;
ул. Новоселов: 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14;
ул. Прибрежная: 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 19, 21, 33, 41;
ул. Прохладная: 5, 9, 11, 19, 21;
ул. Радужная: 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 28;
ул. Романтиков: 9, 11, 13, 15, 16, 27;
ул. Садовое кольцо: 1, 3, 5, 10, 13, 17, 19, 21, 29, 31, 33, 35, 37;
ул. имени Сафронова Петра Прокофьевича: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20;
ул. Светлая: 1, 3, 4, 5, 8;
ул. Солнечная: 2, 4, 6, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26А, 30, 38, 40, 44, 46;
ул. Сосновая: 3, 6, 9, 11, 13, 20, 24, 31 39, 40, 41, 45;
ул. Студенческая: 2, 3, 3А, 3В, 3Г, 4А, 4Б, 5, 5А, 6, 7А, 7, 10, 12, 13, 14, 15А, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 25, 25А, 25Б, 30;
ул. Тенистая: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17;
ул. Уютная: 2, 4, 5, 6;
ул. Центральная: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 16, 18, 19, 20, 30, 39, 40, 44, 46, 52;
ул. Цветочная: 2, 3, 28;
ул. Энтузиастов: 1А, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 92;
ул. Юбилейная: 3И, 3Л, 3М, 3Н, 6А, 6Л, 7, 11А, 10, 10А, 11, 13, 15, 15А, 18, 18А, 22, 22А, 26, 27, 28.
Избирательный участок № 787
Центр – Областная больница (по согласованию), ул. имени Евгения Брусиловского, 20
В границы входят дома:
корпуса областной больницы;
корпуса областной детской больницы.
Избирательный участок № 788
Центр – Областной онкологический диспансер (по согласованию), ул. имени Мухтара Ауэзова, 133
В границы входят дома:
корпус инфекционного отделения 2-й городской больницы.
Избирательный участок № 789

Орталығы – 1-ші қалалық аурухана (келісім бойынша), Қаныш Сәтбаев атындағы к., 3
Шекараларына мына үйлер енеді:
Темір жол ауруханасының корпустары.
№ 790 сайлау учаскесі
Орталығы – Облыстық тері-венерология диспансері (келісім бойынша), Интернациональная к., 90
Шекараларына мына үйлер енеді:
облыстық тері-венерология диспансерінің корпустары.
№791 сайлау учаскесі
Орталығы - 2-ші қалалық аурухана (келісім бойынша), П. Васильев к., 123
Шекараларына мына үйлер енеді:
2-ші қалалық аурухананың корпустары, 2-ші қалалық аурухананың инфекция бөлімшесінің корпусынан басқа.
№ 792 сайлау учаскесі
Орталығы – 3-ші қалалық аурухана (келісім бойынша), Рижская к., 102
Шекараларына мына үйлер енеді:
3-ші қалалық аурухананың корпустары;
перинаталдық орталық.
№ 793 сайлау учаскесі
Орталығы – Облыстық туберкулезге қарсы диспансер (келісім бойынша), 4-ші Линия к., 2
Шекараларына мына үйлер енеді:
Облыстық туберкулезге қарсы диспансердің корпустары;
Облыстық наркология диспансерінің корпустары.
№ 794 сайлау учаскесі
Орталығы - 6637 әскери бөлімшесі (келісім бойынша), Ярослав Гашек атындағы к., 18
Шекараларына мына үйлер енеді:
Ярослав Гашек атындағы к.: 20 үйдегі корпус.
№ 795 сайлау учаскесі
Орталығы - ПЖӘУ (келісім бойынша), Юбилейная к., 6
Шекараларына мына үйлер енеді:
Юбилейная к.: 6 мекенжайындағы корпустар.
№ 796 сайлау учаскесі
Орталығы – ЕС 164/1 мекемесі (келісім бойынша), Заречный кенті
Шекараларына мына үйлер енеді:
ЕС 164/1 мекемесі.
