"2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2010 жылғы 24 желтоқсандағы N 28/2 аудандық мәслихаттың шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют аудандық мәслихатының 2011 жылғы 25 шілдедегі N 34/1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 15 тамызда N 13-10-140 тіркелді. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют аудандық мәслихатының 2012 жылғы 11 маусымдағы N 82)
Ескерту. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют аудандық мәслихатының 2012.06.11 N 82)
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-VI Бюджет кодексінің 106-бабына 4-тармағына, 109-бабына 5-тармағына, Қазақстан Республикасы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылдың 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6-бабының 1-тармағына 1) тармақшасына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Аудандық мәслихаттың «2011-2013 жылдарға аудандық бюджет туралы» 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 28/2 шешіміне (мемлекеттік Тізім тіркеуінде тіркелген 2011 жылғы 21 қаңтардағы № 13-10-129 құқықтық нормативтік актілердің, № 6 «Солтүстік жұлдызы», № 6 «Знамя труда» газеттерінде 2011 жылдың 4 ақпанында жарияланған) төмендегі өзгертулерді енгізу:
1 тармақта:
1) тармақшаны келесі мәтінде мазмұндау:
«1) кірістер - 1843464 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 216351 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 4000 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер - 12982 мың теңге;
трансферттер түсімі - 1610131 мың теңге;»;
2) тармақшаны келесі мәтінде мазмұндау:
«2) шығыстар – 1854509,9 мың теңге;»;
9 тармақты келесі мәтінде мазмұндау:
«9. 2011 жылға бірыңғай санатты мұқтаж азаматтарға 23757,4 мың теңге мөлшерінде әлеуметтік көмек көрсетуге арналған бағдарламаларының тізбесі шығыстар бекітілсін;»;
көрсетілген шешімге 3 қосымша осы шешімге 7 қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын (қоса беріледі).
12 тармақта:
3) тармақшаны келесі мәтінде мазмұндау:
«3) тууға жағдай жасау бойынша «Ұрпақ қоры» Бағдарламалары шеңберінде әлеуметтік көмек төлемдеріне – 14999 мың теңге;»;
Төмендегі мазмұндағы 6) тармақпен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 28/2 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 25 июля 2011 года N 34/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 15 августа 2011 года N 13-10-140. Утратило силу - в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 11 июня 2012 года N 82)
Сноска. Утратило силу - в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 11.06.2012 N 82)
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 и пункта 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 24 декабря 2010 года № 28/2 «О районном бюджете на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13-10-129 от 21 января 2011 года, опубликовано 4 февраля 2011 года в газете «Знамя труда» № 6, «Солтүстік жұлдызы» № 6) следующие изменения:
в пункте 1:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
«1) доходы - 1843464 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 216351 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 4000 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 12982 тысяч тенге;
поступление трансфертов - 1610131 тысяч тенге;»;
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
«2) затраты - 1854509,9 тысяч тенге;»;
пункт 9 изложить в следующей редакции:
«9. Утвердить расходы на 2011 год на оказание социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан в сумме 23757,4 тысяч тенге по видам;»;
приложение 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 3 к настоящему решению (прилагается).
в пункте 12:
подпункт 3) изложить в следующей редакции:
«3) 14999 тыс.тенге – на выплату социальной помощи в рамках Программы по стимулированию рождаемости «Фонд поколений»;»
дополнить подпунктом 6) следующего содержания: