Мамлют ауданының аумағында үгіттік басылым материалдарын орналастыру орындарын және Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісіне, облыстық және аудандық мәслихаттарға депутаттыққа үміткерлердің сайлаушылармен кездесулерін өткізу үшін үй-жайларды белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 1 желтоқсандағы N 472 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 7 желтоқсанда N 13-10-145 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 8 қазандағы N 336 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют аудандық әкімдігінің 08.10.2013 N 336 қаулысымен
«Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Қазақстан Республикасы 1995 жылғы 28 қыркүйектегі № 2464 Конституциялық Заңы 28-бабының 46-тармақтарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтағы № 148 заңы 31-бабы 2-тармағына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісіне, облыстық және аудандық мәслихаттарға депутаттыққа үміткерлерге арналған үгіттік басылым материалдарын орналастыру орындары 1 қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісіне, облыстық және аудандық мәслихаттарға депутаттыққа үміткерлердің сайлаушылармен кездесуін өткізу үшін үй-жайлар 2 қосымшаға сәйкес ұсынылсын.
3. Осы қаулының орындалуын Мамлют ауданы әкімінің аппарат басшысы Б.Ә.Мусинге жүктелсін.
4. Осы қаулы бірінші ресми жарияланған күннен он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі және 2011 жылғы 01 желтоқсаннан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таратылады.
Аудан әкімі                                Қ. Қалиев
КЕЛІСІЛДІ:
Мамлют аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы                     В. Целуйко
2011 жылғы 01 желтоқсан
Мамлют ауданы әкімдігінің
2011 жылғы 1 желтоқсандағы
№ 472 қаулысына 1-қосымша
Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісіне, облыстық және аудандық мәслихаттарға депутаттыққа үміткерлердің үгіттік басылым материалдарын Мамлют ауданының аумағында орналастыру орындарының тізбесі
т/
т
Елді мекеннің атауы
Сайлаушылармен үгіт жүргізетін орындар
1
Мамлютка қаласы (жұмысшылар кенті)
Мамлют № 2 орта мектеп ғимараты жанындағы тақта
2
Мамлютка қаласы (Солтүстік шығыс бөлік)
Мамлют № 1 мектеп гимназиясы жанындағы тақта
3
Мамлютка қаласы (Орталық бөлік)
«Сказка» дүкенінің ғимараты жанындағы тақта (келісім бойынша)
4
Мамлютка қаласы (Солтүстік батыс)
Жолды пайдалану учаскесінің ғимараты-67 жанындағы тақта (келісім бойынша)
5
Андреевка селосы
Мәдениет Үйінің ғимараты жанындағы тақта
6
Бостандық селосы
Селолық клуб ғимараты жанындағы тақта
7
Владимировка селосы
Мектеп ғимараты жанындағы тақта
8
Белое селосы
Мектеп ғимараты жанындағы тақта
9
Щучье селосы
Селолық клуб ғимараты жанындағы тақта
10
Чистое селосы
«Кәрібаев» жеке кәсіпкер дүкенінің ғимараты жанындағы тақта (келісім бойынша)
11
Сливное селосы
Сливное селосының тұрғыны Игорь Михайлович Еськовтың үйінің жанындағы тақта (келісім бойынша)
12
Воскресеновка селосы
Мектеп ғимараты жанындағы тақта
13
Искра селосы
Медициналық пункт ғимараты жанындағы тақта (келісім бойынша)
14
Становое селосы
«Бақтұбаев» жеке кәсіпкердің дүкені жанындағы тақта (келісім бойынша)
15
Дубровное селосы
Мектеп ғимараты жанындағы тақта
16
Старомихайловка селосы
Мектеп ғимараты жанындағы тақта
17
Новодубровное селосы
Мектеп ғимараты жанындағы тақта
18
Пчелино селосы
Мектеп ғимараты жанындағы тақта
19
Қызыләскер селосы
«Қызыләскер» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің кеңсесі жанындағы тақта (келісім бойынша)
20
Раздольное селосы
Мектеп ғимиаратына қарсы тақта
21
Степное селосы
Мектеп ғимиаратына қарсы тақта
22
Краснознаменное селосы
«Анжелика» дүкенінің ғимараты жанындағы тақта (келісім бойынша)
23
Калугино селосы
Мектеп ғимараты аумағындағы тақта
24
Беловка селосы
Фельдшерлік акушерлік пункт ғимараты жанындағы тақта (келісім бойынша)
25
Ленино селосы
Мәдениет Үйінің ғимараты жанындағы тақта
26
Дачное селосы
Медициналық пункт ғимараты жанындағы тақта (келісім бойынша)
