Cолтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының аумағында Қазақстан Республикасының Президенттігіне кандидаттардың сайлаушылармен кездесуін өткізу үшін үй-жай және үгіт-насихаттық баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу жөнінде
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 23 ақпандағы N 52 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 24 ақпанда N 13-7-144 тіркелді. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімі аппаратының 2012 жылғы 22 мамырдағы N 02-05-1.4-2/328 хаты)
Ескерту. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімі аппаратының 2012.05.22 N 02-05-1.4-2/328 хаты)
«Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі № 2464 Конституциялық Заңының 28-бабы 46-тармақтарына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Президенттігіне барлық кандидаттар үшін үгіт-насихаттық баспа материалдарын орналастыру үшін 1-қосымшаға сәйкес орындар белгіленсін.
2. Қазақстан Республикасы Президенттігіне кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін, шарттық негізде, 2-қосымшаға сәйкес үй-жай берілсін.
3. Осы қаулы бірінші ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                С. Ыбыраев
КЕЛІСІЛДІ:
Жамбыл аудандық сайлау
комиссиясының төрайымы                     Л. Топорова
Солтүстік Қазақстан облысы
Жамбыл ауданы әкімдігінің 2011 жылдың
23 ақпандағы № 52 қаулысына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы Президенттігіне барлық кандидаттар үшін үгіт-насихаттық баспа материалдарын орналастыруға арналған орындарының тізбесі
Р/с
Селолық округтің атауы
Елді мекеннің атауы
Үгіт-насихаттық баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар
1
Архангелка
Архангелка селосы
Архангелка орта мектебінің ғимаратына іргелес аумақтағы ақпараттық стенд
2
Баянауыл
Баян селосы
Баян орта мектебінің ғимаратына іргелес ақпараттық стенд
3
Благовещенка
Благовещенка селосы
Благовещенка селолық округі әкімінің аппаратына іргелес аумақтағы ақпараттық стенд
4
Жамбыл
Жамбыл селосы
Жамбыл орта мектебінің ғимаратына іргелес аумақтағы ақпараттық стенд
5
Железное
Железное селосы
«Железное» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі кеңсесінің ғимаратына іргелес аумақтағы ақпараттық стенд
6
Казанка
Казанка селосы
Казанка селолық клубы ғимаратына іргелес аумақтағы ақпараттық стенд
7
Қайранкөл
Қайранкөл селосы
Қайранкөл орта мектебінің ғимаратына іргелес аумақтағы ақпараттық стенд
8
Кладбинка
Кладбинка селосы
«У Тани» дүкенінің ғимаратына іргелес аумақтағы ақпараттық стенд
9
Майбалық
Святодуховка селосы
Майбалық селолық округі әкімінің аппараты ғимаратына іргелес аумақтағы ақпараттық стенд
10
Мирный
Мирное селосы
Мирный селолық округі әкімінің аппараты ғимаратына іргелес аумақтағы ақпараттық стенд
11
Новорыбинка
Новорыбинка селосы
Новорыбинка орта мектебінің ғимаратына іргелес аумақтағы ақпараттық стенд
12
Озерное
Озерное селосы
Озерное орта мектебінің ғимаратына іргелес аумақтағы ақпараттық стенд
13
Первомай
Буденное селосы
Буденное орта мектебінің ғимаратына іргелес аумақтағы ақпараттық стенд
14
Пресноредут
Пресноредут селосы
Пресноредут орта мектебінің ғимаратына іргелес аумақтағы ақпараттық стенд
15
Пресновка
Пресновка селосы
Пресновка селолық округі әкімінің аппараты ғимаратына іргелес аумақтағы ақпараттық стенд
16
Троицкий
Троицкое селосы
Троицкое орта мектебінің ғимаратына іргелес аумақтағы ақпараттық стенд
Солтүстік Қазақстан облысы
Жамбыл ауданы әкімдігінің 2011 жылдың
23 ақпандағы № 52 қаулысына
2-қосымша
Қазақстан Республикасы Президенттігіне кандидаттардың сайлаушылармен кездесуін өткізу үшін үй-жайлардың тізбесі
Р/с
Селолық округтің атауы
Елді-мекеннің атауы
Қазақстан Республикасы Президенттігіне кандидаттардың сайлаушылармен кездесудін өткізу үшін үй-жайлар
1
Архангелка
Архангелка селосы
Архангелка орта мектебі ғимаратының 1-ші қабатындағы фойе
2
Баянауыл
Баян селосы
Баян орта мектебінің ғимаратындағы мәжіліс залы
3
Благовещенка
Благовещенка селосы
№ 2 Благовещенка орта мектебінің ғимаратындағы мәжіліс залы
4
Жамбыл
Жамбыл селосы
Жамбыл орта мектебі ғимаратының 2-ші қабатындағы фойе
5
Железное
Железное селосы
Железное орта мектебі ғимаратының 1-ші қабатындағы фойе
6
Казанка
Казанка селосы
Казанка селолық клубы ғимаратының көрермендер залы
7
Қайранкөл
Қайранкөл селосы
Қайранкөл орта мектебінің ғимаратындағы мәжіліс залы
8
Кладбинка
Кладбинка селосы
Кладбинка орта мектебі ғимаратының мәжіліс залы
9
Майбалық
Святодуховка селосы
С.Мұқанов атындағы орта мектебі ғимаратының мәжіліс залы
10
Мирный
Мирное селосы
Мирное орта мектебі ғимаратының мәжіліс залы
11
Новорыбинка
Новорыбинка селосы
Новорыбинка орта мектебі ғимаратының 1-ші қабатындағы фойе
12
Озерное
Озерное селосы
Озерное орта мектебі ғимаратының 1-ші қабатындағы фойе
13
Первомай
Буденное селосы
Буденное орта мектебі ғимаратының мәжіліс залы
14
Пресноредут
Пресноредут селосы
Пресноредут орта мектебі ғимаратының мәжіліс залы
15
Пресновка
Пресновка селосы
№ 2 Преснов орта мектебі ғимаратының мәжіліс залы
16
Троицкий
Троицкое селосы
Троицкое орта мектебі ғимаратының 1-ші қабатындағы фойе

