Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының аумағында Қазақстан Республикасы Парламентінің Мәжілісіне, облыстық және аудандық мәслихаттардың депутаттығына кандидаттардың сайлаушылармен кездесуін өткізу үшін үй-жайларды ұсыну және үгіт-насихаттық баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 29 қарашадағы N 311 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 6 желтоқсанда N 13-7-164 тіркелді. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімі аппаратының 2012 жылғы 22 мамырдағы N 02-05-1.4-2/328 хаты)
Ескерту. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімі аппаратының 2012.05.22 N 02-05-1.4-2/328 хаты)
«Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегi № 2464 Конституциялық Заңының 28-бабы 46-тармақтарына сәйкес аудан әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Cолтүстiк Қазақстан облысы Жамбыл ауданының аумағында Қазақстан Республикасы Парламентінің Мәжілісіне, облыстық және аудандық мәслихаттардың депутаттығына барлық кандидаттардың үгiт-насихаттық баспа материалдарын орналастыру үшiн орындар 1-қосымшаға сәйкес белгiленсiн.
2. Cолтүстiк Қазақстан облысы Жамбыл ауданының аумағында Қазақстан Республикасы Парламентінің Мәжілісіне, облыстық және аудандық мәслихаттардың депутаттығына барлық кандидаттардың сайлаушылармен кездесуiн өткiзу үшiн үй-жай шарттық негізде 2-қосымшаға сәйкес ұсынылсын.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкімі                                С. Ыбыраев
КЕЛIСIЛДI:
Жамбыл аудандық сайлау
комиссиясының төрайымы                     Л. Топорова
Аудан әкiмдiгiнiң
2011 жылдың 29 қарашасындағы № 311
қаулысына 1-қосымша
Cолтүстiк Қазақстан облысы Жамбыл ауданының аумағында Қазақстан Республикасы Парламентінің Мәжілісіне, облыстық және аудандық мәслихаттардың депутаттығына барлық кандидаттардың үгiт-насихаттық баспа материалдарын орналастыруға арналған орындарының Тiзбесi
Р/
с
Селолық округтердің атауы
Елдi мекеннiң атауы
Үгiт-насихаттық баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар
1
Архангелка
Архангелка селосы
«Архангелка селолық округі әкім аппараты» мемлекеттік мекемесінің ғимаратына iргелес аумақтағы ақпараттық стенд
2
Баянауыл
Баян селосы
«Баян орта мектебi» мемлекеттік мекемесінің ғимаратына iргелес аумақтағы ақпараттық стенд
3
Благовещенка
Благовещенка селосы
«Благовещенка селолық округi әкiм» аппараты мемлекеттік мекемесінің ғимаратына iргелес аумақтағы ақпараттық стенд
4
Жамбыл
Жамбыл селосы
«Жамбыл орта мектебi» мемлекеттік мекемесінің ғимаратына iргелес аумақтағы ақпараттық стенд
5
Железное
Железное селосы
«Железное» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі кеңсесінің ғимаратына іргелес аумақтағы ақпараттық стенд (келісім бойынша)
6
Казанка
Казанка селосы
«Казанка селолық округі әкім аппараты» мемлекеттік мекемесінің ғимаратына iргелес аумақтағы ақпараттық стенд
7
Қайранкөл
Қайранкөл селосы
«Қайранкөл орта мектебi» мемлекеттік мекемесінің ғимаратына iргелес аумақтағы ақпараттық стенд
8
Кладбинка
Кладбинка селосы
«Кладбинка селолық округі әкім аппараты» мемлекеттік мекемесінің «ғимаратына iргелес аумақтағы ақпараттық стенд
9
Майбалық
Святодуховка селосы
«Майбалық селолық округі әкім аппараты» мемлекеттік мекемесінің ғимаратына iргелес аумақтағы ақпараттық стенд
10
Мирный
Мирное селосы
«Мирный селолық округі әкім аппараты» мемлекеттік мекемесінің ғимаратына iргелес аумақтағы ақпараттық стенд
11
Новорыбинка
Новорыбинка селосы
«Новорыбинка орта мектебi» мемлекеттік мекемесінің ғимаратына iргелес аумақтағы ақпараттық стенд
12
Озерное
Озерное селосы
«Озерное орта мектебi» мемлекеттік мекемесінің ғимаратына iргелес аумақтағы ақпараттық стенд
