"2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 22 желтоқсандағы N 31/1 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 2011 жылғы 18 қарашадағы N 41/1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 30 қарашада N 13-8-155 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 2012 жылғы 16 сәуірдегі N 4/4 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 2012.04.16 N 4/4 Шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95 Бюджет кодексінің 106 және 109-баптары, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6-бабына, Қызылжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 31/1 шешіміне (2011 жылғы 12 қаңтардағы 13-8-138 мемлекеттік тіркеу нормативтік құқықтық актілерінің Тіркелімінде тіркелген, «Қызылжар» газетінде 2011 жылғы 3 ақпандағы № 7, 2011 жылғы 4 ақпандағы № 6 «Маяк» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
«1) кірістер - 3 618 911 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 357 370 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 8 111 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер - 36 863 мың теңге;
трансферттік түсімдер - 3 216 567 мың теңге;
2) шығындар - 4 091 881,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 18 430,5 мың теңге,
соның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 19 023,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді жабу - 593 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо - 39 600 мың теңге, соның ішінде:
қаржылық активтерін сатудан - 39 600 мың теңге;
мемлекеттің қаржылық активтерін сатудан түскен түсімдер - 0;
5) бюджетің дефициті - - 531 000,7 мың теңге;
6) бюджеттің дефицитін қаржыландыру - 531 000,7 мың теңге;»;
10 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
«1) 99 632 мың теңге - мектепке дейінгі білім беру ұйымдарындағы мемлекеттік білім беру тапсырмаларын іске асыруға;
2) 16 384 мың теңге - мемлекеттік негізгі орта және жалпы орта білім мекемелерінің физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдықтарымен жарақтандыруға;
3) 10 817 мың теңге - мемлекеттік бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім мекемелерінде лингафондық және мультимедиялық кабинеттер құруға;
4) 8 128 мың теңге - үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды бағдарламалық құрал-жабдықтармен қамтамасыз ету;

О внесении изменений и дополнения в решение районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 31/1 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 18 ноября 2011 года N 41/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 30 ноября 2011 года N 13-8-155. Утратило силу - решением маслихата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 16 апреля 2012 года N 4/4
Сноска. Утратило силу - решением маслихата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 16.04.2012 N 4/4
В соответствии со статьями 106 и 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95, статьей 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года № 148 Кызылжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 22 декабря 2010 года № 31/1 «О районном бюджете на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 12 января 2011 года № 13-8-138, опубликовано в газетах «Қызылжар» от 3 февраля 2011 года № 7, «Маяк» от 4 февраля 2011 года № 6) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1) доходы - 3 618 911 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 357 370 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 8 111 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 36 863 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 3 216 567 тысяч тенге;
2) затраты - 4 091 881,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 18 430,5 тысяч тенге,
в том числе:
бюджетные кредиты - 19 023,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 593 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 39 600 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 39 600 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0;
5) дефицит бюджета - -531 000,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета - 531 000,7 тысяч тенге;»;
пункт 10 изложить в следующей редакции:
«1) 99 632 тысяч тенге - на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
2) 16 384 тысяч тенге - на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования;
3) 10 817 тысяч тенге - на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования;
4) 8 128 тысяч тенге - обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому;

5) 10 903 мың теңге - жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне;
6) 2 119 мың теңге - мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету;
7) 2 041 мың теңге - «Бизнестің Жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау үшін жастар іс тәжірибесіне;
8) 60 791 мың теңге - Боголюбово және Надежка селоларына Булаев су құбырларының ауыстыруы;
9) 30 555 мың теңге - Кондратовка селосындағы сумен қамтамасыз ету жүйесін реконструкциялауға;
10) 27 000 мың теңге - Белое селосындағы сумен қамтамасыз ету жүйесін реконструкциялауға;
11) 253 473 мың теңге - Боголюбово селосындағы сумен қамтамасыз ету жүйесін реконструкциялауға;
12) 104 959 мың теңге - Тепличное және Прибрежное селоларында су құбырлар желілерінің құрылысы;
13) 14 020 мың теңге - эпизоотияға қарсы іс шараларды өткізуге;
14) 8 821 мың теңге - мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыруға;
15) 159 366 мың теңге - 2009-2011 жылдарға арналған «Нұрлы-көш» бағдарламасы аясында инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымның дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға;
16) 15 241 мың теңге - мектеп мұғалімдері мен мектепке дейінгі білім ұйымдарының тәрбиелеушілеріне біліктілік санаттары үшін үстемақы мөлшерін ұлғайтуға;
17) 11 114 мың теңге - жалақысын жартылай субсидиялауға, жұмыспен қамту орталығын құруға, соның ішінде:
2 145 мың теңге - жалақысын жартылай субсидиялауға;
8 969 мың теңге - жұмыспен қамту орталығын құруға;
18) 8 300 мың теңге - 2020 жұмыспен қамту Бағдарламасы аясында инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымның дамытуға;
19) 24 502 мың теңге - жұмыспен қамту 2020 Бағдарламасының аясында мемлекеттiк коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерiн салуға және (немесе) сатып алуға;»;
11 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
«18 591 мың теңге - жергілікті атқарушы органдарға мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға;
423 863 мың теңге - 2009-2011 жылдарға арналған «Нұрлы-көш» бағдарламасы аясында инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымның дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға;
24 500 мың теңге – 2020 жұмыспен қамту Бағдарламасына сәйкес тұрғын үй салу және (немесе) сатып алуға;»;
12 тармағының:
13 тармақшасы) келесі редакцияда мазмұндалсын:

