Сайлау учаскелерін құру туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімінің 2011 жылғы 15 қарашадағы N 31 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 21 қарашада N 13-10-144 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының әкімінінің 2014 жылғы 29 қаңтардағы N 2 шешімі
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының әкімінінің 29.01.2014 N 2 шешімімен
«Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі № 2464 Конституциялық Заңының 23-бабы 12-тармақтарына, Қазақстан Республикасы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 33-бабына 2-тармағына сәйкес аудан әкімі ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының аумағында сайлау учаскелері келесі шекараларда құрылсын:
№ 408 сайлау учаскесі
Мамлютка қаласы, Шоссейная көшесі, 10, № 2 орта мектебі, көшелер: Водопьянов, Чкалов, Советская, Горький, Нефтебаза, Интернациональная, 2-ші Интернациональная, Шоссейная, Пролетарская, Калинин, Киров, Крупская, Маяковский, Некрасов, Пушкин, Рабочая, Заводская, Целинная, Чапаев, Қосалқы шаруашылық, Папанин 1, 1А, 3, 3А, 4, 5, 6, 9, 12, 14, 16, 18, 20, 28, 30, 34.
№ 409 сайлау учаскесі
Мамлютка қаласы, С.Мұқанов көшесі, 11, № 1 орта мектеп, көшелер: А. Құнанбаев, Сенная, Скачков 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 38, 40, 41, 41а, 42, 42а, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 64, 68, 70, 72, 76, 78, 80, Победы 1, 3, 5, 6, 7, 8, 12, 16, 18, 20, 22, 27, 28, 29, 30, 33, 34, 35, 36, 39, 40, 42, 44, 46, С. Мұқанов, Новая, Ломоносов, Лермонтов, З. Космодемьянская, Железнодорожная 1, 3, 5, Жұмабаев, Деповская, Буденный 2, 13, 15, 16, 18, 19, 28, 30, Гоголь, Титов.
№ 410 сайлау учаскесі
Мамлютка қаласы, Ленин көшесі, 47, Мәдениет үйі, көшелер: Базар алаңы, Гостиная, Гуденко, Кошевой, Куйбышев, Мальцев, Матросов, Мир, Панфилов, Фурманов, Шевченко, Школьная, Береговая, Белое бұрылыс көшесі, Гагарин 1, 2, 3, 4, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 20, 21, 24, 25, 26, 28, 35, 37, 39, 44, 45, 46, 49, 51, 54, 70, 72, 74, 76, Железнодорожная 7, 15, 17, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, Коммунальная 1, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, Комсомольская 1, 4, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 17, 18, 19, 21, 22, 24, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 37, 38, 57, 58, 59, 61, 61А, 64, 66, 68, 69, 70, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 81, 83, 85, 87, Ленин 2А, 4, 6, 9, 11, 12, 14, 15, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 34, 36, 52, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 67, 70, 72, Г. Мусрепова 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 25, 27, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, Победа 41, 43, 47, 48, 48А, 50, 51, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 65, 67, 70, 75, 76, 77, 81, 82, 83, 86, 89, 90, 92, 93, 94, 96, 97, 101, 103, 105, 107, 111, 115, 117, Свердлова 1, 2, 5, 8, 10, 11, 12, 13, 15, 17.
№ 411 сайлау учаскесі

Об образовании избирательных участков
Решение акима Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 15 ноября 2011 года N 31. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 21 ноября 2011 года N 13-10-144. Утратило силу решением акима Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 29 января 2014 года N 2
Сноска. Утратило силу решением акима Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 29.01.2014 N 2
В соответствии с пунктами 12 статьи 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года № 2464 «О выборах в Республике Казахстан», пунктом 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» аким района РЕШИЛ:
1. Образовать на территории Мамлютского района Северо-Казахстанской области избирательные участки в следующих границах:
избирательный участок № 408
город Мамлютка, улица Шоссейная, 10, средняя школа № 2, улицы: Водопьянова, Чкалова, Советская, Горького, Нефтебазы, Интернациональной, 2-ой Интернациональной, Шоссейной, Пролетарской, Калинина, Кирова, Крупской, Маяковского, Некрасова, Пушкина, Рабочей, Заводской, Целинной, Чапаева, Подхоз, Папанина 1, 1А, 3, 3А, 4, 5, 6, 9, 12, 14, 16, 18, 20, 28, 30, 34.
