Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы N 29-1 "2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев аудандық мәслихатының 2011 жылғы 22 маусымдағы N 33-1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 19 шілдеде N 13-9-136 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев атындағы аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 22 желтоқсандағы N 39-4 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев атындағы аудандық мәслихаттың 2011.12.22 N 39-4 Шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет кодексінің 106-бабы 1 және 4-тармақтарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148-ІІ «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 29-1 «2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылғы 25 қаңтарда № 13-9-128 тіркелген, аудандық «Вести» газетінің 2011 жылғы 18 ақпандағы № 7, «Мағжан жұлдызы» газетінің 2011 жылғы 18 ақпандағы № 7 сандарында жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
«2 794 839» саны «2 808 233» санымен ауыстырылсын;
«316 002» саны «322 396» санымен ауыстырылған;
«1 235» саны «4 235» санымен ауыстырылсын;
«5 000» саны «9 000» санымен ауыстырылсын.
2) тармақшада:
«2 873 366,4» саны «2 886 760,4» санымен ауыстырылсын;
нұсқалған шешімнің 1, 5, 8 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын (қоса беріледі).
2. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            Мәслихат хатшысы
В. Якушев                                  В. Гюнтнер
КЕЛІСІЛДІ:
Экономика және
қаржы бөлімінің бастығы                    М. Омарова
Аудандық мәслихаттың
2011 жылғы 22 маусымдағы № 33-1 шешіміне
1-қосымша
Аудандық мәслихаттың

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 29-1 "О бюджете района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 22 июня 2011 года N 33-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 19 июля 2011 года N 13-9-136. Утратило силу - решением маслихата района имени Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 22 декабря 2011 года N 39-4
Сноска. Утратило силу - решением маслихата района имени Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 22.12.2011 N 39-4
В соответствии с пунктами 1 и 4 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148-II «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата «О бюджете района на 2011-2013 годы от 24 декабря 2010 года № 29-1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 25 января 2011 года за № 13-9-128, опубликовано в районных газетах «Вести» № 7 от 18 февраля 2011 года, «Мағжан Жұлдызы» № 7 от 18 февраля 2011 года), следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
подпункте 1):
цифру «2 794 839» заменить цифрой «2 808 233»;
цифру «316 002» заменить цифрой «322 396»
цифру «1 235» заменить цифрой «4 235»
цифру «5 000» заменить цифрой «9 000»
подпункте 2):
цифру «2 873 366,4» заменить цифрой «2 886 760,4»;
приложения 1, 5, 8 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению (прилагаются).
2. Настоящее решение вступает в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                        Секретарь маслихата
В. Якушев                                  В. Гюнтнер
«Согласовано»
Начальник отдела экономики и финансов      М. Омарова
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 22 июня 2011 года № 33-1
Приложение 1
к решению районного маслихата

18385,0
001
Экономикалық саясатты, қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15996,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1120,0
004
Біржолғы талондарды беру жөніндегі жұмысты және біржолғы талондарды іске асырудан сомаларды жинаудың толықтығын қамтамасыз етуді ұйымдастыру
763,0
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
460,0
015
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
46,0
02
Қорғаныс
5580,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
5580,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
4580,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
500,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
500,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
1865,0
458
Аудан (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы,жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1865,0
021
Елді мекендерде жол жүрісі қауіпсіздігін қамтамасыз ету
1865,0
04
Бiлiм беру
1859359,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
1859359,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7140,0
003
Жалпы білім беру
1694616,0
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
5375,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
4743,0
006
Балалар үшін қосымша білім беру
10379,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
95686,0
018
Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру
9634,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
11189,0
020
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
7493,0
021
Мектеп мұғалімдерінің және мектепке дейінгі білім ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаттары үшін қосымша ақы мөлшерін ұлғайту
13104,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
152490,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі

18 385,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
15 996,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1 120,0
004
Организация работы по выдаче разовых талонов и обеспечение полноты сбора сумм от реализации разовых талонов
763,0
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
460,0
015
Капитальные расходы государственных органов
46,0
2
Оборона
5 580,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
5 580,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
4 580,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
500,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
500,0
3
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
1 865,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 865,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
1 865,0
4
Образование
1 859 359,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
1 859 359,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
7 140,0
003
Общеобразовательное обучение
1 694 616,0
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
5 375,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
4 743,0
006
Дополнительное образование для детей
10 379,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
95 686,0
018
Организация профессионального обучения
9 634,0
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
11 189,0
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-
инвалидов, обучающихся на дому
7 493,0
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
13 104,0
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
152 490,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)