Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 18 ақпандағы N 26 "Мағжан Жұмабаев ауданы аумағында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар және сайлаушылармен кездесулер өткізу үшін үй-жай белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 25 ақпандағы N 33 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 25 ақпанда N 13-9-130 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев атындағы аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 27 тамыздағы N 286 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев атындағы аудандық әкімдігінің 2011.08.27 N 286 Қаулысымен
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Заңының 28-бабына, Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі № 2464 «Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Конституциялық Заңның 28-бабы 4,  6-тармақтарына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде 2011 жылғы 24 ақпанда № 13-9-129 тiркелген, аудандық «Вести», «Мағжан жұлдызы» газеттерінің 2011 жылғы 25 ақпандағы № 8 санында жарияланған Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 18 ақпандағы № 26 «Мағжан Жұмабаев ауданы аумағында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар және сайлаушылармен кездесулер өткізу үшін үй-жай белгілеу туралы» қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 18 ақпандағы № 26 қаулысының 1-қосымшасы жаңа редакцияда қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                В. Бубенко
КЕЛІСІЛДІ:
Аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы                     С. Заев
Аудан әкімдігінің 2011 жылғы
25 ақпандағы № 33 қаулысына
1-қосымша
Аудан әкімдігінің 2011 жылғы
18 ақпандағы № 26 қаулысына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы Президентіне кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар
р/с
Елді мекеннің атауы
Орналастыратын орындар
1
Полтавка селосы
Полтавка орта мектебінің ғимаратына іргелес аумақтағы стенді
2
Александровка селосы
Александров орта мектебі ғимаратының іргелес аумақтағы стенді
3
Бастомар селосы
Бастомар орта мектебінің ғимаратына іргелес аумақтағы стенді
4
Возвышенка селосы
Возвышен орта мектебінің ғимаратына іргелес аумақтағы стенді
5
Гаврино селосы
Гаврин орталау мектебінің ғимаратына іргелес аумақтағы стенді
6
Золотая Нива селосы
Золотая Нива орта мектебінің ғимаратына іргелес аумақтағы стенді
7
Қарағанды ауылы
Қарағанды орта мектебінің ғимаратына іргелес аумақтағы стенді
8
Қарақоға селосы
Қарақоға орта мектебінің ғимаратына іргелес аумақтағы стенді
9
Конюхово селосы
Конюхов орта мектебінің ғимаратына іргелес аумақтағы стенді
10
Лебяжье селосы
Лебяжье орта мектебінің ғимаратына іргелес аумақтағы стенді
11
Майбалық селосы
Майбалық орта мектебі ғимаратына іргелес аумақтағы стенді
12
Молодежный селосы
Молодежный орта мектебінің ғимаратына іргелес аумақтағы стенді
13
Молодогвардейское селосы
Молодогвардейск орта мектебінің ғимаратына іргелес аумақтағы стенді
14
Надежка селосы
Надежка орта мектебінің ғимаратына іргелес аумақтағы стенді
15
Октябрьское селосы
Октябрь орта мектебінің ғимаратына іргелес аумақтағы стенді
16
Писаревка селосы
Писарев орта мектебінің ғимаратына іргелес аумақтағы стенді
17
Полудино селосы
Полудин орта мектебінің ғимаратына іргелес аумақтағы стенді
18
Пролетарка селосы
Пролетар орта мектебінің ғимаратына іргелес аумақтағы стенді
19
Советское селосы
Совет орта мектебінің ғимаратына іргелес аумақтағы стенді
20
Таманское селосы
Таман орта мектебінің ғимаратына іргелес аумақтағы стенді
21
Ұзынкөл ауылы
Ұзынкөл орта мектебінің ғимаратына іргелес аумақтағы стенді
22
Успенка селосы
Успен орта мектебінің ғимаратына іргелес аумақтағы стенді
23
Бәйтерек ауылы
Фурманов орта мектебінің ғимаратына іргелес аумақтағы стенді
24
Чистовское селосы
Чистовское орта мектебінің ғимаратына іргелес аумақтағы стенді
25
Булаево қаласы
Мәдениет үйі ғимаратына іргелес аумақтағы стенді