избирательный участок № 409
город Мамлютка, улица С. Муканова, 11, средняя школа № 1, улицы: А. Кунанбаева, Сенная, Скачкова 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 38, 40, 41, 41а, 42, 42а, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 64, 68, 70, 72, 76, 78, 80, Победы 1, 3, 5, 6, 7, 8, 12, 16, 18, 20, 22, 27, 28, 29, 30, 33, 34, 35, 36, 39, 40, 42, 44, 46, С. Муканова, Новая, Ломоносова, Лермонтова, З. Космодемьянской, Железнодорожная 1, 3, 5, Жумабаева, Деповская, Буденного 2, 13, 15, 16, 18, 19, 28, 30, Гоголя, Титова.
избирательный участок № 410
город Мамлютка, улица Ленина, 47, Дома культуры, улицы: Базарная площадь, Гостиная, Гуденко, Кошевого, Куйбышево, Мальцева, Матросово, Мира, Панфилова, Фурманова, Шевченко, Школьная, Береговая, Беловский переулок, Гагарина 1, 2, 3, 4, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 20, 21, 24, 25, 26, 28, 35, 37, 39, 44, 45, 46, 49, 51, 54, 70, 72, 74, 76, Железнодорожняя 7, 15, 17, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, Коммунальная 1, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, Комсомольская 1, 4, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 17, 18, 19, 21, 22, 24, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 37, 38, 57, 58, 59, 61, 61А, 64, 66, 68, 69, 70, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 81, 83, 85, 87, Ленина 2А, 4, 6, 9, 11, 12, 14, 15, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 34, 36, 52, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 67, 70, 72, Г. Мусрепова 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 25, 27, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, Победы 41, 43, 47, 48, 48А, 50, 51, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 65, 67, 70, 75, 76, 77, 81, 82, 83, 86, 89, 90, 92, 93, 94, 96, 97, 101, 103, 105, 107, 111, 115, 117, Свердлова 1, 2, 5, 8, 10, 11, 12, 13, 15, 17.
избирательный участок № 411

Мамлютка қаласы, Ленин көшесі, 155, жолды пайдалану учаскесінің ғимараты- 67 (келісім бойынша), көшелер: Бектұрғанов, Водосточная, К.Маркс, Мичурин, Колхозная, Лагерная, Лесная, ОзҰрная, Северная, Шаталов, Ямская, Тимирязев, Гагарин 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, Коммунальная 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43, Комсомольская 78, 80, 82, 84, 86, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 101, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, Ленин 74, 76, 78, 79, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 90А, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102,103,104,105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 135, 136, 137, 138, 140, 141, 142, 143, 143А, 143Б, 143В, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 154, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 175, 179, 181, 187, Свердлов 25, 27, 29, 31, 33, 37, 39, 41, Г. Мүсрепов 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 105, 107, 109, 111, 113.
№ 412 сайлау учаскесі
Андреевка селосы, Қазақстанның 50 жылдығы көшесі, 55, Андреев орта мектебінің ғиматары.
№ 413 сайлау учаскесі
Бостандық селосы, Мектеп көшесі, 5, Бостандық орта мектебінің ғимараты.
№ 414 сайлау учаскесі
Владимировка селосы, Школьная көшесі, 17, Владимировка бастауыш мектебінің ғимараты.
№ 415 сайлау учаскесі
Белое селосы, Школьная көшесі, 27, Белое орта мектебінің ғимараты, Белое селосы, Прогресс селосы
№ 416 сайлау учаскесі
Щучье селосы, Щучье бастауыш мектебінің ғимараты
№ 419 сайлау учаскесі
Чистое селосы, Чистое бастауыш мектебінің ғимараты, Чистое селосы, Коваль селосы.
№ 420 сайлау учаскесі
Сливное селосы, Сливное бастауыш мектебінің ғимараты.
№ 422 сайлау учаскесі
Воскресеновка селосы, Достық көшесі, 17, Воскресенов мәдениет үйі ғимараты.
№ 423 сайлау учаскесі
Искра селосы, Искра орталау мектебі, Искра селосы, Красный Октябрь селосы.
