"2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы N 29/1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2011 жылғы 28 наурыздағы N 32/1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 21 сәуірде N 13-7-147 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 16 сәуірдегі N 3/7 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2012.04.16 N 3/7 Шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет кодексінің 109-бабы 5-тармағы, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6-бабына сәйкес аудандық мәслихаттың сессиясы ШЕШТІ:
1. «2010-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 29/1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылғы 24 қаңтар № 13-7-141 тіркелген, 2011 жылғы 28 қаңтар № 4 «Ауыл арайы», «Сельская новь» газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
«2 629 679» цифрлары «2 733 994» цифрларымен ауыстырылсын;
«0» цифрлары «5 496» цифрларымен ауыстырылсын;
«2 422 697» цифрлары «2 523 012» цифрларымен ауыстырылсын;
2) тармақшада
«2 629 679» цифрлары «2 781 653,8» цифрларымен ауыстырылсын;
3) тармақшада
«таза бюджеттік кредиттеу» жолы «128 629,2 мың теңге» цифрларымен толықтырылсын;
«31 157» цифрлары «129 281,2» цифрларымен ауыстырылсын;
4) тармақшада
«қаржылық активтерінің операциялары бойынша сальдо» жолы «6200 мың теңге» цифрларымен толықтырылсын;
«қаржылық активтерді алу» жолындағы «0» цифры «6200» цифрларымен ауыстырылсын;
«мемлекеттік қаржылық активтерін сатудан түскен түсімдер» жолы шығарылсын;
5) тармақшада
«-30 505» цифрлары «-182 489» цифрларымен ауыстырылсын;
6) тармақшада
«бюджет тапшылығын қаржыландыру» «182 489 мың теңге» цифрларымен ауыстырылсын;
«30 505» цифрлары «129 157» цифрларымен ауыстырылсын;
«0» цифры «652» цифрларымен ауыстырылсын;
«0» цифры «53 984» цифрларымен ауыстырылсын;
3-тармақта:
1) тармақшада
«коммуналдық меншіктен түсімдер» сөйлемі шығарылсын;
келесі мазмұндағы 3-1 тармақпен толықтырылсын:
«3-1.Аудандық бюджеттің кірістері негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер есебінен қалыптасатыны орнатылсын:
1) «жер тілімдерін сатудан түскен түсімдер»
5 тармақ шығарылсын;
7-тармақта:
«денсаулық сақтау» сөзі шығарылсын;
14-тармақта:
1) тармақшада

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 29\1 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 28 марта 2011 года N 32/1. Зарегистрировано Управлением юстиции Жамбылского района Северо-Казахстанской области 21 апреля 2011 года N 13-7-147. Утратило силу - решением маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 16 апреля 2012 года N 3/7
Сноска. Утратило силу - решением маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 16.04.2012 N 3/7
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, статьей 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года № 148, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 24 декабря 2010 года № 29/1 «О районном бюджете на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 24 января 2011 года № 13-7-141, опубликовано в газетах «Ауыл арайы» и «Сельская новь» 28 января 2011 года № 4), следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
подпункте 1)
цифры «2 629 679» заменить цифрами «2 733 994»;
цифры «0» заменить цифрами «5 496»;
цифры «2 422 697» заменить цифрами «2 523 012»;
подпункте 2)
цифры «2 629 679» заменить цифрами «2 781 653,8»;
подпункте 3)
строку «чистое бюджетное кредитование» дополнить цифрами «128 629,2 тысяч тенге»;
цифры «31 157» заменить цифрами «129 281,2»;
подпункте 4)
строку «сальдо по операциям с финансовыми активами» дополнить цифрами «6200 тысяч тенге»;
в строке «приобретение финансовых активов» цифру «0» заменить цифрами «6200»;
строку «поступления от продажи финансовых активов государства» исключить;
подпункте 5)
цифры «-30 505» заменить цифрами «-182 489»;
подпункт 6)
«финансирование дефицита бюджета» дополнить цифрами «182 489 тысяч тенге»
цифры «30 505» заменить цифрами «129 157»;
цифру «0» заменить цифрами «652»
цифру «0» заменить цифрами «53 984»
в пункте 3:
подпункте 1)
слова «доходы от коммунальной собственности» исключить;
дополнить пунктом 3-1 следующего содержания:
«3-1. Установить, что доходы районного бюджета формируются за счет поступлений от продажи основного капитала:
1) поступление от продажи земельных участков»
пункт 5 исключить;
в пункте 7:
слово «здравоохранения» исключить;
в пункте 14:
подпункте 1)

