Ғабит Мүсірепов атындағы аудан аумағында үгіттік басылым материалдарын орналастыру үшін орындарды анықтау және Қазақстан Республикасы Парламент Мәжілісі, облыстық және аудандық мәслихаттар депутаттығына кандидаттардың сайлаушылармен кездесуге арналған үй-жайларды ұсыну туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің 2011 жылғы 1 желтоқсандағы N 374 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 8 желтоқсанда N 13-5-137 тіркелді. Күші жойылды - (Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудандық әкімдігінің 2014 жылғы 5 маусымдағы N 6.1.2-3/817 хаты)
Ескерту. Күші жойылды - (Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудандық әкімдігінің 05.06.2014 N 6.1.2-3/817 хаты)
«Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі № 2464 Конституциялық Заңы 28-бабының 46-тармақтарына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 1 қосымшаға сәйкес Ғабит Мүсірепов атындағы аудан аумағында Қазақстан Республикасы Парламент Мәжілісі, облыстық және аудандық мәслихаттар депутаттығына кандидаттардың үгіттік басылым материалдарын орналастыру үшін орындар анықталсын.
2. 2 қосымшаға сәйкес Ғабит Мүсірепов атындағы аудан аумағында Қазақстан Республикасы Парламент Мәжілісі, облыстық және аудандық мәслихаттар депутаттығына кандидаттардың сайлаушылармен кездесуге арналған үй-жайлар шарт негізінде ұсынылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Е.Е. Әділбековке жүктелсін.
4. Осы қаулы бірінші ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                М. Тасмағанбетов
Келісілді:
Аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы                     Н. Барақаев
Аудан әкімдігінің
2011 жылғы 1 желтоқсандағы № 374
қаулысына қосымша 1
Ғабит Мүсірепов атындағы аудан аумағында Қазақстан Республикасы Парламент Мәжілісі, облыстық және аудандық мәслихаттар депутаттығына кандидаттардың үгіттік басылым материалдарын орналастыру орындарының тізбесі
Елді мекеннің атауы
Орналастыру орындары
Андреев селолық округі
1
Андреевка селосы
Советский көшесі бойындағы ақпараттық стенд
Бірлік ауылдық округі
2
Бірлік ауылы
Техический көшесі бойындағы ақпараттық стенд
Возвышен селолық округі
3
Возвышенка селосы
Закарпатский көшесі бойындағы ақпараттық стенд
Гаршин селолық округі
4
Гаршин селосы
Целиный көшесі бойындағы ақпараттық стенд
Дружба селолық округі
5
Дружба селосы
Кооперативный көшесі бойындағы ақпараттық стенд
Көкалажар ауылдық округі
6
Көкалажар ауылы
Чеботарев көшесі бойындағы ақпараттық стенд
Кырымбет селолық округі
7
Қырымбет селосы
Абай көшесі бойындағы ақпараттық стенд
Ломоносов селолық округі
8
Ломоносовка селосы
Комсомольский көшесі бойындағы ақпараттық стенд
Нежин селолық округі
9
Нежин селосы
Центральный көшесі бойындағы ақпараттық стенд
Новоишим селолық округі
10
Новоишим селосы
Зерновой көшесі бойындағы ақпараттық стенд
Новосел селолық округі
11
Новоселовка селосы
Жамбыл көшесі бойындағы ақпараттық стенд
Рузаев селолық округі
12
Рузаевка селосы
Энгельс көшесі бойындағы ақпараттық стенд
Салқынкөл ауылдық округі
13
Салқынкөл селосы
Школьный көшесі бойындағы ақпараттық стенд
Тахтаброд селолық округі
14
Тахтаброд селосы
Куйбышев көшесі бойындағы ақпараттық стенд
Червонный селолық округі
15
Червонный селосы
Новосел көшесі бойындағы ақпараттық стенд
Чистопол селолық округі
16
Чистополье селосы
Космонавтар көшесі бойындағы ақпараттық стенд
Шөптікөл селолық округі
17
Шөптікөл селосы
Целинный көшесі бойындағы ақпараттық стенд
