Аққайың ауданы аумағында үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарын және Парламент Мәжілісі, облыстық және аудандық мәслихаттар депутаттығына үміткерлердің сайлаушылармен кездесуін өткізу үшін үй-жайларды белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 25 қарашадағы N 270 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 2 желтоқсанда N 13-2-142 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 12 қыркүйектегі N 242 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 12 қыркүйектегі N 242 Қаулысымен (бірінші ресми жарияланған күнінен он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі)
«Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Қазақстан Республикасы 1995 жылғы 28 қыркүйектегі № 2464 Конституциялық Заңы 28-бабының 46-тармақтарына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аққайың ауданы аумағына Парламент Мәжілісі, облыстық және аудандық мәслихаттар депутаттығына үміткерлерге үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін 1 қосымшаға сәйкес орындар белгіленсін.
2. Аққайың ауданы аумағында Парламент Мәжілісі, облыстық және аудандық мәслихаттар депутаттығына үміткерлердің сайлаушылармен кездесуін өткізу үшін 2 қосымшаға сәйкес үй-жайлар ұсынылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Н.З. Телтаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы оның бірінші ресми жарияланған күнінен он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің м.а.                        Б. Жақанов
«КЕЛІСІЛДІ»:
Қазақстан Республикасы
Солтүстік Қазақстан облысы
Аққайың аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы                     Н. Телтаев
Аудан әкімдігінің
2011 жылғы 25 қараша
№ 270 қаулысына
1-қосымша
Аққайың ауданы аумағында Парламент Мәжілісі, облыстық және аудандық мәслихаттар депутаттығына үміткерлерге үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарының тізбесі
р/с
Елді мекен атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру орны
Астраханка селолық округі
1
Астраханка селосы
- «Виктория» дүкенінің ғимараты жанындағы ақпараттық стенд
Аралағаш селолық округі
3
Аралағаш селосы
- «Сабина» дүкенінің ғимараты жанындағы ақпараттық стенд
Власовка селолық округі
3
Власовка селосы
- «Лидия» дүкенінің жанындағы ақпараттық стенд
Григорьевка селолық округі
4
Трудовое селосы
- «Смирновское» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі кеңсесінің ғимараты жанындағы ақпараттық стенд
Ивановка селолық округі
5
Ивановка селосы
- «Меркурий» дүкенінің ғимараты жанындағы ақпараттық стенд
Қиялы селолық округі
6
Қиялы селосы
- «Қиялы Астық» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің асханасы ғимаратының жанындағы ақпараттық стенд
- «Салют» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимаратының жанындағы ақпараттық стенд
Лесной селолық округі
7
Ленинское селосы
- «Астана» дүкенінің ғимараты жанындағы ақпараттық стенд
Полтавка селолық округі
8
Полтавское селосы
- «Полтавское» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі кеңсесінің ғимараты жанындағы ақпараттық стенд
Смирново селолық округі
9
Смирново селосы
- «Смирнов элеваторы» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі аумағының жанындағы ақпараттық стенд;
- «Ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі» ғимараты жанындағы ақпараттық стенд
- аудандық кітапхана ғимараты жанындағы ақпараттық стенд
Тоқшын селолық округі
10
Тоқшын селосы
- «Натали» дүкенінің жанындағы ақпараттық стенд
Шағалалы ауылдық округі
11
Шағалалы ауылы
- «Солтүстік Қазақстан ауыл шаруашылық стансасы» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі кеңсесінің ғимараты жанындағы ақпараттық стенд
Черкасс селолық округі
12
Черкасское селосы
- «Черкасское» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі кеңсесінің ғимараты жанындағы ақпараттық стенд
Аудан әкімдігінің
2011 жылғы 25 қараша
№ 270 қаулысына
2-қосымша
Аққайың ауданы аумағында Парламент Мәжілісі, облыстық және аудандық мәслихаттар депутаттығына үміткерлердің сайлаушылармен кездесуін өткізу үшін үй-жайлардың тізбесі
р/с
Елді мекен атауы
Сайлаушылармен кездесу өткізу орны
1
Аралағаш селосы
Селолық клуб
2
Рублевка селосы
Рублевка орта мектебі
3
Астраханка селосы
Астраханка орта мектебі
4
Қаратомар селосы
Селолық клуб
5
Власовка селосы
Мәдениет үйі
6
Шағалалы ауылы
Мәдениет үйі
7
Трудовое селосы
Совет орта мектебі
8
Ивановка селосы
Ивановка орта мектебі
9
Қиялы селосы
Қиялы № 3 кәсіби лицейі
10
Ленинское селосы
Мәдениет үйі
11
Полтавка селосы
Мәдениет үйі
12
Смирново селосы
Мәдениет үйі
13
Тоқшын селосы
Тоқшын мектеп-гимназиясы
14
Черкасское селосы
Мәдениет үйі (келісім бойынша)

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и помещений для проведения встреч с избирателями кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента, областного и районного маслихатов на территории Аккайынского района
Постановление акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 25 ноября 2011 года N 270. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 2 декабря 2011 года N 13-2-142. Утратило силу - постановлением акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 12 сентября 2012 года N 242
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 12.09.2012 N 242 (вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
В соответствии с пунктами 46 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года № 2464 «О выборах в Республике Казахстан» акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента, областного и районного маслихатов на территории Аккайынского района, согласно приложению 1.