13
Первомай
Буденное селосы
«Буденное орта мектебi» мемлекеттік мекемесінің ғимаратына iргелес аумақтағы ақпараттық стенд
14
Пресноредут
Пресноредут селосы
«Пресноредут орта мектебi» мемлекеттік мекемесінің ғимаратына iргелес аумақтағы ақпараттық стенд
15
Пресновка
Пресновка селосы
«Пресновка селолық округі әкім аппараты» мемлекеттік мекемесінің ғимаратына iргелес аумақтағы ақпараттық стенд
16
Троицкий
Троицкое селосы
«Троицкое орта мектебi» мемлекеттік мекемесінің ғимаратына iргелес аумақтағы ақпараттық стенд
Аудан әкiмдiгiнiң
2011 жылдың 29 қарашасындағы № 311
қаулысына 2-қосымша
Қазақстан Республикасы Парламентінің Мәжілісіне, облыстық және аудандық мәслихаттардың депутаттығына барлық кандидаттардың сайлаушылармен кездесуiн өткiзу үшiн ұсынылған үй-жайлардың тiзбесi
Р/
с
Селолық округтiң атауы
Елдi-мекеннiң атауы
Сайлаушылармен кездесудi өткiзу үшiн үй-жайлар
1
Архангелка
Архангелка селосы
«Архангелка селолық округі әкім аппараты» мемлекеттік мекемесінің ғимаратының мәжіліс залы
2
Баянауыл
Баян селосы
«Баянауыл селолық округі әкім аппараты» мемлекеттік мекемесінің ғимаратының мәжіліс залы
3
Благовещенка
Благовещенка селосы
«№ 2 Благовещенка орта мектебi» мемлекеттік мекемесінің ғимаратының мәжiлiс залы
4
Жамбыл
Жамбыл селосы
«Жамбыл орта мектебi» мемлекеттік мекемесінің ғимаратының 2-шi қабатындағы фойе
5
Железное
Железное селосы
Железное селолық клубы ғимаратының көрермендер залы
6
Казанка
Казанка селосы
Казанка селолық клубы ғимаратының көрермендер залы
7
Қайранкөл
Қайранкөл селосы
«Қайранкөл орта мектебi» мемлекеттік мекемесінің ғимаратының мәжiлiс залы
8
Кладбинка
Кладбинка селосы
«Кладбинка орта мектебi» мемлекеттік мекемесінің ғимаратының мәжiлiс залы
9
Майбалық
Святодуховка селосы
«С.Мұқанов атындағы орта мектебi» мемлекеттік мекемесінің ғимаратының мәжiлiс залы
10
Мирный
Мирное селосы
«Мирное орта мектебi» мемлекеттік мекемесінің ғимаратының мәжiлiс залы
11
Новорыбинка
Новорыбинка селосы
«Новорыбинка селолық округі әкім аппараты» мемлекеттік мекемесінің ғимаратының мәжіліс залы
12
Озерное
Озерное селосы
«Озерное орта мектебi» мемлекеттік мекемесінің ғимаратының 1-шi қабатындағы фойе
13
Первомай
Буденное селосы
«Буденное орта мектебi» мемлекеттік мекемесінің ғимаратының мәжiлiс залы
14
Пресноредут
Пресноредут селосы
«Пресноредут орта мектебi» мемлекеттік мекемесінің ғимаратының мәжiлiс залы
15
Пресновка
Пресновка селосы
«№ 2 Преснов орта мектебi» мемлекеттік мекемесінің ғимаратының мәжiлiс залы
16
Троицкий
Троицкое селосы
«Троицкое орта мектебi» мемлекеттік мекемесінің ғимаратының 1-шi қабатындағы фойе

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлений помещений для проведения встреч с избирателями кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан, областного и районного маслихатов на территории Жамбылского района Северо-Казахстанской области
Постановление акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 29 ноября 2011 года N 311. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 6 декабря 2011 года N 13-7-164. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 22 мая 2012 года N 02-05-1.4-2/328
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 22.05.2012 N 02-05-1.4-2/328
В соответствии с пунктами 46 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года № 2464 «О выборах в Республике Казахстан» акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить для всех кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан, областного и районного маслихатов места для размещения агитационных печатных материалов на территории Жамбылского района Северо-Казахстанской области согласно приложению № 1.
2. Предоставить на договорной основе помещения для встреч с избирателями всем кандидатам в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан, областного и районного маслихатов согласно приложению № 2.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                С. Ибраев
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Жамбылской
районной избирательной комиссии            Л. Топорова
Приложение 1
к постановления акимата района
от 29 ноября 2011 года № 311
Перечень мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан, областного и районного маслихатов на территории Жамбылского района Северо-Казахстанской области
п/
п
Наименование сельского округа
Наименова
ние населен
ного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
1
Архангельский
село Архангелка
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию государственного учреждения «Аппарат акима Архангельского сельского округа»
2
Баянаульский
село Баян
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию государственного учреждения «Баянская средняя школа»
3
Благовещен
ский
село Благо
вещенка
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию государственного учреждения «Аппарата акима Благовещенского сельского округа»
4
Жамбылский
село Жамбыл
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию государственного учреждения «Жамбылская средняя школа»
5
Железенский
село Железное
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию конторы товарищества с ограниченной ответственностью «Железное» (по согласованию)
6
Казанский
село Казанка
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию государственного учреждения «Аппарат акима Казанского сельского округа»
7
Кайранколь
ский
село Кайранколь
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию государственного учреждения «Кайранкольской средней школы»
8
Кладбинский
село Кладбинка
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию государственного учреждения «Аппарат акима Кладбинского сельского округа»
9
Майбалыкский
село Свято
духовка
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию государственного учреждения «Аппарат акима Майбалыкского сельского округа»
10
Мирный
село Мирное
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию государственного учреждения «Аппарат акима Мирного сельского округа»
11
Новорыбинский
село Ново
рыбинка
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию государственного учреждения «Новорыбинская средняя школа»
12
Озерный
село Озерное
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию государственного учреждения «Озерненская средняя школа»
13
Первомайский
село Буденное
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию государственного учреждения «Буденовская средняя школа»
14
Пресноредут
ский
село Прес
норедуть
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию государственного учреждения «Пресноредутская средняя школа»
15
Пресновский
село Пресновка
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию государственного учреждения «Аппарат акима Пресновского сельского округа»
16
Троицкий
село Троицкое
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию государственного учреждения «Троицкая средняя школа»
Приложение 2
к постановления акимата района
от 29 ноября 2011 года № 311
Перечень помещений, предоставляемых на договорной основе всем кандидатам в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан, областного и районного маслихатов для проведения встреч с избирателями
п/
п
Наименование сельского округа
Наименование населенного пункта
Помещения для проведения встреч с избирателями
1
Архангельский
село Архан
гелка
Актовый зал в здании государственного учреждения «Аппарат акима Архангельского сельского округа»
2
Баянаульский
село Баян
Актовый зал в здании государственного учреждения «Аппарат акима Баянаульского сельского округа»
3
Благовещенский
село Благо
вещенка
Актовый зал в здании государственного учреждения «Благовещенская средняя школа № 2»
4
Жамбылский
село Жамбыл
Фойе 2 этажа в здании государственного учреждения «Жамбылская средняя школа»
5
Железенский
село Железное
Зрительный зал в здании Железенского сельского клуба
6
Казанский
село Казанка
Зрительный зал в здании Казанского сельского клуба
7
Кайранкольский
село Кайранколь
Актовый зал в здании государственного учреждения «Кайранкольская средняя школа»
8
Кладбинский
село Кладбинка
Актовый зал в здании государственного учреждения «Кладбинская средняя школа»
9
Майбалыкский
село Святодуховка
Актовый зал в здании государственного учреждения «Средняя школа имени С.Муканова»
10
Мирный
село Мирное
Актовый зал в здании государственного учреждения «Мирненская средняя школа»
11
Новорыбинский
село Новорыбинка
Актовый зал в здании государственного учреждения «Аппарат акима Новорыбинского сельского округа»
12
Озерненский
село Озерное
Фойе 1 этажа в здании государственного учреждения «Озерненская средняя школа»
13
Первомайский
село Буденное
Актовый зал в здании государственного учреждения «Буденовская средняя школа»
14
Пресноредут
ский
село Прес
норедуть
Актовый зал в здании государственного учреждения «Пресноредутская средняя школа»
15
Пресновкий
село Пресновка
Актовый зал в здании государственного учреждения «Пресновская средняя школа № 2»
16
Троицкий
село Троицкое
Фойе 1 этажа в здании государственного учреждения «Троицкая средняя школа»