Шұқыркөл селолық округі
18
Шұқыркөл селосы
Школьный көшесі бойындағы ақпараттық стенд
Аудан әкімдігінің
2011 жылғы 1 желтоқсандағы № 374
қаулысына қосымша 2
Ғабит Мүсірепов атындағы аудан аумағында Қазақстан Республикасы Парламент Мәжілісі, облыстық және аудандық мәслихаттар депутаттығына кандидаттардың сайлаушылармен кездесуге арналған үй-жайлар тізбесі
Елді мекеннің атауы
Кездесулер өткізілетін үй-жайлар
Андреев селолық округі
1
Андреевка селосы
Андреев орта мектебінің ғимараты, фойе
Бірлік ауылдық округі
2
Бірлік ауылы
Бірлік орта мектебінің ғимараты, акт залы
Возвышен селолық округі
3
Возвышенка селосы
Возвышен орта мектебінің ғимараты, фойе
Гаршин селолық округі
4
Гаршин селосы
Гаршин орта мектебінің ғимараты, фойе
Дружба селолық округі
5
Дружба селосы
Дружба орта мектебінің ғимараты, акт залы
Көкалажар ауылдық округі
6
Көкалажар ауылы
Көкалажар орта мектебінің ғимараты, фойе
Кырымбет селолық округі
7
Қырымбет селосы
Қырымбет негізгі мектебінің ғимараты, фойе
Ломоносов селолық округі
8
Ломоносовка селосы
Ломоносов орта мектебінің ғимараты, акт залы
Нежин селолық округі
9
Нежинка селосы
Нежин орта мектебінің ғимараты, акт залы
Новоишим селолық округі
10
Новоишим селосы
№ 2 Новоишим орта мектебінің ғимараты, акт залы
Новосел селолық округі
11
Новоселовка селосы
Новосел орта мектебінің ғимараты, акт залы
Рузаев селолық округі
12
Рузаевка селосы
Калинов орта мектебінің ғимараты, акт залы
Салқынкөл ауылдық округі
13
Салқынкөл селосы
Салқынкөл орта мектебінің ғимараты, акт залы
Тахтаброд селолық округі
14
Тахтаброд селосы
Тахтаброд орта мектебінің ғимараты, акт залы
Червонный селолық округі
15
Червонный селосы
Червон орта мектебінің ғимараты, акт залы
Чистопол селолық округі
16
Чистополье селосы
Чистопол орта мектебінің ғимараты, акт залы
Шөптікөл селолық округі
17
Шөптікөл селосы
Шөптікөл орта мектебінің ғимараты, фойе
Шұқыркөл селолық округі
18
Шұқыркөл селосы
Шұқыркөл орта мектебінің ғимараты, акт залы

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении помещений для встреч с избирателями кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан, областного и районного маслихатов на территории района имени Габита Мусрепова
Постановление акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 1 декабря 2011 года N 374. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 8 декабря 2011 года N 13-5-137. Утратило силу (письмо акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 5 июня 2014 года N 6.1.2-3/817)
Сноска. Утратило силу (письмо акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 05.06.2014 N 6.1.2-3/817)
В соответствии с пунктами 46 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года № 2464 «О выборах в Республике Казахстан», акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить для кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан, областного и районного маслихатов места для размещения агитационных печатных материалов на территории района имени Габита Мусрепова согласно приложению 1.
2. Предоставить на договорной основе помещения для встреч с избирателями кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан, областного и районного маслихатов на территории района имени Габита Мусрепова согласно приложению 2.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Адильбекова Е.Е., руководителя аппарата акима района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого его официального опубликования.