27
Леденево селосы
Пошта ғимараты жанындағы тақта (келісім бойынша)
28
Новоандреевка селосы
Медициналық пункт ғимараты жанындағы тақта (келісім бойынша)
29
Новомихайловка селосы
«Сағындықов» жеке кәсіпкердің дүкені ғимаратына қарсы тақта (келісім бойынша)
30
Токаревка селосы
«Сағындықов З.Н» жеке кәсіпкердің дүкені ғимаратына қарсы тақта (келісім бойынша)
31
Меңкесер селосы
«Ибраев Н.А» жеке кәсіпкердің дүкені ғимаратындағы тақта (келісім бойынша)
32
Бексеит селосы
Бексеит орта мектебі ғимараты жанындағы тақта
33
Покровка селосы
«Татьяна» дүкенінің ғимараты жанындағы тақта (келісім бойынша)
34
Афонькино селосы
Мәдениет Үйінің ғимараты жанындағы тақта
35
Орел селосы
Медициналық пункт ғимараты алдындағы тақта (келісім бойынша)
36
Новоукраинка селосы
Мектеп жанындағы тақта
37
Мамлютка қаласы
Папанин көшесі 1а тірек пунктінің жанындағы тақта (келісім бойынша)
38
Мамлютка қаласы
Мамлютка қаласы қазақ мектеп-интернаты жанындағы тақта
Мамлют ауданы әкімдігінің
2011 жылғы 1 желтоқсандағы
№ 472 қаулысына 2-қосымша
Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісіне, облыстық және аудандық мәслихаттарға депутаттыққа барлық үміткерлердің Мамлют ауданының аумағында сайлаушылармен кездесулер өткізу орындарының тізбесі
т/
т
Елді мекеннің атауы
Сайлаушылармен үгіт жүргізу орнының орналасқан жері
1
Мамлютка қаласы (жұмысшылар кенті)
Мамлют № 2 орта мектептің спорт залында
2
Мамлютка қаласы (Солтүстік шығыс бөлік)
Мамлют № 1 мектеп-гимназиясының акт залында
3
Мамлютка қаласы (Орталық бөлік)
Мәдениет Үйінің акт залында
4
Мамлютка қаласы (Солтүстік батыс)
Жолды пайдаланудың 67 учаскесінің акт залында (келісім бойынша)
5
Андреевка селосы
Андреевка селосындағы мәдениет Үйінің акт залында
6
Бостандық селосы
Селолық клубтың акт залында
7
Владимировка селосы
«Цыборт» жеке кәсіпкердің дүкенінде (келісім бойынша)
8
Белое селосы
Белое орта мектебінің акт залында
9
Щучье селосы
Селолық клубтың акт залында
10
Чистое селосы
Чистое бастауыш мектебінің акт залында
11
Сливное селосы
Сливное бастауыш мектебінің ғимаратында
12
Воскресеновка селосы
Воскресенов орта мектебінің акт залында
13
Искра селосы
Искра орталау мектебінің спорт залында
14
Становое селосы
Становое бастауыш мектебінің ғимаратында
15
Дубровное селосы
Дубровное орта мектебінің ғимаратында
16
Старомихайловка селосы
Михайловка орта мектебінің акт залында
17
Новодубровное селосы
Новодубровное бастауыш мектебінің акт залында
18
Пчелино селосы
Пчелино бастауыш мектебінің акт залында
19
Қызыләскер селосы
Қызыләскер селолық клубының акт залында
20
Раздольное селосы
Раздольное бастауыш мектебінің ғимаратында
21
Степное селосы
Степное бастауыш мектебінің ғимаратында
22
Краснознаменное селосы
Краснознаменное орта мектебінің акт залында
23
Калугино селосы
Калугино бастауыш мектебінің акт залында
24
Беловка селосы
Беловка бастауыш мектебінің фойесінде
25
Ленино селосы
Мәдениет Үйінің акт залында
26
Дачное селосы
Медициналық пункт ғимаратында (келісім бойынша)
27
Леденево селосы
Леденево орта мектебінің акт залында
28
Новоандреевка селосы
Новоандреевка бастауыш мектебінің акт залында
29
Новомихайловка селосы
Новомихайловка орта мектебінің спортзалы
30
Токаревка селосы
Медициналық пункт ғимаратында (келісім бойынша)
31
Меңкесер селосы
Мәдениет Үйінің акт залында
32
Бексеит селосы
Бексеит орта мектебінің спортзалы
33
Покровка селосы
Покровка орта мектебінің спорт залында
34
Афонькино селосы
Афонькино орта мектебінің акт залында
35
Орел селосы
Медициналық пункт ғимаратында (келісім бойынша)
36
Новоукраинка селосы
Жеке кәсіпкер «Сюникаевқа» тиісті ғимараттың акт залында (келісім бойынша)
37
Мамлютка қаласы (817 сайлау учаскесінің сайлаушылары)
Папанин көшесі 1а Мамлют ауданының ішкі істер бөлімінің тірек пунктінің ғимаратында (келісім бойынша)
38
Мамлютка қаласы (818 сайлау учаскесінің сайлаушылары)
Мамлютка қаласы қазақ мектеп-интернатының акт залында

