Ғабит Мүсірепов атындағы аудан мәслихатының 2010 жылғы 20 желтоқсандағы N 22-2 "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудандық мәслихатының 2011 жылғы 6 қазандағы N 30-1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 31 қазанда N 13-5-135 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы N 32-8 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудандық мәслихатының 2011.12.21 N 32-8 Шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет кодексінің 106-бабына, «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 Заңының 21-бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. «2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 20 желтоқсандағы № 22-2 шешіміне (2011 жылғы 25 қантардағы № 13-5-122 мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген, 2011 жылғы 14 ақпандағы № 8 «Есіл Өңірі», 2011 жылғы 14 ақпандағы № 7 «Новости Приишимья» газеттерінде жарияланған) мына өзгерістер енгізілсін:
1 тармақшаның 1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
«1) табыстар – 3 395 229,2 мың теңге, соның ішінде:
салық түсімдерінен – 595 279,0 мың теңге;
салық емес түсімдерден – 6 789,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсім – 60 094,2 мың теңге;
трансферттердің түсімдерінен – 2 733 067,0 мың теңге;
2) шығындар - 3 423 187,5 мың теңге».
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасын осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын (қоса беріледі).
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат                          Аудандық мәслихат
ХХХ сессиясының төрағасы                   хатшысы
Қ. Бижанов                                 Б. Ысқақова
КЕЛІСІЛДІ:
Ғабит Мүсірепов атындағы
ауданның «Экономика және
бюджеттік жоспарлау
бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        М. Баймолдина
Аудандық мәслихаттың
2011 жылғы 6 қазандағы
№ 30-1 шешіміне 1-қосымша
Аудандық мәслихаттың
2010 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 22-2 шешіміне 1-қосымша
2011 жылғы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның бюджеті
Са
нат
сы
нып
сы
нып
ша
Атауы
Сомасы (мың теңге)
I. Табыстар

О внесении изменений в решение маслихата района имени Габита Мусрепова от 20 декабря 2010 года N 22-2 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 6 октября 2011 года N 30-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 31 октября 2011 года N 13-5-135. Утратило силу - решением маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 21 декабря 2011 года N 32-8
Сноска. Утратило силу - решением маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 21.12.2011 N 32-8
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, статьей 21 Закона Республики Казахстан «О нормативных правовых актах» от 24 марта 1998 года № 213 районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 20 декабря 2010 года № 22-2 «О районном бюджете на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13-5-122 от 25 января 2011 года, опубликовано в газетах «Есіл Өңірі» № 8 от 14 февраля 2011 года, «Новости Приишимья» № 7 от 14 февраля 2011 года), следующие изменения:
ункт 1 подпункта 1 изложить в новой редакции:
«1) доходы - 3 395 229,2 тысяч тенге,
в том числе по:
налоговым поступлениям – 595 279,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 6 789,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 60 094,2 тыс.тенге;
поступлениям трансфертов – 2 733 067,0 тысяч тенге;
2) затраты - 3 423 187,5 тысяч тенге».
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению 1 к настоящему решению (прилагается).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель XXX сессии                    Секретарь
районного маслихата                        районного маслихата
К. Бижанов                                 Б. Искакова
СОГЛАСОВАНО:
Начальник Государственного
учреждения «Отдел экономики и
бюджетного планирования
района имени Габита Мусрепова»             М. Баймульдина
Приложение 1
к решению сессии районного маслихата
от 6 октября 2011 года № 30-1
Приложение 1
к решению сессии районного маслихата
от 20 декабря 2010 года № 22-2
Бюджет района имени Г.Мусрепова на 2011 год
Ка
те
го
рия
Кла
сс
Под
кла
сс
Наименование
Сумма (тыс.тенге)
I. Доходы