«331 127» цифрлары «369 127» цифрларымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы алты азат жолымен толықтырылсын:
«2020 жұмыспен қамту бағдарламасы» аясында инжинерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту - 38 000 мың теңге;»;
6) тармақшада
«9 858» цифрлары «11 427» цифрларымен ауыстырылсын;
Келесі мазмұндағы 11), 12) тармақшаларымен толықтырылсын:
«11) мектеп мұғалімдері мен білім берудің мектепке дейінгі ұйымдары тәрбиешілеріне біліктілік санаттары үшін үстемақы мөлшерін ұлғайтуға - 13 317 мың теңге;
12)«2020 жұмыспен қамту бағдарламасы» іс-шараларын жүзеге асыруға - 10 040 мың теңге, оның ішінде:
жалақыны бөлшектеп қаржыландыруға - 2 860 мың теңге;
жұмыспен қамту орталықтарын ұстауға - 7 180 мың теңге.»
15-тармақта:
2) тармақшада
«36 047» цифрлары «54 191» цифрларымен ауыстырылсын;
Келесі мазмұндағы 3), 4) тармақшалармен толықтырылсын:
«3) көмір сатып алуға - 4 653 мың теңге;
4) Жамбыл ауданы Пресновка селосындағы «Айнагүл» балабақшасын күрделі жөндеуге - 9 606 мың теңге.»;
16-тармақта:
«11 284» цифрлары «3 284» цифрларымен ауыстырылсын;
«1 032» цифрлары «9 032» цифрларымен ауыстырылсын;
«60 326» цифрлары «65 312» цифрларымен ауыстырылсын;
17-тармақта:
«31 157» цифрлары «129 281,2» цифрларымен ауыстырылсын.
келесі мазмұндағы 17-1, 17-2 тармақтармен толықтырылсын:
«17-1. «2020-жұмыспен қамту бағдарламасын» жүзеге асыру аясында тұрғын-үй сатып алу және (немесе) құрылысы сый берудің нөлдік ставкасы бойынша республикалық бюджеттен бюджеттік кредиттер қарастырылсын – 98 000 мың теңге»;
«17-2. Қаржы жылының басында қалған бос бюджеттік қаражаттың қалдықтары есебінен аудандық бюджеттің шығындары және 7 қосымшаға сәйкес 2010 жылы пайдаланылмаған республикалық және облыстық бюджеттен нысаналы трансферттерді қайтару қарастырылсын;»;
шешімнің 1, 6, 8, 9-қосышалары нақты шешімнің 1, 2 ,3, 4-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
нақты шешімнің 5, 6, 7-қосымшаларына сәйкес шешім 10, 11, 12-қосымшаларымен толықтырылсын;

цифры «331 127» заменить цифрами «369 127»;
дополнить абзацем шесть следующего содержания:
«развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках «Программы занятости 2020» - 38 000 тысяч тенге;»;
подпункте 6)
цифры «9 858» заменить цифрами «11 427»;
дополнить подпунктами 11), 12), следующего содержания:
«11) на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования - 13 317 тысяч тенге;
12) на реализацию мероприятий «Программы занятости 2020» - 10 040 тысяч тенге, в том числе:
на частичное субсидирование заработной платы - 2 860 тысяч тенге;
на создание центров занятости - 7 180 тысяч тенге.»
в пункте 15:
подпункт 2)
цифры «36 047» заменить цифрами «54 191»;
дополнить подпунктами 3),4) следующего содержания:
«3) на приобретение угля - 4 653 тысяч тенге;
4) на проведение капитального ремонта детского сада «Айнагуль» в селе Пресновка Жамбылского района - 9 606 тысяч тенге.»;
в пункте 16:
цифры «11 284» заменить цифрами «3 284»;
цифры «1 032» заменить цифрами «9 032»;
цифры «60 326» заменить цифрами «65 312»;
в пункте 17:
цифры «31 157» заменить цифрами «129 281,2».
дополнить пунктами 17-1, 17-2 следующего содержания:
«17-1 Предусмотреть бюджетные кредиты из республиканского бюджета по нулевой ставке вознаграждения на строительство и (или) приобретение жилья в рамках реализации «Программы занятости 2020» – 98 000 тысяч тенге;»;
«17-2 Предусмотреть расходы районного бюджета за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на начало финансового года и возврата целевых трансфертов республиканского и областного бюджетов, неиспользованных в 2010 году, согласно приложению 7;»;
приложения 1, 6, 8, 9 к решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2,  3,4 к настоящему решению;
решение дополнить приложениями 10, 11, 12, согласно приложений 5, 6, 7 к настоящему решению;