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и помещений для проведения встреч с избирателями кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан, областного и районного маслихатов на территории Мамлютского района
Постановление акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 1 декабря 2011 года N 472. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 7 декабря 2011 года N 13-10-145. Утратило силу постановлением акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 8 октября 2013 года N 336
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 08.10.2013 N 336
В соответствии с пунктами 46 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года № 2464 «О выборах в Республике Казахстан», пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан» акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан, областного и районного маслихатов, согласно приложению 1.
2. Предоставить помещения для проведения встреч кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан, областного и районного маслихатов с избирателями на договорной основе, согласно приложению 2.
3. Контроль за исполнением возложить на руководителя аппарата акима Мамлютского района Мусина Б.А.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 01 декабря 2011 года.
Аким района                                К. Калиев
СОГЛАСОВАНО:
Председатель
Мамлютской районной
избирательной комиссии                     В. Целуйко
01 декабря 2011 года
Приложение 1
к постановлению акимата района
от 1 декабря 2011 года № 472
Перечень мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан, областного и районного маслихатов на территории Мамлютского района
п/
п
Наименование населенного пункта
Места размещения агитационных печатных материалов
1
Город Мамлютка (рабочий поселок)
Щит на территории, прилегающей к зданию Мамлютской средней школы № 2
2
Город Мамлютка (Северо-восточная часть)
Щит на территории, прилегающей к зданию Мамлютской школы гимназии № 1
3
Город Мамлютка (Центральная часть)
Щит на территории, прилегающей к зданию магазина «Сказка» (по согласованию)
4
Город Мамлютка (Северо-западная)
Щит на территории, прилегающей к зданию Дорожно-
эксплуатационного участка - 67 (по согласованию)
5
Село Андреевка
Щит на территории, прилегающей к зданию Дома культуры
6
Село Бостандык
Щит на территории, прилегающей к зданию сельского клуба
7
Село Владимировка
Щит на территории, прилегающей к зданию школы
8
Село Белое
Щит на территории прилегающей к зданию школы
9
Село Щучье
Щит на территории, прилегающей к зданию сельского клуба
10
Село Чистое
Щит на территории, прилегающей к зданию индивидуального предпринимателя «Карибаев» (по согласованию)
11
Село Сливное
Щит на территории прилегающей к дому жителя села Сливное - Еськова Игоря Михайловича (по согласованию)
12
Село Воскресеновка
Щит на территории, прилегающей к зданию школы, стенд на территории Дома культуры
13
Село Искра
Щит на территории, прилегающей к зданию медицинского пункта (по согласованию)
14
Село Становое
Щит на территории, прилегающей к зданию индивидуального предпринимателя «Бактубаев» (по согласованию)
15
Село Дубровное
Щит на территории прилегающей к зданию школы
16
Село Старомихайловка
Щит на территории прилегающей к зданию школы
17
Село Новодубровное
Щит на территории прилегающей к зданию школы
18
Село Пчелино
Щит на территории прилегающей к зданию школы
19
Село Кызыласкер
Щит на территории прилегающей к конторе ТОО «Кызыласкерское» (по согласованию)
20
Село Раздольное
Щит на территории прилегающей к зданию школы
21
Село Степное
Щит на территории прилегающей к зданию школы
22
Село Краснознаменное
Щит напротив магазина «Анжелика» (по согласованию)
23
Село Калугино
Щит на территории прилегающей к зданию школы
24
Село Беловка
Щит на территории прилегающей к зданию медицинского пункта (по согласованию)
25
Село Ленино
Щит на территории прилегающей к зданию Дома культуры
26
Село Дачное
Щит на территории прилегающей к зданию медицинского пункта (по согласованию)
27
Село Леденево
Щит на территории прилегающей к зданию почты (по согласованию)