№ 424 сайлау учаскесі
Становое селосы, Становое орта мектебінің ғимараты
№ 425 сайлау учаскесі
Дубровное селосы, С.Гуденко көшесі, 52, Дубровное орта мектебінің ғимараты
№ 426 сайлау учаскесі
Новодубровка селосы, Новодубровное бастауыш мектебінің ғимараты
№ 427 сайлау учаскесі
Пчелино селосы, Пчелино бастауыш мектебінің ғимараты
№ 428 сайлау учаскесі
Михайловка селосы, Михайловка орта мектебінің ғимараты
№ 429 сайлау учаскесі
Қызыләскер селосы, Скачков көшесі, 39, Қызыләскер орта мектебі ғимараты
№ 430 сайлау учаскесі
Степное селосы, Степное бастауыш мектебінің ғимараты
№ 431 сайлау учаскесі
Раздольное селосы, Раздольное бастауыш мектебінің ғимараты
№ 433 сайлау учаскесі
Краснознаменное селосы, Абай көшесі, 1, Краснознаменное орта мектебінің ғимараты.
№ 434 сайлау учаскесі
Калугино селосы, Калугин бастауыш мектебінің ғимараты.
№ 435 сайлау учаскесі
Беловка селосы, Беловка бастауыш мектебінің ғимараты.
№ 436 сайлау учаскесі
Леденев селосы, Леденев орта мектебінің ғимараты.
№ 437 сайлау учаскесі
Новоандреевка селосы, Новоандреевка бастауыш мектебінің ғимараты.
№ 438 сайлау учаскесі

город Мамлютка, улица Ленина, 155, в помещении дорожно-экплуатационный участок – 67 (по согласованию), улицы: Бектурганова, Водосточная, К. Маркса, Мичурина, Колхозная, Лагерная, Лесная, Озерная, Северная, Шаталова, Ямская, Тимирязева, Гагарина 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, Коммунальная 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43, Комсомольская 78, 80, 82, 84, 86, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 101, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, Ленина 74, 76, 78, 79, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 90А, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102,103,104,105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 135, 136, 137, 138, 140, 141, 142, 143, 143А, 143Б, 143В, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 154, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 175, 179, 181, 187, Свердлова 25, 27, 29, 31, 33, 37, 39, 41, Г. Мусрепова 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 105, 107, 109, 111, 113.
избирательный участок № 412
село Андреевка, улица 50 лет Казахстана, 55, в помещении Андреевской средней школы.
избирательный участок № 413
село Бостандык, улица Мектеп, 5, в помещении Бостандыкской средней школы.
избирательный участок № 414
село Владимировка, улица Школьная, 17, в помещении Владимировской начальной школы.
избирательный участок № 415
село Белое, улица Школьная, 27, в помещении Беловской средней школы, село Белое, село Прогресс.
избирательный участок № 416
село Щучье, в помещении Щучинской начальной школы
избирательный участок № 419
село Чистое, в помещении Чистовской начальной школы село Чистое, село Коваль.
избирательный участок № 420
село Сливное, в помещении Сливнинской начальной школы.
избирательный участок № 422
село Воскресеновка, улица Достык, 17, в помещении Воскресеновского Дома культуры.
избирательный участок № 423
село Искра, в помещении Искровской неполной средней школы, село Искра, село Красный Октябрь.
избирательный участок № 424
село Становое, в помещении Становской начальной школы.
избирательный участок № 425
село Дубровное, улица С. Гуденко, 52, в помещении Дубровинской средней школы.
избирательный участок № 426
село Новодубровка, в помещении Новодубровинской начальной школы
избирательный участок № 427
село Пчелино, в помещении Пчелинской начальной школы.
избирательный участок № 428
село Михайловка, в помещении Михайловской средней школы.
избирательный участок № 429
село Кызыласкер, улица Скачкова, 39, в помещении Кызыласкерской средней школы.
избирательный участок № 430
село Степное, в помещении Степнинской начальной школы.
избирательный участок № 431
село Раздольное, в помещении Раздолинской начальной школы.
избирательный участок № 433
село Краснознаменное, улица Абая, 1, в помещении Краснознаменской средней школы.
избирательный участок № 434
село Калугино, в помещении Калугинской начальной школы.
избирательный участок № 435
село Беловка, в помещении Беловской начальной школы.
избирательный участок № 436
село Леденево, в помещении Леденевской средней школы.
избирательный участок № 437
село Новоандреевка, в помещении Новоандреевской начальной школы.
избирательный участок № 438

Ленин селосы, Школьная көшесі, 13/1а, Ленин мәдениет үйі ғимараты, Ленин селосы, Октябрь селосы.
№ 440 сайлау учаскесі
Дачное селосы, фельдшерлік пункт ғимараты.
