2011 жылы Қызылжар ауданы бойынша ауыл шаруашылығының басым дақылдарын себудің оңтайлы мерзімін жүргізу және субсидия алушылардың тізіміне енгізуге өтініш беру мерзімін анықтау туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 29 сәуірдегі N 214 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 3 мамырда N 13-8-146 тіркелді. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімі аппаратының 2013 жылғы 4 ақпандағы N 02.07-05-03/127 хаты)

Об определении сроков предоставления заявки на включение в список получателей субсидий и оптимальных сроков проведения сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Кызылжарскому району в 2011 году
Постановление акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 29 апреля 2011 года N 214. Зарегистрировано Управлением юстиции Кызылжарского района Северо-Казахстанской области 3 мая 2011 года N 13-8-146. Утратило силу (письмо аппарата акима Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 4 февраля 2013 года N 02.07-05-03/127)

Ескерту. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімі аппаратының 04.02.2013 N 02.07-05-03/127 хаты)
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 3137-баптарына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 наурыздағы № 221 қаулысымен бекітілген, Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергілікті бюджеттерден субсидиялау Қағидасының 10-тармағына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Сноска. Утратило силу (письмо аппарата акима Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 04.02.2013 N 02.07-05-03/127)
В соответствии со статьями 3137 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года № 148, пунктом 10 Правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан № 221 от 4 марта 2011 года, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Қосымша негізінде 2011 жылы Қызылжар ауданы бойынша ауыл шаруашылығы дақылдарын себудің оңтайлы мерзімін жүргізу және субсидия алушылардың тізіміне енгізуге өтініш беру мерзімі анықталсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Р.Е. Рамазановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы ресми жарияланған бірінші күнінен бастап күшіне енеді.
Аудан әкімі                                Қ. Пшенбаев
Қызылжар ауданы әкімінің

1. Определить сроки предоставления заявки на включение в список получателей субсидий и оптимальные сроки проведения сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Кызылжарскому району в 2011 году согласно приложению.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Рамазанов Р.Е.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района                                К. Пшенбаев
Приложение
к постановлению акимата Кызылжарского района

2011 жылғы 29 сәуірдегі № 214
қаулысына қосымша
2011 жылы Қызылжар ауданы бойынша ауыл шаруашылығы дақылдарын себудің оңтайлы мерзімін жүргізу және субсидия алушылардың тізіміне енгізуге өтініш беру мерзімін анықтау туралы
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық әкімдігінің 2011.06.01 N 256 Қаулысымен
р/н
Дақылдар
ЖЖМ бойынша субсидия алуға тізімге қосуға өтініш беру мерзімі
Ауыл шаруашылығы дақылдарын себудің оңтайлы мерзімін жүргізу
I – орманды егістік
II – далалық, жазық жер, ормандалалық
1
жаздық бидай, орташа піскен, орташа кештетілген
10.05

№ 214 от 29 апреля 2011 года
Сроки предоставления заявки на включение в список получателей субсидий и оптимальных сроков проведения сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Кызылжарскому району на 2011 год
Сноска. Приложение в редакции постановления акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 1.06.2011 N 256
№ п/п
Культура
Сроки предоставления заявки на включение в список получения субсидий по ГСМ
Оптимальные сроки проведения посева с/х культур
I - лесостепная
II - степная, равнинная, колочно-степная
1
яровая пшеница, средне
поздняя, среднес
пелая
до 10.05