Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 22 желтоқсандағы N 36/208 "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық мәслихатының 2011 жылғы 29 наурыздағы N 38/223 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 3 мамырда N 13-6-167 тіркелді. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 11 қаңтардағы N 01-21/9 хаты)
Ескерту. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық мәслихатының 2013.01.11 N 01-21/9 хаты)
2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 44106109-баптарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6-бабы 1-тармағына сәйкес аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 22 желтоқсандағы «2011-2013 жылдарға аудандық бюджет туралы» № 36/208 шешіміне (2011 жылғы 19 қаңтарда мемлекеттік тіркеу аймақтық тізім бөлімінде № 13-6/159 тіркелген, 2011 жылдың 25 ақпаны № 9(249) «Есіл таңы», 2011 жылдың 25 қаңтары № 9(8528) «Ишим» аудандық газеттерінде жарияланды) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшадағы
«2 127 521» сандары «2 241 475» сандарымен ауыстырылсын;
«1 921 521» сандары «2 021 841» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы
«2 127 651» сандары «2 252 618,1» сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы
«25 792» сандары «55 192» сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы
«-25 792» сандары «- 66 205,1» сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы
«25 792» сандары «66 205,1» сандарымен ауыстырылсын;
«қарыздар түсімі» жолында «26 706» сандары «56 106» сандарымен ауыстырылсын;
«пайдаланатын бюджеттік қаражат қалдықтары» жолында «0» саны «11 013,1» сандарымен ауыстырылсын;
7 тармақта:
1) тармақшадағы
«11 747» сандары «13 440» сандарымен ауыстырылсын;
7 тармақ келесі мазмұндағы 12), 13), 14), 15) тармақшалармен толықтырылсын:
12) 11 695 мың теңге – мектептердің мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша төлеу мөлшерін молайтуға;
13) 2 860 мың теңге – жалақыны жарым-жарты қаражаттандыруға;
14) 7 180 мың теңге – жұмыспен қамту орталықтарын құруға;
15) 8 400 мың теңге – 2020 жұмыспен қамту бағдарлама шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға.»;
шешімнің 7, 8, 9 тармақтарынан келесі мазмұндағы азат жолдары жойылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 36/208 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 29 марта 2011 года N 38/223. Зарегистрировано Управлением юстиции Есильского района Северо-Казахстанской области 3 мая 2011 года N 13-6-167. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 11 января 2013 года N 01-21/9)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 11.01.2013 N 01-21/9)
В соответствии со статьей 44106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 22 декабря 2010 года № 36/208 «О районном бюджете на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в региональном разделе реестра государственной регистрации 19 января 2011 года № 13-6/159, опубликовано в районных газетах «Есіл Таңы 25 февраля 2011 года № 9(249), Ишим 25 января 2011 года № 9(8528), следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
подпункте 1)
цифры «2 127 521» заменить цифрами «2 241 475»;
цифры «1 921 521» заменить цифрами «2 021 841»;
подпункте 2)
цифры «2 127 651» заменить цифрами «2 252 618,1»;
подпункте 3)
цифры «25 792» заменить цифрами «55 192»;
подпункте 5)
цифры «- 25 792» заменить цифрами «- 66 205,1»;
подпункте 6)
цифры «25 792» заменить цифрами «66 205,1»;
в строке «поступление займов»
цифры «26 706» заменить цифрами «56 106»;
в строке «используемые остатки бюджетных средств» цифру «0» заменить цифрами «11 013,1»;
в пункте 7:
подпункте 1)
цифры «11 747» заменить цифрами «13 440»;
пункт 7 дополнить подпунктами 12, 13, 14, 15 следующего содержания:
«12) 11 695 тыс. тенге – на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования;
13) 2 860 тыс. тенге – на частичное субсидирование заработной платы;
14) 7 180 тыс. тенге – на создание центров занятости;
15) 8 400 тыс. тенге – на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020.»;
в пунктах 7, 8, 9 решения исключить абзацы следующего содержания:

«Аталған сомалардың бөлінуі 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы мәслихаттың шешімін жүзеге асыру туралы аудан әкімдігінің қаулысымен белгіленеді.»;
9 тармақта:
2) тармақшадағы
«11 370» сандары «14 515» сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшадағы
«тұрғын үйді құруға» сөздері «бір пәтерлі тұрғын үйдің құрылысына, соның ішінде жобалық-сметалық құжаттама» сөздерімен ауыстырылсын;
9 тармақ келесі мазмұндағы 6, 7, 8, 9, 10 тармақшалармен толықтырылсын:
