"2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Аққайың аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы N 25-1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың аудандық мәслихатының 2011 жылғы 28 наурыздағы N 28-1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет басқармасында 2011 жылғы 26 сәуірде N 13-2-131 тіркелді. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінің 2013 жылғы 2 сәуірдегі № 04-07/1933 хаты)
Ескерту. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінің 02.04.2013 № 04-07/1933 хаты)
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік кодексінің 109-бабының 5-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін өзі басқару туралы Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңы 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. «2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Аққайың аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 25-1 шешіміне (нормативтік құқықтық актілер мемлекеттік Тізімінде 2011 жылы 24 қаңтарда № 13-2-125 тіркелген және 2011 жылғы 03 наурызда, № 9 «Колос», 2011 жылғы 03 наурызда, № 9 «Аққайың» газеттерінде жарияланған), келесі өзгертулер мен толықтырулар енгізілсін:
жоғары көрсетілген шешімнің атауы «2011-2013 жылдарға арналған Аққайың ауданының бюджеті туралы» жаңа редакцияда мазмұндалсын;
1-тармақта:
1) тармақшада:
«1811025» сандары «1847503» сандарына ауыстырылсын;
«1586774» сандары «1623252» сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшада
«1811499,1» сандары «1851358,8» сандарына ауыстырылсын;
3) тармақшада:
«26231,9» сандары «79166,5» сандарына ауыстырылсын;
«26706» сандары «79640,5» сандарына ауыстырылсын;
«474,1» сандары «474» сандарына ауыстырылсын;
5) тармақшада:
«-26706» сандары «-83022,3» сандарына ауыстырылсын;
6) тармақшада:
«26706» сандары «83022,3» сандарына ауыстырылсын;
6 тармақта:
«324 454» сандары «360 932» сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшада:
«8 238» сандары «9 416» сандарына ауыстырылсын;
10) тармақшада:
«12 580» сандары «14 537» сандарына ауыстырылсын;
12) тармақшада:
«247 697» сандары «261 697» сандарына ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
«2020 жұмыспен қамту Бағдарламаның шегінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамуына 14 000 мың теңге»;
тармақтармен толықтыру:
«13) мектеп ұстаздарына және мектепке дейінгі білім ұйымның тәрбиешілеріне біліктілік санаты бойынша қосымша төлем ақы мөлшерін көбейтуіне 7197 мың теңге;
14) кадрлердің қәсіптік біліктілігін көтеру үшін дайындау және қайта дайындау, еңбек ақысын ішінара қаржыландыру, қәсіпкерлікті оқыту, көшу үшін субсидия ұсыну, жұмыспен қамту орталығын құруына 9315 мың теңге, соның ішінде еңбек ақысын ішінара қаржыландыру 3003 мың теңге және жұмыспен қамту орталығын құруына 6312 мың теңге;

О внесеннии изменений и дополнений в решение Аккайынского районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 25-1 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 28 марта 2011 года N 28-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 26 апреля 2011 года N 13-2-131. Утратило силу (письмо Департамента юстиции Северо-Казахстанской области от 2 апреля 2013 года № 04-07/1933)
Сноска. Утратило силу (письмо Департамента юстиции Северо-Казахстанской области от 02.04.2013 № 04-07/1933)
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аккайынского районного маслихата от 24 декабря 2010 года № 25-1 «О районном бюджете на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 13-2-125 от 24 января 2011 года, опубликовано в газетах «Аккайы4» № 9 от 03 марта 2011 года, «Колос» № 9 от 03 марта 2011 года), следующие изменения и дополнения:
название вышеуказанного решения изложить в новой редакции «О бюджете Аккайынского района на 2011-2013 годы»
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «1 811 025» заменить цифрами «1 847 503»;
цифры «1 586 774» заменить цифрами «1 623 252»;
в подпункте 2):
цифры «1 811 499,1» заменить цифрами «1 851 358,8»;
в подпункте 3):
цифры «26 231,9» заменить цифрами «79 166,5»;
цифры «26 706» заменить цифрами «79 640,5»;
цифры «474,1» заменить цифрами «474»;
в подпункте 5):
цифры «-26 706» заменить цифрами «-83 022,3»;
в подпункте 6):
цифры «26 706» заменить цифрами «83 022,3»;
в пункте 6:
цифры «324 454» заменить цифрами «360 932»;
в подпункте 2):
цифры «8 238 » заменить цифрами «9 416»;
в подпункте 10):
цифры «12 580» заменить цифрами «14 537»;
в подпункте 12):
цифры «247 697 » заменить цифрами «261 697»;
добавить абзац следующего содержания:
«14 000 тысяч тенге на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020»;
добавить подпункты:
«13) 7 197 тысяч тенге на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования;
14) 9 315 тысяч тенге на профессиональную подготовку, переподготовку и повышение квалификации кадров, частичное субсидирование заработной платы, обучение предпринимательству, предоставление субсидий на переезд, создание центров занятости, в том числе 3 003 тысячи тенге на частичное субсидирование заработной платы и 6312 тысяч тенге на создание центров занятости;

