"2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы N 29-1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев атындағы аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 28 наурыздағы N 30-1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 26 сәуірде N 13-9-132 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев атындағы аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 22 желтоқсандағы N 39-4 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев атындағы аудандық мәслихаттың 2011.12.22 N 39-4 Шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148-ІІ «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 29-1 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылғы 25 қаңтарда № 13-9-128 тіркелген, аудандық «Вести» газетінің 2011 жылғы 18 ақпандағы № 7, «Мағжан жұлдызы» газетінің 2011 жылғы 18 ақпандағы № 7 сандарында жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
«2 707 592» саны «2 794 839» санымен ауыстырылсын;
«2 385 355» саны «2 472 602» санымен ауыстырылған;
«34 717» саны «83 717» санымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
«2 707 592» саны «2 873 366,4» санымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
«34 184» саны «39 518,1» санымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
«-34 184» саны «-118 045,5» санымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
«34 184» саны «118 045,5» санымен ауыстырылсын;
«34 717» саны «83 717» санымен ауыстырылсын;
«0» саны «34 861,5» санымен ауыстырылсын;
6-тармақта:
«403 932» саны «527 967» санымен ауыстырылсын;
7-тармақта:
«19 429» саны «66 358» санымен ауыстырылсын;
9-тармақта:
бірінші абзацта «500» саны «1 500» санымен ауыстырылсын;
екінші абзац алынып тасталсын;
үшінші абзац алынып тасталсын.
Келесі мазмұнды 18-1 тармақпен толықтырылсын: 2010 жылы пайдаланылмаған республикалық бюджеттің нысаналы трансферттерін қайтару және қаржылық жылдың басына қалыптасқан ауданның бюджеттік қаражаттарының бос қалдықтары есебінен аудан бюджетінің шығындары 13-қосымшаға сәйкес қарастырылсын.
нұсқалған шешімнің 1, 5, 6, 7, 8, 12-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын (қоса беріледі).

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 29-1 "О бюджете района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата района имени Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 28 марта 2011 года N 30-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 26 апреля 2011 года N 13-9-132. Утратило силу - решением маслихата района имени Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 22 декабря 2011 года N 39-4
Сноска. Утратило силу - решением маслихата района имени Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 22.12.2011 N 39-4
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата «О бюджете района на 2011-2013 годы от 24 декабря 2010 года № 29-1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 25 января 2011 года за № 13-9-128, опубликовано в районных газетах «Вести» № 7 от 18 февраля 2011 года, «Мағжан Жұлдызы» № 7 от 18 февраля 2011 года),  следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
подпункте 1):
цифру «2 707 592» заменить цифрой «2 794 839»;
цифру «2 385 355» заменить цифрой «2 472 602»;
цифру «34 717» заменить цифрой «83 717»;
подпункте 2):
цифру «2 707 592» заменить цифрой «2 873 366,4»;
подпункте 3):
цифру «34 184» заменить цифрой «39 518,1»
подпункте 5):
цифру «-34 184» заменить цифрой «-118 045,5»
подпункте 6):
цифру «34 184» заменить цифрой «118 045,5»;
цифру «34 717» заменить цифрой «83 717»;
цифру «0» заменить цифрой «34 861,5»;
в пункте 6 цифру «403 932» заменить цифрой «527 967»;
в пункте 7 цифру «19 429» заменить цифрой «66 358»;
в пункте 9:
абзац первый цифру «500» заменить цифрой «1 500»;
абзац второй исключить;
абзац третий исключить.
Дополнить пунктом 18-1 следующего содержания: Предусмотреть расходы бюджета района за счет свободных остатков бюджетных средств района, сложившихся на начало финансового года и возврата целевых трансфертов республиканского бюджета, неиспользованных в 2010 году, согласно приложению 13.
приложения 1, 5, 6, 7, 8, 12 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 к настоящему решению (прилагаются).

15996,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1120,0
004
Біржолғы талондарды беру жөніндегі жұмысты және біржолғы талондарды іске асырудан сомаларды жинаудың толықтығын қамтамасыз етуді ұйымдастыру
763,0
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
210,0
015
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
46,0
02
Қорғаныс
5580,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
5580,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
4580,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
500,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
500,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
1865,0
458
Аудан (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы,жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1865,0
021
Елді мекендерде жол жүрісі қауіпсіздігін қамтамасыз ету
1865,0
04
Бiлiм беру
1855272,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
1855272,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7140,0
003
Жалпы білім беру
1692929,0
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
5375,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-
әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
4743,0
006
Балалар үшін қосымша білім беру
9579,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
94086,0
018
Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру
9634,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
11189,0
020
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
7493,0
021
Мектеп мұғалімдерінің және мектепке дейінгі білім ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаттары үшін қосымша ақы мөлшерін ұлғайту
13104,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
152490,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
152490,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18074,0
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
20552,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет мамандарына отын сатып алу бойынша әлеуметтік көмек көрсету

15 996,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1 120,0
004
Организация работы по выдаче разовых талонов и обеспечение полноты сбора сумм от реализации разовых талонов
763,0
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
210,0
015
Капитальные расходы государственных органов
46,0
2
Оборона
5 580,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
5 580,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
4 580,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
500,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
500,0
3
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-
исполнительная деятельность
1 865,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 865,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
1 865,0
4
Образование
1 855 272,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
1 855 272,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
7 140,0
003
Общеобразовательное обучение
1 692 929,0
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
5 375,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
4 743,0
006
Дополнительное образование для детей
9 579,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
94 086,0
018
Организация профессионального обучения
9 634,0
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
11 189,0
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
7 493,0
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
13 104,0
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
152 490,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
152 490,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
18 074,0
002
Программа занятости
20 552,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан

17972,0
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6281,0
002
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
11691,0
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
5240,0
009
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
1499,0
010
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
3741,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар әлемін қорғау, жер қатынастары
302347,0
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылық және ветеринария бөлімі
18292,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12551,0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды ұстау және құрту
600,0
099
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру
5141,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
8537,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8514,0
007
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
23,0
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылық және ветеринария бөлімі
15134,0
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
15134,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
258554,0
012
Сумен жабдықтау жүйесін дамыту
258554,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
1830,0
003
Елдi мекендердi жер-шаруашылық орналастыру
1830,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
5651,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
5651,0
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5542,7
017
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
108,3
12
Көлiк және коммуникациялар
16490,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
7000,0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарын инфрақұрылымын дамыту
7000,0
458
Аудан (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

17 972,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
6 281,0
002
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
11 691,0
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
5 240,0
009
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
1 499,0
010
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
3 741,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
302 347,0
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
18 292,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
12 551,0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
600,0
099
Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевых трансфертов их республиканского бюджета
5 141,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
8 537,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
8 514,0
007
Капитальные расходы государственных органов
23,0
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
15 134,0
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
15 134,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
258 554,0
012
Развитие объектов водного хозяйства
258 554,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
1 830,0
003
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
1 830,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
5 651,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
5 651,0
001
Услуги о реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
5 542,7
017
Капитальные расходы государственных органов
108,3
12
Транспорт и коммуникации
16 490,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
7 000,0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
7 000,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)