О внесении изменений в постановление акимата района Магжана Жумабаева от 18 февраля 2011 года N 26 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и помещений для проведения встреч с избирателями на территории района Магжана Жумабаева"
Постановление акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 25 февраля 2011 года N 33. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 25 февраля 2011 года N 13-9-130. Утратило силу - постановлением акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 27 августа 2011 года N 286
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 27.08.2011 N 286
В соответствии со статьей 28 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года № 213 «О нормативных правовых актах», пунктами 46 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года № 2464 «О выборах в Республике Казахстан» акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата района Магжана Жумабаева от 18 февраля 2011 года № 26 «Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и помещений для проведения встреч с избирателями на территории района Магжана Жумабаева», зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 13-9-129 от 24 февраля 2011 года, опубликованное в районной газете «Вести», «Мағжан жұлдызы» от 25 февраля 2011 года № 8 следующие изменения:
приложение 1 к постановлению акимата района Магжана Жумабаева от 18 февраля 2011 года № 26 изложить в новой редакции согласно приложению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района                                В. Бубенко
«СОГЛАСОВАНО»:
Председатель районной
избирательной комиссии                     С. Заев
Приложение 1
постановлению акимата района
от 25 февраля 2011 года № 33
Приложение 1
к постановлению акимата района
от 18 февраля 2011 года № 26
Перечень мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в Президенты Республики Казахстан
п/п
Наименование населенного пункта
Места размещения
1
село Полтавка
стенд на территории, прилегающей к зданию Полтавской средней школы
2
село Александровка
стенд на территории, прилегающей к зданию Александровской средней школы
3
село Бастомар
стенд на территории, прилегающей к зданию Бастомарской средней школы
4
село Возвышенка
стенд на территории, прилегающей к зданию Возвышенской средней школы
5
село Гаврино
стенд на территории, прилегающей к зданию Гавринской неполной средней школы
6
село Золотая Нива
стенд на территории, прилегающей к зданию Золотонивской средней школы
7
аул Караганды
стенд на территории, прилегающей к зданию Карагандинской средней школы
8
село Каракога
стенд на территории, прилегающей к зданию Каракогинской средней школы
9
село Конюхово
стенд на территории, прилегающей к зданию Конюховской средней школы
10
село Лебяжье
стенд на территории, прилегающей к зданию Лебяжинской средней школы
11
село Майбалык
стенд на территории, прилегающей к зданию Майбалыкской средней школы
12
село Молодежное
стенд на территории, прилегающей к зданию Молодежной средней школы
13
село Молодогвардейское
стенд на территории, прилегающей к зданию Молодогвардейской средней школы
14
село Надежка
стенд на территории, прилегающей к зданию Надеждинской средней школы
15
село Октябрьское
стенд на территории, прилегающей к зданию Октябрьской средней школы
16
село Писаревка
стенд на территории, прилегающей к зданию Писаревской средней школы
17
село Полудино
стенд на территории, прилегающей к зданию Полудинской средней школы
18
село Пролетарка
стенд на территории, прилегающей к зданию Пролетарской средней школы
19
село Советское
стенд на территории, прилегающей к зданию Советской средней школы
20
село Таманское
стенд на территории, прилегающей к зданию Таманской средней школы
21
аул Узынкол
стенд на территории, прилегающей к зданию Узункольской средней школы
22
село Успенка
стенд на территории, прилегающей к зданию Успенской средней школы
23
аул Байтерек
стенд на территории, прилегающей к зданию Фурмановской  средней школы
24
село Чистовское
стенд на территории, прилегающей к зданию Чистовской средней школы
25
город Булаево
стенд на территории, прилегающей к зданию Дома культуры