№ 441 сайлау учаскесі
Новомихайловка селосы, Новомихайловка мәдениет Үйінің ғимараты, Новомихайловка селосы, Катанай селосы.
№ 442 сайлау учаскесі
Токаревка селосы, фельдшерлік пункттің ғимараты.
№ 444 сайлау учаскесі
Меңкесер селосы, Меңкесер орта мектебінің ғимараты.
№ 445 сайлау учаскесі
Бексеит селосы, Бексеит орта мектебінің ғимараты.
№ 446 сайлау учаскесі
Покровка селосы, Мир көшесі, 61, Покровка орта мектебінің ғимараты, көшелер: Мир, Астана, Конституция, Разъезд 2591 км.
№ 448 сайлау учаскесі
Афонькино селосы, Центральная көшесі, 6, Афонькино мәдениет үйінің ғимараты, Афонькино селосы, Пробуждение селосы.
№ 449 сайлау учаскесі
Орел селосы, фельдшерлік пункттің ғимараты Орел селосы, разъезд «Орленок».
№ 450 сайлау учаскесі
Новоукраинка селосы, Новоукраинка бастауыш мектебінің ғимараты.
№ 816 сайлау учаскесі
Покровка селосы, Мир көшесі, 61, Покровка орта мектебінің ғимараты, көшелер: Береговая, Победа, Молодежная.
№ 817 сайлау учаскесі
Мамлютка қаласы, Папанин көшесі, 1«а», Папанин көшесі бойында орналасқан тірек пунктінің ғимараты (келісім бойынша), көшелер: Энергетиктер, Дзержинский, Папанин 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47.
№ 818 сайлау учаскесі
Мамлютка қаласы, Скачков көшесі, 82, қазақ мектеп-интернаты ғимараты, көшелер: Мектеп-интернат, Берлов, Первомайская, Целинаның 25 жылдығы, СССР-дің 60 жылдығы, Скачков 61, 63, 65, 67, 69, 71, Разъезд 2579.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің аппарат басшысы Б.Ә.Мусинге жүктелсін.
3. Осы шешім бірінші ресми жарияланған күннен он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі және 2011 жылғы 15 қарашасынан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таратылады.
Аудан әкімі                                Қ. Қалиев
КЕЛІСІЛДІ:
Аудандық аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы                     В. Целуйко
(келісім бойынша)
2011 жылғы 15 қараша

село Ленино, улица Школьная, 13/1а в помещении Ленинского Дома культуры, село Ленино, село Октябрь.
избирательный участок № 440
село Дачное, в помещении фельдшерского пункта.
избирательный участок № 441
село Новомихайловка, в помещении Новомихайловского Дома культуры село Новомихайловка, село Катанай.
избирательный участок № 442
село ТокарҰвка, в помещении фельдшерского пункта.
избирательный участок № 444
село Минкесер, в помещении Минкесерской средней школы.
избирательный участок № 445
село Бексеит, в помещении Бексеитской средней школы.
избирательный участок № 446
село Покровка, улица Мира, 61, в помещении Покровской средней школы, улицы Мира, Астана, Конституции, Разъезд 2591 км.
избирательный участок № 448
село Афонькино, улица Центральная, 6, в помещении Афонькинского Дома культуры, село Афонькино, село Пробуждение.
избирательный участок № 449
село Орел, в помещении фельдшерского пункта село Орел, разъезд «Орленок».
избирательный участок № 450
село Новоукраинка, в помещении Новоукраинской начальной школы село Новоукраинка.
избирательный участок № 816
село Покровка, ул. Мира, 61, в помещении Покровской средней школы, улицы Береговая, Победа, Молодежная.
избирательный участок № 817
город Мамлютка, улица Папанина, 1«а», в помещении опорного пункта (по согласованию), улицы Энергетиков, Дзержинского, Папанина 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47.
избирательный участок № 818
город Мамлютка, улица Скачкова, 82, в помещении Казахской школы-интернат, улица Школы-интернат, Берлова, Первомайская, 25 лет Целины, 60 лет СССР, Скачкова 61, 63, 65, 67, 69, 71, Разъезд 2579.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района Мусина Б.А.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 15 ноября 2011 года.
Аким района                                К. Калиев
СОГЛАСОВАНО:
Председатель
районной территориальной
избирательной комиссии                     В. Целуйко
(по согласованию)
15 ноября 2011 года