Тіркеу жылы он жеті жасқа толатын және алдында тіркеуді өтпеген ересек жастағы Қазақстан Республикасы ер азаматтарының Мамлют ауданының аумағында әскерге шақыру учаскесінде тіркеуін ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімінің 2011 жылғы 6 желтоқсандағы N 36 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 15 желтоқсанда N 13-10-146 тіркелді. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімі аппаратының 2012 жылғы 13 қыркүйектегі N 02-08-02-02/828 хаты)
Ескерту. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімі аппаратының 2012.09.13 N 02-08-02-02/828 хаты)
Қазақстан Республикасы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 33-бабына 2-тармағына, Қазақстан Республикасы «Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы» 2005 жылғы 8 шілдедегі № 74 Заңының 17-бабы 3-тармағына сәйкес аудан әкімі ШЕШТІ:
1. 2012 жылдың қаңтары-наурызында тіркеу жылы он жеті жасқа толатын және алдында тіркеуді өтпеген ересек жастағы Қазақстан Республикасы ер азаматтарының Мамлют ауданының аумағында әскерге шақыру учаскесінде тіркеуі ұйымдастырылсын және қамтамасыз етілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Е.М.Бекшеновке жүктелсін.
3. Осы шешім бірінші рет ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Қ. Қалиев
КЕЛІСІЛДІ:
«Солтүстік Қазақстан облысы
Мамлют ауданының қорғаныс істері
жөніндегі бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        А. Дүйсекин

Об организации и обеспечении на территории Мамлютского района приписки граждан Республики Казахстан мужского пола, которым в год приписки исполняется семнадцать лет и старших возрастов, не прошедших приписку к призывному участку ранее
Решение акима Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 6 декабря 2011 года N 36. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 15 декабря 2011 года N 13-10-146. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 13 сентября 2012 года N 02-08-02-02/828)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 13.09.2012 N 02-08-02-02/828)
В соответствии с пунктом 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 3 статьи 17 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года № 74 «О воинской обязанности и воинской службе», аким района РЕШИЛ:
1. Организовать и обеспечить в январе-марте 2012 года приписку граждан Республики Казахстан мужского пола 1995 года рождения, которым в год приписки исполняется семнадцать лет и старших возрастов, ранее не прошедших приписку к призывному участку.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима района Бекшенова Е.М.
3. Настоящее решение акима района вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                К. Калиев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник Государственного
учреждения «Отдел по делам
обороны Мамлютского района
Северо-Казахстанской области»              А. Дюсекин