2. Предоставить помещения для проведения встреч с избирателями кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента, областного и районного маслихатов на договорной основе на территории Аккайынского района, согласно приложению 2.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Тельтаева Н.З.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
И.о акима района                           Б. Жаканов
«СОГЛАСОВАНО»:
Председатель Аккайынской
районной избирательной комиссии
Северо-Казахстанской области
Республики Казахстан                       Н. Тельтаев
Приложение 1
к постановлению акимата района
от 25 ноября 2011 года № 270
Список мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента, областного и районного маслихатов на территории Аккайынского района
п/п
Наименование населенного пункта
Место для размещения агитационных печатных материалов
Астраханский сельский округ
1
село Астраханка
- информационный стенд у здания магазина «Виктория»
Аралагашский сельский округ
2
село Аралагаш
- информационный стенд у здания магазина «Сабина»
Власовский сельский округ
3
село Власовка
- информационный стенд у магазина «Лидия»
Григорьевский сельский округ
4
село Трудовое
- информационный стенд у здания конторы товарищества с ограниченной ответственностью «Смирновское»
Ивановский сельский округ
5
село Ивановка
- информационный стенд у здания магазина «Меркурий»
Киялинский сельский округ
6
село Киялы
- информационный стенд у здания столовой товарищества с ограниченной ответственностью «Киялы Астык»
- информационный стенд у здания конторы товарищества с ограниченной ответственностью «Салют»
Лесной сельский округ
7
село Ленинское
- информационный стенд у здания магазина «Астана»
Полтавский сельский округ
8
село Полтавка
- информационный стенд у здания конторы товарищества с ограниченной ответственностью «Полтавское»
Смирновский сельский округ
9
село Смирново
- информационный стенд около территории товарищества с ограниченной ответственностью «Смирновский элеватор»
- информационный стенд у здания «Отдел сельского хозяйства и ветеринарии»
- информационный стенд у здания Районной библиотеке
Токушинский сельский округ
10
село Токуши
- информационный стенд у магазина «Натали»
Аульный округ Шагалалы
11
ауыл Шагалалы
- информационный стенд у здания конторы товарищества с ограниченной ответственностью «Сельскохозяйственная опытная станция»
Черкасский сельский округ
12
село Черкасское
- информационный стенд у здания конторы товарищества с ограниченной ответственностью «Черкасское»
Приложение 2
к постановлению акимата района
от 25 ноября 2011 года № 270
Перечень помещений для проведения встреч с избирателями всех кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента, областного и районного маслихатов на территории Аккайынского района
п/п
Наименование населенных пунктов
Место для проведения встреч с избирателями в государственных учреждениях
1
село Аралагаш
Сельский клуб
2
село Рублевка
Рублевская средняя школа
3
село Астраханка
Астраханская средняя школа
4
село Каратомар
Сельский клуб
5
село Власовка
Дом культуры
6
ауыл Шағалалы
Дом культуры
7
село Трудовое
Советская средняя школа
8
село Ивановка
Ивановская средняя школа
9
село Киялы
Киялинский профессиональный лицей № 3
10
село Ленинское
Дом культуры
11
село Полтавка
Дом культуры
12
село Смирново
Дом культуры
13
село Токуши
Токушинская школа-гимназия
14
село Черкасское
Дом культуры (по согласованию)