Мағжан Жұмабаев ауданы аумағында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар және сайлаушылармен кездесулер өткізу үшін үй-жай белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев атындағы аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 18 ақпандағы N 26 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 24 ақпанда N 13-9-129 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев атындағы аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 27 тамыздағы N 286 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев атындағы аудандық әкімдігінің 2011.08.27 N 286 Қаулысымен
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі № 2464 «Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Конституциялық Заңның 28-бабы 46-тармақтарына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мағжан Жұмабаев ауданының сайлау комиссиясымен бірлесіп (келісім бойынша) Қазақстан Республикасының Президенттігіне барлық кандидаттар үшін Мағжан Жұмабаев ауданы аумағында үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар 1-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Қазақстан Республикасының Президенттігіне барлық кандидаттардың сайлаушылармен кездесулері үшін, шарт негізінде ұсынылатын, үй-жайлар 2-қосымшаға сәйкес берілсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Е.Е. Әубәкіровке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                В. Бубенко
КЕЛІСІЛДІ:
Аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы                     С. Заев
Аудан әкімдігінің 2011 жылғы
18 ақпандағы № 26 қаулысына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы Президентіне кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и помещений для проведения встреч с избирателями на территории района Магжана Жумабаева
Постановление акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 18 февраля 2011 года N 26. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 24 февраля 2011 года N 13-9-129. Утратило силу - постановлением акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 27 августа 2011 года N 286
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 27.08.2011 N 286
В соответствии с пунктами 46 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года № 2464 «О выборах в Республике Казахстан» акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с избирательной комиссией района Магжана Жумабаева (по согласованию) места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в Президенты Республики Казахстан на территории района Магжана Жумабаева согласно приложению 1.
2. Предоставить на договорной основе помещения для проведения встреч с избирателями всех кандидатов в Президенты Республики Казахстан согласно приложению 2.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Аубакирова Е.Е.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района                                В. Бубенко
«СОГЛАСОВАНО»:
Председатель районной
избирательной комиссии                     С. Заев
Приложение 1
к постановлению акимата района
от 18 февраля 2011 года № 26
Перечень мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в Президенты Республики Казахстан