"2011-2013 жылдарға арналған Жамбыл ауданының аудандық бюджеті туралы" аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы N 29/1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2011 жылғы 7 қазандағы N 37/1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 25 қазанда N 13-7-161 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 16 сәуірдегі N 3/7 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2012.04.16 N 3/7 Шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95 Бюджет кодексінің 109-бабы 5-тармағы, «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 Заңының 21-бабына сәйкес, аудандық мәслихаттың сессиясы ШЕШТІ:
1. «2011-2013 жылдарға арналған Жамбыл ауданының аудандық бюджеті туралы» аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 29/1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылғы 24 қаңтар № 13-7-141 тіркелген, 2011 жылғы 28 қаңтар № 4 «Ауыл арайы», «Сельская новь» газеттерінде жарияланған), мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
«1) кірістер – 2 747 666 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 215 236 мың теңге;
салықтан тыс түсімдер – 4 300 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 11 946 теңге;
трансферттер түсімі – 2 516 184 мың теңге;
2) шығындар – 2 795 325,8 мың теңге»;
16 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«16. 2011 жылға аудандық бюджетте облыстық бюджеттен келесі көлемде нысаналы трансферттер қарастырылсын:
Есіл топтық су құбырына Жамбыл ауданы Жамбыл селосына дейінгі қайыруды қайта құру – 3 284 мың теңге;
Жамбыл ауданында жер асты суларынан кусталық ұңғымалық суартқы салуға (үшінші кезек жер асты суларының Мирный учаскесі) – 9 032 мың теңге;
Жамбыл ауданында жер асты суларынан кусталық ұңғымалық суартқы салуға (үшінші кезек жер асты суларының Калиновка учаскесі) – 9 803 мың теңге;
Пресновка селосындағы 18 пәтерлі тұрғын-үй салу – 65 312 мың теңге;
Пресновка селосындағы 18 пәтерлі тұрғын үйге инжинерлік-коммуникациялық инфрақұрылымына – 3 314 мың теңге»;
шешімнің 1, 4-қосымшалары нақты шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың                       Аудандық
кезектен тыс XXXVII                        мәслихатының хатшысы
сессиясының төрағасы
Е. Байғаскин                               Б. Мұсабаев
Аудандық мәслихат сессиясының

О внесении изменений в решение районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 29/1 "О районном бюджете Жамбылского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 7 октября 2011 года N 37/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 25 октября 2011 года N 13-7-161. Утратило силу - решением маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 16 апреля 2012 года N 3/7
Сноска. Утратило силу - решением маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 16.04.2012 N 3/7
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95, статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года № 213 «О нормативных правовых актах», районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 24 декабря 2010 года № 29/1 «О районном бюджете Жамбылского района на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 24 января 2011 года № 13-7-141, опубликовано в газетах «Ауыл арайы» и «Сельская новь» 28 января 2011 года № 4), следующие изменения:
в пункте 1 подпункты 1), 2) изложить в новой редакции:
«1) доходы – 2 747 666 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 215 236 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 4 300 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 11 946 тенге;
поступления трансфертов - 2 516 184 тысяч тенге;
2) затраты - 2 795 325,8 тысяч тенге»;
пункт 16 изложить в новой редакции:
«16. Учесть в районном бюджете на 2011 год целевые трансферты на развитие из областного бюджета в следующих размерах:
реконструкция отвода от Ишимского группового водопровода до села Жамбыл Жамбылского района 3 284 тысячи тенге;
строительство кустовых скважинных водозаборов из подземных вод в Жамбылском районе (третья очередь - Мирный участок подземных вод) 9 032 тысячи тенге;
строительство кустовых скважинных водозаборов из подземных вод в Жамбылском районе (третья очередь - Калиновский участок подземных вод) 9 803 тысячи тенге;
строительство восемнадцати квартирного жилого дома в селе Пресновка 65 312 тысяч тенге;
строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к восемнадцати квартирному жилому дому в селе Пресновка 3 314 тысяч тенге»;
приложения 1, 4 к решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению;
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель                               Секретарь
XXXVII внеочередной сессии                 районного маслихата
районного маслихата
Е. Байгаскин                               Б. Мусабаев
Приложение 1
к решению сессии районного маслихата

459 872
7
Тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығы
160 190
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
160 190
003
Құрылыс және (немесе) мемлекеттік коммуналдық тұрғын-үй қорының тұрғын-үй сатып алуы
72 602
Жамбыл ауданының Пресновка селосындағы 18 пәтерлі тұрғын-үйдің құрылысы
72602
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды сатып алу, жабдықтау және дамыту
49588
Жамбыл ауданының Пресновка селосындағы 18 пәтерлі тұрғын-үйдің инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымының құрылысы
49588
022
2020 жұмыспен қамту бағдарламасының аясында инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту
38000
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
299 682
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
299 682
467
012
Сумен қамтамасыз ету жүйелерін дамыту
299 682
Жамбыл ауданының Жамбыл селосына дейін Есілдің топтық су құбырын қайта қалпына келтіру
64 473
Жамбыл ауданының жер асты суларынан түпті ұңғыма бос тоғанының құрылысы (Мирный учаскісіндегі жер асты сулар-кезекті)
127 378
Жамбыл ауданының жер асыту суларынан түпті ұңғыма бос тоғанының құрылысы (3 кезекті-Калиновка учаскісіндегі жер асты сулары)
107 831

459 872
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
160 190
467
Отдел строительства района (города областного значения)
160 190
003
Строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
72 602
строительства 18-квартирного жилого дома в с.Пресновка Жамбылского района
72602
004
Развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-
коммуникационной инфраструктуры
49588
строительства инженерно-
коммуникационной инфраструктуры к 18-ти кв. жилому дому в с.Пресновка Жамбылского района
49588
022
Развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
38000
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
299 682
467
Отдел строительства района (города областного значения)
299 682
467
012
Развитие объектов водного хозяйства
299 682
Реконструкция отвода от Ишимского группового водопровода до с. Жамбыл Жамбылского района
64 473
Строительство кустовых скважинных водозаборов из подземных вод в Жамбылском районе (3 очередь - Мирный участок подземных вод)
127 378
Строительство кустовых скважинных водозаборов из подземных вод в Жамбылском районе (3-очередь - Калиновский участок подземных вод)
107 831