5) 10 903 тысяч тенге - на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей;
6) 2 119 тысяч тенге - на предоставление специальных социальных услуг нуждающимся гражданам на дому;
7) 2 041 тысяч тенге - на поддержку частного предпринимательства в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020» на молодежную практику;
8) 60 791 тысяч тенге - замена отвода Булаевского группового водопровода к селам Боголюбово и Надежка;
9) 30 555 тысяч тенге - реконструкция системы водоснабжения в селе Кондратовка;
10) 27 000 тысяч тенге - реконструкция системы водоснабжения в селе Белое;
11) 253 473 тысяч тенге - реконструкция системы водоснабжения в селе Боголюбово;
12) 104 959 тысяч тенге - строительство водопроводных сетей в селе Тепличное и селе Прибрежное;
13) 14 020 тысяч тенге - на проведение противоэпизоотических мероприятий;
14) 8 821 тысяч тенге - на реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов;
15) 159 366 тысяч тенге - на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках реализации программы "Нұрлы-көш" на 2009-2011 годы;
16) 15 241 тысяч тенге - на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования;
17) 11 114 тысяч тенге - на частичное субсидирование заработной платы, создание центров занятости, в том числе:
2 145 тысяч тенге - на частичное субсидирование заработной платы;
8 969 тысяч тенге - на создание центров занятости;
18) 8 300 тысяч тенге - на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020;
19) 24 502 тысяч тенге - на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда в рамках Программы занятости 2020;»;
пункт 11 изложить в следующей редакции:
«18 591 тысяч тенге - местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов;
423 863 тысяч тенге - на строительство и (или) приобретение жилья в рамках реализации программы «Нұрлы-көш» на 2009-2011 годы;
24 500 тысяч тенге - на строительство и (или) приобретение жилья в соответствии с Программой занятости 2020;»;
в пункте 12:
подпункт 13) изложить в следующей редакции:

«13) 22 879 мың теңге - Бескөл ауылындағы орталық мәдениет және демалыс саябағының және Тәуелсіздік алаңының құрылысы;»;
13 тармақты алынып тасталынсын;
осы шешімге 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес көрсетілген шешімге 1, 4, 6-қосымшалары жаңа редакцияда мазмұндалсын (қоса беріледі).
2. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгзіледі.
Аудандық мәслихат                          Аудандық мәслихат
сессиясының төрайымы                       хатшысы
Н. Құрманкина                              А. Молдахметова
Аудандық мәслихаттың

«13) 22 879 тысяч тенге - строительство центрального парка культуры и отдыха и площади Независимости в ауле Бесколь;»;
пункт 13 исключить;
приложения 1, 4, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению (прилагается).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                        Секретарь районного
районного маслихата                        маслихата
Н. Курманкина                              А.Молдахметова
Приложение 1
к решению районного маслихата

15 251
001
Аудандық бюджетті орындау және коммуналдық меншікті (облыстық маңызы бар қала) саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 528
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
388
004
Біржолғы талондарды беру жөніндегі жұмысты және біржолғы талондарды іске асырудан сомаларды жинаудың толықтығын қамтамасыз етуді ұйымдастыру
604
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
2 087
018
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
644
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
13 225
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту және ауданды (облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 500
004
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
725
2
Қорғаныс
6 169
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
6 169
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
5 803
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
196
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
170
3
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
205
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
205
021
Елдi мекендерде жол жүрісі қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
205
4
Бiлiм беру
1 902 186,3
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
88 560
009
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
73 319
021
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы көлемін ұлғайту
15 241
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
2 266
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
2 266
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1 811 360,3
003
Жалпы білім беру
1 744 960
006
Балаларға қосымша білім беру
23 347,3
001
Жергіліктті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 424
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
2 398
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу

15 251
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета района (города областного значения) и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
11 528
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
388
004
Организация работы по выдаче разовых талонов и обеспечение полноты сбора сумм от реализации разовых талонов
604
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
2 087
018
Капитальные расходы государственных органов
644
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
13 225
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
12 500
004
Капитальные расходы государственных органов
725
2
Оборона
6 169
122
Аппарат акима района (города областного значения)
6 169
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
5 803
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
196
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
170
3
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
205
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
205
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
205
4
Образование
1 902 186,3
464
Отдел образования района (города областного значения)
88 560
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
73 319
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
15 241
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
2 266
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
2 266
464
Отдел образования района (города областного значения)
1 811 360,3
003
Общеобразовательное обучение
1 744 960
006
Дополнительное образование для детей
23 347,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
12 424
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
2 398
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)