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и помещений для проведения встреч с избирателями кандидатов в Президенты Республики Казахстан на территории Жамбылского района Северо-Казахстанской области
Постановление акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 23 февраля 2011 года N 52. Зарегистрировано Управлением юстиции Жамбылского района Северо-Казахстанской области 24 февраля 2011 года N 13-7-144. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 22 мая 2012 года N 02-05-1.4-2/328
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 22.05.2012 N 02-05-1.4-2/328
В соответствии с пунктами 46 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года № 2464 «О выборах в Республике Казахстан» акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в Президенты Республики Казахстан, согласно приложению 1.
2. Предоставить кандидатам в Президенты Республики Казахстан на договорной основе помещения для встреч с избирателями, согласно приложению 2.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района                                С. Ибраев
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Жамбылской
районной избирательной комиссии            Л. Топорова
Приложение 1
к постановления акимата
Жамбылского района
Северо-Казахстанской области
от 23 февраля 2011 года № 52
Перечень мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в Президенты Республики Казахстан
№ п/п
Наименование сельского округа
Наименование населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
1
Архангельский
село Архангелка
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию Архангельской средней школы
2
Баянаульский
село Баян
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию Баянской средней школы
3
Благовещенский
село Благовещенка
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию аппарата акима Благовещенского сельского округа
4
Жамбылский
село Жамбыл
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию Жамбылской средней школы
5
Железенский
село Железное
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию конторы товарищества с ограниченной ответственностью «Железное»
6
Казанский
село Казанка
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию Казанского сельского клуба
7
Кайранкольский
село Кайранколь
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию Кайранкольской средней школы
8
Кладбинский
село Кладбинка
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию магазина
«У Тани»
9
Майбалыкский
село Святодуховка
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию аппарата акима Майбалыкского сельского округа
10
Мирный
село Мирное
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию аппарата акима Мирного сельского округа
11
Новорыбинский
село Новорыбинка
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию Новорыбинской средней школы
12
Озерный
село Озерное
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию Озерненской средней школы
13
Первомайский
село Буденное
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию Буденовской средней школы
14
Пресноредут
ский
село Пресноредуть
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию Пресноредутской средней школы
15
Пресновский
село Пресновка
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию аппарата акима Пресновского сельского округа
16
Троицкий
село Троицкое
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию Троицкой средней школы
Приложение 2
к постановления акимата
Жамбылского района
Северо-Казахстанской области
от 23 февраля 2011 года № 52
Перечень помещений для проведения встреч кандидатов в Президенты Республики Казахстан с избирателями
№ п/п
Наименование сельского округа
Наименование населенного пункта
Помещения для проведения встреч кандидатов в Президенты Республики Казахстан с избирателями
1
Архангельский
село Архангелка
Фойе 1 этажа в здании Архангельской средней школы
2
Баянаульский
село Баян
Актовый зал в здании Баянской средней школы
3
Благовещенский
село Благовещенка
Актовый зал в здании Благовещенской средней школы № 2
4
Жамбылский
село  Жамбыл
Фойе 2 этажа в здании Жамбылской средней школы
5
Железенский
село Железное
Фойе 1 этажа в здании Железенской средней школы
6
Казанский
село Казанка
Зрительный зал в здании Казанского сельского клуба
7
Кайранкольский
село Кайранколь
Актовый зал в здании Кайранкольской средней школы
8
Кладбинский
село Кладбинка
Актовый зал в здании Кладбинской средней школы
9
Майбалыкский
село Святодуховка
Актовый зал в здании средней школы имени С.Муканова
10
Мирный
село Мирное
Актовый зал в здании Мирнинской средней школы
11
Новорыбинский
село Новорыбинка
Фойе 1 этажа в здании Новорыбинской средней школы
12
Озерненский
село Озерное
Фойе 1 этажа в здании Озерненской средней школы
13
Первомайский
село Буденное
Актовый зал в здании Буденовской средней школы
14
Пресноредутс
кий
село Пресноредуть
Актовый зал в здании Пресноредутской средней школы
15
Пресновкий
село Пресновка
Актовый зал в здании  Пресновской средней школы № 2
16
Троицкий
село Троицкое
Фойе 1 этажа в здании Троицкой средней школы