«2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет» шешімнің атауын жаңа редакцияда «2011-2013 жылдарға арналған Жамбыл ауданының аудандық бюджеті туралы» жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың                       Аудандық мәслихат
XXXII сессиясының төрағасы                 хатшысы
Б. Мұсабаев                                Б. Мұсабаев
Аудандық мәслихат сессиясының

наименование решения «О районном бюджете на 2011-2013 годы» изложить в новой редакции «О районном бюджете Жамбылского района на 2011-2013 годы».
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель                               Секретарь
XXXII внеочередной сессии                  районного маслихата
районного маслихата
Б. Мусабаев                                Б. Мусабаев
Приложение 1
к решению сессии районного маслихата

2011 жылғы 28 наурыздағы № 32/1 шешіміне
2-қосымша
Аудандық мәслихат сессиясының
2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 29/1 шешіміне
6-қосымша
Жергілікті өкілді органдардың шешімдері бойынша азаматтардың жекелеген санаттарына берілетін әлеуметтік көмек - 451007000 бағдарлама
Төлем түрлері
Сомасы (мың теңге)
Ұлы Отан соғысы мүгедектері мен қатысушыларына әлеуметтік көмек көрсету (монша және шаштараз қызметтеріне)
210
Азаматтардың жекелеген санаттарына санаторлық-курорттық емделулеріне әлеуметтік көмек: Ұлы Отан соғысына қатысушыларға, оларға теңестірілген тұлғаларға; Ұлы Отан соғысы жылдары қаза тапқан жауынгерлердің екінші қайта некеге тұрмаған жесірлеріне; Ұлы Отан соғысы жылдарындағы қайсарлы еңбегі және мінсіз әскери қызметі үшін бұрынғы КСР Одағының ордендері және медальдарымен марапатталған тұлғаларға; "Алтын алқа", "Күміс алқа" алқасымен марапатталған немесе ертеде "Ардақты ана" атағын алған көп балалы аналарға; зейнеткер болып табылатын саяси қуғын сүргіннен зардап шеккендерге; Социалистік Еңбек Ері және "Халық Қаһарманы" атағын иеленген тұлғаларға; мүгедектерге.

от 28 марта 2011 года № 32/1
Приложение 6
к решению сессии районного маслихата
от 24 декабря 2010 года № 29/1
Программа 451007000 – Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов Жамбылского района
Виды выплат
сумма тыс.тенге
Социальная помощь участникам и инвалидам Великой Отечественной войны (на услуги бань и парикмахерских)
210
Социальная помощь на санаторно-курортное лечение отдельным категориям граждан:участникам Великой Отечественной войны, лицам, приравненным к ним; инвалидам Великой Отечественной войны, лицам, приравненным к ним; вдовам воинов, погибших в годы Великой Отечественной войны, не вступившим в повторный брак; лицам, награжденным орденами и медалями бывшего советского Союза ССР за самоотверженный труд и безупречную воинскую службу в тылу в годы Великой Отечественной войны; многодетным матерям, награжденным подвеской "Алтын алқа", "Күміс алқа" или получившим ранее звание "Мать-героиня"; лицам, пострадавшим от политических репрессий, являющимся пенсионерами; лицам, удостоенным званий Героя Социалистического труда и "Халык Қаһарманы"; инвалидам

1200
013
Аудандық маңызы бар қалалардағы, кенттердегі, ауылдардағы (селолардағы), ауылдық (селолық) округтердегі автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1200
Жергілікті бюджеттің қаражаты есебінен
1200
Преснов селолық округі
1200
Аудандық мәслихат сессиясының
2011 жылғы 28 наурыздағы № 32/1 шешіміне
4-қосымша
Аудандық мәслихат сессиясының
2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 29/1 шешіміне
9-қосымша
Жамбыл ауданында 464 003 000 "Жалпы білім беру" бағдарламасы бойынша сомаларды бөлу
Шығындар сомасы, барлығы
Соның ішінде
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
Республикалық бюджеттен трансферттер есебінен

1200
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
1200
За счет средств местного бюджета
1200
Пресновский сельский округ
1200
Приложение 4
к решению сессии районного маслихата
от 28 марта 2011 года № 32/1
Приложение 9
к решению сессии районного маслихата
от 24 декабря 2010 года № 29/1
Распределение сумм Жамбылского района по программе 464 003 000 "Общеобразовательное обучение"
Сумма расходов, Всего
В том числе
за счет средств местного бюджета
за счет трансфертов из республиканского бюджета