"2011-2013 жылдарға арналған Аққайың ауданының бюджеті туралы" Аққайың аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы N 25-1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың аудандық мәслихатының 2011 жылғы 7 қазандағы N 34-1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 2 қарашада N 13-2-139 тіркелді. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінің 2013 жылғы 2 сәуірдегі № 04-07/1933 хаты)
Ескерту. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінің 02.04.2013 № 04-07/1933 хаты)
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік кодексінің 109-бабының 5-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін өзі басқару туралы Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңы 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. «2011-2013 жылдарға арналған Аққайың ауданының бюджеті туралы» Аққайың аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 25-1 шешіміне (нормативтік құқықтық актілер мемлекеттік Тізімінде 2011 жылы 24 қаңтарда № 13-2-125 тіркелген «Аққайың» 2011 жылы 03 наурызда № 9 және «Колос» 2011 жылғы 03 наурызда № 9 газеттерінде жарияланған) келесі өзгертулер мен толықтырулар енгізілсін:
6-1 тармағымен толықтыру:
«6-1 Мемлекеттік органдардың функцияларын мемлекеттік басқарудың төмен тұрған деңгейлерінен жоғарғы деңгейлерге беруге байланысты жоғары тұрған бюджеттерге 413 мың теңге сомасында берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 2011 жылға арналған аудандық бюджетте есепке алынсын».
8 тармағы жана редакцияда жариялансын.
«2011 жылға арналған жергілікті атқарушы органның резерві 945 мың теңге сомада бекітілсін»
осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына келісілді көрсетілген шешімнің 1, 4 қосымшалары жана редакцияда жариялансын
2. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
XXXII сессия IV шақырылымының              Аудандық мәслихаттың
төрағасы                                   хатшысы
С. Семенюк                                 Б. Біләлов
Аққайың аудандық мәслихатының
2011 жылғы 7 қазандағы
№ 34-1 шешіміне 1-қосымша
Аққайың аудандық мәслихатының
2010 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 25-1 шешіміне 1-қосымша
2011 жылға арналған Аққайың ауданының бюджеті
Са
на
ты
Сы
ны
бы
Ішкі
сыны
бы
Атауы
Сомасы (мың теңге)

О внесении изменений и дополнений в решение Аккайынского районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 25-1 "О бюджете Аккайынского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 7 октября 2011 года N 34-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 2 ноября 2011 года N 13-2-139. Утратило силу (письмо Департамента юстиции Северо-Казахстанской области от 2 апреля 2013 года № 04-07/1933)
Сноска. Утратило силу (письмо Департамента юстиции Северо-Казахстанской области от 02.04.2013 № 04-07/1933)
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аккайынского районного маслихата от 24 декабря 2010 года № 25-1 «О бюджете Аккайынского района на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 13-2-125 от 24 января 2011 года, опубликовано в газетах «Аккайын» № 9 от 3 марта 2011 года, «Колос» № 9 от 3 марта 2011 года), следующие изменения и дополнения:
добавить пункт 6-1:
«6-1. Учесть в районном бюджете на 2011 год целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с передачей функций государственных органов из нижестоящего уровня государственного управления в вышестоящий в сумме 413 тыс. тенге»;
пункт 8 изложить в новой редакции:
«Утвердить резерв местного исполнительного органа на 2011 год в сумме 945 тысяч тенге»;
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению;
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель                               Секретарь
ХХХII сессии IV созыва                     районного маслихата
С. Семенюк                                 Б. Билялов
Приложение 1
к решению Аккайынского районного маслихата
от 7 октября 2011 года № 34-1
Приложение 1
к решению Аккайынского районного маслихата
от 24 декабря 2010 года № 25-1
Бюджет Аккайынского района на 2011 год
Ка
те
го
рия
Кла
сс
Под
кла
сс
Наименование
Сумма (тыс.
тенге)