15) ұйымдарға көмір сатып алу үшін 2831 мың теңге, соның ішінде білім ұйымдары үшін 2546 мың теңге, мәдениет ұйымдары үшін 201 мың теңге, басқару ұйымдары үшін 84 мың теңге;
7-тармақта:
«26 706» сандары «30 640,5» сандарына ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы 7-1 тармақпен толықтырылсын:
«7-1. 2011 жылғы арналған аудандық бюджетте 2010-2014 жылдарға арналған Қазақстан Республикасындағы 2020 жұмыспен қамту Бағдарламасына сәйкес тұрғын үй сатып алу және (немесе салу) салу үшін нол ставка сыйлығы бойынша республика бюджетінен бюджеттік несие ескерілсін 49 000 мың теңге»;
келесі мазмұндағы 7-2 тармақпен толықтырылсын:
«7-2. 8 қосымшаға келісілді 2010 жылы пайдаланбаған мақсатты трансферттерді қайтару және қаржылық жыл басында қалыптасқан бюджеттік қаражатың бос қалдықтары есебінен аудан бюджетін шығындары қарастырылсын»;
8-тармақта:
«4 000»сандары «3 424» сандарына ауыстырылсын»;
осы шешімнің 3-қосымшасына келісілді көрсетілген шешіміне 8-қосымшамен толықтырылсын;
осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына келісілді көрсетілген шешімнің 1, 4-қосымшалары жана редакцияда жариялансын.
2. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
IV шақырылған XХVIII сессияның             Аудандық
төрағасы                                   мәслихатының хатшысы
Е. Әшімов                                  Б. Біләлов
Аудандық мәслихатының
2011 жылғы 28 наурыздағы
№ 28-1 шешіміне
1-қосымша
Аудандық мәслихатының
2010 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 25-1 шешіміне
1-қосымша
2011 жылға арналған Аққайың ауданының бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың
теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы

15) 2 831 тысяча тенге на приобретение угля организациям, в том числе 2 546 тысяч тенге для организаций образования, 201 тысяча тенге для организаций культуры, 84 тысячи тенге для организаций управления»;
в пункте 7:
цифры «26 706» заменить цифрами «30 640,5»;
дополнить пунктом 7-1 следующего содержания:
«7-1. Учесть в районном бюджете на 2011 год бюджетный кредит из республиканского бюджета по нулевой ставке вознаграждения на строительство и (или) приобретение жилья в соответствии с Программой занятости 2020 в Республике Казахстан на 2010-2014 годы – 49 000 тысяч тенге»;
дополнить пунктом 7-2 следующего содержания:
«7-2. Предусмотреть расходы районного бюджета за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на начало финансового года и возврата целевых трансфертов, неиспользованных в 2010 году, согласно приложению 8»;
в пункте 8:
цифры «4 000» заменить цифрами «3 424»;
дополнить приложением 8 к указанному решению согласно приложения 3 к настоящему решению;
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель                               Секретарь
ХХVIII сессии IV созыва                    районного маслихата
Е. Ашимов                                  Б. Билялов
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 28 марта 2011 года № 28-1
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 24 декабря 2010 года № 25-1
Бюджет Аккайынского района на 2011 год
Категория
Сумма
(тыс.
тенге)
Класс
Подкласс
Наименование