28
Село Новоандреевка
Щит на территории прилегающей к зданию медицинского пункта (по согласованию)
29
Село Новомихайловка
Щит напротив помещения индивидуального предпринимателя «Сагандыков М.Н.» (по согласованию)
30
Село Токаревка
Стенд в здании магазина индивидуального предпринимателя «Сагандыкова З.Н.» (по согласованию)
31
Село Минкесер
Стенд в здании магазина индивидуального предпринимателя «Ибраева Н.А.» (по согласованию)
32
Село Бексеит
Стенд на территории, прилегающей к зданию Бексеитской средней школы
33
Село Покровка
Щит на территории прилегающей к зданию магазина «Татьяна» (по согласованию)
34
Село Афонькино
Щит на территории прилегающей к зданию Дома культуры
35
Село Орел
Щит перед медицинским пунктом (по согласованию)
36
Село Новоукраинка
Щит на территории прилегающей к зданию школы
37
Город Мамлютка
Щит на территории прилегающей к зданию опорного пункта улице Папанина 1а. (по согласованию)
38
Город Мамлютка
Щит на территории прилегающей к зданию Казахской школы интернат города Мамлютки
Приложение 2
к постановлению акимата района
от 1 декабря 2011 года № 472
Перечень помещений для проведения встреч кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан, областного и районного маслихатов с избирателями на территории Мамлютского района
п/
п
Наименование населенного пункта
Место расположения помещения для проведения агитации с избирателями
1
Город Мамлютка (рабочий поселок)
В спортивном зале Мамлютской средней школы № 2
2
Город Мамлютка (Северо-Западная часть)
В актовом зале Мамлютской школы гимназии № 1
3
Город Мамлютка (Центральная часть)
В актовом зале Дома культуры
4
Город Мамлютка (Северо-Восточная часть)
В актовом зале Дома культуры
5
Село Андреевка
В актовом зале Дома культуры
6
Село Бостандык
В актовом зале сельского клуба
7
Село Владимировка
В магазине индивидуального предпринимателя «Цыборт» (по согласованию)
8
Село Белое
В актовом зале Беловской средней школы
9
Село Щучье
В актовом зале сельского клуба
10
Село Чистое
В актовом зале Чистовской начальной школы
11
Село Сливное
В помещении Сливнинской начальной школы
12
Село Воскресеновка
В актовом зале Воскресеновской средней школы
13
Село Искра
В спортивном зале Искровской неполной школы
14
Село Становое
В помещении Становской начальной школы
15
Село Дубровное
В помещении Дубровинской средней школы
16
Село Старомихайловка
В актовом зале Михайловской средней школы
17
Село Новодубровное
В актовом зале Новодубровинской начальной школы
18
Село Пчелино
В спортивном зале Пчелинской начальной школы
19
Село Кызыласкер
В актовом зале Кызыласкерского сельского клуба
20
Село Раздольное
В помещении Раздолинской начальной школы
21
Село Степное
В помещении Степновской начальной школы
22
Село Краснознаменное
В актовом зале Краснознаменской средней школы
23
Село Калугино
В актовом зале Калугинской начальной школы
24
Село Беловка
В помещении Беловской начальной школы
25
Село Ленино
В актовом зале Дома культуры
26
Село Дачное
В помещении медицинского пункта (по согласованию)
27
Село Леденево
В актовом зале Леденевской средней школы
28
Село Новоандреевка
В актовом зале Новоандреевской начальной школы
29
Село Новомихайловка
В спортивном зале Новомихайловской средней школы
30
Село Токаревка
В помещении медицинского пункта (по согласованию)
31
Село Минкесер
В актовом зале Дома культуры
32
Село Бексеит
В спортивном зале Бексеитской средней школы
33
Село Покровка
В актовом зале Покровской средней школы
34
Село Афонькино
В актовом зале Афонькинской средней школы
35
Село Орел
В помещении медицинского пункта (по согласованию)
36
Село Новоукраинка
В актовом зале здания индивидуального предпринимателя «Сюникаев» (по согласованию)
37
Город Мамлютка (избиратели 817 избирательного участка)
В здании опорного пункта Отдела внутренних дел Мамлютского района по улице Папанина 1 а (по согласованию)
38
Город Мамлютка (избиратели 818 избирательного участка)
В актовом зале Казахской школы интернат города Мамлютка