«6) 52 572 мың теңге – Есіл ауданының Покровка және Николаевка ауылдарында балабақшалардың түпкілікті жөндеу жұмыстарын аяқтауға;
7) 2 752 мың теңге – білім ұйымдарына көмір сатып алуға;
8) 2 мың теңге – мәдениет ұйымдарына көмір сатып алуға;
9) 21 мың теңге – мемлекеттік басқару органдарының ұйымдарына көмір сатып алуға;
10) 10 000 мың теңге – Есіл ауданының Ясновка ауылында мәдениет үйін түпкілікті жөндеуге.»;
шешімнің 12-тармағы жаңа басылымда оқытылсын:
«12. Ауылдық (селолық) жерде жұмыс істейтін әлеуметтік  қамтамасыз ету, білім беру, мәдениет және спорт мамандарының лауазымдық жалақылары мен тарифтік мөлшерлемелерін қалалық жағдайда қызметтің осы түрімен айналысатын мамандардың жалақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда кемінде жиырма бес пайызға арттыру бекітілсін.»;
шешімнің 15 тармағы жаңа басылымда оқытылсын;
«15. Бағдарламалар шеңберінде ауыл округтар бойынша шығыстар 6, 10, 11 қосымшаларға сәйкес анықталсын.»;
келесі мазмұндағы 17-1 тармақпен толықтырылсын:
«17-1. Аудандық бюджетте қаражатының қаржылық жыл басында жинақталған бос қалдықтары есебінен, 8 қосымшаға сәйкес 2 995,1 мың теңге сомада шығыстар қарастырылсын.»;
келесі мазмұндағы 17-2 тармақпен толықтырылсын:
«17-2. Аудандық бюджет шығыстарында 452 006 «Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) мақсатты транферттерді қайтару» бюджеттік бағдарламасы бойынша 2010 қаржылық жылдағы республикалық бюджеттен бөлінген 7 486,1 мың теңге сомада, облыстық бюджеттен бөлінген 531,9 мың теңге сомада 9 қосымшаға сәйкес 8 018 мың теңге сомада мақсатты трансферттерді қайтару қарастырылсын.»;
келесі мазмұндағы 17-3 тармақпен толықтырылсын:
«17-3. 2011 жылға ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 2 737 мың теңге сомада бекітілсін;
17-3 тармақта:
«2 737» сандары «737» сандарымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы 17-4 тармақпен толықтырылсын:
«17-4. Аудан бюджетінде 2011 жылға 2020 жұмыспен қамту бағдарламасына сәйкес тұрғын үйді құру және (немесе) сатып алуға сыйақы ноль мөлшерлеме бойынша республикалық бюджеттен 29 400 мың теңге сомада бюджеттік кредиттерді бөлу қарастырылсын.»;

«Распределение указанных сумм определяется постановлением акимата района о реализации решения маслихата о районном бюджете на 2011-2013 годы»;
в пункте 9:
подпункте 2)
цифры «11 370» заменить цифрами «14 515»;
подпункте 4)
слова «на строительство жилого дома» заменить словами «на строительство одноквартирного жилого дома, в том числе проектно-сметная документация»;
пункт 9 дополнить подпунктами 6, 7, 8, 9, 10 следующего содержания:
«6) 52 572 тыс. тенге – на завершение капитального ремонта детских садов в селе Покровка и в селе Николаевка Есильского района;
7) 2 752 тыс. тенге – на приобретение угля организациям образования;
8) 2 тыс. тенге – на приобретение угля организациям культуры;
9) 21 тыс. тенге – на приобретение угля организациям органов государственного управления;
10) 10 000 тыс. тенге – на капитальный ремонт дома культуры в селе Ясновка Есильского района.»;
пункт 12 решения читать в новой редакции:
«Установить повышение, не менее чем на двадцать пять процентов, должностных окладов и тарифных ставок гражданским служащим социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающим в аульной (сельской) местности, по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.»;
пункт 15 решения читать в новой редакции:
«15. Установить расходы по сельским округам в разрезе программ, согласно приложениям 6, 10, 11.»;
дополнить пунктом 17-1 следующего содержания:
«17-1. Предусмотреть в районном бюджете расходы за счет свободных остатков средств, сложившихся на начало финансового года, в сумме 2 995,1 тыс. тенге согласно приложению 8.»;
дополнить пунктом 17-2 следующего содержания:
«17-2. Предусмотреть в расходах районного бюджета возврат неиспользованных в течение 2010 финансового года целевых трансфертов выделенных из республиканского бюджета в сумме 7 486,1 тыс. тенге, областного бюджета в сумме 531,9 тыс. тенге по бюджетной программе 452 006 «Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов» в сумме 8 018 тыс. тенге, согласно приложению 9.»;
дополнить пунктом 17-3 следующего содержания:
«17-3. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2011 год в сумме 2 737 тыс. тенге;
в пункте 17-3:
цифры «2 737» заменить цифрами «737»;
дополнить пунктом 17-4 следующего содержания:
«17-4. Предусмотреть в бюджете района распределение бюджетных кредитов из республиканского бюджета по нулевой ставке вознаграждения на строительство и (или) приобретение жилья, в соответствии а Программой занятости 2020 на 2011 год в сумме 29 400 тыс. тенге.»;