"2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Ақжар аудандық мәслихатының 2010 жылғы 20 желтоқсандағы N 27-1 шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық мәслихатының 2011 жылғы 17 қарашадағы N 37-1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 15 желтоқсанда N 13-4-132 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-ІV Бюджет Кодексінің 109-бабы 5-тармағы және «Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңына 6-бабы 1-тармағы 1-тармақшасына сәйкес, Ақжар аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. «2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Ақжар аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 27-1 (Құқықтық кесімдерінің мемлекеттік тіркелімінде 2011 жылғы 19 қаңтардағы № 13-4-114 тіркелген, 2011 жылғы 29 қаңтарда «Дала-дидары» газетінің № 5 санында және 2011 жылғы 29 қаңтарда «Ақжар-хабар» газетінің № 5 санында жарияланған) аудандық мәслихат сессиясының шешіміне келесі өзгертулер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақша келесі редакцияда мазмұндалсын:
«1) табыстар – 2 117 523 мың теңге, сонымен қатар бойынша:
салықтық түсімдер - 240 390 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 3 555 мың теңге;
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 5 800 мың теңге;
трансферттер түсімі - 1 867 778 мың теңге»;
2) тармақша келесі редакцияда мазмұндалсын:
«2) шығындар - 2 083 696 мың теңге»;
3) тармақша келесі редакцияда мазмұндалсын:
«3) таза бюджеттік кредиттеу – 58 687,3 мың теңге»;
5) тармақша келесі редакцияда мазмұндалсын:
«5) тапшылық (профицит) - -24 860,3 мың теңге»;
6) тармақша келесі редакцияда мазмұндалсын:
«6) тапшылықты қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 24 860,3 мың теңге»;
6-тармақта:
1) тармақша келесі редакцияда мазмұндалсын:
«1) 299 149 мың теңге – Киев, Бостандық селоларына субұруды реконструкциялау»;
2) тармақша алынып тасталсын;
3) тармақша келесі редакцияда мазмұндалсын:
«10 550 мың теңге – эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу»;
4) тармақша келесі редакцияда мазмұндалсын:
«7 857 мың теңге – мамандарды әлеуметтік қолдау көрсету шараларын іске асыруға»;
5) тармақша келесі редакцияда мазмұндалсын:
«5 408 мың теңге -жалпы орта және негізгі орта, бастауыш білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиялық кабинеттер жабдықтауға»;
7) тармақша келесі редакцияда мазмұндалсын:
«5 610 мың теңге– жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдерге»;
12) тармақша келесі редакцияда мазмұндалсын:

О внесении изменений и дополнений в решение Акжарского районного маслихата от 20 декабря 2010 года N 27-1 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Акжарского района Северо-Казахстанской области от 17 ноября 2011 года N 37-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 15 декабря 2011 года N 13-4-132
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Акжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение сессии районного маслихата четвертого созыва «О районном бюджете на 2011-2013 годы» от 20 декабря 2010 года № 27-1 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации за № 13-4-114 от 19 января 2011 года и опубликованное в газетах «Дала дидары» за № 5 от 29 января 2011 года, «Акжар-хабар» за № 5 от 29 января 2011 года) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
« 1) доходы – 2 117 523 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 240 390 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 3 555 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 5 800 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 1 867 778 тысяч тенге»;
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
« 2) затраты - 2 083 696 тысяч тенге»;
подпункт 3) изложить в следующей редакции:
« 3) чистое бюджетное кредитование – 58 687,3 тысяч тенге»;
подпункт 5) изложить в следующей редакции:
« 5) дефицит (профицит) - -24 860,3 тысяч тенге»;
подпункт 6) изложить в следующей редакции:
« 6) финансирование дефицита (использование профицита) – 24 860,3 тысяч тенге»;
в пункте 6:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
«1) 299 149 тысяч тенге – на реконструкцию отвода на селах Бостандык, Киевское»;
подпункт 2) исключить;
подпункт 3) изложить в следующей редакции:
«10 550 тысяч тенге – на проведение противоэпизоотических мероприятий»;
подпункт 4) изложить в следующей редакции:
«7 857 тысяч тенге – на реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов»;
подпункт 5) изложить в следующей редакции:
«5 408 тысяч тенге на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования»;
подпункт 7) изложить в следующей редакции:
«5 610 тысяч тенге – на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка- сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей»;
подпункт 12) изложить в следующей редакции:

«11 851 мың теңге – жұмыспен қамту 2020 Бағдарламасы шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамытуға»;
13) тармақша келесі мазмұнда толықтырылсын:
13) 39 201 мың теңге – жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорына тұрғын үй салуға немесе сатып алуға;
7) тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
«мамандарды әлеуметтік қолдау көрсету шараларын іске асыру үшін - 13 848 мың теңге»;
8-тармақта:
4) тармақша келесі редакцияда мазмұндалсын:
«30 513 мың теңге - тууды ынталандыру бағдарламасы бойынша «Ұрпақ қоры» бағдарламасы шеңберінде төленетін әлеуметтік көмекке;
толықтырылсын:
14) тармақша келесі мазмұнда:
14) 10 400 мың теңге – жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын үйлер салуға»;
15) тармақша келесі мазмұнда:
15) 449 мың теңге – прокурор наразылығын орындауға;
9) тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
«2011 жылы ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 2988,9 мың теңге сомасында бекітілсін».
11) тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:

«11 851 тысяч тенге – на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020»;
дополнить:
подпунктом 13) следующего содержания:
13) 39 201 тысяч тенге – на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда в рамках Программы занятости 2020;
пункт 7 изложить в следующей редакции:
« для реализации мер социальной поддержки специалистов – 13 848 тысяч тенге»;
в пункте 8:
подпункт 4) изложить в следующей редакции:
« 30 513 тысяч тенге - на выплату социальной помощи в рамках Программы по стимулированию рождаемости «Фонд поколений»;
дополнить:
подпунктом 14) следующего содержания:
14) 10 400 тысяч тенге – строительство жилья в рамках Программы занятости 2020»;
подпунктом 15) следующего содержания:
15) 449 тысяч тенге – на выполнение протеста прокурора;
пункт 9 изложить в следующей редакции:
« Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2011 год в сумме 2988,9 тысяч тенге».
пункт 11 изложить в следующей редакции:

«2011 жылға арналған аудандар бюджеттерінің шығыстарында Қазақстан Республикасы заңнамасына сәйкес селолық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт салалары мамандарына отын сатып алу бойынша әлеуметтік көмек көрсетуге 1376 мың теңге мөлшерінде төлемдер белгіленсін».
көрсетілген шешімінің 1, 4, 5, 6 және 7-қосымшалар осы шешімінің 1, 2, 3, 4 және 5-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын (қоса тіркелген).

«Установить в расходах бюджета района на 2011 год выплаты на оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан в сумме 1376 тысяч тенге».
Приложение 1,4,5.6 и 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1,2,3.4 и 5 к настоящему решению (прилагается).