№ 801 сайлау учаскесі
Орталығы –Солтүстік Қазақстан мемлекеттік университеті (№ 5 оқу корпусы, келісім бойынша), М. Жұмабаев к., 114, тел. 46-42-49
Шекараларына мына үйлер енеді:
Бостандық к.: 2, 2А, 6, 6А.
№ 802 сайлау учаскесі
Орталығы – Темір жол көлігі колледжі (келісім бойынша), Юрий Медведев ат. к., 1А, тел. 38-13-95
Шекараларына мына үйлер енеді:
Қаныш Сәтбаев атындағы к.: 36, 38, 40, 42;
Юрий Медведев ат. к.: 3.
№ 803 сайлау учаскесі
Орталығы - Қазақ сазды-драма театры (келісім бойынша), Жамбыл атындағы к., 195, тел. 41-03-96
Шекараларына мына үйлер енеді:
Ыбырай Алтынсарин атындағы к.: 234;
Аяған Шәжімбаев атындағы к.: 77, 79, 81, 97, 99, 101, 103;
Пушкин атындағы к.: 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 155;
М.Жұмабаев к.: 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 206;
Чкалов к.: 3, 5, 7, 9, 11, 17, 19, 21, 23, 29, 31, 33, 35;
Жамбыл атындағы к.: 193А, 200, 202А;
Советская к.: 109, 120.
№ 804 сайлау учаскесі
Орталығы – «Жеңіс» БЖСМ («Виктория» БЖСМ, келісім бойынша), Жамбыл атындағы к., 177, тел. 31-31-68
Шекараларына мына үйлер енеді:
Жамбыл атындағы к.: 196А;

Центр - 1-я городская больница (по согласованию), ул. имени Каныша Сатпаева, 3
В границы входят дома:
корпуса железнодорожной больницы.
Избирательный участок № 790
Центр–Областной кожно-венерологический диспансер (по согласованию), ул. Интернациональная, 90
В границы входят дома:
корпуса областного кожно-венерологический диспансера.
Избирательный участок № 791
Центр - 2-я городская больница (по согласованию), ул. им. П. Васильева, 123
В границы входят дома:
корпуса 2-й городской больницы, исключая корпус инфекционного отделения 2-й городской больницы.
Избирательный участок № 792
Центр - 3-я городская больница (по согласованию), ул. Рижская, 102
В границы входят дома:
корпуса 3-й городской больницы;
перинатальный центр.
Избирательный участок № 793
Центр – Областной противотуберкулезный диспансер (по согласованию), ул. 4-я Линия, 2
В границы входят дома:
корпуса областного противотуберкулезного диспансера;
корпуса областного наркологического диспансера.
Избирательный участок № 794
Центр - в/ч 6637 (по согласованию), ул. имени Ярослава Гашека, 18
В границы входят дома:
корпус по ул. имени Ярослава Гашека, 20.
Избирательный участок № 795
Центр - ПВВУ (по согласованию), ул. Юбилейная, 6
В границы входят дома:
учебные корпуса по ул. Юбилейной, 6.
Избирательный участок № 796
Центр - Учреждение ЕС 164/1 (по согласованию), п. Заречный
В границы входят дома:
учреждение ЕС 164/1.
Избирательный участок № 801
Центр - Северо-Казахстанский государственный университет (учебный корпус № 5, по согласованию), ул. М. Жумабаева, 114, тел. 46-42-49
В границы входят дома:
ул. Бостандыкская, 2, 2А, 6, 6А.
Избирательный участок № 802
Центр - Колледж железнодорожного транспорта (по согласованию), ул. им. Юрия Медведева, 1А, тел. 38-13-95
В границы входят дома:
ул. имени Каныша Сатпаева: 36, 38, 40, 42;
ул. им. Юрия Медведева: 3.
Избирательный участок № 803
Центр - Казахский музыкально-драматический театр (по согласованию), ул. имени Жамбыла, 195, 41-03-96
В границы входят дома:
ул. имени Ибрая Алтынсарина: 234;
ул. имени Аягана Шажимбаева: 77, 79, 81, 97, 99, 101, 103;
ул. Пушкина: 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 155;
ул. М. Жумабаева: 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 206;
ул. Чкалова: 3, 5, 7, 9, 11, 17, 19, 21, 23, 29, 31, 33, 35;
ул. имени Жамбыла: 193А, 200, 202А;
ул. Советская: 109, 120.
