"2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Ақжар аудандық мәслихатының 2010 жылғы 20 желтоқсандағы N 27-1 шешіміне өзгертулер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық мәслихатының 2011 жылғы 27 маусымдағы N 32-2 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 18 шілдеде N 13-4-124 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет кодексінің 109-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына, сәйкес аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. 2010 жылғы 20 желтоқсандағы № 27-1 «2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» (Мемлекеттік тіркеу реестрінде 2011 жылы 19 қаңтарда № 13-4-114 тіркелген және 2011 жылы 29 қаңтарда № 5 «Дала дидары» газетінде, 2011 жылы 29 қаңтарда № 5 «Ақжар-хабар» газетінде жарық көрген) Төртінші шақырылымдағы аудан мәслихаты сессиясының шешіміне келесі өзгертулер енгізілсін:
9 тармақта:

О внесении изменений в решение Акжарского районного маслихата от 20 декабря 2010 года N 27-1 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Акжарского района Северо-Казахстанской области от 27 июня 2011 года N 32-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 18 июля 2011 года N 13-4-124
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение сессии районного маслихата четвертого созыва «О районном бюджете на 2011-2013 годы» от 20 декабря 2010 года № 27-1 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации за № 13-4-114 от 19 января 2011 года и опубликованное в газетах «Дала дидары» за № 5 от 29 января 2011 года, «Акжар-хабар» за № 5 от 29 января 2011 года) следующие изменения:
в пункте 9:

«1833» саны «1309» санымен ауыстырылсын;
1, 2, 3 және 4 (ұсынылған) қосымшаларына сәйкес, 1, 2, 6 және 7 қосымшалар ұсынылған шешімді жаңа редакцияда жариялансын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап күшіне енеді.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       А. Прокофьев
Аудандық мәслихат хатшысы                  М. Жұмабаев
2011 жылғы 27 маусымдағы № 32-2
аудандық мәслихат сессиясының шешіміне
1-қосымша

цифры «1833» заменить цифрами «1309»;
Приложение 1, 2, 6 и 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2, 3 и 4 к настоящему решению(прилагается);
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        А. Прокофьев
Секретарь
районного маслихата                        М. Жумабаев
Приложение 1
к решению маслихата
от 27 июня 2011 года № 32-2
Приложение 1
к решению маслихата