Аким района                                М. Тасмаганбетов
Согласовано:
Председатель районной
избирательной комиссии                     Н. Баракаев
Приложение 1
к постановлению акимата района
от 1 декабря 2011 года № 374
Перечень мест для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан, областного и районного маслихатов на территории района имени Габита Мусрепова
Наименование населенного пункта
Места для размещения
Андреевский сельский округ
1
село Андреевка
информационный стенд по улице Советской
Бирликский аульный округ
2
аул Бирлик
информационный стенд по улице Технической
Возвышенский сельский округ
3
село Возвышенка
информационный стенд по улице Закарпатской
Гаршинский сельский округ
4
село Гаршино
информационный стенд по улице Целиной
Дружбинский сельский округ
5
село Дружба
информационный стенд по улице Кооперативной
Кокалажарский аульный округ
6
аул Кокалажар
информационный стенд по улице Чеботарева
Кырымбетский сельский округ
7
село Кырымбет
информационный стенд по улице Абая
Ломоносовский сельский округ
8
село Ломоносовка
информационный стенд по улице Комсомольской
Нежинский сельский округ
9
село Нежинка
информационный стенд по улице Центральной
Новоишимский сельский округ
10
село Новоишимское
информационный стенд по улице Зерновой
Новосельский сельский округ
11
село Новоселовка
информационный стенд по улице Жамбыла
Рузаевский сельский округ
12
село Рузаевка
информационный стенд по улице Энгельса
Салкынкольский аульный округ
13
село Салкынколь
информационный стенд по улице Школьной
Тахтабродский сельский округ
14
село Тахтаброд
информационный стенд по улице Куйбышева
Червонный сельский округ
15
село Червонное
информационный стенд по улице Новоселов
Чистопольский сельский округ
16
село Чистополье
информационный стенд по улице Космонавтов
Шоптыкольский сельский округ
17
село Шоптыколь
информационный стенд по улице Целинной
Шукыркольский сельский округ
18
село Шукырколь
информационный стенд по улице Школьной
Приложение 2
к постановлению акимата района
от 1 декабря 2011 года № 374
Перечень помещений для встреч с избирателями кандидатовв депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан, областного и районного маслихатов на территории района имени Габита Мусрепова
Наименование населенного пункта
Помещения для проведения встреч
Андреевский сельский округ
1
село Андреевка
здание Андреевской средней школы, фойе
Бирликский аульный округ
2
аул Бирлик
здание Бирликской средней школы, актовый зал
Возвышенский сельский округ
3
село Возвышенка
здание Возвышенской средней школы, фойе
Гаршинский сельский округ
4
село Гаршино
здание Гаршинской средней школы, фойе
Дружбинский сельский округ
5
село Дружба
здание Дружбинской средней школы, актовый зал
Кокалажарский сельский округ
6
аул Кокалажар
здание Кокалажарской средней школы, фойе
Кырымбетский сельский округ
7
село Кырымбет
здание Кырымбетской основной школы, фойе
Ломоносовский сельский округ
8
село Ломоносовка
здание Ломоносовской средней школы, актовый зал
Нежинский сельский округ
9
село Нежинка
здание Нежинской средней школы, актовый зал
Новоишимский сельский округ
10
село Новоишимское
здание Новоишимской средней школы № 2, актовый зал
Новосельский сельский округ
11
село Новоселовка
здание Новосельской средней школы, актовый зал
Рузаевский сельский округ
12
село Рузаевка
здание Калиновской средней школы, актовый зал
Салкынкольский аульный округ
13
село Салкынколь
здание Салкынкольской средней школы, актовый зал
Тахтабродский сельский округ
14
село Тахтаброд
здание Тахтабродской средней школы, актовый зал
Червонный сельский округ
15
село Червонное
здание Червонной средней школы, актовый зал
Чистопольский сельский округ
16
село Чистополье
здание Чистопольской средней школы, актовый зал
Шоптыкольский сельский округ
17
село Шоптыколь
здание Шоптыкольской средней школы, фойе
Шукыркольский сельский округ
18
село Шукырколь
здание Шукыркольской средней школы, актовый зал