Избирательный участок № 804
Центр – ДЮСШ «Женіс» (ДЮСШ «Виктория», (по согласованию), ул. имени Жамбыла, 177, тел. 31-31-68
В границы входят дома:
ул. имени Жамбыла: 196А;

Володарский к.: 77, 79, 108, 110, 114, 116, 118, 126;
Ыбырай Алтынсарин атындағы к.: 231;
Пионерский қысқа к.: 32.
№ 809 сайлау учаскесі
Орталығы - № 26 орта мектеп, Московская к., 170
Шекараларына мына үйлер енеді:
Вагонная к.: 3, 5, 9, 11;
Воровский к.: 107, 109, 111, 113, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 158А, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 176, 177, 178, 179, 180, 182, 184, 186;
Дмитров к.: 3, 9, 18, 22;
Қаныш Сәтбаев атындағы к.: 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 130, 132, 134, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156;
Калинин к.: 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101,102, 103,104, 104Б, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113,114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 152А, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 172А;
Котовский к.: 4, 14, 15, 16;
Ленинградская к.: 103, 105, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 117, 119, 120Б, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135;
Московская к.: 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 143, 144, 145, 146, 146Б, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 157, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 168А, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189;
Батыр Баян к.: 124, 126, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 161А, 162, 163, 165, 167, 168,169, 170, 171, 172, 173, 174, 176, 176А, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 194А, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 205, 206, 207, 208, 210, 212, 214, 216;
Тельман к.: 11;
№ 810 сайлау учаскесі
Орталығы – 3-ші қалалық емхана (келісім бойынша), Юбилейная к., 7А
Шекараларына мына үйлер енеді:
Юбилейная к.: 3Б, 3В, 3Л, 3М, 3Н.
№ 811 сайлау учаскесі
Орталығы – Қазақ мектеп-гимназиясы (келісім бойынша), Мир к., 327 Г
Шекараларына мына үйлер енеді:
Мир к.: 345, 347;
4-ші Линия к.: 16, 20, 22, 24;
Ніл Болатбаев к.:4.

ул. Володарского: 77, 79, 108, 110, 114, 116, 118, 126;
ул. имени Ибрая Алтынсарина: 231;
пр. Пионерский: 32.
Избирательный участок № 809
Центр - Средняя школа № 26, ул. Московская, 170
В границы входят дома:
ул. Вагонная: 3,5, 9, 11;
ул. Воровского: 107, 109, 111, 113, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 158А, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 176, 177, 178, 179, 180, 182, 184, 186;
ул. Дмитрова: 3, 9, 18, 22;
ул. имени Каныша Сатпаева: 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 130, 132, 134, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156;
ул. Калинина: 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101,102, 103,104, 104Б, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113,114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 152А, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 172А;
ул. Котовского: 4, 14, 15, 16;
ул. Ленинградская: 103, 105, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 117, 119, 120Б, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135;
ул. Московская: 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 143, 144, 145, 146, 146Б, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 157, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 168А, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189;
ул. Батыр Баян: 124, 126, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 161А, 162, 163, 165, 167, 168,169, 170, 171, 172, 173, 174, 176, 176А, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 194А, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 205, 206, 207, 208, 210, 212, 214, 216;
ул. Тельмана: 11;
Избирательный участок № 810
Центр – Городская поликлиника № 3 (по согласованию), ул. Юбилейная, 7 А
В границы входят дома:
ул. Юбилейная: 3Б, 3В, 3Л, 3М, 3Н.
Избирательный участок № 811
Центр – Казахская школа-гимназия (по согласованию), ул. Мира, 327Г
В границы входят дома:
ул. Мира: 345, 347;
ул. 4-я Линия: 16, 20, 22, 24;
ул. Неля Болатбаева: 4.