"2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2010 жылғы 24 желтоқсандағы N 28/2 аудандық мәслихаттың шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют аудандық мәслихатының 2011 жылғы 16 мамырдағы N 32/5 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 7 маусымда N 13-10-136 тіркелді. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют аудандық мәслихатының 2012 жылғы 11 маусымдағы N 82)
Ескерту. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют аудандық мәслихатының 2012.06.11 N 82)
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік кодексінің 106-бабы 4-тармағына, 109-бабы 1-тармағына, Қазақстан Республикасы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылдың 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Аудандық мәслихаттың «2011-2013 жылдарға аудандық бюджет туралы» 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 28/2 шешіміне (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2011 жылғы 21 қаңтардан № 13-10-129 тіркелген, 2011 жылдың 4 ақпанындағы № 6 «Солтүстік жұлдызы», № 6 «Знамя труда» газеттерінде жарияланған) төмендегі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада
«1825791» цифрлары «1833504» цифрларымен ауыстырылсын;
«4069» цифрлары «11782» цифрларымен ауыстырылсын;
2) тармақта
«1836836,9» цифрлары «1844549,9» цифрларымен ауыстырылсын;
Нұсқалған шешімнің 1, 4, 5-қосымшалары 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат                          Аудандық
сессиясының төрағасы                       мәслихаттың хатшысы
(МАМ)
Н. Кулик                                   А. Қошанов
КЕЛІСІЛГЕН
«Солтүстік Қазақстан облысы
Мамлют аудандық экономика және
қаржы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
бастығының міндетін атқарушы
(ЭҚБ)
«16» мамыр 2011 жыл                        А. Яковенко
Аудандық мәслихаттың
2011 жылғы 16 мамырдағы
№ 32/5 шешіміне 1-қосымша
Аудандық мәслихаттың
2010 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 28/2 шешіміне 1-қосымша
2011 жылға Мамлют аудандық бюджеті
Санаты
Сома, мың теңге
Класс
Iшкi класс
Атауы
1
2
3
4
5

О внесении изменений в решение районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 28/2 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 16 мая 2011 N 32/5. Зарегистрировано Управлением юстиции Мамлютского района Северо-Казахстанской области 7 июня 2011 года N 13-10-136. Утратило силу - в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 11 июня 2012 года N 82)
Сноска. Утратило силу - в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 11.06.2012 N 82)
В соответствии с пунктом 4 статьи 106, пунктом 1 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 24 декабря 2010 года № 28/2 «О районном бюджете на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13-10-129 от 21 января 2011 года, опубликовано 4 февраля 2011 года в газете «Знамя труда» № 6, «Солтүстік жұлдызы» № 6) следующие изменения:
в пункте 1:
подпункте 1)
цифры «1825791» заменить цифрами «1833504»;
цифры «4069» заменить цифрами «11782»;
подпункте 2)
цифры «1836836,9» заменить цифрами «1844549,9»;
Приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3.
2. Настоящее решение вступает в силу с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                        Секретарь
районного маслихата                        районного маслихата
(МРМ)
Н. Кулик                                   А. Кошанов
СОГЛАСОВАНО
Исполняющая обязанности
начальника государственного учреждения
«Отдел экономики и финансов Мамлютского
района Северо-Казахстанской области»
(ОЭФ)
«16» мая 2011 год                          А. Яковенко
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 16 мая 2011 года № 32/5
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 24 декабря 2010 года № 28/2
Мамлютский районный бюджет на 2011 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5